Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Modre z neba

Příspěvekod 12345 » 07 bře 2010, 12:17

Andrew píše:Nojo tyjo, fakt. A to jsem si myslel, jak to není originální myšlenka :)


Ono tahle písnička svého času tak otravovala posluchače častou rotací, že na ni existuje hrozně moc parodií, povětšinou na hranici nebo za hranicí vkusu :)
Když se zadá do vyhledávací lišty na youtube "i kissed a", člověka pobaví, co všechno lidi nevymysleli :lol:
Zvlášť to s tím humrem je šílenost :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod 12345 » 07 bře 2010, 12:19

Andrew píše:Tak jsem si to pustil a ten text je upravenej. Jednak nezpívá o svém "boyfriend", ale girlfriend, o tom, co "good girls do", ale good guys a poslední sloka tam není. Takže holt nezpívá holka o tom, že se líbala s jinou holkou, ale kluk o tom, že líbal jinou holku než svou přítelkyni. Takže jo, ta provokativnost jde do kopru :)


Tak aspoň že tak, i když je tím zabili ten vtip :) Přiznávám, že tuhle písničku opravdu nemusím, takže se mi nikdy nepodařilo si ji doposlechnout ani v té Mirově verzi.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Andrew » 07 bře 2010, 12:35

12345 píše:
Andrew píše:Tak jsem si to pustil a ten text je upravenej. Jednak nezpívá o svém "boyfriend", ale girlfriend, o tom, co "good girls do", ale good guys a poslední sloka tam není. Takže holt nezpívá holka o tom, že se líbala s jinou holkou, ale kluk o tom, že líbal jinou holku než svou přítelkyni. Takže jo, ta provokativnost jde do kopru :)


Tak aspoň že tak, i když je tím zabili ten vtip :)

No právě. Kdyby nebyl měkkej, tak to girl za boy vymění, pohraje si s poslední slokou a může provokovat jako nikdy :lol:
Ale zase reálně - většina lidí z tý písničky nic víc než "i kissed a girl" nerozumí, takže je to vlastně jedno :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Kotě » 07 bře 2010, 12:47

Andrew píše:
12345 píše:
Andrew píše:Tak jsem si to pustil a ten text je upravenej. Jednak nezpívá o svém "boyfriend", ale girlfriend, o tom, co "good girls do", ale good guys a poslední sloka tam není. Takže holt nezpívá holka o tom, že se líbala s jinou holkou, ale kluk o tom, že líbal jinou holku než svou přítelkyni. Takže jo, ta provokativnost jde do kopru :)


Tak aspoň že tak, i když je tím zabili ten vtip :)

No právě. Kdyby nebyl měkkej, tak to girl za boy vymění, pohraje si s poslední slokou a může provokovat jako nikdy :lol:
Ale zase reálně - většina lidí z tý písničky nic víc než "i kissed a girl" nerozumí, takže je to vlastně jedno :)

A to je právě můj případ :lol: . Takže vám děkuji za vyčerpávající rozbor :wink:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Lenka » 07 bře 2010, 13:08

I můj deppholl takže vážně díky :D :D :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod 12345 » 07 bře 2010, 15:04

Andrew píše:No právě. Kdyby nebyl měkkej, tak to girl za boy vymění, pohraje si s poslední slokou a může provokovat jako nikdy :lol:
Ale zase reálně - většina lidí z tý písničky nic víc než "i kissed a girl" nerozumí, takže je to vlastně jedno :)


Tak třeba mu už jeho PR poradce poradil, aby nepůsobil zbytečně kontroverzně :-)

V souvislosti s nevinnym anjelom a podobnými fotkami mě napadlo, že by to nakonec mohl obměnit tak, že by "girl" nechal a mohl dát "i hope my facebook fans don't mind it" :D
A poslední sloka mohl znít

You girls are so magical
Soft skin, red lips, so kissable
Hard to resist, so touchable
Too good to deny it
Ain't no big deal, it's innocent

:D

Podle mě by to bylo provokativní i takhle :wink: :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Andrew » 07 bře 2010, 15:40

Tyjo, to jsem si vůbec neuvědomil. S tím, co se v tom Modrém z neba stalo, ta písnička dostává úplně nový rozměr. :?

Tu poslední sloku bych navrhoval něco jako (slabiky mi zhruba vycházejí, ale moc se to nerýmuje) :lol:

She was so desperate, so weak,
tears were falling from her eyes,
I had to help her, it's just me.
I had a sick taste in mouth,
but I made a fan for ever.


A máme tam všechno. Je to altruista, má rád své fanoušky, pomůže dívce v citové nouzi, ale konec sloky nám dává tušit, že jeho chování nebylo úplně nezištné :)
Naposledy upravil Andrew dne 07 bře 2010, 16:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod 12345 » 07 bře 2010, 15:51

Andrew píše:She was so desperate, so weak,
tears were falling from her eyes,
I had to help her, it's just me.
I had a sick taste in mouth,
but I made a fan for ever.


A máme tam všechno. Je to altruista, má rád své fanoušky, pomůže dívce v citové nouzi, ale konec sloky nám dává tušit, že jeho chování nebylo úplně nezištné :)


Ježíš, Andrew, nenavrhoval tady někdo nějaké pravidlo, podle kterého máme brát ohled na to, že to tu čtou i teenagerky? :lol: :shock:
Tím myslím konkrétně předposlední řádek :oops:

Jinak oceňuju tvůj talent coby textaře :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Leňa » 07 bře 2010, 16:00

Andrew píše:Tyjo, to jsem si vůbec neuvědomil. S tím, co se v tom Modrém z neba stalo, ta písnička dostává úplně nový rozměr. :?

Tu poslední sloku bych navrhoval něco jako (slabiky mi zhruba vycházejí, ale moc se to nerýmuje) :lol:

She was so desperate, so weak,
tears were falling from her eyes,
I had to help her, it's just me.
I had a sick taste in mouth,
but I made a fan for ever.


A máme tam všechno. Je to altruista, má rád své fanoušky, pomůže dívce v citové nouzi, ale konec sloky nám dává tušit, že jeho chování nebylo úplně nezištné :)


Teda Andrewe, já až do teď netušila, co za talenty tu máme... :wink: Pokud střapáči někdy budou chybět nápady, okamžitě by se na tebe měl obrátit :lol:

A 12345, to jsi neměla zmiňovat... :wink: Teď všechny zaregistrovaný holčiny poletí na slovník na seznamu, aby se dozvěděly, co nám tu Andrew píše pěkného... :lol:
Leňa
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 úno 2010, 23:08

Příspěvekod Andrew » 07 bře 2010, 16:03

Nojono, tak jsem se zcenzuroval :) I když upřímně nevím, co vám na slově "rozkrok" tak hrozně vadí :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Kaja » 07 bře 2010, 16:44

Andrew, Ty sa nezdáš... :P
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Macyáš » 07 bře 2010, 16:56

Kaja píše:Andrew, Ty sa nezdáš... :P


Andrew se mi náhodou jeví stejně vilně jako my , jenom to mnohem úspěšněji tají :lol:
Jo , a taky tadyhle na tom místě, nemá moc prostoru- no spíš objektů, k tomu, aby svou vilnost popustil ...
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Kaja » 07 bře 2010, 17:10

Macyáš píše:
Kaja píše:Andrew, Ty sa nezdáš... :P


Andrew se mi náhodou jeví stejně vilně jako my , jenom to mnohem úspěšněji tají :lol:
Jo , a taky tadyhle na tom místě, nemá moc prostoru- no spíš objektů, k tomu, aby svou vilnost popustil ...


Myslíš, že ho brzdíme v rozlete? :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Andrew » 07 bře 2010, 17:18

Kaja píše:
Macyáš píše:
Kaja píše:Andrew, Ty sa nezdáš... :P


Andrew se mi náhodou jeví stejně vilně jako my , jenom to mnohem úspěšněji tají :lol:
Jo , a taky tadyhle na tom místě, nemá moc prostoru- no spíš objektů, k tomu, aby svou vilnost popustil ...


Myslíš, že ho brzdíme v rozlete? :D

Já myslim, že Macyáš spíš chtěla říct, že předmět zájmu tohohle fóra moc nezapadá do mých vilných představ :twisted:
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Kotě » 07 bře 2010, 18:07

Andrew píše:
Kaja píše:
Macyáš píše:
Kaja píše:Andrew, Ty sa nezdáš... :P


Andrew se mi náhodou jeví stejně vilně jako my , jenom to mnohem úspěšněji tají :lol:
Jo , a taky tadyhle na tom místě, nemá moc prostoru- no spíš objektů, k tomu, aby svou vilnost popustil ...


Myslíš, že ho brzdíme v rozlete? :D

Já myslim, že Macyáš spíš chtěla říct, že předmět zájmu tohohle fóra moc nezapadá do mých vilných představ :twisted:

Tak já, holčina, už jsem na slovníku na seznamu byla.... a dobrý!! Jestlipak Miro ví, že mu tu raší potenciální textař :lol: . To bych nevěřila co takovým nevinným dotazem rozpoutám. :P
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron