Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Óčko - Face2face

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Bára » 08 lis 2011, 00:31

Henrieta píše:
adela ankarova píše:me to taky skvele nepripadalo, kocky jsem prosvihla, pak mlzil, pak byl 1.klip, pak zas mlzil, pak byla reklama ,pak byl 2. klip, pak se smal svymu vlastnimu vtipu a zas mlzil a pak byl konec....
ja se ale nedivim, ze mlží ohledne bab, chce byt aspon necim zajimavy, je to jeho strategie...
a ohledne budoucnosti mlží, protože asi sam neví, co bude po Novym roce, kdyz mu ted chodi na koncerty ani ne stovka lidi..
je to proste celkem pohodovej pruser, jeste ze po Novym roce dostane asi ty penize za 1.rok prodeje toho CD, jak tu psala Bara


To nevie nikto v tejto branži...keby aj chcel ísť preč, on je typ čo to povie tak max. týždeň pred odletom.
Ja som nečakala, že povie niečo konkrétne, mne sa to zdalo skôr krátke...
Heni, ty jsi optimista :lol: :lol: On nám to oznámí tak měsíc poté, co už někde bude :roll: :lol: :lol: Druhá možnost je, že dá avízo do Topek a Plusky :lol: Přikláním se k možnosti 1 :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod adela ankarova » 08 lis 2011, 00:53

mě jen trochu mrzi, ze ani v ty TV neřekl nic k myslence klipu..
pan Radu o tom začal, neco mluvil ve smyslu, ze jsme ted po zhlednuti loneliness videli reportaz z backstage po koncertu :miro: a Miro jen prikyvoval...
mně přijde, že je línej mluvit
a jinak nvm, co bylo mysleno tim, ze to bylo ve stylu ala Samer, ten podle mě vsecko vzdy v rozhovorech presne vysvětli
holt lina huba, holy nestesti...
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Jana » 08 lis 2011, 00:55

Bára píše:
adela ankarova píše:me to taky skvele nepripadalo, kocky jsem prosvihla, pak mlzil, pak byl 1.klip, pak zas mlzil, pak byla reklama ,pak byl 2. klip, pak se smal svymu vlastnimu vtipu a zas mlzil a pak byl konec....
ja se ale nedivim, ze mlží ohledne bab, chce byt aspon necim zajimavy, je to jeho strategie...
a ohledne budoucnosti mlží, [color=#0040BF]protože asi sam neví, co bude po Novym roce[/color], kdyz mu ted chodi na koncerty ani ne stovka lidi..
je to proste celkem pohodovej pruser, jeste ze po Novym roce dostane asi ty penize za 1.rok prodeje toho CD, jak tu psala Bara
Adelo, tvý závěry jsou opravdu někdy zajímavý :wink: Kdo v týhle branži ví, co bude po Novým roce :!: Snad jen ta top 10 a členové muzikálových projektů (a tady s otazníkem, protože dříve se hrálo jedno představení roky a dnes se to počítá na měsíce :wink: ) Někdy si říkám, proč tady ještě jsi, když tě to(podle vlastních slov) nebaví :wink: Jsi tu 5 měsíců :!: ....některé jsme tu skoro dva roky a asi nám to stojí pořád za to :wink: Nech to na něm a na jeho rozhodnutí :wink: Stejně nic nenaděláme a ničemu nepomůžeme :wink: Jsou mnozí mnohem méně viditelní v této branži .....a živí se tím :!: Na depku je vždycky času dost :!:

Pre boha, to snáď NIE :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: Adelka má právo na svoj názor :!: Som zvedavá kedy začnete vyhadzovať mňa :!: :mrgreen: Ak mi nedáte za úprimnosť a dobrý úmysel ban, kecami so mnou nepohnete :idea: :!: Odídem len keď budem sama chcieť, záleží to i od toho ako ma zas :miro: vytočí atp. :) Lenže nie každý je taký zocelený životom ako ja. Potrebujeme rôzne názory iba tak bude mať toto fórum zmysel a výpovednú hodnotu a nebude to len "papagájovanie" láskou zaslepených fanatičiek. :wink: Adelka nedaj sa, som na Tvojej strane :!: :) a na strane objektivity a pravdy :!: :P
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Bára » 08 lis 2011, 01:02

adela ankarova píše:mě jen trochu mrzi, ze ani v ty TV neřekl nic k myslence klipu..
pan Radu o tom začal, neco mluvil ve smyslu, ze jsme ted po zhlednuti loneliness videli reportaz z backstage po koncertu :miro: a Miro jen prikyvoval...
mně přijde, že je línej mluvit
a jinak nvm, co bylo mysleno tim, ze to bylo ve stylu ala Samer, ten podle mě vsecko vzdy v rozhovorech presne vysvětliholt lina huba, holy nestesti...
Jo, zvláště ta diskotéka v Děčíně se mu teda povedla vysvětlit excelentně :wink: Tomu nevěřili ani ti bulvární pisálci, který si k tomu hojně zval :shock: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Esti » 08 lis 2011, 01:33

Tak jsem toho :miro: okoukla už i já :wink:

myslím, že nic hodnotnějšího se tam odvykládat snad ani vzhledem ke kladeným otázkám nedalo :D
bylo to takové odlehčující, no :lol:

:thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod gemini » 08 lis 2011, 01:39

Esti píše:Tak jsem toho :miro: okoukla už i já :wink:

myslím, že nic hodnotnějšího se tam odvykládat snad ani vzhledem ke kladeným otázkám nedalo :D
bylo to takové odlehčující, no :lol:

:thumbup:


Tak dobrou noc, trpajzlíku :D Já jsem tu první půlku tentokrát i slyšela, bylo to jen trošičku trhané :mrgreen:
gemini
 

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Kaja » 08 lis 2011, 02:10

adela ankarova píše:mě jen trochu mrzi, ze ani v ty TV neřekl nic k myslence klipu..
pan Radu o tom začal, neco mluvil ve smyslu, ze jsme ted po zhlednuti loneliness videli reportaz z backstage po koncertu :miro: a Miro jen prikyvoval...
mně přijde, že je línej mluvit
a jinak nvm, co bylo mysleno tim, ze to bylo ve stylu ala Samer, ten podle mě vsecko vzdy v rozhovorech presne vysvětli
holt lina huba, holy nestesti...


Ja som si to pozrela teraz. No, adelka, to ani nie línej mluvit, myslím, že jednoducho nie je dosť pohotový. To proste každý nie je, niekto reaguje rýchlo a hneď, niekto má pomalšie reakcie. A u Mira tie rozhovory často vyzerajú strašne rozdielne, podľa toho, či práve je v pohode, alebo cíti nejaký stres. To som si všimla aj keď bola šnúra rozhovorov v rádiách, aký to bol rozdiel asi podľa toho, akú mu kde vytvorili atmosféru. Veľa závisí aj od moderátora. :idea: Miestami to bolo milé a vtipné, miestami to bolo trochu mimo :D Miestami to tlačí do polohy určenej asi pre hlavnú cieľovú skupinu, ako si ju predstavuje. :lol: Ono by toto šlo zlepšiť, keby sa na to pripravoval nejako podobne ako sa pripravujú ľudia trebárs na prednášky. Tie hlavné témy, ktoré sa ho budú pýtať, alebo ktoré musí vysvetľovať, keby si trošku dopredu premyslel, tie odpovede by vyzneli pohotovejšie, asi aj zaujímavejšie často. Lebo je zjavné, že aj na otázky, ktoré sa dali čakať a na ktoré trebárs odpovedať nechcel, rýchlo vymýšľal ako z toho von až v tej chvíli. :D No je možné, že teraz bol v takom časovom strese, že skutočne na to nemyslel. Tak ja mám pre neho veľké pochopenie v tomto, pretože mne keby strčili pod nos mikrofón, aj zabudnem ako sa volám, no :miro: sa týmto veciam nevyhne, tak musí sa zamerať aj na tento aspekt svojej práce. :) Nedá sa svietiť. Ale mal tu momenty, ktoré sa mi páčili. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Míla » 08 lis 2011, 11:03

[quote="Kaja"][quote="adela ankarova"]mě jen trochu mrzi, ze ani v ty TV neřekl nic k myslence klipu..
pan Radu o tom začal, neco mluvil ve smyslu, ze jsme ted po zhlednuti loneliness videli reportaz z backstage po koncertu :miro: a Miro jen prikyvov

Ja som si to pozrela teraz. No, adelka, to ani nie línej mluvit, myslím, že jednoducho nie je dosť pohotový. To proste každý nie je, niekto reaguje rýchlo a hneď, niekto má pomalšie reakcie. A u Mira tie rozhovory často vyzerajú strašne rozdielne, podľa toho, či práve je v pohode, alebo cíti nejaký stres. To som si všimla aj keď bola šnúra rozhovorov v rádiách, aký to bol rozdiel asi podľa toho, akú mu kde vytvorili atmosféru. Veľa závisí aj od moderátora. :idea: Miestami to bolo milé a vtipné, miestami to bolo trochu mimo :D Miestami to tlačí do polohy určenej asi pre hlavnú cieľovú skupinu, ako si ju predstavuje. :lol: Ono by toto šlo zlepšiť, keby sa na to pripravoval nejako podobne ako sa pripravujú ľudia trebárs na prednášky. Tie hlavné témy, ktoré sa ho budú pýtať, alebo ktoré musí vysvetľovať, keby si trošku dopredu premyslel, tie odpovede by vyzneli pohotovejšie, asi aj zaujímavejšie často. Lebo je zjavné, že aj na otázky, ktoré sa dali čakať a na ktoré trebárs odpovedať nechcel, rýchlo vymýšľal ako z toho von až v tej chvíli. :D No je možné, že teraz bol v takom časovom strese, že skutočne na to nemyslel. Tak ja mám pre neho veľké pochopenie v tomto, pretože mne keby strčili pod nos mikrofón, aj zabudnem ako sa volám, no :miro: sa týmto veciam nevyhne, tak musí sa zamerať aj na tento aspekt svojej práce. :) Nedá sa svietiť. Ale mal tu momenty, ktoré sa mi páčili. :)[/q :arrow: :miro: :arrow: opáčko očka ted
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Míla » 08 lis 2011, 11:03

[quote="Kaja"][quote="adela ankarova"]mě jen trochu mrzi, ze ani v ty TV neřekl nic k myslence klipu..
pan Radu o tom začal, neco mluvil ve smyslu, ze jsme ted po zhlednuti loneliness videli reportaz z backstage po koncertu :miro: a Miro jen prikyvov

Ja som si to pozrela teraz. No, adelka, to ani nie línej mluvit, myslím, že jednoducho nie je dosť pohotový. To proste každý nie je, niekto reaguje rýchlo a hneď, niekto má pomalšie reakcie. A u Mira tie rozhovory často vyzerajú strašne rozdielne, podľa toho, či práve je v pohode, alebo cíti nejaký stres. To som si všimla aj keď bola šnúra rozhovorov v rádiách, aký to bol rozdiel asi podľa toho, akú mu kde vytvorili atmosféru. Veľa závisí aj od moderátora. :idea: Miestami to bolo milé a vtipné, miestami to bolo trochu mimo :D Miestami to tlačí do polohy určenej asi pre hlavnú cieľovú skupinu, ako si ju predstavuje. :lol: Ono by toto šlo zlepšiť, keby sa na to pripravoval nejako podobne ako sa pripravujú ľudia trebárs na prednášky. Tie hlavné témy, ktoré sa ho budú pýtať, alebo ktoré musí vysvetľovať, keby si trošku dopredu premyslel, tie odpovede by vyzneli pohotovejšie, asi aj zaujímavejšie často. Lebo je zjavné, že aj na otázky, ktoré sa dali čakať a na ktoré trebárs odpovedať nechcel, rýchlo vymýšľal ako z toho von až v tej chvíli. :D No je možné, že teraz bol v takom časovom strese, že skutočne na to nemyslel. Tak ja mám pre neho veľké pochopenie v tomto, pretože mne keby strčili pod nos mikrofón, aj zabudnem ako sa volám, no :miro: sa týmto veciam nevyhne, tak musí sa zamerať aj na tento aspekt svojej práce. :) Nedá sa svietiť. Ale mal tu momenty, ktoré sa mi páčili. :)[/q :arrow: :miro: :arrow: opáčko očka ted
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Henrieta » 08 lis 2011, 12:04

Esti píše:Tak jsem toho :miro: okoukla už i já :wink:

myslím, že nic hodnotnějšího se tam odvykládat snad ani vzhledem ke kladeným otázkám nedalo :D
bylo to takové odlehčující, no :lol:

:thumbup:


Súhlasím. Ja neviem, či som už ja blbá, ale mne tie odpovede a reakcie pripadajú úplne adekvátne danej relácii a kladeným otázkam. Ja žasnem, že aké konkrétne odpovede ste čakali? Že bude hovoriť do televízie, že: Asi, tuším predvčerom som spal s Jankou Mrkvičkovou, ešte neviem koľko akcií budem mať zazmluvnených na budúci rok, takže podľa toho potom vycestujem, uvidím, koľko zarobím, lebo zatiaľ mám ešte na konte toľko a toľko, tak podľa toho sa potom zariadim...Ja myslím, že keď si to človek pozorne vypočuje a dá do súvislostí, môže z toho pochopiť dosť vecí a pre ostatných divákov, ktorých až tak nezaujíma, je to taký odľahčený rozhovor pre zábavu a plus si pozreli dva jeho klipy.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Kaja » 08 lis 2011, 12:34

Henrieta píše:
Esti píše:Tak jsem toho :miro: okoukla už i já :wink:

myslím, že nic hodnotnějšího se tam odvykládat snad ani vzhledem ke kladeným otázkám nedalo :D
bylo to takové odlehčující, no :lol:

:thumbup:


Súhlasím. Ja neviem, či som už ja blbá, ale mne tie odpovede a reakcie pripadajú úplne adekvátne danej relácii a kladeným otázkam. Ja žasnem, že aké konkrétne odpovede ste čakali? Že bude hovoriť do televízie, že: Asi, tuším predvčerom som spal s Jankou Mrkvičkovou, ešte neviem koľko akcií budem mať zazmluvnených na budúci rok, takže podľa toho potom vycestujem, uvidím, koľko zarobím, lebo zatiaľ mám ešte na konte toľko a toľko, tak podľa toho sa potom zariadim...Ja myslím, že keď si to človek pozorne vypočuje a dá do súvislostí, môže z toho pochopiť dosť vecí a pre ostatných divákov, ktorých až tak nezaujíma, je to taký odľahčený rozhovor pre zábavu a plus si pozreli dva jeho klipy.


Tak to ano, konkrétne informácie od týchto rozhovorov vôbec neočakávam, veď vieme, že Mirko ich nepustí, kým to nie je absolútne nevyhnutné. :D A ako vravíš, je to fajn, že ukázali oba klipy, turné, aj to sa mi páčilo, ako hovoril, že už sa s vecami neponáhľa, ale snaží sa ich dotiahnuť tak, aby s nimi bol spokojný a pod. Myslím, že napokon diváci Óčka, cieľová skupina, ktorá hlavne odoberá jeho hudbu, ani nič iné ako zábavu od toho neočakávajú.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Jana » 08 lis 2011, 12:54

Kaja píše:
Henrieta píše:
Esti píše:Tak jsem toho :miro: okoukla už i já :wink:

myslím, že nic hodnotnějšího se tam odvykládat snad ani vzhledem ke kladeným otázkám nedalo :D
bylo to takové odlehčující, no :lol:

:thumbup:


Súhlasím. Ja neviem, či som už ja blbá, ale mne tie odpovede a reakcie pripadajú úplne adekvátne danej relácii a kladeným otázkam. Ja žasnem, že aké konkrétne odpovede ste čakali? Že bude hovoriť do televízie, že: Asi, tuším predvčerom som spal s Jankou Mrkvičkovou, ešte neviem koľko akcií budem mať zazmluvnených na budúci rok, takže podľa toho potom vycestujem, uvidím, koľko zarobím, lebo zatiaľ mám ešte na konte toľko a toľko, tak podľa toho sa potom zariadim...Ja myslím, že keď si to človek pozorne vypočuje a dá do súvislostí, môže z toho pochopiť dosť vecí a pre ostatných divákov, ktorých až tak nezaujíma, je to taký odľahčený rozhovor pre zábavu a plus si pozreli dva jeho klipy.


Tak to ano, konkrétne informácie od týchto rozhovorov vôbec neočakávam, veď vieme, že Mirko ich nepustí, kým to nie je absolútne nevyhnutné. :D A ako vravíš, je to fajn, že ukázali oba klipy, turné, aj to sa mi páčilo, ako hovoril, že už sa s vecami neponáhľa, ale snaží sa ich dotiahnuť tak, aby s nimi bol spokojný a pod. Myslím, že napokon diváci Óčka, cieľová skupina, ktorá hlavne odoberá jeho hudbu, ani nič iné ako zábavu od toho neočakávajú.

U :miro: je isté len to čo už bolo, a aj to nie vždy úplne na 50%. :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Henrieta » 08 lis 2011, 13:44

Ja myslím, že to čo už bolo je isté na 100%, ovšem nie je isté ani na 1 promile čo bude ďalej nasledovať ako dôsledok toho čo už bolo :mrgreen: Tak si to myslela Jani, nie? :roll: :lol: :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Kaja » 08 lis 2011, 16:06

Henrieta píše:Ja myslím, že to čo už bolo je isté na 100%, ovšem nie je isté ani na 1 promile čo bude ďalej nasledovať ako dôsledok toho čo už bolo :mrgreen: Tak si to myslela Jani, nie? :roll: :lol: :lol:


Čo bolo, to tiež nie je isté. :D Už aj Napoleon vravel, že história je to, na čom sa dohodneme. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod adela ankarova » 08 lis 2011, 16:09

Kaja píše:
Henrieta píše:Ja myslím, že to čo už bolo je isté na 100%, ovšem nie je isté ani na 1 promile čo bude ďalej nasledovať ako dôsledok toho čo už bolo :mrgreen: Tak si to myslela Jani, nie? :roll: :lol: :lol:


Čo bolo, to tiež nie je isté. :D Už aj Napoleon vravel, že história je to, na čom sa dohodneme. :lol:

:thumbup:
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron