Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Óčko - Face2face

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Sidney » 26 dub 2011, 09:54

Mne nejde spustit ta uputavka, ale predpokladam, ze to bude v archive, ze :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 26 dub 2011, 10:08

Sidney píše:Mne nejde spustit ta uputavka, ale predpokladam, ze to bude v archive, ze :?:


Jj mělo by být :-)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Sidney » 26 dub 2011, 16:47

zariva_kometka píše:
Sidney píše:Mne nejde spustit ta uputavka, ale predpokladam, ze to bude v archive, ze :?:


Jj mělo by být :-)



Mam to online v robote, sefka tu neni, tak da sa... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Sidney » 26 dub 2011, 18:27

same pipanie... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 26 dub 2011, 18:55

Takže tak nějak to pojmu komplexně o čem byl F2F - odepisování na zprávy, jestli ho lidi znají, vlasy, dovolená, klip - singl, koncerty, 9 rychlých otázek, Rytmus, nová sestava v kapele, bulvár a co by rád dělal jiného než zpěv ...

:D :D Tak tady to je pro ty, co jsou nedočkaví a nechtějí čekat buď na reprízu nebo na archív, psala jsem si poznámky během vysílání, tak proto je toho tolik, něco jsem si pamatovala :-) Tak doufám, že to oceníte :D No Miro tam hodně mluvil sprostě :-P Den před natáčením byl prý na pařbě, tak to má možná z toho :D

1. Odepisování na zprávy
Terka se ho ptala na to, kolik už dostal zpráv na e-mail a jestli odepisuje sám nebo na to někoho má? Miro - když může odepisuje sám.

2. Anketa Kdo je Miro Šmajda?
Ptali se 5 lidí, jeden z toho nevěděl.

3. Vlasy
Ptala se ho, jestli furt dodržuje tu péči o jeho vlasy a jestli si nechá tenhle účes, nebo plánuje změnu? Miro - svoje vlasy má rád, naposledy si je ostříhal někdy v srpnu (já dodávám že 26.8. :D ) a že toho pak litoval a říkal si : "Ty si debil, na čo si to spravil?" :D Vůbec neplánuje měnit image co se týká vlasů.

4. Dovolená
Trávil ji na Maledivách úplně sám, chtěl na chvíli vypnout na nic nemyslet, jen si užít klid a být chvíli sám ze sebou, baba mu nechyběla.

5. Klip - singl
Uvedl si singl Baby - pustili ho, a potom říkal, že chystá nový klip k novému singlu, který chce aby vyšel před létem ještě. (Takže ČOSKORO :D )

6. Koncerty
Terka se ho ptala, jestli pořád platí to, že má více fanoušků v ČR než v SR. Miro - ano má, je to také tím, že v Česko je víc obyvatel. Terka - Ale ty teď tady vůbec nekoncertuješ ne? Miro překvapeně - Já nemám koncerty v Česku? Já že nemám koncerty v Česku? Terka - A kdy si tedy měl naposledy koncert v Česku? Miro - No to je pravda, byla teď nějaká pauza, ale na koncerty funguje taková stránka http://www.mirosmajda.sk , i tečky fungují a tam toho je hodně.

7. 9 rychlých otázek
Kolik bot za poslední rok prošmajdal - hodně
Víš jak je na tom Turín ve fotbalové lize? - asi 4. 5. ?
Víš na co je Rec na elektronických zařízení? - [Rets]? To nevím, jo aha REC - to je nahrávání
Víš kdy má Miroslav svátek v ČR? - někdy v březnu na začátku 5. nebo 7.?
Jakou barvu má tráva - Zelenou, a mrtvá takovou ...
Co pije kráva? - vodu
Líbal jsi někdy chlapa - Ano
Dara nebo Marta - Obě dvě jsou dobré
Nejoblíbenější rapper - Rytmus

8. Rytmus
Je rád, že mu dělá reklamu. Terka se ho ptala jestli mu to pak někdy oplatí tu reklamu, že ho dá do písniček nebo tak. Miro - Spíš se bojím, aby mi neposlal fakturu za tu reklamu :D Pouštěli mu to jak se ptali Rytmuse koho má za favorita v SS - tak se tomu Miro smál.

9. Nová sestava
Změnili sestavu protože se chtěli dostat dál, a byly tam i nějaké neshody. Chtějí nové album celé anglické a víc s jejich tváří, to první bylo udělané na úkor různých doporučení, rad atd. S Adamem si rozumí a je velmi šikovný. Budou hrát teď ve 4.

10. Bulvár
Neřeší ho, když mu dají dobrou fotku, tak je mu úplně jedno co tam napíšou. Mezi bulvárními plátkami, co mu dávají špatnou fotku patří jednoznačně Topky.sk... Ale jinak negativní reklama je mnohdy účinnější než pozitivní.

11. Něco jiného než zpěv
Chce cestovat, potom mu pustili to video, kde je modré pozadí, kde na to taky odpovídal, bylo tam s tou restaurací. Tak tu by si chtěl otevřít, a chtěl by ji mít úplně unikátní, jakou nikdo nemá i co se týká výběru jídel. Sám by tam asi neobsluhoval ani nevařil, na to by neměl čas, ale dal by jim recepty které rád dělá. Podle Mira láska prochází přes sex, hudbu a kuchyni. Má rád Indickou a Čínskou kuchyni.
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 26 dub 2011, 19:00

Nějaké fotky

229527_158946207501447_149995938396474_363982_4769657_n.jpg
Fotka z ofic. stránek F2F
230802_158946310834770_149995938396474_363984_5038190_n.jpg
Fotka z ofic. stránek F2F
216529_1790535715832_1012785517_31667572_463580_n.jpg
z FB Terky
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Sidney » 26 dub 2011, 19:03

Polka z tej relacie bolo pipanie, mne sa to zdalo prilis. Neviem, podla mna to do TV nepatri... :!: Dost mozne, ze to mala byt parodia na Rytmusa, ak nie, tak si nakoniec budu raper a rocker rozumiet... :mrgreen:
Tie Maldivy sme aj tipovali spravne :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 26 dub 2011, 19:05

Sidney píše:Polka z tej relacie bolo pipanie, mne sa to zdalo prilis. Neviem, podla mna to do TV nepatri... :!: Dost mozne, ze to mala byt parodia na Rytmusa, ak nie, tak si nakoniec budu raper a rocker rozumiet... :mrgreen:
Tie Maldivy sme aj tipovali spravne :wink:


Taky mi přijde, že to pojali tak nějak lážo plážo - televize netelevize :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Paula » 26 dub 2011, 19:11

F2F som pozerala, páčilo sa mi to - celé to bolo pozitívne ladené :lol: zo začiatku sa mi to pípanie zdalo smiešne ale potom bolo toho akosi priveľa :mrgreen:
Zuzi, pekne si to zhrnula :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Ivana » 26 dub 2011, 19:16

Sidney píše:Polka z tej relacie bolo pipanie, mne sa to zdalo prilis. Neviem, podla mna to do TV nepatri... :!: Dost mozne, ze to mala byt parodia na Rytmusa, ak nie, tak si nakoniec budu raper a rocker rozumiet... :mrgreen:
Tie Maldivy sme aj tipovali spravne :wink:


Nerozumela som polke vysielania za to pípanie, v archíve to bude tiež vypípané? A nech si :miro: povie, čo mu hrdlo ráči. Rytmusov klip hrajú na Óčku necenzurovaný, netvárme sa, že sme svätí a tento slovník sme nikdy nepoužili. Počul tam niekto zmienku o Eurovizií, alebo som to medzi pípaním nezachytila?
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 26 dub 2011, 19:22

Ivana píše:
Sidney píše:Polka z tej relacie bolo pipanie, mne sa to zdalo prilis. Neviem, podla mna to do TV nepatri... :!: Dost mozne, ze to mala byt parodia na Rytmusa, ak nie, tak si nakoniec budu raper a rocker rozumiet... :mrgreen:
Tie Maldivy sme aj tipovali spravne :wink:


Nerozumela som polke vysielania za to pípanie, v archíve to bude tiež vypípané? A nech si :miro: povie, čo mu hrdlo ráči. Rytmusov klip hrajú na Óčku necenzurovaný, netvárme sa, že sme svätí a tento slovník sme nikdy nepoužili. Počul tam niekto zmienku o Eurovizií, alebo som to medzi pípaním nezachytila?


Hej, na to jsem uplně zapomněla, že to tam mělo být .... no myslím, že to vystřihli :( ... možná na žádost Mira? Přece jenom asi se ho ptala Terka na víc věcí, a pak to sestříhali ... včera to ještě mohli upravit, když dali ven tu ukázku a že co tam bude ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Bára » 26 dub 2011, 19:35

zariva_kometka píše:Takže tak nějak to pojmu komplexně o čem byl F2F - odepisování na zprávy, jestli ho lidi znají, vlasy, dovolená, klip - singl, koncerty, 9 rychlých otázek, Rytmus, nová sestava v kapele, bulvár a co by rád dělal jiného než zpěv ...

:D :D Tak tady to je pro ty, co jsou nedočkaví a nechtějí čekat buď na reprízu nebo na archív, psala jsem si poznámky během vysílání, tak proto je toho tolik, něco jsem si pamatovala :-) Tak doufám, že to oceníte :D No Miro tam hodně mluvil sprostě :-P Den před natáčením byl prý na pařbě, tak to má možná z toho :D

1. Odepisování na zprávy
Terka se ho ptala na to, kolik už dostal zpráv na e-mail a jestli odepisuje sám nebo na to někoho má? Miro - když může odepisuje sám.

2. Anketa Kdo je Miro Šmajda?
Ptali se 5 lidí, jeden z toho nevěděl.

3. Vlasy
Ptala se ho, jestli furt dodržuje tu péči o jeho vlasy a jestli si nechá tenhle účes, nebo plánuje změnu? Miro - svoje vlasy má rád, naposledy si je ostříhal někdy v srpnu (já dodávám že 26.8. :D ) a že toho pak litoval a říkal si : "Ty si debil, na čo si to spravil?" :D Vůbec neplánuje měnit image co se týká vlasů.

4. Dovolená
Trávil ji na Maledivách úplně sám, chtěl na chvíli vypnout na nic nemyslet, jen si užít klid a být chvíli sám ze sebou, baba mu nechyběla.

5. Klip - singl
Uvedl si singl Baby - pustili ho, a potom říkal, že chystá nový klip k novému singlu, který chce aby vyšel před létem ještě. (Takže ČOSKORO :D )

6. Koncerty
Terka se ho ptala, jestli pořád platí to, že má více fanoušků v ČR než v SR. Miro - ano má, je to také tím, že v Česko je víc obyvatel. Terka - Ale ty teď tady vůbec nekoncertuješ ne? Miro překvapeně - Já nemám koncerty v Česku? Já že nemám koncerty v Česku? Terka - A kdy si tedy měl naposledy koncert v Česku? Miro - No to je pravda, byla teď nějaká pauza, ale na koncerty funguje taková stránka http://www.mirosmajda.sk , i tečky fungují a tam toho je hodně.

7. 9 rychlých otázek
Kolik bot za poslední rok prošmajdal - hodně
Víš jak je na tom Turín ve fotbalové lize? - asi 4. 5. ?
Víš na co je Rec na elektronických zařízení? - [Rets]? To nevím, jo aha REC - to je nahrávání
Víš kdy má Miroslav svátek v ČR? - někdy v březnu na začátku 5. nebo 7.?
Jakou barvu má tráva - Zelenou, a mrtvá takovou ...
Co pije kráva? - vodu
Líbal jsi někdy chlapa - Ano
Dara nebo Marta - Obě dvě jsou dobré
Nejoblíbenější rapper - Rytmus

8. Rytmus
Je rád, že mu dělá reklamu. Terka se ho ptala jestli mu to pak někdy oplatí tu reklamu, že ho dá do písniček nebo tak. Miro - Spíš se bojím, aby mi neposlal fakturu za tu reklamu :D Pouštěli mu to jak se ptali Rytmuse koho má za favorita v SS - tak se tomu Miro smál.

9. Nová sestava
Změnili sestavu protože se chtěli dostat dál, a byly tam i nějaké neshody. Chtějí nové album celé anglické a víc s jejich tváří, to první bylo udělané na úkor různých doporučení, rad atd. S Adamem si rozumí a je velmi šikovný. Budou hrát teď ve 4.

10. Bulvár
Neřeší ho, když mu dají dobrou fotku, tak je mu úplně jedno co tam napíšou. Mezi bulvárními plátkami, co mu dávají špatnou fotku patří jednoznačně Topky.sk... Ale jinak negativní reklama je mnohdy účinnější než pozitivní.

11. Něco jiného než zpěv
Chce cestovat, potom mu pustili to video, kde je modré pozadí, kde na to taky odpovídal, bylo tam s tou restaurací. Tak tu by si chtěl otevřít, a chtěl by ji mít úplně unikátní, jakou nikdo nemá i co se týká výběru jídel. Sám by tam asi neobsluhoval ani nevařil, na to by neměl čas, ale dal by jim recepty které rád dělá. Podle Mira láska prochází přes sex, hudbu a kuchyni. Má rád Indickou a Čínskou kuchyni.
Kometko, díky za obsáhlou reportáž :D :thumbup: Já momentálně nestíhám skoro nic :twisted: Jsem ti vděčná :!:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Franci » 26 dub 2011, 19:38

Pekné fotky. A čo to je pařba, akože alkohol ?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Ivana » 26 dub 2011, 19:39

Dnes sa mi zdal nejak veľmi uvoľnený v tej relácii, ako po dobrej žúrke,alebo niečom inom.. Snáď sa to nezdalo iba mne, takého bezprostredného som ho ešte nevidela.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Paula » 26 dub 2011, 19:40

Ivana píše:Nerozumela som polke vysielania za to pípanie, v archíve to bude tiež vypípané? A nech si :miro: povie, čo mu hrdlo ráči. Rytmusov klip hrajú na Óčku necenzurovaný, netvárme sa, že sme svätí a tento slovník sme nikdy nepoužili. Počul tam niekto zmienku o Eurovizií, alebo som to medzi pípaním nezachytila?

Eurovíziu vystrihli :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron