Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Český Slavík Mattoni 2010

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 16 říj 2010, 22:47

mari píše:Objav roka ci skokan roka by nebol na skodu.

Já si myslím, že jako skokan roku (jestli je to jako u nás, tak objev snad určuje nějaká porota nebo co, a skokan se bere podle pořadí) by mohl být. V podstatě mě napadá jediná konkurence, a to je ta Dominika. Záleželo by, jak by dopadla mezi zpěvačkami.

Bára píše:No nevím, nevím, jak na tom s :miro: momentálně jsou :P :D

To jsem taky chtěl napsat :) Aby tam nebyl nějaký mezilidský problém :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 16 říj 2010, 22:49

Bára píše:
Ivana píše:
ewilyn píše:Ano, na Slovensku dost hlasuju mladi a i superstaristi ziskavaju celkom slusne umiestnenia a tym, ze v muzskej kategorii vylucili lidrov skupin je tu velka sanca sa dobre umiestnit. Nehovorim , ze musime byt prvi, ale minimalne TOP5, cize uzsia nominacia je realna, podla mna i TOP 3. A i titul Objav roka ci skokan roka by nebol na skodu. :wink:

Teraz ma napadla Dominika, má vyhodené hlasovanie na FB, to by snáď aj reálne bolo, pretože ich spájali dokopy počas ČSS. Ona ale fanklub má iba na FB, takže ako sa dá dohodnúť to netuším.
No nevím, nevím, jak na tom s :miro: momentálně jsou :P :D

Síce ani nevystupuje ,ale na Slovensku je obľúbená ,rovesníci mojej dcéry stále sledujú jej počiny (kde bola na dovolenke ,čo si kde buchla ,vyvrtla ... :x )Aby nás ešte naprekvapila v Top -trojke .... :?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 16 říj 2010, 22:53

Andrew píše:
mari píše:Objav roka ci skokan roka by nebol na skodu.

Já si myslím, že jako skokan roku (jestli je to jako u nás, tak objev snad určuje nějaká porota nebo co, a skokan se bere podle pořadí) by mohl být. V podstatě mě napadá jediná konkurence, a to je ta Dominika. Záleželo by, jak by dopadla mezi zpěvačkami.

Bára píše:No nevím, nevím, jak na tom s :miro: momentálně jsou :P :D

To jsem taky chtěl napsat :) Aby tam nebyl nějaký mezilidský problém :)

Ak sa chcú obaja umiestniť, tak by tie vzťahy nemali riešiť. Za pokus to stojí hodiť to na jej FB, a počkať si na reakcie fanúšikov a Dominiky.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 16 říj 2010, 22:54

Andrew píše:Já si myslím, že jako skokan roku (jestli je to jako u nás, tak objev snad určuje nějaká porota nebo co, a skokan se bere podle pořadí) by mohl být. V podstatě mě napadá jediná konkurence, a to je ta Dominika. Záleželo by, jak by dopadla mezi zpěvačkami.

Aha, tak ne. Jestli jsem to správně pochopil, tak skokan a objev se liší v tom, že skokan se umístil i loni, zatímco objev ne. A jak jsem tak na ty "skoky" koukal, tak to bychom měli vyhrát levou zadní. Pokud nás teda nepředběhne (nezpívající, ale mediálně tlačená) Dominika.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 16 říj 2010, 22:55

Ivana píše:Za pokus to stojí hodiť to na jej FB, a počkať si na reakcie fanúšikov a Dominiky.

Já to proberu s Martinou a uvidí se.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Paula » 16 říj 2010, 23:26

Andrew píše:
Andrew píše:Já si myslím, že jako skokan roku (jestli je to jako u nás, tak objev snad určuje nějaká porota nebo co, a skokan se bere podle pořadí) by mohl být. V podstatě mě napadá jediná konkurence, a to je ta Dominika. Záleželo by, jak by dopadla mezi zpěvačkami.

Aha, tak ne. Jestli jsem to správně pochopil, tak skokan a objev se liší v tom, že skokan se umístil i loni, zatímco objev ne. A jak jsem tak na ty "skoky" koukal, tak to bychom měli vyhrát levou zadní. Pokud nás teda nepředběhne (nezpívající, ale mediálně tlačená) Dominika.

My sa môžme stať "iba" objavom roka (to je spevák/speváčka/skupina - ktorí sa tento rok prvýkrát objavia v tabuľke a budú mať z nováčikov najväčší počet hlasov) a skokan roka je ten, ktorý spraví najväčší posun vpred, napr. minulý rok sa umiestnil na 30. mieste a tento rok bude na 5.mieste, no a my sme minulý rok v tabuľke neboli, čiže nemôžme sa stať skokanom
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Franci » 17 říj 2010, 12:24

Som zvedavá ako sa umiestnime. Objavom roka by mohol byť, pokiaľ ho nepredbehne niekto neznámy. Zo superstaristov zo ČS superstar - slovákov sa môžno umiestnia jedine Domča a :miro: Ostatnina to ani nemajú.
Ale dúfam, že tento rok, ešte vyhrá Cmoro, lebo keby Mirko vyhral, zase by na neho niektorí nadávali, ako keby bol nejaký mafián :twisted:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 17 říj 2010, 20:24

Tá spolupráca fanklubov má význam asi iba na úrovni cmukov , mňa osobne by žiadna dohoda neprinútila hlasovať pre Dominiku ,pretože od SS hudobne celkom nič nedokázala ... :evil:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Jarka » 17 říj 2010, 20:29

mari píše:Tá spolupráca fanklubov má význam asi iba na úrovni cmukov , mňa osobne by žiadna dohoda neprinútila hlasovať pre Dominiku ,pretože od SS hudobne celkom nič nedokázala ... :evil:


Taky mě taková spolupráce zaráží, nepřijde mi to fér... ale co je na téhle úrovni vlastně fér?
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 17 říj 2010, 20:32

mari píše:Tá spolupráca fanklubov má význam asi iba na úrovni cmukov , mňa osobne by žiadna dohoda neprinútila hlasovať pre Dominiku ,pretože od SS hudobne celkom nič nedokázala ... :evil:

Tak možnosti jsou dvě. Buď spolupráce s někým, kdo je hudebně blízký, nebo to brát prostě jako obchod něco za něco...
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 17 říj 2010, 20:33

Navíc letos už to stejně asi nemá smysl řešit. Podle toho, co jsem tu četl, už jsou karty rozdané :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod adélka » 17 říj 2010, 20:44

Andrew píše:
mari píše:Tá spolupráca fanklubov má význam asi iba na úrovni cmukov , mňa osobne by žiadna dohoda neprinútila hlasovať pre Dominiku ,pretože od SS hudobne celkom nič nedokázala ... :evil:

Tak možnosti jsou dvě. Buď spolupráce s někým, kdo je hudebně blízký, nebo to brát prostě jako obchod něco za něco...


Jak vidím, korupce se nevyhnula ani této branži. Je to dost hnusný, musím říct, hlavně to, že Vám to přijde jako něco normálního. Člověka to nenaplňuje zrovna optimismem, že mladá generace bude lepší než ta starší. :( :( :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
A přitom jde o ho-no, tedy jen o nějakou přiblblou soutěž. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 17 říj 2010, 20:49

Pozor, mně to taky přijde hnusný, jenom tu brainstormujeme (to se teď tak dělá :lol: ), jestli by to vůbec šlo.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod adélka » 17 říj 2010, 20:51

Andrew píše:Pozor, mně to taky přijde hnusný, jenom tu brainstormujeme (to se teď tak dělá :lol: ), jestli by to vůbec šlo.


A je to fakt nutný, uchylovat se k těmhle metodám? No tak :miro: nevyhraje, no bóže! Svět se snad nezboří :?: :?:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Kaja » 17 říj 2010, 20:51

Tiež ma to prekvapilo. A tiež mi to pripadá mierne nechutné. A ktovie, nakoľko sa tie dohody aj dodržujú. Fakt sa to dá uzavrieť iba s niekým, kto je väčšine členov fanklubu aspoň trochu sympatický. Pre nás by možno tá Tublatanka prichádzala do úvahy, ale či aj my pre ňu? O speváčke ani neviem - Dominika zatiaľ nič nespieva, tak sa mi zdá divné za ňu hlasovať. :roll:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron