Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Klip Baby

Re: Klip Baby

Příspěvekod Sidney » 09 črc 2011, 19:47

ewilyn píše:
Luciinetska píše:koukala jsem na Face2Face na Očku, kde byl hostem Kazma a moderátorka se ho zeptala jestli má rád Mira Šmajdu, Kazma odpověděl, že má rád Šmajdovu manku a uvedl videoklip Baby, že toto je videoklip drbnuté Šmajdovy manky :D
Dneska na Očku už hráli Baby 3x :)
A v pořadu Mixxer, když moderátor uváděl Baby říkal, že už se celé Očko těší na druhý videoklip této charizmatické kapely :-)


verim, ze sa na Ocku tesia..dufam, ze im to este dlhooo vydrzi a budu sa tesit i na tie dalsie....a ze pauzy medzi klipmi uz nebudu vyse polrocne....



Ake vystizne :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Klip Baby

Příspěvekod Bára » 10 črc 2011, 12:41

V potu tváře jsme se dostali na 100 000 zhlédnutí jediného dochovaného klipu :P :D Škoda všech těch smazaných :( Mohli jsme mít něco kolem 300 000 k dnešnímu dni :wink: (nepočítám Stream) Doufám, že se tohle nepřihodí u Loneliness. Ale asi je to marné doufání :roll: , protože jenom ty televizní záznamy máme asi zase čtyři :roll: Alespoň nám zůstal ten jeden, protože Martinovi zmizel i ten jeden :!: Neskutečný :!: , jako když přestal existovat :mrgreen: Nevím, jak tohle ošetřit, protože třeba Ben má vždycky jen jeden exemplář a ten prožene celým internetem (obsah nekomentuju, protože to se nedá :shock: ). My jsme taky měli klip dobře odprezentovaný a byl na hodně místech :!: , ale takhle to potom nemá patřičný efekt :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Klip Baby

Příspěvekod Ivana » 10 črc 2011, 20:31

Bára píše:V potu tváře jsme se dostali na 100 000 zhlédnutí jediného dochovaného klipu :P :D Škoda všech těch smazaných :( Mohli jsme mít něco kolem 300 000 k dnešnímu dni :wink: (nepočítám Stream) Doufám, že se tohle nepřihodí u Loneliness. Ale asi je to marné doufání :roll: , protože jenom ty televizní záznamy máme asi zase čtyři :roll: Alespoň nám zůstal ten jeden, protože Martinovi zmizel i ten jeden :!: Neskutečný :!: , jako když přestal existovat :mrgreen: Nevím, jak tohle ošetřit, protože třeba Ben má vždycky jen jeden exemplář a ten prožene celým internetem (obsah nekomentuju, protože to se nedá :shock: ). My jsme taky měli klip dobře odprezentovaný a byl na hodně místech :!: , ale takhle to potom nemá patřičný efekt :wink:

:thumbup:
Martinov videoklip sa na youtube nachádza na oficiálnom kanále MartinChodurVEVO :lol:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Klip Baby

Příspěvekod Bára » 10 črc 2011, 21:09

Ivana píše:
Bára píše:V potu tváře jsme se dostali na 100 000 zhlédnutí jediného dochovaného klipu :P :D Škoda všech těch smazaných :( Mohli jsme mít něco kolem 300 000 k dnešnímu dni :wink: (nepočítám Stream) Doufám, že se tohle nepřihodí u Loneliness. Ale asi je to marné doufání :roll: , protože jenom ty televizní záznamy máme asi zase čtyři :roll: Alespoň nám zůstal ten jeden, protože Martinovi zmizel i ten jeden :!: Neskutečný :!: , jako když přestal existovat :mrgreen: Nevím, jak tohle ošetřit, protože třeba Ben má vždycky jen jeden exemplář a ten prožene celým internetem (obsah nekomentuju, protože to se nedá :shock: ). My jsme taky měli klip dobře odprezentovaný a byl na hodně místech :!: , ale takhle to potom nemá patřičný efekt :wink:

:thumbup:
Martinov videoklip sa na youtube nachádza na oficiálnom kanále MartinChodurVEVO :lol:
To mně uniklo a stejně mně to klip nevyhazuje, jen fotku z CD a Let´s Celebrate :roll: :roll: Ale to je fuk, nevyhledávám ho :!: Jen je to jakási záhada, která se mi moc nelíbí :twisted: , protože to bylo téměř souběžně a u obou :wink: Na náhody já už moc nevěřím, na to jsem příliš stará :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Klip Baby

Příspěvekod Ivana » 11 črc 2011, 19:41

http://www.youtube.com/watch?v=wPsdOMeVkmA
:miro: mieri do Vietnamu? A tu je strach o budúcnosť :lol:
Je možné, že to CME nezablokovali?
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Klip Baby

Příspěvekod Lenka » 11 črc 2011, 20:18

Ivana píše:http://www.youtube.com/watch?v=wPsdOMeVkmA
:miro: mieri do Vietnamu? A tu je strach o budúcnosť :lol:
Je možné, že to CME nezablokovali?

A já co je na tom klipu divný a ono je to obráceně :shock:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Klip Baby

Příspěvekod Bára » 11 črc 2011, 20:20

Ivana píše:http://www.youtube.com/watch?v=wPsdOMeVkmA
:miro: mieri do Vietnamu? A tu je strach o budúcnosť :lol:
Je možné, že to CME nezablokovali?
:shock: :lol: :lol: Vietnam je prý krásná země a některé Vietnamky opravdu krasavice :thumbup: Láká ho exotika - má ji mít :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Klip Baby

Příspěvekod Lenka » 11 črc 2011, 20:31

Bára píše:
Ivana píše:http://www.youtube.com/watch?v=wPsdOMeVkmA
:miro: mieri do Vietnamu? A tu je strach o budúcnosť :lol:
Je možné, že to CME nezablokovali?
:shock: :lol: :lol: Vietnam je prý krásná země a některé Vietnamky opravdu krasavice :thumbup: Láká ho exotika - má ji mít :P :D

A sexotika :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Klip Baby

Příspěvekod Kaja » 11 črc 2011, 20:34

Lenka píše:
Ivana píše:http://www.youtube.com/watch?v=wPsdOMeVkmA
:miro: mieri do Vietnamu? A tu je strach o budúcnosť :lol:
Je možné, že to CME nezablokovali?

A já co je na tom klipu divný a ono je to obráceně :shock:

Vážne, je to naopak. :shock: :lol: No prečo nie Vietnam? :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Klip Baby

Příspěvekod zariva_kometka » 11 črc 2011, 20:40

Lenka píše:
Ivana píše:http://www.youtube.com/watch?v=wPsdOMeVkmA
:miro: mieri do Vietnamu? A tu je strach o budúcnosť :lol:
Je možné, že to CME nezablokovali?

A já co je na tom klipu divný a ono je to obráceně :shock:


No ale vypadá to zajímavě :)))) A co se týče Vietnamu ... no vážně proč ne, Asie jako Asie :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Klip Baby

Příspěvekod Esti » 11 črc 2011, 20:47

:shock: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Klip Baby

Příspěvekod Kotě » 11 črc 2011, 21:20

:shock: ....no to koukám! To je rarita...klip obráceně! To musíme uchovat....jednou to bude velmi vzácné :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Klip Baby

Příspěvekod zariva_kometka » 11 črc 2011, 21:21

Kotě píše::shock: ....no to koukám! To je rarita...klip obráceně! To musíme uchovat....jednou to bude velmi vzácné :lol: :lol: :lol:


Joo a když nás omrzí jedna strana, tak můžeme pustit tu druhou :lol: To je náhodou vymakaná věc! :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Klip Baby

Příspěvekod Lilie » 11 črc 2011, 21:46

zariva_kometka píše:
Kotě píše::shock: ....no to koukám! To je rarita...klip obráceně! To musíme uchovat....jednou to bude velmi vzácné :lol: :lol: :lol:


Joo a když nás omrzí jedna strana, tak můžeme pustit tu druhou :lol: To je náhodou vymakaná věc! :D


Já z toho šilhám :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Klip Baby

Příspěvekod zariva_kometka » 11 črc 2011, 22:01

Lilie píše:
Já z toho šilhám :lol: :lol: :lol:


:lol: přestav si, že jsi v prázdné místnosti a jsou po stranách jen dvě televize a teď tam vstoupíš a spustí se naráz obě strany klipu, to musí být něco fakt úžasného :D I bych si nadesignovala, jak by měla ta místnost vypadat :D jak v nějakém Matrixu nebo tak něcoo :-))) No co moderna :twisted:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron