Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Klip Baby

Re: Klip Baby

Příspěvekod Henrieta » 02 kvě 2011, 13:37

MartinkaZ píše:Omlouvám se, že k tomu videoklipu reaguji až teď, nějak se to dlouho probíralo a nechtěla jsem zbytečně dávat nějaká prohlášení...

S tím videoklipem o tom samozřejmě víme, především díky vašemu fóru (tady bych ráda upozornila, že vaše diskuze, náměty, připomínky, opravdu sleduji, registruji a Miro je moc rád za jakékoli postřehy)...

No, celá věc se má tak, že jednoduše "ten, kdo to tam dal, resp. nahrál", to smazal...


Tudíž opět ze všeho plyne jasné poučení -> co si člověk neošetří, nevytvoří a nespravuje sám, na to se nedá spoléhat...


Díky, tak aspoň poučenie do budúcnosti. Lebo ono to fakt lepšie vyzerá, keď si to niekto spustí a je tam rádovo 100 tis. zhliadnutí a aj krajšie komenty... :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Klip Baby

Příspěvekod Misuna » 03 kvě 2011, 06:46

Henrieta píše:
MartinkaZ píše:Omlouvám se, že k tomu videoklipu reaguji až teď, nějak se to dlouho probíralo a nechtěla jsem zbytečně dávat nějaká prohlášení...

S tím videoklipem o tom samozřejmě víme, především díky vašemu fóru (tady bych ráda upozornila, že vaše diskuze, náměty, připomínky, opravdu sleduji, registruji a Miro je moc rád za jakékoli postřehy)...

No, celá věc se má tak, že jednoduše "ten, kdo to tam dal, resp. nahrál", to smazal...


Tudíž opět ze všeho plyne jasné poučení -> co si člověk neošetří, nevytvoří a nespravuje sám, na to se nedá spoléhat...


Díky, tak aspoň poučenie do budúcnosti. Lebo ono to fakt lepšie vyzerá, keď si to niekto spustí a je tam rádovo 100 tis. zhliadnutí a aj krajšie komenty... :lol:


Děkujeme za vysvětlení :) Ten dotyčný, co měl klip s největším počtem shlédnutí, to smazal hned na začátku a pak klip znovu vrátil :? Jsem ráda, že aspoň Baby funguje na ofic.webové stránce :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Klip Baby

Příspěvekod Ivana » 03 kvě 2011, 18:11

MartinkaZ píše:Omlouvám se, že k tomu videoklipu reaguji až teď, nějak se to dlouho probíralo a nechtěla jsem zbytečně dávat nějaká prohlášení...

S tím videoklipem o tom samozřejmě víme, především díky vašemu fóru (tady bych ráda upozornila, že vaše diskuze, náměty, připomínky, opravdu sleduji, registruji a Miro je moc rád za jakékoli postřehy)...

No, celá věc se má tak, že jednoduše "ten, kdo to tam dal, resp. nahrál", to smazal...


Tudíž opět ze všeho plyne jasné poučení -> co si člověk neošetří, nevytvoří a nespravuje sám, na to se nedá spoléhat...


Nechcem byť tá, ktorá to rozvŕta, ale to vysvetlenie, že to dotyčný zmazal sa mi nezdá. Môj názor je, že to zablokovali so Sony Music ako nelegálne video.
Videoklip nefunguje ani na oficiálnom kanále Rosemaid. Znamená to, že ho tiež zmazal ten čo ho tam vložil? Ja ho tam vidím, ale nejde spustiť.
http://www.youtube.com/user/RosemaidTV# ... jVMSqpdxcY

Tu je kanál toho dotyčného,video sa tam nachádza, iba je zablokované. Nejde mi do hlavy,prečo to zablokovali po takej dlhej dobe.
http://www.youtube.com/user/CZofficialifySK
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Klip Baby

Příspěvekod Sidney » 03 kvě 2011, 18:52

Ivana píše:
MartinkaZ píše:Omlouvám se, že k tomu videoklipu reaguji až teď, nějak se to dlouho probíralo a nechtěla jsem zbytečně dávat nějaká prohlášení...

S tím videoklipem o tom samozřejmě víme, především díky vašemu fóru (tady bych ráda upozornila, že vaše diskuze, náměty, připomínky, opravdu sleduji, registruji a Miro je moc rád za jakékoli postřehy)...

No, celá věc se má tak, že jednoduše "ten, kdo to tam dal, resp. nahrál", to smazal...


Tudíž opět ze všeho plyne jasné poučení -> co si člověk neošetří, nevytvoří a nespravuje sám, na to se nedá spoléhat...


Nechcem byť tá, ktorá to rozvŕta, ale to vysvetlenie, že to dotyčný zmazal sa mi nezdá. Môj názor je, že to zablokovali so Sony Music ako nelegálne video.
Videoklip nefunguje ani na oficiálnom kanále Rosemaid. Znamená to, že ho tiež zmazal ten čo ho tam vložil? Ja ho tam vidím, ale nejde spustiť.
http://www.youtube.com/user/RosemaidTV# ... jVMSqpdxcY

Tu je kanál toho dotyčného,video sa tam nachádza, iba je zablokované. Nejde mi do hlavy,prečo to zablokovali po takej dlhej dobe.
http://www.youtube.com/user/CZofficialifySK



Ja tam vidim SME... Ale tych videi bolo este o dve viac, jedno malo Rosemaid a dalsie este ktosi. Tie kto vymazal :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Klip Baby

Příspěvekod milka18 » 03 kvě 2011, 19:29

Ivana píše:
MartinkaZ píše:No, celá věc se má tak, že jednoduše "ten, kdo to tam dal, resp. nahrál", to smazal...


Nechcem byť tá, ktorá to rozvŕta, ale to vysvetlenie, že to dotyčný zmazal sa mi nezdá. Môj názor je, že to zablokovali so Sony Music ako nelegálne video.
Videoklip nefunguje ani na oficiálnom kanále Rosemaid. Znamená to, že ho tiež zmazal ten čo ho tam vložil? Ja ho tam vidím, ale nejde spustiť.
http://www.youtube.com/user/RosemaidTV# ... jVMSqpdxcY

Tu je kanál toho dotyčného,video sa tam nachádza, iba je zablokované. Nejde mi do hlavy,prečo to zablokovali po takej dlhej dobe.
http://www.youtube.com/user/CZofficialifySK

Myslím, že máš čiastočnú pravdu, Ivana. Ja v posledných mesiacoch prakticky každý týždeň zistím, že niektoré videá, čo mám na youtube medzi obľúbenými, sú bloknuté a vymazané. Zväčša sú to videoklipy, nahraté vystúpenia z TV, ale často je vymazaná iba zvuková stopa... :|

Iná vec je, že niektoré videá jednoducho nejde pozrieť v Čechách a u nás idú, resp. naopak (platí aj všeobecnejšie. Ako príklad uvediem oficiálne videoklipy Anety Langerovej - niektoré sú na Slovensku blokované, iné nie :roll: )
milka18
 
Příspěvky: 218
Registrován: 30 srp 2010, 01:05

Re: Klip Baby

Příspěvekod Ivana » 03 kvě 2011, 20:09

Názorná ukážka, pohrala som sa s tým. Napravo vidíme, že sa tam videoklip nachádza.
videoklip.jpg


Kanál Rosemaid, napravo sa nachádza videoklip
rosemaid kanal.jpg



Ostatné videoklipy som nevidela, iba tieto dva + VEVOkanál, ktorý funguje
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Klip Baby

Příspěvekod Sidney » 04 kvě 2011, 17:40

Ivana píše:Názorná ukážka, pohrala som sa s tým. Napravo vidíme, že sa tam videoklip nachádza.
videoklip.jpg


Kanál Rosemaid, napravo sa nachádza videoklip
rosemaid kanal.jpg



Ostatné videoklipy som nevidela, iba tieto dva + VEVOkanál, ktorý funguje



Bol tam este jeden, ale ten otvorili asi len cesi, bol bloknuty od Sony, mne nesiel, mal tam cca okolo 30000 prehrati. Zaujimave, ze zmazali, teda zablokovali vsetky videa, okrem toho, co ma najhorsie komenty. Divne, nie :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Klip Baby

Příspěvekod Kaja » 04 kvě 2011, 21:04

Sidney píše:
Ivana píše:Názorná ukážka, pohrala som sa s tým. Napravo vidíme, že sa tam videoklip nachádza.
videoklip.jpg


Kanál Rosemaid, napravo sa nachádza videoklip
rosemaid kanal.jpg



Ostatné videoklipy som nevidela, iba tieto dva + VEVOkanál, ktorý funguje



Bol tam este jeden, ale ten otvorili asi len cesi, bol bloknuty od Sony, mne nesiel, mal tam cca okolo 30000 prehrati. Zaujimave, ze zmazali, teda zablokovali vsetky videa, okrem toho, co ma najhorsie komenty. Divne, nie :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nevidím v tom zámer, VEVO je proste oficiálna záležitosť. :wink: Navyše bol spustený posledný a všetci fanúšikovia sa vybúrili na tých prvých videách, kým toto zostalo na zvyšné komenty :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Klip Baby

Příspěvekod Kaja » 09 kvě 2011, 18:55

Práve ho hrali na musiq 1 :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Klip Baby

Příspěvekod Luciinetska » 09 kvě 2011, 19:07

Kaja píše:Práve ho hrali na musiq 1 :)


a před chvílí na Očku :)
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Klip Baby

Příspěvekod gemini » 09 kvě 2011, 19:14

Kaja píše:
Sidney píše:Bol tam este jeden, ale ten otvorili asi len cesi, bol bloknuty od Sony, mne nesiel, mal tam cca okolo 30000 prehrati. Zaujimave, ze zmazali, teda zablokovali vsetky videa, okrem toho, co ma najhorsie komenty. Divne, nie :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nevidím v tom zámer, VEVO je proste oficiálna záležitosť. :wink: Navyše bol spustený posledný a všetci fanúšikovia sa vybúrili na tých prvých videách, kým toto zostalo na zvyšné komenty :?


Myslela jsem si, že mi VEVO nepůjde, ale hraje to. Fajn. Mohli bychom se na to zase vrhnout, psát tam příznivější komenty a zvyšovat počty, ne? Do nového singlu nemáme co na práci... Je to tady dřina, furt to samý dokola :lol:
gemini
 

Re: Klip Baby

Příspěvekod Paula » 09 kvě 2011, 20:04

Luciinetska píše:
Kaja píše:Práve ho hrali na musiq 1 :)


a před chvílí na Očku :)

supiš :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Klip Baby

Příspěvekod Luciinetska » 28 čer 2011, 18:51

koukala jsem na Face2Face na Očku, kde byl hostem Kazma a moderátorka se ho zeptala jestli má rád Mira Šmajdu, Kazma odpověděl, že má rád Šmajdovu manku a uvedl videoklip Baby, že toto je videoklip drbnuté Šmajdovy manky :D
Dneska na Očku už hráli Baby 3x :)
A v pořadu Mixxer, když moderátor uváděl Baby říkal, že už se celé Očko těší na druhý videoklip této charizmatické kapely :-)
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Klip Baby

Příspěvekod Kaja » 28 čer 2011, 18:53

Luciinetska píše:koukala jsem na Face2Face na Očku, kde byl hostem Kazma a moderátorka se ho zeptala jestli má rád Mira Šmajdu, Kazma odpověděl, že má rád Šmajdovu manku a uvedl videoklip Baby, že toto je videoklip drbnuté Šmajdovy manky :D
Dneska na Očku už hráli Baby 3x :)
A v pořadu Mixxer, když moderátor uváděl Baby říkal, že už se celé Očko těší na druhý videoklip této charizmatické kapely :-)

Aj my sa naň tešíme :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Klip Baby

Příspěvekod ewilyn » 28 čer 2011, 18:58

Luciinetska píše:koukala jsem na Face2Face na Očku, kde byl hostem Kazma a moderátorka se ho zeptala jestli má rád Mira Šmajdu, Kazma odpověděl, že má rád Šmajdovu manku a uvedl videoklip Baby, že toto je videoklip drbnuté Šmajdovy manky :D
Dneska na Očku už hráli Baby 3x :)
A v pořadu Mixxer, když moderátor uváděl Baby říkal, že už se celé Očko těší na druhý videoklip této charizmatické kapely :-)


verim, ze sa na Ocku tesia..dufam, ze im to este dlhooo vydrzi a budu sa tesit i na tie dalsie....a ze pauzy medzi klipmi uz nebudu vyse polrocne....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron