Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Český Slavík Mattoni 2010

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod ewilyn » 16 říj 2010, 21:48

mari píše: Skupina Paranoid ? :D


musi to byt niekto, aby to bolo vyhodne i pre nas a prinieslo to radovo stovky hlasov....ja sama som The Paranoid hlas poslala a podla mna to urobia i mnohi ini Mirovi fanusikovia , ale je otazne, ci by niektory z fanusikov TP podporil Mira. Okrem toho vobec netusim, ci maju o umiestnenie v tejto ankete zaujem, nijak to nepropaguju a minuly rok neboli v TOP 50, kde radovo stacilo okolo 80 hlasov :|
ja by som skromne navrhla Gladiator :wink: alebo Tublu :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 16 říj 2010, 22:05

ewilyn píše:
Andrew píše:
ewilyn píše:...ved i my sa mozeme dohodnut s niekoho fanklubom, ale podla mna to pojde tazko, lebo Miro je zatial velka neznama. A musi to urobit nejaky oficialny zastupca fanclubu

To už je za hranicí toho, co je ještě marketing a co už "hnus, do kterýho bych nešel" :) Naštěstí já tohle nebudu řešit :D


ja si to uplne nemyslim...i tak kazdy musi vyplnit i nejaku spevacku a skupinu...je to len doporucenie,nikto sa tym nemusi riadit :) . Na Slovensku uz asi zrusili Aurelov- co bola obdoba Ceskeho Andela, Slavik je jedinou hudob. anketou, "hlas ludu", dobre umiestnenie v nom ma skutocne nejaku vahu- je signalom pre usporiadatelov akcii, kto je popularny, kto im pritiahne davy...
Tenhle nápad se mi zdá dost nerealizovatelnej. Miro není ještě dostatečně etablovanej a znáte ty názory. Já bych to nepřeceňovala :!: Možná na Slovensku to zajistí vliv, ale Miro se už dost zabydluje v Čechách, kde je Slavík vnímán už spíše jako oceňování za zásluhy a nezaznamenala jsem, že by třeba Objevy roku potom měly nějakej raketovej start, přestože to byla práce jejich vlivných přátel a většinou to tím i skončilo :wink: Letos bych to nechala osudu :( Pokud se bude CD dobře prodávat a na koncerty budou chodit lidi (tyhle věci trochu ovlivnit můžeme), tak se ty brány otevřou samy. :thumbup: Je lepší pomalu a moc netlačit na pilu. Je moc brzo po soutěži a ta nálepka Superstar tam pořád je a je to citit z každýho i seriózního článku, jak se jim jen těžko tímhle vším probojovává :twisted:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 16 říj 2010, 22:09

ewilyn píše:
mari píše: Skupina Paranoid ? :D


musi to byt niekto, aby to bolo vyhodne i pre nas a prinieslo to radovo stovky hlasov....ja sama som The Paranoid hlas poslala a podla mna to urobia i mnohi ini Mirovi fanusikovia , ale je otazne, ci by niektory z fanusikov TP podporil Mira. Okrem toho vobec netusim, ci maju o umiestnenie v tejto ankete zaujem, nijak to nepropaguju a minuly rok neboli v TOP 50, kde radovo stacilo okolo 80 hlasov :|
ja by som skromne navrhla Gladiator :wink: alebo Tublu :wink:

Ja som za Tublatanku, Gladiátor určite nie, pretože nevieme ich názor na Mira, kdežto Ďurindov, ktorý prezentoval v médiach áno
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 16 říj 2010, 22:13

Bára na Slovensku vyhral Cmorík ako superstarista ihneď Slávika, ak mi pamäť dobre slúži, v tom ja problém nevidím. Veľa detí Mirovi fandí, ktoré sa nikde nezdružujú. U nás Slávikov nevyhrávajú starí harcovníci, takže ja to na osud nenechávam. všetci čo máte aj české maily, hlasujte.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 16 říj 2010, 22:21

Ivana píše:Bára na Slovensku vyhral Cmorík ako superstarista ihneď Slávika, ak mi pamäť dobre slúži, v tom ja problém nevidím. Veľa detí Mirovi fandí, ktoré sa nikde nezdružujú. U nás Slávikov nevyhrávajú starí harcovníci, takže ja to na osud nenechávam. všetci čo máte aj české maily, hlasujte.


Ano ,u nás nemáme Káju :D , tu sa to občas obmieňa :D Ja by som toho Cmora nechala pre začiatok prvého ,a skromne sa uspokojila s druhým miestom :wink:
Inak som sa nikdy o túto anketu doteraz nezaujímala :oops: , ale vždy som si rada pozrela finálny program ,pretože býval myslím celkom zábavný :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 16 říj 2010, 22:25

Ivana píše:Bára na Slovensku vyhral Cmorík ako superstarista ihneď Slávika, ak mi pamäť dobre slúži, v tom ja problém nevidím. Veľa detí Mirovi fandí, ktoré sa nikde nezdružujú. U nás Slávikov nevyhrávajú starí harcovníci, takže ja to na osud nenechávam. všetci čo máte aj české maily, hlasujte.
No u nás Aneta hned po soutěži taky, ale potom nastal sešup a už šanci nemá. Ale podle toho, co píšete, tak se tam domlouvají fankluby těch Superstarů a vzájemně jsou z různých kategorií(zpěvák, zpěvačka). Fakt nevím, jestli by to u nás bylo možný. Kolegové Mira ze soutěže mně připadají, že jsou už totálně mimo. To naše hlasování je samozřejmý. U vás je to asi jiný i v tom, že se zapojuje mladší generace. Podle našich výsledků to tipuju spíše na střední, starší a nejstarší. Naše hlasování jsem ale nemyslela, já myslela jen tu domluvu s jiným fanklubem. Vylučovací metodou mně vyšel fanklub skupiny a zpěvačky. Ale neznám ty poměry, kdo by byl přístupnej :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 16 říj 2010, 22:27

Já to vidím podobně jako Bára. Je to politika a obě strany musí mít pocit, že na tom něco získaly. Takže náš "partner" by musel být někdo, jehož fanoušci by pro Mira opravdu hlasovali a zároveň někdo přijatelný pro Mirovy fanoušky. Navíc to berte reálně - co my můžeme "nabídnout"? Dav puberťaček, které tu zítra už možná nebudou?

A co se Cmora týče... Přiznám se, že jsem nikdy žádnou slovenskou SS neviděl, ale jak jsem pochopil, on byl jasný vítěz, a o jeho talentu se absolutně nepochybovalo. Já o Mirově talentu taky nepochybuju, ale on je v trochu jiné pozici. Jednak není ten "přesvědčivý vítěz" a pak je ten sexsymbol (což Cmorik při vší úctě není :) ), což mu sice pomáhá u fanynek, ale u všech ostatních je to trochu kontroverzní. Spousta lidí - ti, kdo ho znají jenom ze SS (a těch je většina) - si podle mě myslí, že je to prostě ten showman, ale jenom průměrnej zpěvák. A to, že skládá a kromě kytary hraje i na klavír, ví podle mě opravdu málokdo.

Já si myslím, že Mira v tomhle směru začnou brát vážně, až se to album dostane mezi lidi, do rádií, atd. A ve chvíli, kdy přežije (a my s ním) příští Československou Superstar (která bude).
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Nikys » 16 říj 2010, 22:30

Bára píše:
Tenhle nápad se mi zdá dost nerealizovatelnej. Miro není ještě dostatečně etablovanej a znáte ty názory. Já bych to nepřeceňovala :!: Možná na Slovensku to zajistí vliv, ale Miro se už dost zabydluje v Čechách, kde je Slavík vnímán už spíše jako oceňování za zásluhy a nezaznamenala jsem, že by třeba Objevy roku potom měly nějakej raketovej start, přestože to byla práce jejich vlivných přátel a většinou to tím i skončilo :wink: Letos bych to nechala osudu :( Pokud se bude CD dobře prodávat a na koncerty budou chodit lidi (tyhle věci trochu ovlivnit můžeme), tak se ty brány otevřou samy. :thumbup: Je lepší pomalu a moc netlačit na pilu. Je moc brzo po soutěži a ta nálepka Superstar tam pořád je a je to citit z každýho i seriózního článku, jak se jim jen těžko tímhle vším probojovává :twisted:


Souhlasím s Bárou. Jediné co nechápu je jak se mohl Cmorik hned po superstar stát zlatým slavikem. Upřímně přiznávám, že o něm vím jen to že je zlatej slavik a že vyhrál superstar, ze zvědavosti jsem si pustila nějakou jeho písničku a nějak mě to nenadchlo a navíc to ani není žádnej krasavec tak kdo mu může posílat ty hlasy?
Miro na to aby vyhrál má, ale otázkou je jak silnej fanclub má na slovensku.
A ještě jedna věc i když se domluvíte s fanclubem některé skupiny nebo zpěvačky, kde berete tu jistotu, že druhá strana bude za Mira opravdu hlasovat.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 16 říj 2010, 22:36

Nikys píše:
Bára píše:
Tenhle nápad se mi zdá dost nerealizovatelnej. Miro není ještě dostatečně etablovanej a znáte ty názory. Já bych to nepřeceňovala :!: Možná na Slovensku to zajistí vliv, ale Miro se už dost zabydluje v Čechách, kde je Slavík vnímán už spíše jako oceňování za zásluhy a nezaznamenala jsem, že by třeba Objevy roku potom měly nějakej raketovej start, přestože to byla práce jejich vlivných přátel a většinou to tím i skončilo :wink: Letos bych to nechala osudu :( Pokud se bude CD dobře prodávat a na koncerty budou chodit lidi (tyhle věci trochu ovlivnit můžeme), tak se ty brány otevřou samy. :thumbup: Je lepší pomalu a moc netlačit na pilu. Je moc brzo po soutěži a ta nálepka Superstar tam pořád je a je to citit z každýho i seriózního článku, jak se jim jen těžko tímhle vším probojovává :twisted:


Souhlasím s Bárou. Jediné co nechápu je jak se mohl Cmorik hned po superstar stát zlatým slavikem. Upřímně přiznávám, že o něm vím jen to že je zlatej slavik a že vyhrál superstar, ze zvědavosti jsem si pustila nějakou jeho písničku a nějak mě to nenadchlo a navíc to ani není žádnej krasavec tak kdo mu může posílat ty hlasy?
Miro na to aby vyhrál má, ale otázkou je jak silnej fanclub má na slovensku.
A ještě jedna věc i když se domluvíte s fanclubem některé skupiny nebo zpěvačky, kde berete tu jistotu, že druhá strana bude za Mira opravdu hlasovat.


Cmorík je výborný spevák, ako asi jediný bol skutočne dominantný v superstar. Nikto vtedy nepochyboval o jeho víťazstve. Má výbornú farbu hlasu a rockové veci mu sedeli najviac. Vybral sa komerčnou cestou, ale tiež si sám skladá. Všetko je to o prachoch. Asi máte pravdu s tou dohodou, ak si to rozmením na drobné dohoda asi možná nebude.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod ewilyn » 16 říj 2010, 22:38

Ano, na Slovensku dost hlasuju mladi a i superstaristi ziskavaju celkom slusne umiestnenia a tym, ze v muzskej kategorii vylucili lidrov skupin je tu velka sanca sa dobre umiestnit. Nehovorim , ze musime byt prvi, ale minimalne TOP5, cize uzsia nominacia je realna, podla mna i TOP 3. A i titul Objav roka ci skokan roka by nebol na skodu. :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 16 říj 2010, 22:39

[quote="Andrew"]Já to vidím podobně jako Bára. Je to politika a obě strany musí mít pocit, že na tom něco získaly. Takže náš "partner" by musel být někdo, jehož fanoušci by pro Mira opravdu hlasovali a zároveň někdo přijatelný pro Mirovy fanoušky. Navíc to berte reálně - co my můžeme "nabídnout"? Dav puberťaček, které tu zítra už možná nebudou?

A co se Cmora týče... Přiznám se, že jsem nikdy žádnou slovenskou SS neviděl, ale jak jsem pochopil, on byl jasný vítěz, a o jeho talentu se absolutně nepochybovalo. Já o Mirově talentu taky nepochybuju, ale on je v trochu jiné pozici. Jednak není ten "přesvědčivý vítěz" a pak je ten sexsymbol (což Cmorik při vší úctě není :) ), což mu sice pomáhá u fanynek, ale u všech ostatních je to trochu kontroverzní. Spousta lidí - ti, kdo ho znají jenom ze SS (a těch je většina) - si podle mě myslí, že je to prostě ten showman, ale jenom průměrnej zpěvák. A to, že skládá a kromě kytary hraje i na klavír, ví podle mě opravdu málokdo.

Já si myslím, že Mira v tomhle směru začnou brát vážně, až se to album dostane mezi lidi, do rádií, atd. A ve chvíli, kdy přežije (a my s ním) příští Československou Superstar (která bude).[/quote

Toto si napísal veľmi výstižne ,veľa ľudí v mojom okolí ho tak nemusí ,že ani ked im poviem , že má už svoje vlastné pesničky a dokonca si ich aj sám skladá a píše texty ,tak to jednoducho nechcú počuť ! :( Ludia ale čítajú noviny a tam sa o jeho tvorbe nedočítajú :mrgreen: O vlasoch a ženských ,make-upe a drahých autách však áno .. :mrgreen:
Cmorík a Smatanová teraz dokonca naspievali spolu duet ..
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 16 říj 2010, 22:41

Ivana píše:
ewilyn píše:Ano, na Slovensku dost hlasuju mladi a i superstaristi ziskavaju celkom slusne umiestnenia a tym, ze v muzskej kategorii vylucili lidrov skupin je tu velka sanca sa dobre umiestnit. Nehovorim , ze musime byt prvi, ale minimalne TOP5, cize uzsia nominacia je realna, podla mna i TOP 3. A i titul Objav roka ci skokan roka by nebol na skodu. :wink:

Teraz ma napadla Dominika, má vyhodené hlasovanie na FB, to by snáď aj reálne bolo, pretože ich spájali dokopy počas ČSS. Ona ale fanklub má iba na FB, takže ako sa dá dohodnúť to netuším.



no neviem, kolko je tych fanusikov zostalo :? ...nechame to na Martinu Z. , nech si rozhodne, ci sa pojde touto cestou ..
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 16 říj 2010, 22:42

Nikys píše:
Bára píše:
Tenhle nápad se mi zdá dost nerealizovatelnej. Miro není ještě dostatečně etablovanej a znáte ty názory. Já bych to nepřeceňovala :!: Možná na Slovensku to zajistí vliv, ale Miro se už dost zabydluje v Čechách, kde je Slavík vnímán už spíše jako oceňování za zásluhy a nezaznamenala jsem, že by třeba Objevy roku potom měly nějakej raketovej start, přestože to byla práce jejich vlivných přátel a většinou to tím i skončilo :wink: Letos bych to nechala osudu :( Pokud se bude CD dobře prodávat a na koncerty budou chodit lidi (tyhle věci trochu ovlivnit můžeme), tak se ty brány otevřou samy. :thumbup: Je lepší pomalu a moc netlačit na pilu. Je moc brzo po soutěži a ta nálepka Superstar tam pořád je a je to citit z každýho i seriózního článku, jak se jim jen těžko tímhle vším probojovává :twisted:


Souhlasím s Bárou. Jediné co nechápu je jak se mohl Cmorik hned po superstar stát zlatým slavikem. Upřímně přiznávám, že o něm vím jen to že je zlatej slavik a že vyhrál superstar, ze zvědavosti jsem si pustila nějakou jeho písničku a nějak mě to nenadchlo a navíc to ani není žádnej krasavec tak kdo mu může posílat ty hlasy?
Miro na to aby vyhrál má, ale otázkou je jak silnej fanclub má na slovensku.
A ještě jedna věc i když se domluvíte s fanclubem některé skupiny nebo zpěvačky, kde berete tu jistotu, že druhá strana bude za Mira opravdu hlasovat.
Ono to totiž dneska už rok po soutěži vypadá tak,že fungujeme jenom my a skomírající Chodúrovci. Tak s těma se teda nikdo nedomluví :twisted: To je zvláštní komunita lidí a navíc jsme dlouhodobě na válečný stezce. Cmorík jde taky mimo mě, ale asi to má na Slovensku jiný specifika. Viděli jsme to na Anetě. Vloni snad ani nebyla v první šestce, a to ji hrála rádia a v soutěži dostala přes 2.mil hlasů.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 16 říj 2010, 22:44

ewilyn píše:Ano, na Slovensku dost hlasuju mladi a i superstaristi ziskavaju celkom slusne umiestnenia a tym, ze v muzskej kategorii vylucili lidrov skupin je tu velka sanca sa dobre umiestnit. Nehovorim , ze musime byt prvi, ale minimalne TOP5, cize uzsia nominacia je realna, podla mna i TOP 3. A i titul Objav roka ci skokan roka by nebol na skodu. :wink:

To je asi reálne ... :wink:
Ja som tie tipy na spoluprácu pri hlasovaní skôr myslela ako žart ,neviem si to reálne predstaviť :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 16 říj 2010, 22:44

Ivana píše:
ewilyn píše:Ano, na Slovensku dost hlasuju mladi a i superstaristi ziskavaju celkom slusne umiestnenia a tym, ze v muzskej kategorii vylucili lidrov skupin je tu velka sanca sa dobre umiestnit. Nehovorim , ze musime byt prvi, ale minimalne TOP5, cize uzsia nominacia je realna, podla mna i TOP 3. A i titul Objav roka ci skokan roka by nebol na skodu. :wink:

Teraz ma napadla Dominika, má vyhodené hlasovanie na FB, to by snáď aj reálne bolo, pretože ich spájali dokopy počas ČSS. Ona ale fanklub má iba na FB, takže ako sa dá dohodnúť to netuším.
No nevím, nevím, jak na tom s :miro: momentálně jsou :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron