Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Óčko - Face2face

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 07 lis 2011, 21:17

zsimona píše::?: překvapuje mě,že jste zklamané tím rozhovorem...Já teda rozhodně nečekala,že nám prozradí nějaké "důležité "informace.Celou dobu mlží ohledně názvu turné i budoucnosti,tak jsem nečekala,že to zrovna v tomhle rozhovoru všechno odtajní :wink: ...Vy ano?...Mlžení ohledně holek-tak to už je klasika :wink: ...Čekala jsem pořad "zábavného" typu-a to to splnilo....Ano,kvalitou to nemá na rozhovory z loňska,ale co má dělat,když nechce nebo nemůže odpovídat na věci,které se ho ptají?...Buďme rádi,že vůbec byl na televizní obrazovce! :wink:

(Musím už do práce,takže se už dnes nedozvím,jak moc "velké kapky"od vás za tenhle komentář dostanu... :wink: )


Já s tebou souhlasím :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Lenka » 07 lis 2011, 21:22

zariva_kometka píše:
zsimona píše::?: překvapuje mě,že jste zklamané tím rozhovorem...Já teda rozhodně nečekala,že nám prozradí nějaké "důležité "informace.Celou dobu mlží ohledně názvu turné i budoucnosti,tak jsem nečekala,že to zrovna v tomhle rozhovoru všechno odtajní :wink: ...Vy ano?...Mlžení ohledně holek-tak to už je klasika :wink: ...Čekala jsem pořad "zábavného" typu-a to to splnilo....Ano,kvalitou to nemá na rozhovory z loňska,ale co má dělat,když nechce nebo nemůže odpovídat na věci,které se ho ptají?...Buďme rádi,že vůbec byl na televizní obrazovce! :wink:

(Musím už do práce,takže se už dnes nedozvím,jak moc "velké kapky"od vás za tenhle komentář dostanu... :wink: )


Já s tebou souhlasím :)

Já tiež :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Sidney » 07 lis 2011, 21:28

Kedy to bude v archive :?:
Tych 100 ludi na konciku je aj zalezitost jeho manazmentu a propagacie. V prvom rade ASI treba zistit, co su to za kluby a aku maju navstevnost.
Mozno ani netrebalo vynechat Slovensko, dalej trebalo mysliet na decka, kto ich pusti o 22.00 do klubu :?:
A tie otazky moderatorov, mozno uz sa nemaju co pytat... Tak stale tocia to iste... :?
Som zvedava, co to zase bolo... :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod gemini » 07 lis 2011, 21:31

Lenka píše:
zariva_kometka píše:
zsimona píše::?: překvapuje mě,že jste zklamané tím rozhovorem...Já teda rozhodně nečekala,že nám prozradí nějaké "důležité "informace.Celou dobu mlží ohledně názvu turné i budoucnosti,tak jsem nečekala,že to zrovna v tomhle rozhovoru všechno odtajní :wink: ...Vy ano?...Mlžení ohledně holek-tak to už je klasika :wink: ...Čekala jsem pořad "zábavného" typu-a to to splnilo....Ano,kvalitou to nemá na rozhovory z loňska,ale co má dělat,když nechce nebo nemůže odpovídat na věci,které se ho ptají?...Buďme rádi,že vůbec byl na televizní obrazovce! :wink:

(Musím už do práce,takže se už dnes nedozvím,jak moc "velké kapky"od vás za tenhle komentář dostanu... :wink: )


Já s tebou souhlasím :)

Já tiež :lol: :lol:


Já taky - dobře jsem se pobavila (ale zatím jsem viděla jen půlku, holt se trpajzlíci s nulama a jedničkama neprotáhli dostatečně rychle drátem :mrgreen: )
gemini
 

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod zariva_kometka » 07 lis 2011, 21:32

Sidney píše:Kedy to bude v archive :?:
Tych 100 ludi na konciku je aj zalezitost jeho manazmentu a propagacie. V prvom rade ASI treba zistit, co su to za kluby a aku maju navstevnost.
Mozno ani netrebalo vynechat Slovensko, dalej trebalo mysliet na decka, kto ich pusti o 22.00 do klubu :?:
A tie otazky moderatorov, mozno uz sa nemaju co pytat... Tak stale tocia to iste... :?
Som zvedava, co to zase bolo... :?:


No v archívu nejdřív zítra odpoledne ... ale to pochybuji, snad tento týden ... jinak myslím, že jde na netu live očko a je to ještě dneska o půlnoci a zítra v 10:00 :P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod ewilyn » 07 lis 2011, 21:33

suhlasim, ze to bolo i moderatorom...no mam pocit, ze :miro: i na trapne otazky dokazal odpovedat celkom v pohode...dnes to bolo v style trapna otazka- trapna odpoved, skor trapne ako vtipne , sorry :( .Ziadne zavazne informacie som necakala, ale cakala som istu uroven, na ktoru som za tie 2 roky zvyknuta....dnes to bolo tak v style "ala Samer" a jemu podobnych :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Ivana » 07 lis 2011, 21:40

adela ankarova píše:me to taky skvele nepripadalo, kocky jsem prosvihla, pak mlzil, pak byl 1.klip, pak zas mlzil, pak byla reklama ,pak byl 2. klip, pak se smal svymu vlastnimu vtipu a zas mlzil a pak byl konec....
ja se ale nedivim, ze mlží ohledne bab, chce byt aspon necim zajimavy, je to jeho strategie...
a ohledne budoucnosti mlží, protože asi sam neví, co bude po Novym roce, kdyz mu ted chodi na koncerty ani ne stovka lidi..
je to proste celkem pohodovej pruser, jeste ze po Novym roce dostane asi ty penize za 1.rok prodeje toho CD, jak tu psala Bara


o čo ti ide? jeden pozitívny komentár som tu od teba nenašla, samá kritika, čo tak zvýšiť návštevnosť na koncerte na 101 ľudí :?:
on nemusí byť niečim zaujímavý, on zaujímavý JE, inak by si sem neprispievala :lol:

btw. dávali zábery z klubového turné Marty Jandovej, je niekde úplne inde ako :miro: myslím, a až taká sláva to rozhodne nebola
cením si jeho odvahu, že sa vôbec rozhodol nejaké turné absolvovať, čo je dnešnej dobe skôr nevídané ako bežné...
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Nikys » 07 lis 2011, 21:43

Tož to jsem na to zvědavá a schválně si to dneska zkouknu v repríze jelikož jsem to nestíhla. Jinak nevím ale už to, že to uváděl ten týpek jak ho spovídal na votvíráku (nějak my už tehdy nesedl) si myslím že to je o moderátorech, kdyby to uváděla Tereza bylo by to dle mého o něčem jiném no nevím uvidím až to zkouknu
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Misuna » 07 lis 2011, 21:46

Ivana píše:
adela ankarova píše:me to taky skvele nepripadalo, kocky jsem prosvihla, pak mlzil, pak byl 1.klip, pak zas mlzil, pak byla reklama ,pak byl 2. klip, pak se smal svymu vlastnimu vtipu a zas mlzil a pak byl konec....
ja se ale nedivim, ze mlží ohledne bab, chce byt aspon necim zajimavy, je to jeho strategie...
a ohledne budoucnosti mlží, protože asi sam neví, co bude po Novym roce, kdyz mu ted chodi na koncerty ani ne stovka lidi..
je to proste celkem pohodovej pruser, jeste ze po Novym roce dostane asi ty penize za 1.rok prodeje toho CD, jak tu psala Bara


o čo ti ide? jeden pozitívny komentár som tu od teba nenašla, samá kritika, čo tak zvýšiť návštevnosť na koncerte na 101 ľudí :?:
on nemusí byť niečim zaujímavý, on zaujímavý JE, inak by si sem neprispievala :lol:

btw. dávali zábery z klubového turné Marty Jandovej, je niekde úplne inde ako :miro: myslím, a až taká sláva to rozhodne nebola
cením si jeho odvahu, že sa vôbec rozhodol nejaké turné absolvovať, čo je dnešnej dobe skôr nevídané ako bežné...


:thumbup: neviděla jsem, jen chvilku on line vysílání...mimochodem velice mu to slušelo :thumbup:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Henrieta » 07 lis 2011, 21:47

adela ankarova píše:me to taky skvele nepripadalo, kocky jsem prosvihla, pak mlzil, pak byl 1.klip, pak zas mlzil, pak byla reklama ,pak byl 2. klip, pak se smal svymu vlastnimu vtipu a zas mlzil a pak byl konec....
ja se ale nedivim, ze mlží ohledne bab, chce byt aspon necim zajimavy, je to jeho strategie...
a ohledne budoucnosti mlží, protože asi sam neví, co bude po Novym roce, kdyz mu ted chodi na koncerty ani ne stovka lidi..
je to proste celkem pohodovej pruser, jeste ze po Novym roce dostane asi ty penize za 1.rok prodeje toho CD, jak tu psala Bara


To nevie nikto v tejto branži...keby aj chcel ísť preč, on je typ čo to povie tak max. týždeň pred odletom.
Ja som nečakala, že povie niečo konkrétne, mne sa to zdalo skôr krátke...
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod adela ankarova » 07 lis 2011, 22:12

Ivana píše:
adela ankarova píše:me to taky skvele nepripadalo, kocky jsem prosvihla, pak mlzil, pak byl 1.klip, pak zas mlzil, pak byla reklama ,pak byl 2. klip, pak se smal svymu vlastnimu vtipu a zas mlzil a pak byl konec....
ja se ale nedivim, ze mlží ohledne bab, chce byt aspon necim zajimavy, je to jeho strategie...
a ohledne budoucnosti mlží, protože asi sam neví, co bude po Novym roce, kdyz mu ted chodi na koncerty ani ne stovka lidi..
je to proste celkem pohodovej pruser, jeste ze po Novym roce dostane asi ty penize za 1.rok prodeje toho CD, jak tu psala Bara


o čo ti ide? jeden pozitívny komentár som tu od teba nenašla, samá kritika, čo tak zvýšiť návštevnosť na koncerte na 101 ľudí :?:
on nemusí byť niečim zaujímavý, on zaujímavý JE, inak by si sem neprispievala :lol:

btw. dávali zábery z klubového turné Marty Jandovej, je niekde úplne inde ako :miro: myslím, a až taká sláva to rozhodne nebola
cením si jeho odvahu, že sa vôbec rozhodol nejaké turné absolvovať, čo je dnešnej dobe skôr nevídané ako bežné...


kdyz je co pozitivne hodnotit, tak hodnotim i pozitivne
a navstevu koncertu? mně stacilo, kdyz prijel k nam do Usti
ne kazdymu musi pripadat Miro zajimavy
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Esti » 07 lis 2011, 22:19

adela ankarova píše:
kdyz je co pozitivne hodnotit, tak hodnotim i pozitivne
a navstevu koncertu? mně stacilo, kdyz prijel k nam do Usti
ne kazdymu musi pripadat Miro zajimavy


tak pak neměj připomínky k počtu lidí na koncertě radši :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod adela ankarova » 07 lis 2011, 22:30

Bára píše:
adela ankarova píše:me to taky skvele nepripadalo, kocky jsem prosvihla, pak mlzil, pak byl 1.klip, pak zas mlzil, pak byla reklama ,pak byl 2. klip, pak se smal svymu vlastnimu vtipu a zas mlzil a pak byl konec....
ja se ale nedivim, ze mlží ohledne bab, chce byt aspon necim zajimavy, je to jeho strategie...
a ohledne budoucnosti mlží, [color=#0040BF]protože asi sam neví, co bude po Novym roce[/color], kdyz mu ted chodi na koncerty ani ne stovka lidi..
je to proste celkem pohodovej pruser, jeste ze po Novym roce dostane asi ty penize za 1.rok prodeje toho CD, jak tu psala Bara
Adelo, tvý závěry jsou opravdu někdy zajímavý :wink: Kdo v týhle branži ví, co bude po Novým roce :!: Snad jen ta top 10 a členové muzikálových projektů (a tady s otazníkem, protože dříve se hrálo jedno představení roky a dnes se to počítá na měsíce :wink: ) Někdy si říkám, proč tady ještě jsi, když tě to(podle vlastních slov) nebaví :wink: Jsi tu 5 měsíců :!: ....některé jsme tu skoro dva roky a asi nám to stojí pořád za to :wink: Nech to na něm a na jeho rozhodnutí :wink: Stejně nic nenaděláme a ničemu nepomůžeme :wink: Jsou mnozí mnohem méně viditelní v této branži .....a živí se tím :!: Na depku je vždycky času dost :!:

ja jsem si jen objasnovala, proc mlží...vzdyt rikal, ze vsechno zalezi taky na tom, co prinese Ježíšek (proto mne napadly ty penize za roční prodej),
snad jich bude dost a natočí to "zahraniční" album
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod ewilyn » 07 lis 2011, 22:44

adela ankarova píše: ja jsem si jen objasnovala, proc mlží...vzdyt rikal, ze vsechno zalezi taky na tom, co prinese Ježíšek (proto mne napadly ty penize za roční prodej),
snad jich bude dost a natočí to "zahraniční" album


tak z prachov za album to asi nenatoci :?....u nas nie su tie predaje take....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Óčko - Face2face

Příspěvekod Jana » 08 lis 2011, 00:29

ewilyn píše:
fanusicka píše:mne to až také skvelé neprišlo..boli tam 3 svetlé momenty - naše kočky na začiatku :thumbup: a dva klipy :D chýbajú mi tie minuloročné rozhovory alebo ešte z čias superstar, ktoré mali hlavu aj pätu, ale poslednú dobu trepe dve na tri..takouto prezentáciou si viac uškodí ako pomôže..toť môj názor..


mne tento rozhovor teda vobec skvely neprisiel :evil: ..suhlasim s Fany, bolo tam par svetlych momentov, nase kocky a kometka :thumbup: a klipy....ale tie kecy o nicom,taral dve na tri, stale tie iste obmedzene temy, nulova vypovedna hodnota :( ...ked si spomeniem na tie skvele rozhovory spred roka alebo i zjara :?

Že by nám :miro: osprostel? :roll: Tak to mu fandiť prestanem :!: Blbov nemusím, to ne je nič vzácne tých je plno. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron