Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Modre z neba

Příspěvekod ewilyn » 05 bře 2010, 19:32

Franci píše:
kobitka píše:Tak moje dušička konečně došla pokoje :) . Moc pěkné. Nejvíc roztomilé byly ty dětičky ve věku od osmi dolů. Ach ja chci na místo sličné ostravačky ale s tím, že já bych se ho neptala. Až mně uvidí tak mi ju da sám od sebe a nebo z hrůzou v očích zdrhne:lol: (vždycky mi přišlo divné říkat si někomu o pusu). Holčina ale byla hrozně milá a bezprostřední.
Nevím jestli se mi to jen nezdá ale mám pocit,že košičané mají takove kratke zobaky jak ostravaci.
Jinak modrá je dobrá ale červená sluší Mirovi víc. Playback mi k němu taky nesedí ale v takových pořadech se to ani jinak nedělá :( .Ta kulma a hřeben byly trošku blbé dárky pro chlapa a ani jako vtip mi to moc vtipné nepřišlo. Věk u holek je reálný ono dnešní patnáctka běžně vypadá jako protřelá dvacítka. Takže bacha aby se nám Mirko nedal na zajíčky.


Čo speival na Playback? Ako to ide poznať? Aby nám Miro nedal na zajíčky? :P


Na playback spieval piesne v Modrom z neba....a tie "zajicky" neries :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Franci » 06 bře 2010, 13:51

ewilyn píše:
Franci píše:
kobitka píše:Tak moje dušička konečně došla pokoje :) . Moc pěkné. Nejvíc roztomilé byly ty dětičky ve věku od osmi dolů. Ach ja chci na místo sličné ostravačky ale s tím, že já bych se ho neptala. Až mně uvidí tak mi ju da sám od sebe a nebo z hrůzou v očích zdrhne:lol: (vždycky mi přišlo divné říkat si někomu o pusu). Holčina ale byla hrozně milá a bezprostřední.
Nevím jestli se mi to jen nezdá ale mám pocit,že košičané mají takove kratke zobaky jak ostravaci.
Jinak modrá je dobrá ale červená sluší Mirovi víc. Playback mi k němu taky nesedí ale v takových pořadech se to ani jinak nedělá :( .Ta kulma a hřeben byly trošku blbé dárky pro chlapa a ani jako vtip mi to moc vtipné nepřišlo. Věk u holek je reálný ono dnešní patnáctka běžně vypadá jako protřelá dvacítka. Takže bacha aby se nám Mirko nedal na zajíčky.


Čo speival na Playback? Ako to ide poznať? Aby nám Miro nedal na zajíčky? :P


Na playback spieval piesne v Modrom z neba....a tie "zajicky" neries :D


Ako si zistila, že spieval na playback?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Modré

Příspěvekod Sidney » 06 bře 2010, 17:20

Tie puberťáčky to Modré z neba úplne pokazili. To je strašné tak trapne sa chovať. Aj ja som mala 15, páčili sa mi niektorí kanadskí hokejisti napríklad. Aj som ich videla v BA, na MS. Ale toto sme teda s kamoškami nerobili. A tie decká, má sotva 10 a povie 21 ročnému chalaňovi, daj si dole tričko, si sexy. No des. Obdivujem Mira, že sa v tej kukani nezačal šúľať od smiechu. Tváril sa tak milo. A ten Kandráč sa tam zase nacpal. Mohli tých ľudí ukázať menej a radšej si mohol s vybratými babami zaspievať napríklad 2-3 pesničky. On aj Vilo OK, ale tie pubišky tam, prehnané. Tohto sa obávame pri koncerte v BA, snáď tam také decká nepustia. Nejaký piskot tam počúvať. Trošku som sa rozpísala, ale ja som takú brutálnu pubertu nemala, proste chápem, že sa niekto niekomu páči, ale také scény robiť. Ešteže má Miro aj takých fans ako sme my...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Modré

Příspěvekod kobitka » 06 bře 2010, 23:31

Sidney píše:Tie puberťáčky to Modré z neba úplne pokazili. To je strašné tak trapne sa chovať. Aj ja som mala 15, páčili sa mi niektorí kanadskí hokejisti napríklad. Aj som ich videla v BA, na MS. Ale toto sme teda s kamoškami nerobili. A tie decká, má sotva 10 a povie 21 ročnému chalaňovi, daj si dole tričko, si sexy. No des. Obdivujem Mira, že sa v tej kukani nezačal šúľať od smiechu. Tváril sa tak milo. A ten Kandráč sa tam zase nacpal. Mohli tých ľudí ukázať menej a radšej si mohol s vybratými babami zaspievať napríklad 2-3 pesničky. On aj Vilo OK, ale tie pubišky tam, prehnané. Tohto sa obávame pri koncerte v BA, snáď tam také decká nepustia. Nejaký piskot tam počúvať. Trošku som sa rozpísala, ale ja som takú brutálnu pubertu nemala, proste chápem, že sa niekto niekomu páči, ale také scény robiť. Ešteže má Miro aj takých fans ako sme my...


Ty to není pubertou to je dobou. Za nás ty celebrity nebyly tak medializované jako teď. To pobláznění dělají právě televize a novináři. Holky se pak už jen většinou nechají strhnout davem. Myslím, že za pár let samy budou kroutit hlavou nad tím co vyváděly. Tím je neomlouvám, jejich drzost bohužel nezná hranic ale to není jen v případě Mira, ono i když je potkáš běžně na ulici tak máš chuť je něčím bacit.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Kotě » 07 bře 2010, 10:31

Tak už jsem si dneska několikrát poštěla tu K. Perry. Vím že to zpívá o tom, že políbila holku. Ale jelikož neumím tak dobře anglicky, tak nevím jak moc to sedí když to zpívá kluk. Někdo to tu zmínil, že to není moc dobře.... Nemáte, prosím, někdo odkaz na český nebo slovenský překlad té písně?? Děkuji předem :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Luciinetska » 07 bře 2010, 10:35

deppholl píše:Tak už jsem si dneska několikrát poštěla tu K. Perry. Vím že to zpívá o tom, že políbila holku. Ale jelikož neumím tak dobře anglicky, tak nevím jak moc to sedí když to zpívá kluk. Někdo to tu zmínil, že to není moc dobře.... Nemáte, prosím, někdo odkaz na český nebo slovenský překlad té písně?? Děkuji předem :D


http://www.ujdeto.cz/lyrics/katy-perry/ ... lad-cj-en/
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Kotě » 07 bře 2010, 10:39

Luciinetska píše:
deppholl píše:Tak už jsem si dneska několikrát poštěla tu K. Perry. Vím že to zpívá o tom, že políbila holku. Ale jelikož neumím tak dobře anglicky, tak nevím jak moc to sedí když to zpívá kluk. Někdo to tu zmínil, že to není moc dobře.... Nemáte, prosím, někdo odkaz na český nebo slovenský překlad té písně?? Děkuji předem :D


http://www.ujdeto.cz/lyrics/katy-perry/ ... lad-cj-en/

Moc děkuji. No...je to trošku mimo :roll: :wink:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Kaja » 07 bře 2010, 10:41

Luciinetska píše:
deppholl píše:Tak už jsem si dneska několikrát poštěla tu K. Perry. Vím že to zpívá o tom, že políbila holku. Ale jelikož neumím tak dobře anglicky, tak nevím jak moc to sedí když to zpívá kluk. Někdo to tu zmínil, že to není moc dobře.... Nemáte, prosím, někdo odkaz na český nebo slovenský překlad té písně?? Děkuji předem :D


http://www.ujdeto.cz/lyrics/katy-perry/ ... lad-cj-en/


Má ten text nejako upravený? Nevšimli ste si?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Luciinetska » 07 bře 2010, 10:47

Kaja píše:
Luciinetska píše:
deppholl píše:Tak už jsem si dneska několikrát poštěla tu K. Perry. Vím že to zpívá o tom, že políbila holku. Ale jelikož neumím tak dobře anglicky, tak nevím jak moc to sedí když to zpívá kluk. Někdo to tu zmínil, že to není moc dobře.... Nemáte, prosím, někdo odkaz na český nebo slovenský překlad té písně?? Děkuji předem :D


http://www.ujdeto.cz/lyrics/katy-perry/ ... lad-cj-en/


Má ten text nejako upravený? Nevšimli ste si?


já si myslím, že nemá.
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Andrew » 07 bře 2010, 11:47

Kaja píše:
Luciinetska píše:
deppholl píše:Tak už jsem si dneska několikrát poštěla tu K. Perry. Vím že to zpívá o tom, že políbila holku. Ale jelikož neumím tak dobře anglicky, tak nevím jak moc to sedí když to zpívá kluk. Někdo to tu zmínil, že to není moc dobře.... Nemáte, prosím, někdo odkaz na český nebo slovenský překlad té písně?? Děkuji předem :D


http://www.ujdeto.cz/lyrics/katy-perry/ ... lad-cj-en/


Má ten text nejako upravený? Nevšimli ste si?

No, mohl by si v textu přehodit slova girl a boy, ale nevím, jestli by to fanoušci (fanynky) zkousli :)

Teda až na poslední sloku, ta by byla divná.
Naposledy upravil Andrew dne 07 bře 2010, 11:58, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod 12345 » 07 bře 2010, 11:58

Andrew píše:No, mohl by si v textu přehodit slova girl a boy, ale nevím, jestli by to fanoušci (fanynky) zkousli :)


Ono ta upravená verze té písně i existuje, dokonce několik, je to na youtube, ale linkovat to nebudu :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod 12345 » 07 bře 2010, 12:04

Luciinetska píše:
deppholl píše:Tak už jsem si dneska několikrát poštěla tu K. Perry. Vím že to zpívá o tom, že políbila holku. Ale jelikož neumím tak dobře anglicky, tak nevím jak moc to sedí když to zpívá kluk. Někdo to tu zmínil, že to není moc dobře.... Nemáte, prosím, někdo odkaz na český nebo slovenský překlad té písně?? Děkuji předem :D


http://www.ujdeto.cz/lyrics/katy-perry/ ... lad-cj-en/


To je teda překlad jak noha :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod 12345 » 07 bře 2010, 12:08

Andrew píše:
Kaja píše:Teda až na poslední sloku, ta by byla divná.


Vždyť říkám, že to vypadá divně, když to zpívá :lol: Akorát on si skoro nikdy nepamatuje text, takže to asi nevadí :D

Jak to vůbec zpíval v tom Modrém z neba? I s tou poslední slokou? :shock:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Andrew » 07 bře 2010, 12:10

12345 píše:
Andrew píše:No, mohl by si v textu přehodit slova girl a boy, ale nevím, jestli by to fanoušci (fanynky) zkousli :)


Ono ta upravená verze té písně i existuje, dokonce několik, je to na youtube, ale linkovat to nebudu :D

Nojo tyjo, fakt. A to jsem si myslel, jak to není originální myšlenka :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Andrew » 07 bře 2010, 12:15

12345 píše:
Andrew píše:Teda až na poslední sloku, ta by byla divná.


Vždyť říkám, že to vypadá divně, když to zpívá :lol: Akorát on si skoro nikdy nepamatuje text, takže to asi nevadí :D

Jak to vůbec zpíval v tom Modrém z neba? I s tou poslední slokou? :shock:

Tak jsem si to pustil a ten text je upravenej. Jednak nezpívá o svém "boyfriend", ale girlfriend, o tom, co "good girls do", ale good guys a poslední sloka tam není. Takže holt nezpívá holka o tom, že se líbala s jinou holkou, ale kluk o tom, že líbal jinou holku než svou přítelkyni. Takže jo, ta provokativnost jde do kopru :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron