Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Český Slavík Mattoni 2010

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 26 lis 2010, 21:00

Aby vám , kočky moje , ešte nevyhral Chodúr :roll: Kto najviac nemusí Smajdu :?: Fanúšikovia Chodúra predsa :!: Zmobilizovali sa ako v klikárni a dohodli sa , že dajú Gombitovú ako slov. interpreta , aby to náhodou nevyhral Miro .... :mrgreen: Určite by im vadilo , ak by Martin náhodou nevyhral a Miro vyhral ako zahraničný spevák ..... :x
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Misuna » 26 lis 2010, 23:04

mari píše:Aby vám , kočky moje , ešte nevyhral Chodúr :roll: Kto najviac nemusí Smajdu :?: Fanúšikovia Chodúra predsa :!: Zmobilizovali sa ako v klikárni a dohodli sa , že dajú Gombitovú ako slov. interpreta , aby to náhodou nevyhral Miro .... :mrgreen: Určite by im vadilo , ak by Martin náhodou nevyhral a Miro vyhral ako zahraničný spevák ..... :x


Překvapilo by mě, kdyby se Martin dostal mezi trojici Gott, Kolář a Landa. Možná, že posmrtně získá Slavíka Muk. Protihlasy možný jsou, dovedu si dobře představit, že k téhle domluvě došlo :wink: Martinův fanclub je hodně protiŠmajdovský a Gombitová je ze slovenské nabídky pro ně nejlepší volba :roll:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 26 lis 2010, 23:16

Misuna píše:
mari píše:Aby vám , kočky moje , ešte nevyhral Chodúr :roll: Kto najviac nemusí Smajdu :?: Fanúšikovia Chodúra predsa :!: Zmobilizovali sa ako v klikárni a dohodli sa , že dajú Gombitovú ako slov. interpreta , aby to náhodou nevyhral Miro .... :mrgreen: Určite by im vadilo , ak by Martin náhodou nevyhral a Miro vyhral ako zahraničný spevák ..... :x


Překvapilo by mě, kdyby se Martin dostal mezi trojici Gott, Kolář a Landa. Možná, že posmrtně získá Slavíka Muk. Protihlasy možný jsou, dovedu si dobře představit, že k téhle domluvě došlo :wink: Martinův fanclub je hodně protiŠmajdovský a Gombitová je ze slovenské nabídky pro ně nejlepší volba :roll:
Gott, Kolář a Landa jsou jistoty. Možná letos překvapí Dyk a milovníci odrhovaček tam propašovali Davida. Pro Martina ale mohli hlasovat i Gottovci :!:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Lenka » 27 lis 2010, 09:20

Bára píše:
Misuna píše:
mari píše:Aby vám , kočky moje , ešte nevyhral Chodúr :roll: Kto najviac nemusí Smajdu :?: Fanúšikovia Chodúra predsa :!: Zmobilizovali sa ako v klikárni a dohodli sa , že dajú Gombitovú ako slov. interpreta , aby to náhodou nevyhral Miro .... :mrgreen: Určite by im vadilo , ak by Martin náhodou nevyhral a Miro vyhral ako zahraničný spevák ..... :x


Překvapilo by mě, kdyby se Martin dostal mezi trojici Gott, Kolář a Landa. Možná, že posmrtně získá Slavíka Muk. Protihlasy možný jsou, dovedu si dobře představit, že k téhle domluvě došlo :wink: Martinův fanclub je hodně protiŠmajdovský a Gombitová je ze slovenské nabídky pro ně nejlepší volba :roll:
Gott, Kolář a Landa jsou jistoty. Možná letos překvapí Dyk a milovníci odrhovaček tam propašovali Davida. Pro Martina ale mohli hlasovat i Gottovci :!:

No dneska to bude opravdu zajímavé ale na druhou stranu asi nic co by nás překvapilo.Gott vyhraje určitě i když bych to strašně přála Kolářovi.Objev si nedokážu tipnout a u Skokana roku taky né.No a ve Slavíku bez hranic si myslím že jsme měli všichni jasno kdo vyhraje ale bohužel. :cry:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod gemini » 27 lis 2010, 22:02

Hm, tak No name.
gemini
 

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 27 lis 2010, 22:14

gemini píše:Hm, tak No name.


to jo no...bylo asi předem jasný....Myslíte, že tam vůbec Miro šel? :-P jsem si říkala, když říkal Libor Bouček, že mají zasedací pořádek podle zásluh, tak jak dopadl Miro :D :D Kam ho posadili....Cmuci hrozně moc nadávaj, dneska asi neusnou :-P žijou ze zprávy, kterou někde našli "mirovi pozastavili účet na slavíkovi aby mu nechodily smsky a to prej už v superstar"
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Paula » 27 lis 2010, 22:25

gemini píše:Hm, tak No name.

:roll: :cry: :roll:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod gemini » 27 lis 2010, 22:27

zariva_kometka píše:
gemini píše:Hm, tak No name.


to jo no...bylo asi předem jasný....Myslíte, že tam vůbec Miro šel? :-P jsem si říkala, když říkal Libor Bouček, že mají zasedací pořádek podle zásluh, tak jak dopadl Miro :D :D Kam ho posadili....Cmuci hrozně moc nadávaj, dneska asi neusnou :-P žijou ze zprávy, kterou někde našli "mirovi pozastavili účet na slavíkovi aby mu nechodily smsky a to prej už v superstar"

Proč by tam chodil? Šanci měli jen první tři, a mezi nima nebyl...
gemini
 

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 27 lis 2010, 22:51

Tak už dokonce zakládají skupiny, že měl Slavíka bez hranic vyhrát Miro :-P A jdou psát na zeď, že to nevadí, že to nevyhrál, že pro ně je jednička ve všem :-P
Naposledy upravil zariva_kometka dne 27 lis 2010, 22:53, celkově upraveno 1
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 27 lis 2010, 22:51

gemini píše:
zariva_kometka píše:
gemini píše:Hm, tak No name.


to jo no...bylo asi předem jasný....Myslíte, že tam vůbec Miro šel? :-P jsem si říkala, když říkal Libor Bouček, že mají zasedací pořádek podle zásluh, tak jak dopadl Miro :D :D Kam ho posadili....Cmuci hrozně moc nadávaj, dneska asi neusnou :-P žijou ze zprávy, kterou někde našli "mirovi pozastavili účet na slavíkovi aby mu nechodily smsky a to prej už v superstar"

Proč by tam chodil? Šanci měli jen první tři, a mezi nima nebyl...


Tak je tam plno lidí, co nic nedostali a nedostanou :-P Já si myslím, že tam nebyl, proto jsem se ptala, co si myslíte vy :-P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Lenka » 27 lis 2010, 22:58

Já si taky myslím že tam ani není.3.místo Vojty Dyka mě překvapilo a jinak si myslím nic nového tak jako každý rok:-/
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 27 lis 2010, 23:10

Lenka píše:Já si taky myslím že tam ani není.3.místo Vojty Dyka mě překvapilo a jinak si myslím nic nového tak jako každý rok:-/
A Kája nám to zase vyhrál :P :D My to máme jednoduchý :roll: Druhý Petr Kolář, třetí Vojta Dyk :)
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 27 lis 2010, 23:14

Tady je přepis z Blesku, doporučuji čas 20.12 http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-do ... -boku.html
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod zariva_kometka » 27 lis 2010, 23:26

Bára píše:Tady je přepis z Blesku, doporučuji čas 20.12 http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-do ... -boku.html


Dokonce zpíval ještě před tím, než přivítali moderátora.... :-P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod gemini » 27 lis 2010, 23:34

Objev roku je Konvičková.
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...