Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Český Slavík Mattoni 2010

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 28 lis 2010, 13:38

Misuna píše:Tak se podívejte na výsledky http://www.ceskyslavik.cz/start.php?k=1108&p=37&c=1612 Miro je sedmý a hlavně mrkněte dolů na 25.místo. To je síla :!: Miro by byl ve skutečnosti pátý. Nerozumím tomu rozdílu v háčku :(
Ale docela dobrý, skoro 7000 hlasů. Martin zase neměl o tolik hlasů více. Vzestup Mariky taky moc nechápu, ale protože to byla vynikající zpěvačka s obrovským prožitkem a hlasem, tak jsem to schopná respektovat. Jsem přesvědčená, že kdyby se nestala ta tragédie, tak to válcovala všechno a ještě hodně dlouho :wink: Vzpomínám, že před několika léty ji Žbirka přemluvil k vystoupení na Slavících. Dáma na vozíku, neuvěřitelnej hlas a husina i u televizní obrazovky :)
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 28 lis 2010, 13:45

Ivana píše:
Misuna píše:Tak se podívejte na výsledky http://www.ceskyslavik.cz/start.php?k=1108&p=37&c=1612 Miro je sedmý a hlavně mrkněte dolů na 25.místo. To je síla :!: Miro by byl ve skutečnosti pátý. Nerozumím tomu rozdílu v háčku :(

Práve som to pozerala, asi majú v tom bordel, treba im napísať, či nevedia, že je to jeden ten istý spevák

To si robia srandu :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Nikys » 28 lis 2010, 13:45

Tak jsem jim také napsala jsem zvědavá co odpoví
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 28 lis 2010, 13:46

Lilie píše:Už jsem jim napsala :D I když pochybuju, že si někdo tam posype hlavu popelem :lol: :lol:

Bojím sa, že to bude aj na Slovensku, lebo decká určite hlasujú za Miro Šmajda, z mobilu Smajda, uvidíme aký bordel bude na Slovensku.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 28 lis 2010, 14:00

Ivana píše:
Lilie píše:Už jsem jim napsala :D I když pochybuju, že si někdo tam posype hlavu popelem :lol: :lol:

Bojím sa, že to bude aj na Slovensku, lebo decká určite hlasujú za Miro Šmajda, z mobilu Smajda, uvidíme aký bordel bude na Slovensku.

Aj ja som hlasovala Smajda :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 28 lis 2010, 14:09

mari píše:
Ivana píše:
Lilie píše:Už jsem jim napsala :D I když pochybuju, že si někdo tam posype hlavu popelem :lol: :lol:

Bojím sa, že to bude aj na Slovensku, lebo decká určite hlasujú za Miro Šmajda, z mobilu Smajda, uvidíme aký bordel bude na Slovensku.

Aj ja som hlasovala Smajda :roll:


já taky, kdo to mohl tušit, že to bude problém?? :evil:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Esti » 28 lis 2010, 14:11

mari píše:
Ivana píše:
Lilie píše:Už jsem jim napsala :D I když pochybuju, že si někdo tam posype hlavu popelem :lol: :lol:

Bojím sa, že to bude aj na Slovensku, lebo decká určite hlasujú za Miro Šmajda, z mobilu Smajda, uvidíme aký bordel bude na Slovensku.

Aj ja som hlasovala Smajda :roll:


No to snad ne! :shock: :mrgreen: Pokud si pamatuji, tak všude bylo i uváděno, že se má psát bez háčku! Nebo se pletu? :evil:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Kaja » 28 lis 2010, 14:13

mari píše:
Ivana píše:
Lilie píše:Už jsem jim napsala :D I když pochybuju, že si někdo tam posype hlavu popelem :lol: :lol:

Bojím sa, že to bude aj na Slovensku, lebo decká určite hlasujú za Miro Šmajda, z mobilu Smajda, uvidíme aký bordel bude na Slovensku.

Aj ja som hlasovala Smajda :roll:

Ja tiež. :lol: :roll: Navyše to hlasovanie cez sms-ky bolo komplikované a asi to dosť ľudí doplietlo - málokto na prvý raz trafil, že meno má byť bez medzier - a ak sa pomýliš, už Ti ďalšie hlasovanie nevezme. My sme prvý hlas tiež poslali blbo. :oops: No z ostatných telefónov už tak ako to chceli.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 28 lis 2010, 14:14

A že je problém jenom u Mira?! ostatní jako kdyby ani jeden hlas nenapsal nikdo bez háčků a čárek :evil:

Jo ale tady v tomhle chlívečku je návod a je to tam taky bez háčků a čárek, že to máme psát! :D hned na první stránce, takže ať se jde každej bodnout!
Naposledy upravil zariva_kometka dne 28 lis 2010, 14:17, celkově upraveno 1
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 28 lis 2010, 14:15

zariva_kometka píše:A že je problém jenom u Mira?! ostatní jako kdyby ani jeden hlas nenapsal nikdo bez háčků a čárek :evil:

Tiež sa čudujem .... :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 28 lis 2010, 14:16

Stejně už je to pryč, ale ani si nepamatuju, jak jsem hlasovala :oops: :D Mám ale z toho počtu hlasů radost :thumbup: Jsou tu zažité stereotypy, podívejte se na ta jména kolem :roll: Ten počet hlasů je výbornej. Martin má více, ale Konvičková, Honzík, Ben a Leona - to je bída. Jsme dobrý. Ještě se dopátrat výsledků na Slovensku. Pokud to bude první sedmička, tak taky dobrý. Víme,jak to tam fungovalo :twisted:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 28 lis 2010, 14:19

Bára píše:Stejně už je to pryč, ale ani si nepamatuju, jak jsem hlasovala :oops: :D Mám ale z toho počtu hlasů radost :thumbup: Jsou tu zažité stereotypy, podívejte se na ta jména kolem :roll: Ten počet hlasů je výbornej. Martin má více, ale Konvičková, Honzík, Ben a Leona - to je bída. Jsme dobrý. Ještě se dopátrat výsledků na Slovensku. Pokud to bude první sedmička, tak taky dobrý. Víme,jak to tam fungovalo :twisted:

Neviem , či to bude prvá sedmička , ved pred ním musí byť ešte aj Mitál - objav :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Kaja » 28 lis 2010, 14:21

Bára píše:Stejně už je to pryč, ale ani si nepamatuju, jak jsem hlasovala :oops: :D Mám ale z toho počtu hlasů radost :thumbup: Jsou tu zažité stereotypy, podívejte se na ta jména kolem :roll: Ten počet hlasů je výbornej. Martin má více, ale Konvičková, Honzík, Ben a Leona - to je bída. Jsme dobrý. Ještě se dopátrat výsledků na Slovensku. Pokud to bude první sedmička, tak taky dobrý. Víme,jak to tam fungovalo :twisted:

:thumbup: Áno, na to ako neskoro bolo ydané CD, myslím, že dobré. Čo sa týka slovenského, ktovie ako tie hlasy poupratujú, kým ich uverejnia. Akosi, neviem prečo, začalo to LD, keď som videla tie ich hry a pokračuje to doteraz, Markíze nejako neverím.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Paula » 28 lis 2010, 14:41

tak teraz som v škoku :shock: to akože nikto nekontroloval :shock: možno sa hlasy na Slovensku rozdrobili medzi "4 ľudí": Miroslav Šmajda, Miroslav Smajda, Miro Šmajda a Miro Smajda :roll:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 28 lis 2010, 14:48

fanusicka píše:tak teraz som v škoku :shock: to akože nikto nekontroloval :shock: možno sa hlasy na Slovensku rozdrobili medzi "4 ľudí": Miroslav Šmajda, Miroslav Smajda, Miro Šmajda a Miro Smajda :roll:

A čo ked bol aj MIRKO :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron