Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Modre z neba

Re: Modre z neba

Příspěvekod mari » 08 pro 2010, 23:33

fanusicka píše:
mari píše:Práve som náhodou videla Modré z neba kde sa dievčina stretla s Petrom Nagyom :D
Boli tam zábery aj z koncertu v Brezne :thumbup:

:lol: pamätáš na náš prelaknutý ksicht, keď oznámili, že idú natáčať Modré z neba? :lol:

Pamätám , vtedy som sa rozhodla , že siedmu radu neopustím :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Modre z neba

Příspěvekod Paula » 08 pro 2010, 23:36

mari píše:Pamätám , vtedy som sa rozhodla , že siedmu radu neopustím :D

Presne tak a obe súhlasíme, že to bola tá najlepšia voľba :D malý sme na všetkých skvelý výhľad a našej pozornosti neušiel ani vtáčik Jarko :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Modre z neba

Příspěvekod mari » 08 pro 2010, 23:40

fanusicka píše:
mari píše:Pamätám , vtedy som sa rozhodla , že siedmu radu neopustím :D

Presne tak a obe súhlasíme, že to bola tá najlepšia voľba :D malý sme na všetkých skvelý výhľad a našej pozornosti neušiel ani vtáčik Jarko :lol:

Nie som si taká istá , moja stará kamera protestuje , nemá už taký dobrý zrak a pri približovaní sa celá trasie :lol: Prvá rada by jej bola pomohla :cry:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Modre z neba

Příspěvekod Kaja » 09 pro 2010, 00:05

mari píše:
fanusicka píše:
mari píše:Pamätám , vtedy som sa rozhodla , že siedmu radu neopustím :D

Presne tak a obe súhlasíme, že to bola tá najlepšia voľba :D malý sme na všetkých skvelý výhľad a našej pozornosti neušiel ani vtáčik Jarko :lol:

Nie som si taká istá , moja stará kamera protestuje , nemá už taký dobrý zrak a pri približovaní sa celá trasie :lol: Prvá rada by jej bola pomohla :cry:

Na to všetko si natočila veľmi dobré videá. Janka má vraj tiež veľmi dobré, ale nevie to stiahnuť do počítača.
Modré z Neba natáčali najprv v šatni, ale potom asi aj koncert, ktovie, či im nevadili tie prázdne prvé rady, keď sme odtiaľ zdúchli. :lol: Možno to potom obsadili.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Modre z neba

Příspěvekod mari » 10 pro 2010, 19:17

Kaja píše:
mari píše:
fanusicka píše:Presne tak a obe súhlasíme, že to bola tá najlepšia voľba :D malý sme na všetkých skvelý výhľad a našej pozornosti neušiel ani vtáčik Jarko :lol:

Nie som si taká istá , moja stará kamera protestuje , nemá už taký dobrý zrak a pri približovaní sa celá trasie :lol: Prvá rada by jej bola pomohla :cry:

Na to všetko si natočila veľmi dobré videá. Janka má vraj tiež veľmi dobré, ale nevie to stiahnuť do počítača.
Modré z Neba natáčali najprv v šatni, ale potom asi aj koncert, ktovie, či im nevadili tie prázdne prvé rady, keď sme odtiaľ zdúchli. :lol: Možno to potom obsadili.


Ja som to videla a v tých záberoch , ktoré tam zostrihali nebolo prázdne rady vidno , atmosféra bola výborná , ľudia sa bavili - sama som bola prekvapená koľko tam vlastne bolo ľudí ... :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Předchozí

Zpět na Viděli jsme...

cron