Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Óčko - Face2face

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Henrieta » 27 dub 2011, 09:02

No tak to som zvedavá na ten archív, hádam už nenadáva ako stará Mojsejka, že každé druhé slovo musia vypípať :mrgreen: , hádam sa do toho štádia ešte nedostal. :D Tak to by ma nenapadlo, že bol na Maldivách sám... :shock: , že sa neunudil k smrti...ale asi je stále v spoločnosti, tak potreboval zmenu :roll:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Kaja » 27 dub 2011, 10:51

ewilyn píše:
kometke dakujem za skvely obsiahly reportik :thumbup: ..Miro tam bol fakt zlaty, vypadal odpocate...

j.be je jednoznacne vulgarizmus ...no zaujimave, ze na Ocku vypipavali prdel, co podla mna ziadny vulgarizmus nie je, ale "j.be", "zj.b", "v..ebany " bolo OK- videa som ovsem reprizu po polnoci, tak je mozne ze pred 22. hodinou to bolo este vypipanejsie :wink:


To bude asi aj tým, že Čechom to slovo moc nehovorí, dnes sa používa v rôznych súvislostiach, ale je to vulgarizmus a v pôvodnom význame sa to týka súlože. :lol:
Kometka, ďakujem za priblíženie, ja som to ešte nevidela. Aj fotky pekné. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Kaja » 27 dub 2011, 11:50

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Paula » 27 dub 2011, 13:51

Henrieta píše:No tak to som zvedavá na ten archív, hádam už nenadáva ako stará Mojsejka, že každé druhé slovo musia vypípať :mrgreen: , hádam sa do toho štádia ešte nedostal. :D Tak to by ma nenapadlo, že bol na Maldivách sám... :shock: , že sa neunudil k smrti...ale asi je stále v spoločnosti, tak potreboval zmenu :roll:

neboj Heni, nerozprával tam vulgárne, len vypípali slovo prdel, ktoré tam zaznelo častejšie :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Franci » 27 dub 2011, 14:47

Baby, ja som zase robila unáhlené zábery. Však tam až toľko nepípalo a bohvie ake slovo použil... Možno aj slovo, čo fanúšička napísala. Keď som to čítala, bola som dosť sklamaná a teraz až tak nie. Ale Janka bude asi sklamaná =( Bol tam veľmi zlatučký, odpočinutý a takto mu to sluší. :wink:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Sidney » 27 dub 2011, 15:42

Kaja píše:http://ocko.stream.cz/face2face/580283-face2face-miro-smajda


No, ked bude cas, tak kuknem aj nevypipanu verziu. :mrgreen: Franci, aj ja si myslim, ze Janka by mohla byt sklamana z tohto...
Ludia, co si inych prilis neidealizuju, nie... Mne je vzdy sympatickejsi prirodzeny clovek ako nejaky nafuka. Aj ked nadavanie do TV (a celkovo medii) nepatri :!:
Uz by to mohli trosku kontrolovat, lebo predsalen, cosi by mohlo mat ako taku uroven. Ked uz ju tu nema skoro nic... :|
A co sa tyka Rytmusa, nikto vlastne presne nevie, co kedy mysli... Ci to mysli tak, ci onak... Je to sice reklama na :miro: osobu, ked ho spomenie v "pesnicke", ci pri pouziti divokej karty, ale to neznamena, ze si ho aspon trochu vazi. Lebo taky ako on, to podla mna nedokaze. Ale na druhej strane moze niekomu nieco aspon uznat. A zas pochybujem, ze by si ho vazil Miro, ze :?: :mrgreen: Ale aspon ho nespomina kade chodi...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Henrieta » 27 dub 2011, 15:58

Kaja píše:http://ocko.stream.cz/face2face/580283-face2face-miro-smajda


Takže variť nám bude až za 15 rokov. No keď sa dožijem, tak snáď dovidím na obrazovku. :mrgreen: ...mal by myslieť aj na staršie fanynky. A ja že budúci mesiac už bude variť. Normálne by som si každý deň zapla túto somarinu. Teraz varí Bezdeda na Markíze :D ale to ma nebaví, takže nič.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Lenka » 27 dub 2011, 20:38

Kaja píše:http://ocko.stream.cz/face2face/580283-face2face-miro-smajda

Díky Kaja.Krásný to bylo :lol: :lol: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Kotě » 27 dub 2011, 21:27

Nezdálo se vám, že na něj Terezka byla nějaká nabroušená? Chvílemi i uštěpačná......"slyšela jsme že máš nějaký singl v rádiích...ale ve stovce to není" A to jak na něj vyjela, že nekoncertuje v Čechách.....Dříve se mi zdála z něj víc nadšená :roll:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 27 dub 2011, 21:37

Kotě píše:Nezdálo se vám, že na něj Terezka byla nějaká nabroušená? Chvílemi i uštěpačná......"slyšela jsme že máš nějaký singl v rádiích...ale ve stovce to není" A to jak na něj vyjela, že nekoncertuje v Čechách.....Dříve se mi zdála z něj víc nadšená :roll:


Jo ona to nejspíš natáčela ještě hodně nabroušená na dramaturga, četla jsem cosi na jejím FB :D Ale kdo ví ... No ale s těmi koncerty to mě teda dostalo :D

Nevím jestli to můžu zveřejnit :-P ale tak tady to je

Terka a Smajda 01.JPG
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Kotě » 27 dub 2011, 22:12

zariva_kometka píše:
Kotě píše:Nezdálo se vám, že na něj Terezka byla nějaká nabroušená? Chvílemi i uštěpačná......"slyšela jsme že máš nějaký singl v rádiích...ale ve stovce to není" A to jak na něj vyjela, že nekoncertuje v Čechách.....Dříve se mi zdála z něj víc nadšená :roll:


Jo ona to nejspíš natáčela ještě hodně nabroušená na dramaturga, četla jsem cosi na jejím FB :D Ale kdo ví ... No ale s těmi koncerty to mě teda dostalo :D

Nevím jestli to můžu zveřejnit :-P ale tak tady to je

Terka a Smajda 01.JPG

Díky! Tak to lecos vysvětluje! :wink:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod ewilyn » 27 dub 2011, 22:28

zariva_kometka píše:
Kotě píše:Nezdálo se vám, že na něj Terezka byla nějaká nabroušená? Chvílemi i uštěpačná......"slyšela jsme že máš nějaký singl v rádiích...ale ve stovce to není" A to jak na něj vyjela, že nekoncertuje v Čechách.....Dříve se mi zdála z něj víc nadšená :roll:


Jo ona to nejspíš natáčela ještě hodně nabroušená na dramaturga, četla jsem cosi na jejím FB :D Ale kdo ví ... No ale s těmi koncerty to mě teda dostalo :D

Nevím jestli to můžu zveřejnit :-P ale tak tady to je

Terka a Smajda 01.JPG


ja si to vysvetlujem tak, ze natacanie s Mirom dohodli a oznamili Tereze na posled. chvilu a nemala dost casu na pripravu...tak bola nastvana. No ono to neuskodilo, a bolo vidiet, ze ked ma :miro: dobru naladu, nic ho nevytoci :wink: ..a info o Mirovi sa dobre hladaju a na urcite vie, kde hladat..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Esti » 27 dub 2011, 22:55

kobitka píše:Tak Šmajdík umí mluvit i sprostě? :shock: Juj další jeho mínus do mojí zbírky :lol: Jen tak dál a nakonec se mi podaří sestavit z něj naprosto obyčejného hocha, kterému nedávno skončila puberta a Bůh se rozplyne jak pára nad hrncem. :lol:
Neberte to nijak špatně ještě jsem tuhle relaci neviděla. Ale je pravda, že tomu dnešnímu modernímu slovníku mladých, který se začal utvářet v moji generaci (vole, pi.., ku... za každým slovem) jsem prostě nepřišla nikdy nachuť. Ale nikoho za to neodsuzuju ať si tak mluví jen ne prosím předemnou jinak bych musela procvičit svoji pravačku vytasit vařečku a to by byl pak mazec.


:shock: no no :mrgreen:
neber mi pravomoce :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Jinak i já už jsem konečně našla čas to zhlédnout, bylo to fajn, pípalo to hezky, asi nějaké dozvuky Velikonoc a kuřátek, kterých je všude teď hojně :lol:
Celkový dojem - pohoda :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Luciinetska » 06 lis 2011, 17:50

Miro by měl být zítra na Očku od 18:00 hod.
http://ocko.idnes.cz/program.aspx?c=A11 ... dPorad=582
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zsimona » 06 lis 2011, 18:02

Luciinetska píše:Miro by měl být zítra na Očku od 18:00 hod.
http://ocko.idnes.cz/program.aspx?c=A11 ... dPorad=582


:?: ...to vypadá na "nějakou utajenou informaci"...nebo si Óčko dělá legraci....zítra uvidíme! :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron