Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Modre z neba

Příspěvekod 12345 » 04 bře 2010, 13:25

debbie píše:Tak těch vlajících kadeří jsem si taky všimla, třeba jen otevřeli okno a byl průvan.


Nebo to byla ventilace. Já jen, že mi to připomnělo ten Haberův chybějící větrák při DD :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Leila » 04 bře 2010, 13:29

ewilyn píše:
Leila píše:Holky, najbližšie pri Mirkovom koncerte musíte postupovať tak, ako tá Ostraváčka - priamo mu povedať, že ho chcete pobozkať na ústa !!! :oops: :oops: :oops: A on nič neodmieta :wink: :lol: :lol: :lol:
Jááj, ako vám závidím :cry: :cry: :cry: :evil:


NO ale ta Ostravacka- to bolo " zlate dievca"- ani som nepocitala, kolkokrat to " zlata" povedal...
Myslim, ze ho ta ziadost potesila- pretoze sa mu tiez pacila :oops: ..
Pochybujem, ze by bol tak nadseny z bozku s "vilnou starenou"- i ked clovek nikdy nevie 8) ..skusit by sa to mohlo...len sa obavam, ci by potoim zostalo len pri tom 8) :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 04 bře 2010, 13:30

včera v MN bol Miro veľmi zlatý, len škoda, že spievali na playback :? Celé to bolo veľmi milé, ale večer si to musím kuknúť ešte raz, lebo včera som to pozerala spolu so spolubyvajúcimi a tie sú antifans, čiže mi to "krásne" komentovali. Som zvedavá na ich reakciu, keď im oznámim, kam sa chystám posledný marcový deň. :twisted:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod kobitka » 04 bře 2010, 13:35

Ostaravačka zlaté děvče? Herdek nechte toho nebo to do večera psychicky nevydržím. :twisted: Jen doufám, že to byla nějaká hodně mladá dívčina.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Majka » 04 bře 2010, 13:37

Leila píše:
ewilyn píše:
Leila píše:Holky, najbližšie pri Mirkovom koncerte musíte postupovať tak, ako tá Ostraváčka - priamo mu povedať, že ho chcete pobozkať na ústa !!! :oops: :oops: :oops: A on nič neodmieta :wink: :lol: :lol: :lol:
Jááj, ako vám závidím :cry: :cry: :cry: :evil:


NO ale ta Ostravacka- to bolo " zlate dievca"- ani som nepocitala, kolkokrat to " zlata" povedal...
Myslim, ze ho ta ziadost potesila- pretoze sa mu tiez pacila :oops: ..
Pochybujem, ze by bol tak nadseny z bozku s "vilnou starenou"- i ked clovek nikdy nevie 8) ..skusit by sa to mohlo...len sa obavam, ci by potoim zostalo len pri tom 8) :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol:


no u mě rozhodně, ne - vrhla bych se chtivě na něho :oops: a i když stará rozhodně nejsu....asi by se zalekl a utek by :D
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Majka » 04 bře 2010, 13:40

kobitka píše:Ostaravačka zlaté děvče? Herdek nechte toho nebo to do večera psychicky nevydržím. :twisted: Jen doufám, že to byla nějaká hodně mladá dívčina.


jo - kolem 15 .....byla z něho úplně hotová...
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Lilie » 04 bře 2010, 13:40

Majka píše:
Leila píše:
ewilyn píše:
Leila píše:Holky, najbližšie pri Mirkovom koncerte musíte postupovať tak, ako tá Ostraváčka - priamo mu povedať, že ho chcete pobozkať na ústa !!! :oops: :oops: :oops: A on nič neodmieta :wink: :lol: :lol: :lol:
Jááj, ako vám závidím :cry: :cry: :cry: :evil:


NO ale ta Ostravacka- to bolo " zlate dievca"- ani som nepocitala, kolkokrat to " zlata" povedal...
Myslim, ze ho ta ziadost potesila- pretoze sa mu tiez pacila :oops: ..
Pochybujem, ze by bol tak nadseny z bozku s "vilnou starenou"- i ked clovek nikdy nevie 8) ..skusit by sa to mohlo...len sa obavam, ci by potoim zostalo len pri tom 8) :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol:


no u mě rozhodně, ne - vrhla bych se chtivě na něho :oops: a i když stará rozhodně nejsu....asi by se zalekl a utek by :D


No tak u sebe to vidím spíš na kolaps horního i jižního srdce :oops: :oops: :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kotě » 04 bře 2010, 16:00

12345 píše:
deppholl píše:Stíny?? Kdy? Včera nebo při Home??


Při Home http://www.youtube.com/watch?v=a3jW_tlTfXA
tak kolem času 1:00 při bližším záběru to tak vypadá

Ale asi se mi to jen zdá...

Právě to Modré z neba sleduju, ale stáhlo se mi to s chybou, takže to začíná teprve na konci té Katy Perry, ale úžasně se u toho bavím. Kandráč je geniální :shock:

Slečna s GNR a výslovností "knýýzz" je taky ostrá :D 8)

Všimli jste si, že před Mira postavili větrák na vlající kadeře? :lol:

No tak jsem si to pustila a víš, že asi jo. Ta jeho statná maskérka mu tam opravdu asi něco šmrncla :D . A kyby to nebylo předtočený, tak bych řekla že nám omarodil z toho průvanu ve kterým musel sedět. :roll:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Modré z neba

Příspěvekod Franci » 04 bře 2010, 16:23

Je to krásna relácia. Najviac sa mi páči, keď plnia sny deťom. No, tiež som sa nemohla dočkať, kedy príde Mirko. :lol: Bol strašne zlatý a aký je vnímavý. Mám pocit, že ho ,,ľúbim" ešte viac :P Ach, mohla som tam ísť. Avšak, jasom hanblivý človek. :oops:
Úplne ma rozplakal ten jeho prístup. Všimli ste si, ako mu preskočil hlas, keď sa objímal s tou babou z Ostravy? Ale podľa mňa nepochádza z Ostravy, len tam býva. Však hovorila po Slovensky. Mirko spieval na playback? To ste ako zistili?
A na to plagáte bol zlatý, nie je to aj niekde na nete?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod 12345 » 04 bře 2010, 16:43

deppholl píše:[
No tak jsem si to pustila a víš, že asi jo. Ta jeho statná maskérka mu tam opravdu asi něco šmrncla :D


Nebo on sám :wink: Ale nevypadá to zle :lol: 8)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Macyáš » 04 bře 2010, 19:38

Teď jsem si dala repete pořadu. Přidávám se k těm, kdo si myslí, že na playback to je u Mira divný. Hlas mi vyzněl sice čistě, ale tak nějak nevýrazně.Asi už máme příliš zažité ty jeho živá vystoupení, kde to jinak roztáčí. Ale rozhodně neurazil. Holčiny byly výborné. Pěkně se rozšouply, hezky odzpívané. Jinak je to síla, co udělá trocha barviček a nějaký ten odvážnější hadřík. Rázem tu máme děvče o pár let starší. Obzvláště ta třetí - Martinka - mi rozhodně na 15 let nepřišla - i ta noha přes nohu , i to vyjádřování. Ale zase se mi nejvíce líbil její hlas. Já když si vzpomenu na sebe a ostatní 15-leté jelita v tesilkách po bráchovi :shock: .....Ostravačka mně taky dojala a Mirovy reakce na ni stejně tak. Velmi milé.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod 12345 » 04 bře 2010, 19:47

Macyáš píše:Teď jsem si dala repete pořadu. Přidávám se k těm, kdo si myslí, že na playback to je u Mira divný. Hlas mi vyzněl sice čistě, ale tak nějak nevýrazně.Asi už máme příliš zažité ty jeho živá vystoupení, kde to jinak roztáčí.


Máš pravdu, playback je o ničem, na živo to má úplně jinou energii. Snad nebude znít nevýrazně na tom CD. Ale na druhou stranu, o důvod víc, proč si zajít na jeho živák :wink:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod ewilyn » 04 bře 2010, 20:02

12345 píše:
deppholl píše:[
No tak jsem si to pustila a víš, že asi jo. Ta jeho statná maskérka mu tam opravdu asi něco šmrncla :D


Nebo on sám :wink: Ale nevypadá to zle :lol: 8)


..tiez som si to pozrela.. asi mu tam fakt nieco " smrncla"- ale myslim, ze nie tiene, ale tmavsi odtien make-upu :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod kobitka » 04 bře 2010, 23:35

Tak moje dušička konečně došla pokoje :) . Moc pěkné. Nejvíc roztomilé byly ty dětičky ve věku od osmi dolů. Ach ja chci na místo sličné ostravačky ale s tím, že já bych se ho neptala. Až mně uvidí tak mi ju da sám od sebe a nebo z hrůzou v očích zdrhne:lol: (vždycky mi přišlo divné říkat si někomu o pusu). Holčina ale byla hrozně milá a bezprostřední.
Nevím jestli se mi to jen nezdá ale mám pocit,že košičané mají takove kratke zobaky jak ostravaci.
Jinak modrá je dobrá ale červená sluší Mirovi víc. Playback mi k němu taky nesedí ale v takových pořadech se to ani jinak nedělá :( .Ta kulma a hřeben byly trošku blbé dárky pro chlapa a ani jako vtip mi to moc vtipné nepřišlo. Věk u holek je reálný ono dnešní patnáctka běžně vypadá jako protřelá dvacítka. Takže bacha aby se nám Mirko nedal na zajíčky.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Franci » 05 bře 2010, 16:13

kobitka píše:Tak moje dušička konečně došla pokoje :) . Moc pěkné. Nejvíc roztomilé byly ty dětičky ve věku od osmi dolů. Ach ja chci na místo sličné ostravačky ale s tím, že já bych se ho neptala. Až mně uvidí tak mi ju da sám od sebe a nebo z hrůzou v očích zdrhne:lol: (vždycky mi přišlo divné říkat si někomu o pusu). Holčina ale byla hrozně milá a bezprostřední.
Nevím jestli se mi to jen nezdá ale mám pocit,že košičané mají takove kratke zobaky jak ostravaci.
Jinak modrá je dobrá ale červená sluší Mirovi víc. Playback mi k němu taky nesedí ale v takových pořadech se to ani jinak nedělá :( .Ta kulma a hřeben byly trošku blbé dárky pro chlapa a ani jako vtip mi to moc vtipné nepřišlo. Věk u holek je reálný ono dnešní patnáctka běžně vypadá jako protřelá dvacítka. Takže bacha aby se nám Mirko nedal na zajíčky.


Čo speival na Playback? Ako to ide poznať? Aby nám Miro nedal na zajíčky? :P
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron