Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Slovenka roka 2010

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod kobitka » 10 zář 2010, 22:38

gemini píše:
Kaja píše:
Ivana píše:Video z relácie Extra približne 18:25
http://www.stv.sk/online/archiv/extra/

Ďakujem, Ivana. Mne na ňom tetovania nechýbajú, ani nemám pocit, že by sa k nemu hodili. :)

Tetování je takový laciný... To fakt néééé!


Náhodu některé tetování na vymakaným chlapským těle (pokud to není po celém těle)se mi hodně líbí. Ale jinak musím říct "Ježiš to je ale srágorka" :oops: :) Ale co no aspoň už víme, že i on se někdy bojí
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Kaja » 11 zář 2010, 08:51

kobitka píše:
Náhodu některé tetování na vymakaným chlapským těle (pokud to není po celém těle)se mi hodně líbí. Ale jinak musím říct "Ježiš to je ale srágorka" :oops: :) Ale co no aspoň už víme, že i on se někdy bojí

Strašne veľa ľudí sa bojí ihiel a podobných vecí. Ja občas musím dávať pozor nielen na svojich pacientov, ale aj na majiteľov, aby so sebou nesekli. :D S fóbiou veľa nenarobíš. :D
A tie tetovania - mne sa na niekom tiež páčia. Napr. aj Mirko Bitomsky to má dobré, pristane mu to. Ale k Mirkovi mi to akosi nejde, neviem, on pôsobí tak - čisto.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Jarka » 11 zář 2010, 09:14

Kaja píše:
kobitka píše:
Náhodu některé tetování na vymakaným chlapským těle (pokud to není po celém těle)se mi hodně líbí. Ale jinak musím říct "Ježiš to je ale srágorka" :oops: :) Ale co no aspoň už víme, že i on se někdy bojí

Strašne veľa ľudí sa bojí ihiel a podobných vecí. Ja občas musím dávať pozor nielen na svojich pacientov, ale aj na majiteľov, aby so sebou nesekli. :D S fóbiou veľa nenarobíš. :D
A tie tetovania - mne sa na niekom tiež páčia. Napr. aj Mirko Bitomsky to má dobré, pristane mu to. Ale k Mirkovi mi to akosi nejde, neviem, on pôsobí tak - čisto.

Je příliš jemný- každé tetování by na něm vyznělo vulgárně.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Kaja » 11 zář 2010, 09:33

Jarka píše: [
Je příliš jemný- každé tetování by na něm vyznělo vulgárně.


Tak. Ty si to vyjadrila lepšie. Tetovania, piercingy a podobné veci by na ňom vyzerali nepatrične.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Franci » 11 zář 2010, 13:12

gemini píše:
Kaja píše:
Ivana píše:Video z relácie Extra približne 18:25
http://www.stv.sk/online/archiv/extra/

Ďakujem, Ivana. Mne na ňom tetovania nechýbajú, ani nemám pocit, že by sa k nemu hodili. :)

Tetování je takový laciný... To fakt néééé!



Laciný? No podľa mňa je to dosť drahé. :? Ale k Mirkovi by sa mi to nehodilo. Je taký zraniteľný a jemný. A tetovania sa mi nepáčia.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod kobitka » 11 zář 2010, 13:51

No já bych to s tou zranitelností a jemností zas tak nepřeháněla. On tak "blbě" prostě jen vypadá. Ale ve skutečnosti ho asi jen tak něco nerozhodí a i ty ostré lokty co pro tuhle práci potřebuje má.Kdo ví co se v něm doopravdy ještě skrývá zajímavého a našemu oku utajeného. Ale za mně u něj teda tetování taky ne. Na to by z něj musel být pořádný kus chlapa. Sorry holky ale zatím to je takový miloučký chlapeček. Ale on z toho jednou vyroste. Axel z toho taky vyrost. Bohužel spíš k horšímu než lepšímu. Ale tak bujarý život jako měl on na člověku taky zanechá pořádné stopy.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Kaja » 11 zář 2010, 15:06

kobitka píše:No já bych to s tou zranitelností a jemností zas tak nepřeháněla. On tak "blbě" prostě jen vypadá. Ale ve skutečnosti ho asi jen tak něco nerozhodí a i ty ostré lokty co pro tuhle práci potřebuje má.Kdo ví co se v něm doopravdy ještě skrývá zajímavého a našemu oku utajeného. Ale za mně u něj teda tetování taky ne. Na to by z něj musel být pořádný kus chlapa. Sorry holky ale zatím to je takový miloučký chlapeček. Ale on z toho jednou vyroste. Axel z toho taky vyrost. Bohužel spíš k horšímu než lepšímu. Ale tak bujarý život jako měl on na člověku taky zanechá pořádné stopy.


Určite vyrastie, ale ako to bude vyzerať, to uvidíme, ale dúfam, že sa to nebude podobať na Axla. :) Zatiaľ je milučký chlapček, ktorý nielen tak vyzerá, ale sa tak aj správa. :) A ešte by som dodala, podľa toho ako ho vidím ja, že milučký chlapček vyzbrojený značnou inteligenciou, sebavedomím, odvahou. Navyše premýšľavý, optimistický, pozitívny, dosť realistický, nezávislý, ktorý má svoju filozofiu a zostavenú tabuľku hodnôt, a preto s ním život snáď až tak ľahko nevykýve. S rozorvaným Axlom má možno niečo spoločné na javisku, ale mimo neho asi málo. Myslím, že je lepšie vybavený na nejaký nápor na seba, ale máš pravdu, nevieme presne, čo v sebe nosí a ani, čo mu život prichystá - takže uvidíme a ja budem dúfať, že tá zmena nebude nejaká podstatná. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Nikys » 11 zář 2010, 19:23

Jarka píše:
Kaja píše:
kobitka píše:
Náhodu některé tetování na vymakaným chlapským těle (pokud to není po celém těle)se mi hodně líbí. Ale jinak musím říct "Ježiš to je ale srágorka" :oops: :) Ale co no aspoň už víme, že i on se někdy bojí

Strašne veľa ľudí sa bojí ihiel a podobných vecí. Ja občas musím dávať pozor nielen na svojich pacientov, ale aj na majiteľov, aby so sebou nesekli. :D S fóbiou veľa nenarobíš. :D
A tie tetovania - mne sa na niekom tiež páčia. Napr. aj Mirko Bitomsky to má dobré, pristane mu to. Ale k Mirkovi mi to akosi nejde, neviem, on pôsobí tak - čisto.

Je příliš jemný- každé tetování by na něm vyznělo vulgárně.


Souhlasím Jarka to opravdu vystihla. Proti tetování nic nemám, ale k Mirovi se mi to též nehodí. Jak řekla Jarka on je takový jemný a to tetování nebo percing by mu prostě nesedělo. A že se bojí jehel? No co je na tom, každý člověk se něčeho bojí a já obdivuju už jen to, že to přizná.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Franci » 12 zář 2010, 12:47

kobitka píše:No já bych to s tou zranitelností a jemností zas tak nepřeháněla. On tak "blbě" prostě jen vypadá. Ale ve skutečnosti ho asi jen tak něco nerozhodí a i ty ostré lokty co pro tuhle práci potřebuje má.Kdo ví co se v něm doopravdy ještě skrývá zajímavého a našemu oku utajeného. Ale za mně u něj teda tetování taky ne. Na to by z něj musel být pořádný kus chlapa. Sorry holky ale zatím to je takový miloučký chlapeček. Ale on z toho jednou vyroste. Axel z toho taky vyrost. Bohužel spíš k horšímu než lepšímu. Ale tak bujarý život jako měl on na člověku taky zanechá pořádné stopy.

Kto to je Axel a čo sa mu stalo?
Nikys, máš pravdu, každý sa niečoho bojí. Ja napríklad nedokážem vystáť osy a búrky. Bue.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Kaja » 12 zář 2010, 13:16

Franci píše: Kto to je Axel a čo sa mu stalo?


Axl Rose - spevák z Guns n Roses. Mal ťažké detstvo a vyrástol na čosi strašne nevyrovnané a rebelské. Frčal na drogách, mal problémy so zákonom, s členmi skupiny, s farebnými, s homosexuálmi, s inými kapelami (napr. s Nirvanou stále bojoval), so ženami, asi so všetkým a najviac sám so sebou. Preto im aj padlo veľa koncertov, skupina sa podchvíľou rozpadala, nedokončili album, ktorý začali nahrávať a pod. Bol veľmi nevyrovnaný. No teraz sa vraj venuje aj charite a asi dostal rozum. Veľký talent a zaujímavý týpek, len trochu extravagantný. :D Miro je celkom iný povahou, ale niektorí porovnávajú ich spev a prejav na javisku - vraj sú obaja trochu afektovaní. :lol: No ale kým porovnávajú Mirka s takou hviezdou, je to O.K., no nie? :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Franci » 12 zář 2010, 13:38

Kaja píše:
Franci píše: Kto to je Axel a čo sa mu stalo?


Axl Rose - spevák z Guns n Roses. Mal ťažké detstvo a vyrástol na čosi strašne nevyrovnané a rebelské. Frčal na drogách, mal problémy so zákonom, s členmi skupiny, s farebnými, s homosexuálmi, s inými kapelami (napr. s Nirvanou stále bojoval), so ženami, asi so všetkým a najviac sám so sebou. Preto im aj padlo veľa koncertov, skupina sa podchvíľou rozpadala, nedokončili album, ktorý začali nahrávať a pod. Bol veľmi nevyrovnaný. No teraz sa vraj venuje aj charite a asi dostal rozum. Veľký talent a zaujímavý týpek, len trochu extravagantný. :D Miro je celkom iný povahou, ale niektorí porovnávajú ich spev a prejav na javisku - vraj sú obaja trochu afektovaní. :lol: No ale kým porovnávajú Mirka s takou hviezdou, je to O.K., no nie? :lol:

Obrázek

To mi je ľúto. Prečo takmer všetci rockeri boli blondavý?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod mari » 12 zář 2010, 14:13

Kaja píše:
Franci píše: Kto to je Axel a čo sa mu stalo?


Axl Rose - spevák z Guns n Roses. Mal ťažké detstvo a vyrástol na čosi strašne nevyrovnané a rebelské. Frčal na drogách, mal problémy so zákonom, s členmi skupiny, s farebnými, s homosexuálmi, s inými kapelami (napr. s Nirvanou stále bojoval), so ženami, asi so všetkým a najviac sám so sebou. Preto im aj padlo veľa koncertov, skupina sa podchvíľou rozpadala, nedokončili album, ktorý začali nahrávať a pod. Bol veľmi nevyrovnaný. No teraz sa vraj venuje aj charite a asi dostal rozum. Veľký talent a zaujímavý týpek, len trochu extravagantný. :D Miro je celkom iný povahou, ale niektorí porovnávajú ich spev a prejav na javisku - vraj sú obaja trochu afektovaní. :lol: No ale kým porovnávajú Mirka s takou hviezdou, je to O.K., no nie? :lol:

Kým nezačne Miro koncertovať v bielych obtiahnutých boxerkach a sieťkovanom červenom tričku ,ako Axel ,tak snád je ešte ok .... :lol:
A je veľmi pekný aj Axel :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod ewilyn » 12 zář 2010, 17:35

Kaja píše:
Franci píše: Kto to je Axel a čo sa mu stalo?


Axl Rose - spevák z Guns n Roses. Mal ťažké detstvo a vyrástol na čosi strašne nevyrovnané a rebelské. Frčal na drogách, mal problémy so zákonom, s členmi skupiny, s farebnými, s homosexuálmi, s inými kapelami (napr. s Nirvanou stále bojoval), so ženami, asi so všetkým a najviac sám so sebou. Preto im aj padlo veľa koncertov, skupina sa podchvíľou rozpadala, nedokončili album, ktorý začali nahrávať a pod. Bol veľmi nevyrovnaný. No teraz sa vraj venuje aj charite a asi dostal rozum. Veľký talent a zaujímavý týpek, len trochu extravagantný. :D Miro je celkom iný povahou, ale niektorí porovnávajú ich spev a prejav na javisku - vraj sú obaja trochu afektovaní. :lol: No ale kým porovnávajú Mirka s takou hviezdou, je to O.K., no nie? :lol:


no on ma i teraz problemy..posledny album vznikal dlho, stale vydanie odkladali a mnoho ludi uz neverilo, ze vobec vyjde....citala som, ze na par festivalov prisli neskoro a tak nedokoncili vystupenie ( organizatori im pre casovy sklz vypli zvuk) ..i na nejakom z posled koncikov ich vypiskali, lebo zacali s velkym oneskorenim- a este ho i nedokoncili..
Som zvedava, aky bude koncert 27.9 v Prahe
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Bára » 12 zář 2010, 19:08

Vypískali je tuším v Dublině. Měli nějaké předskokany a pak se více než hodinu nic nedělo, tak to ty Iry přestalo bavit. Fakt ale nevím, jestli se nakonec ten koncert konal nebo ne. :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Slovenka roka 2010

Příspěvekod Sidney » 12 zář 2010, 20:34

Kaja píše:
kobitka píše:
Náhodu některé tetování na vymakaným chlapským těle (pokud to není po celém těle)se mi hodně líbí. Ale jinak musím říct "Ježiš to je ale srágorka" :oops: :) Ale co no aspoň už víme, že i on se někdy bojí

Strašne veľa ľudí sa bojí ihiel a podobných vecí. Ja občas musím dávať pozor nielen na svojich pacientov, ale aj na majiteľov, aby so sebou nesekli. :D S fóbiou veľa nenarobíš. :D
A tie tetovania - mne sa na niekom tiež páčia. Napr. aj Mirko Bitomsky to má dobré, pristane mu to. Ale k Mirkovi mi to akosi nejde, neviem, on pôsobí tak - čisto.[/quote]

:miro: Pôsobí tak záhadne trochu, niekedy ma tak napadne, ze ktovie, co si v skutocnosti mysli. :?: Ale az take neviniatko nemoze byt. Urcite sa dokaze rozblaznit nielen na javisku. Je zvyknuty si robit vsetko po svojom, neviem, ci je to vzdy dobre. Myslite, zeby si nechal v niecom poradit?
A k tomu tetovaniu, take malicke a nieco jemnejsie niekde na ramene by mohol mat. Ked ma dlhsie vlasy je sexi, tak by mu to aj celkom seklo.
Minule som niekde o Axlovi citala, s nim zamavala slava a zacal byt hnusny a drzy. Nemyslim si, ze toto hrozi Mirovi. Sme na Slovensku a nie v USA... Je rozdiel byt tu uspesny a celosvetovo uspesny. Ak by boli Rosemaid niekde v Anglicku a tym padom mali ine moznosti, tak by mali k svetu blizsie. Ktovie co by sa dialo potom. Lebo Miro je sebavedomy veru dost, ale vsak kto by nebol s takym image... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron