Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Adela show

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod mari » 13 bře 2011, 14:51

Henrieta píše:
Bára píše:
fanusicka píše:podľa mňa Katka spievala naživo :wink:
:miro: by mohol niečo unplugged zaspievať :thumbup:
Doufám, na Markíze si od Superstar moc nezazpíval :roll: Upoutávku jsem ještě neviděla :twisted: , zítra doženu :oops: :D


Tá upútavka je na úrovni ako keby tam mala prísť minimálne Madonna alebo Rihanna. :mrgreen: Skoro mi minerálka zabehla, keď som to prvýkrát videla. :D

Ja som bola v šoku , lebo som nevedela , či sa mi to nesnívalo :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Evka77 » 13 bře 2011, 16:14

Franci píše:
Henrieta píše:Tá upútavka je na úrovni ako keby tam mala prísť minimálne Madonna alebo Rihanna. :mrgreen: Skoro mi minerálka zabehla, keď som to prvýkrát videla. :D

také upútavky majú všetci hostia, ale dobrá uputávka. A zase až taký bulvár to nebude, lebo to bude hovoriť naozaj on =)


Áno, upútavky majú všetci, ale nie 4 dni dopredu :!: :!: Väčšinou 1-2 dni dopredu dajú upútavku, že aký hosť príde, ale Mira vysielajú už od soboty, moje sledovanie: v sobotu som upútavku na Mira videla až 6 krát :!: :!: dnes do 15-tej hodiny 3 krát :!: :mrgreen: Markíza si teraz robí reklamu, len aby mala najvyššiu sledovanosť...
A ešte ku všetkým príspevkom, ktoré sú hore: speváci tam spievajú, Bartošová spievala, aj Chodúr aj Koščová, tak dúfam aj :miro: bude :wink:
Uživatelský avatar
Evka77 Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 109
Registrován: 17 led 2011, 22:22
Bydliště: Prešov

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Kaja » 13 bře 2011, 18:58

zariva_kometka píše: Myslíte, že ho Aďa nebude šetřit? :D Má ho přece ráda :) Ale co by neudělala pro sledovanost :-P Já jsem teda ještě žádnou AS neviděla ... tak nevím, zda má dovoleno si to udělat podle sebe, nebo ji do toho produkce kafrá ...

Neviem. Adela nezvykne ľudí až tak šetriť. Potom sa musíme pripraviť aj na články ako povychádzali o Koščovej, no ale hlavne, že sa niečo deje a budeme ho vidieť. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Henrieta » 13 bře 2011, 19:06

Kaja píše:
zariva_kometka píše: Myslíte, že ho Aďa nebude šetřit? :D Má ho přece ráda :) Ale co by neudělala pro sledovanost :-P Já jsem teda ještě žádnou AS neviděla ... tak nevím, zda má dovoleno si to udělat podle sebe, nebo ji do toho produkce kafrá ...

Neviem. Adela nezvykne ľudí až tak šetriť. Potom sa musíme pripraviť aj na články ako povychádzali o Koščovej, no ale hlavne, že sa niečo deje a budeme ho vidieť. :D


Šetriť ho rozhodne nebude, to nie je cieľom tejto bulvárnej relácie. :mrgreen: Predpokladám, že tam bude všetko od holých báb, cez radiátory až po absenciu na kastingoch SS. :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Adela show

Příspěvekod Sidney » 13 bře 2011, 19:23

Mam take dve otazocky, zajtra ma byt zaznam z Rebrika a den nato ta Adela show, nahrate to niekto pls :?:
Ja mam zas debilne vecerne, nic neuvidim :cry:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod mari » 13 bře 2011, 22:56

Henrieta píše:
Kaja píše:
zariva_kometka píše: Myslíte, že ho Aďa nebude šetřit? :D Má ho přece ráda :) Ale co by neudělala pro sledovanost :-P Já jsem teda ještě žádnou AS neviděla ... tak nevím, zda má dovoleno si to udělat podle sebe, nebo ji do toho produkce kafrá ...

Neviem. Adela nezvykne ľudí až tak šetriť. Potom sa musíme pripraviť aj na články ako povychádzali o Koščovej, no ale hlavne, že sa niečo deje a budeme ho vidieť. :D


Šetriť ho rozhodne nebude, to nie je cieľom tejto bulvárnej relácie. :mrgreen: Predpokladám, že tam bude všetko od holých báb, cez radiátory až po absenciu na kastingoch SS. :mrgreen:

Veď to už napovedá aj upútávka ...tanec , heterosexuá, . vzťah k SS :wink:
Nedávno povedala , že nemá rada mužov , ktorí sa o seba prehnane starajú .. :)
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod milka18 » 13 bře 2011, 23:57

Evka77 píše:A ešte ku všetkým príspevkom, ktoré sú hore: speváci tam spievajú, Bartošová spievala, aj Chodúr aj Koščová, tak dúfam aj :miro: bude :wink:
Je to 50 na 50. Totiž, pred Slávikom tam boli Cmoro, Smatanka a Čírová, a tí nespievali (nie žeby to odmietli, taký cmoro by to bral všetkými desiatimi keby mohol :wink: ) 8) . A tuším ich bolo aj viacej čo nespievali. Bartošovú si pamätám :roll: , Katku som nepozerala :oops:
milka18
 
Příspěvky: 218
Registrován: 30 srp 2010, 01:05

Re: Adela show

Příspěvekod ewilyn » 14 bře 2011, 08:04

Sidney píše:Mam take dve otazocky, zajtra ma byt zaznam z Rebrika a den nato ta Adela show, nahrate to niekto pls :?:
Ja mam zas debilne vecerne, nic neuvidim :cry:


ja som na tom podobne- snad Rebrik niekto nahra a Adela show bude v archive...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Adela show

Příspěvekod zariva_kometka » 14 bře 2011, 11:22

ewilyn píše:
Sidney píše:Mam take dve otazocky, zajtra ma byt zaznam z Rebrika a den nato ta Adela show, nahrate to niekto pls :?:
Ja mam zas debilne vecerne, nic neuvidim :cry:


ja som na tom podobne- snad Rebrik niekto nahra a Adela show bude v archive...


Jo už dřív tady někde padlo, že by měl být záznam, tak snad :))
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Henrieta » 14 bře 2011, 11:30

Veď to už napovedá aj upútávka ...tanec , heterosexuá, . vzťah k SS :wink:
Nedávno povedala , že nemá rada mužov , ktorí sa o seba prehnane starajú .. :)[/quote]

No veď my sme sa tiež smiali na tom, že načo to každú polhodinu vyhlasujú, že je heterosexuál, ale tak ľudia nevedia súvislosti - Kvasnicová, radiátory a tak... :mrgreen: A myslím, že Mirov ideál je tiež na hony vzdialený od Banášovej, takže myslím že toto ho nebude trápiť. :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Sidney » 14 bře 2011, 17:11

Henrieta píše:Veď to už napovedá aj upútávka ...tanec , heterosexuá, . vzťah k SS :wink:
Nedávno povedala , že nemá rada mužov , ktorí sa o seba prehnane starajú .. :)


No veď my sme sa tiež smiali na tom, že načo to každú polhodinu vyhlasujú, že je heterosexuál, ale tak ľudia nevedia súvislosti - Kvasnicová, radiátory a tak... :mrgreen: A myslím, že Mirov ideál je tiež na hony vzdialený od Banášovej, takže myslím že toto ho nebude trápiť. :mrgreen:[/quote]

Miro ideal nema, ale tiez sa mi tak javi, ze Adela nebude jeho tip :roll:
Bude do neho riadne ryt, divila by som sa, keby nie... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod mari » 14 bře 2011, 17:15

Sidney píše:
Henrieta píše:Veď to už napovedá aj upútávka ...tanec , heterosexuá, . vzťah k SS :wink:
Nedávno povedala , že nemá rada mužov , ktorí sa o seba prehnane starajú .. :)


No veď my sme sa tiež smiali na tom, že načo to každú polhodinu vyhlasujú, že je heterosexuál, ale tak ľudia nevedia súvislosti - Kvasnicová, radiátory a tak... :mrgreen: A myslím, že Mirov ideál je tiež na hony vzdialený od Banášovej, takže myslím že toto ho nebude trápiť. :mrgreen:


Miro ideal nema, ale tiez sa mi tak javi, ze Adela nebude jeho tip :roll:
Bude do neho riadne ryt, divila by som sa, keby nie... :mrgreen:[/quote]
Aby sme my ešte neobanovali , že tam išiel ? :? Dúfam , že bude spievať :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Sidney » 14 bře 2011, 17:58

mari píše:
Sidney píše:
Henrieta píše:Veď to už napovedá aj upútávka ...tanec , heterosexuá, . vzťah k SS :wink:
Nedávno povedala , že nemá rada mužov , ktorí sa o seba prehnane starajú .. :)


No veď my sme sa tiež smiali na tom, že načo to každú polhodinu vyhlasujú, že je heterosexuál, ale tak ľudia nevedia súvislosti - Kvasnicová, radiátory a tak... :mrgreen: A myslím, že Mirov ideál je tiež na hony vzdialený od Banášovej, takže myslím že toto ho nebude trápiť. :mrgreen:


Miro ideal nema, ale tiez sa mi tak javi, ze Adela nebude jeho tip :roll:
Bude do neho riadne ryt, divila by som sa, keby nie... :mrgreen:

Aby sme my ešte neobanovali , že tam išiel ? :? Dúfam , že bude spievať :D[/quote]

Ked nebude tarat nejake hluposti a nevyzlecie sa, tak bude vsetko OK :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Franci » 14 bře 2011, 18:14

Evka77 píše:
Franci píše:
Henrieta píše:Tá upútavka je na úrovni ako keby tam mala prísť minimálne Madonna alebo Rihanna. :mrgreen: Skoro mi minerálka zabehla, keď som to prvýkrát videla. :D

také upútavky majú všetci hostia, ale dobrá uputávka. A zase až taký bulvár to nebude, lebo to bude hovoriť naozaj on =)


Áno, upútavky majú všetci, ale nie 4 dni dopredu :!: :!: Väčšinou 1-2 dni dopredu dajú upútavku, že aký hosť príde, ale Mira vysielajú už od soboty, moje sledovanie: v sobotu som upútavku na Mira videla až 6 krát :!: :!: dnes do 15-tej hodiny 3 krát :!: :mrgreen: Markíza si teraz robí reklamu, len aby mala najvyššiu sledovanosť...
A ešte ku všetkým príspevkom, ktoré sú hore: speváci tam spievajú, Bartošová spievala, aj Chodúr aj Koščová, tak dúfam aj :miro: bude :wink:

to som teda nevedela! V sobotu som ho videla aj ja =)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Adela show

Příspěvekod Franci » 14 bře 2011, 18:15

Adela show býva v archíve.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron