Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Slávik (alias "Slovenský Slavík")

Slávik (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Andrew » 16 říj 2010, 18:39

Hlasovat lze do 11.11.2010!
Bližší informace o anketě a hlasování naleznete na adrese http://www.forza.sk/anketa-slavik/o-projekte-statuty/

Hlasovat lze formou SMS následovně:

- do 11. novembra, hlasujúci majú možnosť dohlasovať za svojich „favoritov“ aj počas živého prenosu 26. novembra.
- hlasovať možno len cez čísla SK operátorov Orange, T-mobile, O2 v tvare:
SLAVIK(medzera)názov interpreta(medzera)meno a adresa hlasujúceho na cislo 6663

Cena jednej SMS je 0,398 EUR s DPH (12 SKK s DPH, konverzný kurz 1 EUR = 30,126 SKK).
Účastník môže z jedného mobilného čísla poslať neobmedzený počet sms, ktoré budú zaradené do žrebovania, v hlasovaní do hudobnej ankety sa však započíta interpretom iba jeden hlas.

Hlasovat lze dále formou internetu:

http://www.forza.sk/anketa-slavik/hlasovanie/
Z každej e-mailovej adresy je platný iba jeden kompletne vyplnený hlasovací kupón. Akékoľvek ďalšie duplikáty sú neplatné! Odoslaním hlasovacieho formuláru bude vygenerovaný aktivačný e-mail. Po jeho obdržaní je nutné potvrdiť kliknutím na aktivačnú linku hlas. Bez tejto aktivácie hlasovania nebude hlas platný.

Novinkami tohtoročného Slávika je možnosť sa zapojiť do tipovania na absolútneho Slávika 2010 prostredníctvom http://www.tipsport.sk a hlasovanie o najlepšiu web stránku interpreta/kapely na http://www.azet.sk!

Hlasovania v ankete sa môžu zúčastniť len fyzické osoby spĺňajúce aspoň jednu z uvedených podmienok:

  1. štátna príslušnosť k Slovenskej republike
  2. slovenská národnosť
  3. trvalý pobyt na území Slovenskej republiky.

A opět jako i u české obdoby této ankety, hlasujeme za zpěváka Miroslava Šmajdu! Pro kapelu ROSEMAID nehlasujeme, ale podporujeme jí v dalších anketách a rádiových hitparádách, které najdete v sekci Hlasování na webu Oficiálního Fanclubu!
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Andrew » 16 říj 2010, 18:44

To, že je počet SMS neomezený, z toho podle mě dělá frašku... ale chápu, že na SMS vydělají, na mailech a kupónech ne :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod ewilyn » 16 říj 2010, 18:47

Andrew píše:To, že je počet SMS neomezený, z toho podle mě dělá frašku... ale chápu, že na SMS vydělají, na mailech a kupónech ne :)


i na kuponoch niekto zarobi...moze to prechodne zvysit predajnost danych periodik :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Ivana » 16 říj 2010, 19:19

Andrew píše:To, že je počet SMS neomezený, z toho podle mě dělá frašku... ale chápu, že na SMS vydělají, na mailech a kupónech ne :)

Toto nie je pravda, bola som na stránke Cmoríka, započíta sa iba jeden hlas formou SMS, aj keď môžeš zaslať neobmedzený počet, radšej poprosiť známych a zahlasovať od nich
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Andrew » 16 říj 2010, 19:32

Ivana píše:
Andrew píše:To, že je počet SMS neomezený, z toho podle mě dělá frašku... ale chápu, že na SMS vydělají, na mailech a kupónech ne :)

Toto nie je pravda, bola som na stránke Cmoríka, započíta sa iba jeden hlas formou SMS, aj keď môžeš zaslať neobmedzený počet, radšej poprosiť známych a zahlasovať od nich

Tak pravda je mezi :) SMS se dá poslat, kolik člověk chce, a tolikrát pak je zařazený do diváckého losování o cosi, ale interpret dostane jenom jeden hlas.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod ewilyn » 16 říj 2010, 19:49

mate pravdu, kajam sa:
zo statutu- a to som si ho citala 2x :roll: :
Účastník môže z jedného mobilného čísla poslať neobmedzený počet sms, ktoré budú zaradené do žrebovania, v hlasovaní do hudobnej ankety sa však započíta interpretom, iba jeden hlas.


hned to i opravim :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Ivana » 20 říj 2010, 22:01

Posiela niekto aj korešpondenčné lístky cestou kupónov napr. z NČ. ? Ja ich pár mám, len neviem či tam môžem dať na všetky svoje meno, to nie je nikde upresnené, alebo mám zapojiť známych, aby sa to počítalo.
A ešte jedna otázka: prečo nie je na fanklube na FB Miro Smajda zavesené hlasovanie do Slovenského slávika, niektorí totiž nemusia chodiť na stránky wgz, a ani nepoznajú oficiálny web. Je to škoda, lebo tam fanúškovia pribúdajú.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Paula » 20 říj 2010, 22:10

Ivana píše:Posiela niekto aj korešpondenčné lístky cestou kupónov napr. z NČ. ? Ja ich pár mám, len neviem či tam môžem dať na všetky svoje meno, to nie je nikde upresnené, alebo mám zapojiť známych, aby sa to počítalo.
A ešte jedna otázka: prečo nie je na fanklube na FB Miro Smajda zavesené hlasovanie do Slovenského slávika, niektorí totiž nemusia chodiť na stránky wgz, a ani nepoznajú oficiálny web. Je to škoda, lebo tam fanúškovia pribúdajú.

ja som ešte neposielala, ale plánujem ich poslať a vypíšem to na mená najbližších rodinných príslušníkov :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Ivana » 20 říj 2010, 22:14

fanusicka píše:
Ivana píše:Posiela niekto aj korešpondenčné lístky cestou kupónov napr. z NČ. ? Ja ich pár mám, len neviem či tam môžem dať na všetky svoje meno, to nie je nikde upresnené, alebo mám zapojiť známych, aby sa to počítalo.
A ešte jedna otázka: prečo nie je na fanklube na FB Miro Smajda zavesené hlasovanie do Slovenského slávika, niektorí totiž nemusia chodiť na stránky wgz, a ani nepoznajú oficiálny web. Je to škoda, lebo tam fanúškovia pribúdajú.

ja som ešte neposielala, ale plánujem ich poslať a vypíšem to na mená najbližších rodinných príslušníkov :wink:

Aj si im oznámila? Keď ich náhodou vylosujú, aby vedeli vôbec, kde je sever :D
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Paula » 20 říj 2010, 22:18

Ivana píše:Aj si im oznámila? Keď ich náhodou vylosujú, aby vedeli vôbec, kde je sever :D

keď vypíšem, tak im poviem :wink: ale nerátam s tým, že by nás vylosovali :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod mari » 21 říj 2010, 07:52

Ivana píše:Posiela niekto aj korešpondenčné lístky cestou kupónov napr. z NČ. ? Ja ich pár mám, len neviem či tam môžem dať na všetky svoje meno, to nie je nikde upresnené, alebo mám zapojiť známych, aby sa to počítalo.
A ešte jedna otázka: prečo nie je na fanklube na FB Miro Smajda zavesené hlasovanie do Slovenského slávika, niektorí totiž nemusia chodiť na stránky wgz, a ani nepoznajú oficiálny web. Je to škoda, lebo tam fanúškovia pribúdajú.

Dobrý dotaz :D , tiež ich zatiaľ šporím a asi radšej vypíšem celú rodinu ? Tým pádom musí byť každý kupon na korešpondáku osobitne ?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Paula » 21 říj 2010, 10:24

mari píše: Tým pádom musí byť každý kupon na korešpondáku osobitne ?

jj, každý kupón musí byť osobitne :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Franci » 21 říj 2010, 15:29

Už som dala odkazy i na fecebook.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod mari » 07 lis 2010, 23:32

Ak máte doma kupony z časopisov ,nezabudnite ich poslať :!: Uzávierka je 11.11.
Ja som ich práve vyplnila ...akčne v poslednej chvíli :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Slávik 2010 (alias "Slovenský Slavík")

Příspěvekod Kaja » 07 lis 2010, 23:36

mari píše:Ak máte doma kupony z časopisov ,nezabudnite ich poslať :!: Uzávierka je 11.11.
Ja som ich práve vyplnila ...akčne v poslednej chvíli :D

Noooo, aj ja mám ešte nejaké, zajtra musím zrealizovať. :D Ako skoro nám dali tú uzávierku.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Další

Zpět na Viděli jsme...

cron