Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Slovenka roka 2010

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Leila » 18 črc 2010, 11:24

fanusicka píše:
Leila píše:
Ivana píše:
A Mira hrali pred chvíľou na Fun rádiu v tesnom závese pred Palim Haberom. To je pre mňa gól, spevák na odstrel a konkuruje svojmu katovi :D

Toto by mala počuť Darinka, aby už viackrát nevyšlo z jej úst, že je to "spevák, ktorému chýba to najdôležitejšie - hlas" :evil:

hlavne, že ona disponuje "kavlitným hlasom" :twisted: :roll:

Práve preto spieva takýto štýl, tam nemusí ukazovať veľa tej "kvality" :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Bára » 18 črc 2010, 11:54

Když vezmeme v úvahu, že Darinka nezazpívala od dob Zvonků štěstí jedinou skladbu, která by stála za zaznamenání nebo nám utkvěla v paměti, tak je Miro v porovnání s ní hlasově i skladatelsky opravdu z jiné planety :!: :D To ona namohla v životě pobrat :roll: :roll:Proto ty pitomý řeči. Hejma slyšel jen na jedno ucho a ještě blbě :( Tak tam zbýval jen Habera a Marta. A ti se zase tak hanlivě nevyjadřovali. Holt si museli pár kol zvykat a nakonec i ten Habera pochopil, že ten potenciál tam prostě je a v těch videích po konci soutěže nám ho i chválil.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Ivana » 18 črc 2010, 12:15

Bára píše:Když vezmeme v úvahu, že Darinka nezazpívala od dob Zvonků štěstí jedinou skladbu, která by stála za zaznamenání nebo nám utkvěla v paměti, tak je Miro v porovnání s ní hlasově i skladatelsky opravdu z jiné planety :!: :D To ona namohla v životě pobrat :roll: :roll:Proto ty pitomý řeči. Hejma slyšel jen na jedno ucho a ještě blbě :( Tak tam zbýval jen Habera a Marta. A ti se zase tak hanlivě nevyjadřovali. Holt si museli pár kol zvykat a nakonec i ten Habera pochopil, že ten potenciál tam prostě je a v těch videích po konci soutěže nám ho i chválil.


Darinku si pamätám ako malé dievčatko, prvýkrát vystupovala v telke spolu s Krajíčkom, mala krásny hlas, neviem čo teraz spieva, žije iba z mena, ktoré si vytvorila po naspievaní dueta s Kajom. A vyzerá, že jej to sype dobre. V tej dobe bolo ľahšie sa presadiť, to spomínala aj Helena Vondráčková, akonáhle sa objavila v súťaži o ponuky mala postarané. Teraz je hudba tvrdý biznis, ak nemáš peniaze, môžeš sa rovno zakopať. Preto sa práve Dare divím, že sa takto správala, asi má rada iné typy chlapov. Neupravených, a hlavne tmavších ako Ben.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Bára » 18 črc 2010, 13:16

Ivana píše:
Bára píše:Když vezmeme v úvahu, že Darinka nezazpívala od dob Zvonků štěstí jedinou skladbu, která by stála za zaznamenání nebo nám utkvěla v paměti, tak je Miro v porovnání s ní hlasově i skladatelsky opravdu z jiné planety :!: :D To ona namohla v životě pobrat :roll: :roll:Proto ty pitomý řeči. Hejma slyšel jen na jedno ucho a ještě blbě :( Tak tam zbýval jen Habera a Marta. A ti se zase tak hanlivě nevyjadřovali. Holt si museli pár kol zvykat a nakonec i ten Habera pochopil, že ten potenciál tam prostě je a v těch videích po konci soutěže nám ho i chválil.


Darinku si pamätám ako malé dievčatko, prvýkrát vystupovala v telke spolu s Krajíčkom, mala krásny hlas, neviem čo teraz spieva, žije iba z mena, ktoré si vytvorila po naspievaní dueta s Kajom. A vyzerá, že jej to sype dobre. V tej dobe bolo ľahšie sa presadiť, to spomínala aj Helena Vondráčková, akonáhle sa objavila v súťaži o ponuky mala postarané. Teraz je hudba tvrdý biznis, ak nemáš peniaze, môžeš sa rovno zakopať. Preto sa práve Dare divím, že sa takto správala, asi má rada iné typy chlapov. Neupravených, a hlavne tmavších ako Ben.
Já vlastně ani nevím, kde vystupuje. Asi jsou to nějaký VIP akce a je fakt, že se bez těch jejích tanečních vystoupení neobejde skoro žádné vyhlašování sportovců roku. Bulvár je jí plnej a zpívá asi jen na playbeck, což už se mohla za ta léta naučit. Včera jsme za to kritizovali Mira. Viděli jste zpívat Daru na playbeck (Silvestr na Markíze). To je proti ní Miro mistr .
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Ivet » 18 črc 2010, 13:27

Myslím,že se Mirko s playbackem zlepšil oproti Slovenke anebo to aspoň maskuje rukou. :wink:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Franci » 18 črc 2010, 14:50

Ja som si to celé natáčala. Tri a pol hodiny to trvalo! Mama sa totiž dívala na romantický film, celkom pekný, ale poto maj ten prepla, tak om počúvala rádio :roll:
Waw, ono tam bol aj Honzík? 8)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Kaja » 18 črc 2010, 14:56

Bára píše:
Ivana píše:
Bára píše:Když vezmeme v úvahu, že Darinka nezazpívala od dob Zvonků štěstí jedinou skladbu, která by stála za zaznamenání nebo nám utkvěla v paměti, tak je Miro v porovnání s ní hlasově i skladatelsky opravdu z jiné planety :!: :D To ona namohla v životě pobrat :roll: :roll:Proto ty pitomý řeči. Hejma slyšel jen na jedno ucho a ještě blbě :( Tak tam zbýval jen Habera a Marta. A ti se zase tak hanlivě nevyjadřovali. Holt si museli pár kol zvykat a nakonec i ten Habera pochopil, že ten potenciál tam prostě je a v těch videích po konci soutěže nám ho i chválil.


Darinku si pamätám ako malé dievčatko, prvýkrát vystupovala v telke spolu s Krajíčkom, mala krásny hlas, neviem čo teraz spieva, žije iba z mena, ktoré si vytvorila po naspievaní dueta s Kajom. A vyzerá, že jej to sype dobre. V tej dobe bolo ľahšie sa presadiť, to spomínala aj Helena Vondráčková, akonáhle sa objavila v súťaži o ponuky mala postarané. Teraz je hudba tvrdý biznis, ak nemáš peniaze, môžeš sa rovno zakopať. Preto sa práve Dare divím, že sa takto správala, asi má rada iné typy chlapov. Neupravených, a hlavne tmavších ako Ben.
Já vlastně ani nevím, kde vystupuje. Asi jsou to nějaký VIP akce a je fakt, že se bez těch jejích tanečních vystoupení neobejde skoro žádné vyhlašování sportovců roku. Bulvár je jí plnej a zpívá asi jen na playbeck, což už se mohla za ta léta naučit. Včera jsme za to kritizovali Mira. Viděli jste zpívat Daru na playbeck (Silvestr na Markíze). To je proti ní Miro mistr .

A robí tie skvelé texty, ako napr. teraz pre Chodúra. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Ivana » 18 črc 2010, 16:00

A robí tie skvelé texty, ako napr. teraz pre Chodúra. :)[/quote]

Texty píše jej sestra Jana. Odišla spolu s ňou do Prahy bývať,aby mohla Dara robiť kariéru.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Bára » 18 črc 2010, 20:04

Ještě mě napadlo. Kdepak byl včera náš Velký vítěz Superstar :?: Z první čtyřky tam chyběl jenom on :!: Možná včera někde pěl za prachy, jinej důvod mě nenapadá :roll: :oops:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod ewilyn » 18 črc 2010, 22:23

Bára píše:Ještě mě napadlo. Kdepak byl včera náš Velký vítěz Superstar :?: Z první čtyřky tam chyběl jenom on :!: Možná včera někde pěl za prachy, jinej důvod mě nenapadá :roll: :oops:


niekde na FB som citala, ze je na Malte na jazyk. kurze :) ...a udajne prekvapivo medzi babami celkom v kurze :shock: :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod ewilyn » 18 črc 2010, 22:30

ewilyn píše: Urcite u Dominiky i Honzika sa jedna i cisty popik ...mne tie tanecnice u Dominiky ani nevadili, vadila mi fakt velmi priemerna piesen s textom, ktory sa k nej vobec nehodi :( Miro vazne o niekolko tried lepsi :wink: ..i ked to spievanie na playback mi mal zlepsit


Odvolavam tymto svoje tvrdenia, ze niektore Mirove skladby su priemerne :!: ...po vypocuti Dominikinho singla si dovolim tvrdit, ze akakkolvek MIrova piesen je 100x lepsia nez hento a vysoko nadpriemerna- nie su sice vsetci tak uzasne ako LF , ale hocijaka prevysuje cokolvek, co zatial ostattni z CSS vyprodukovali :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Bára » 18 črc 2010, 22:31

ewilyn píše:
Bára píše:Ještě mě napadlo. Kdepak byl včera náš Velký vítěz Superstar :?: Z první čtyřky tam chyběl jenom on :!: Možná včera někde pěl za prachy, jinej důvod mě nenapadá :roll: :oops:


niekde na FB som citala, ze je na Malte na jazyk. kurze :) ...a udajne prekvapivo medzi babami celkom v kurze :shock: :)
Tak u toho bych chtěla být (pochopitelně jako pozorovatel :oops: ) Jinak Malta je krásná, vřele doporučuju jako dovolenou.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Kaja » 18 črc 2010, 22:34

ewilyn píše:
ewilyn píše: Urcite u Dominiky i Honzika sa jedna i cisty popik ...mne tie tanecnice u Dominiky ani nevadili, vadila mi fakt velmi priemerna piesen s textom, ktory sa k nej vobec nehodi :( Miro vazne o niekolko tried lepsi :wink: ..i ked to spievanie na playback mi mal zlepsit


Odvolavam tymto svoje tvrdenia, ze niektore Mirove skladby su priemerne :!: ...po vypocuti Dominikinho singla si dovolim tvrdit, ze akakkolvek MIrova piesen je 100x lepsia nez hento a vysoko nadpriemerna- nie su sice vsetci tak uzasne ako LF , ale hocijaka prevysuje cokolvek, co zatial ostattni z CSS vyprodukovali :wink:

Áno, to je adekvátne hodnotenie. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Bára » 18 črc 2010, 22:44

ewilyn píše:
ewilyn píše: Urcite u Dominiky i Honzika sa jedna i cisty popik ...mne tie tanecnice u Dominiky ani nevadili, vadila mi fakt velmi priemerna piesen s textom, ktory sa k nej vobec nehodi :( Miro vazne o niekolko tried lepsi :wink: ..i ked to spievanie na playback mi mal zlepsit


Odvolavam tymto svoje tvrdenia, ze niektore Mirove skladby su priemerne :!: ...po vypocuti Dominikinho singla si dovolim tvrdit, ze akakkolvek MIrova piesen je 100x lepsia nez hento a vysoko nadpriemerna- nie su sice vsetci tak uzasne ako LF , ale hocijaka prevysuje cokolvek, co zatial ostattni z CSS vyprodukovali :wink:
Jsem zvědavá na ty recenze Mirova CD. Už z toho mám teď šimrání kolem žaludku :roll: Dneska jsem narazila na servr karaoketexty.cz, kde Miro vede.Je tam sice odkaz na demo, ale za poslední týden si to zobrazilo přes 5000 lidí a je to nejúspěšnější skladba českých a slovenských interpretů.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod ewilyn » 18 črc 2010, 22:47

Leila píše: Tiež som si všimla ako prvé :P :oops: :oops: No ale nemusel hádzať také smutné ksichtíky :? Ináč výborné ako vždy, obecenstvo sa tak vžilo do pesničky, že na konci akoby ani nechceli tlieskať ale ešte počúvať ďalej !!! :D A na záver, keď boli na javisku všetci účinkujúci, tak náš Mirko bol bok po boku s Nelou (asi sú väčší kamaráti ako s Dominikou) :wink:


Vcera to videl i moj otec- a jeho pripomienky:
- furt spieva iba 1 pesnicku- chcelo by to nieco slovenske
- i on si vsimol tie smutne ksichtiky - vraj "je fesak, ma potencial, tak nech sa i usmeje " - argumenty, ako smutna piesen a nie prilis vesela udalost nepomohli
- pripadal mu celkovo unaveny- akoze ma toho vsetkeho akurat dost

A este sme preberali, ci uz ma klip- lebo by mal mat, s tym samozrejmen suhlasim, hlavne ked som dnes videla ze takeho Bna uz hraju pomaly vsade- i na Music1
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron