Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Drobnosti z TV

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Jarka » 30 zář 2010, 13:36

kobitka píše:Ale tak víte, že na to potřebujete starý dobrý komunistický míxér na kafe pokud možno ruské výroby :) . Pokud nět ho tak to není tak dobře rozemleté.( Já ho sice mám ale kokos teda za mně fuj, fuj, fuj). I když Helmut má možna v zásobě i nějaký lepší, super odolný, rovnou i vaří, peče smaží...

Was ist das "Helmut" ? :shock:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Jarka » 30 zář 2010, 13:48

fanusicka píše:
Jarka píše:
fanusicka píše:Zlatej:-)A fakt by mě zajímalo jak ten recept pokračuje:-)

to bude asi nejaký špeciálny recept :D trochu sme si zaspomínali na staré časy :P


Co za to, když vám to prozradím :?: :lol: :lol: .... našla jsem to v kuchařce :lol: :lol:

budeš mať dobrý pocit z toho, že si nám to prezradila a budeme si to môcť aj my pripraviť :lol: ale najprv musím ísť pohľadať starý komunistický mixér :lol:[/quote]
Tak jo , no... je to z oblasti zdravé výživy, ale můžete si to přizpůsobit. Kokosový ořech rozbijete, ale opatrně :!: :lol: Zachytíte šťávu, vyberete kokos. Já ho na masovém mlýnku pomelu, jelikož nevlastním starý mixér. Dají se použít prý i kokosové lupínky, ale to nemám odzkoušené. Pak se to trochu zředí vodou, rozmixuje, přidá se mletá vanilka, mletá skořice, na oslazení se rozmixují sušené datle a na zahuštění banány. Ale i s avokádem to nemá chybu. A je to, chutná to skvěle a je to zdravé.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Kaja » 30 zář 2010, 13:59

Jarka píše: [
Tak jo , no... je to z oblasti zdravé výživy, ale můžete si to přizpůsobit. Kokosový ořech rozbijete, ale opatrně :!: :lol: Zachytíte šťávu, vyberete kokos. Já ho na masovém mlýnku pomelu, jelikož nevlastním starý mixér. Dají se použít prý i kokosové lupínky, ale to nemám odzkoušené. Pak se to trochu zředí vodou, rozmixuje, přidá se mletá vanilka, mletá skořice, na oslazení se rozmixují sušené datle a na zahuštění banány. Ale i s avokádem to nemá chybu. A je to, chutná to skvěle a je to zdravé.


Tak na tom nemá byť čo zlé, určite je to dobré, musím to skúsiť. U mňa je najväčší problém asi roztĺcť ten orech. :lol: Mimochodom, asi na veľkú radosť Andrewa sme už pri tom varení ako predpovedal. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Jarka » 30 zář 2010, 14:00

A tohle je zdroj http://www.akce-novinky.cz/novinky/deta ... va-strava/
Pozor Kajo... tohle se nevaří :!: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Paula » 30 zář 2010, 14:30

Jarka píše:Tak jo , no... je to z oblasti zdravé výživy, ale můžete si to přizpůsobit. Kokosový ořech rozbijete, ale opatrně :!: :lol: Zachytíte šťávu, vyberete kokos. Já ho na masovém mlýnku pomelu, jelikož nevlastním starý mixér. Dají se použít prý i kokosové lupínky, ale to nemám odzkoušené. Pak se to trochu zředí vodou, rozmixuje, přidá se mletá vanilka, mletá skořice, na oslazení se rozmixují sušené datle a na zahuštění banány. Ale i s avokádem to nemá chybu. A je to, chutná to skvěle a je to zdravé.

vyzerá to chutne, len kto mi príde rozbiť kokosový orech :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod mari » 30 zář 2010, 15:32

fanusicka píše:
Jarka píše:Tak jo , no... je to z oblasti zdravé výživy, ale můžete si to přizpůsobit. Kokosový ořech rozbijete, ale opatrně :!: :lol: Zachytíte šťávu, vyberete kokos. Já ho na masovém mlýnku pomelu, jelikož nevlastním starý mixér. Dají se použít prý i kokosové lupínky, ale to nemám odzkoušené. Pak se to trochu zředí vodou, rozmixuje, přidá se mletá vanilka, mletá skořice, na oslazení se rozmixují sušené datle a na zahuštění banány. Ale i s avokádem to nemá chybu. A je to, chutná to skvěle a je to zdravé.

vyzerá to chutne, len kto mi príde rozbiť kokosový orech :lol:

Navrtaj si vrtačkou pár dierok a potom udri ... :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Paula » 30 zář 2010, 16:01

mari píše:Navrtaj si vrtačkou pár dierok a potom udri ... :wink:

päsťou? :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Kaja » 30 zář 2010, 16:03

Jarka píše:A tohle je zdroj http://www.akce-novinky.cz/novinky/deta ... va-strava/
Pozor Kajo... tohle se nevaří :!: :lol: :lol:

Dík, vyzerá to zaujímavo. No tak dúfam, že si to Andrew nevšimne, keď sa to nevarí. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod mari » 30 zář 2010, 16:19

Kaja píše:
Jarka píše:A tohle je zdroj http://www.akce-novinky.cz/novinky/deta ... va-strava/
Pozor Kajo... tohle se nevaří :!: :lol: :lol:

Dík, vyzerá to zaujímavo. No tak dúfam, že si to Andrew nevšimne, keď sa to nevarí. :lol:

:lol: :lol: :lol: Nebude sa pariť z hrnca ,tak to snád utajíme ... :|
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod mari » 30 zář 2010, 16:19

fanusicka píše:
mari píše:Navrtaj si vrtačkou pár dierok a potom udri ... :wink:

päsťou? :lol:

Ked si trúfaš ! :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Jarka » 30 zář 2010, 17:53

mari píše:
Kaja píše:
Jarka píše:A tohle je zdroj http://www.akce-novinky.cz/novinky/deta ... va-strava/
Pozor Kajo... tohle se nevaří :!: :lol: :lol:

Dík, vyzerá to zaujímavo. No tak dúfam, že si to Andrew nevšimne, keď sa to nevarí. :lol:

:lol: :lol: :lol: Nebude sa pariť z hrnca ,tak to snád utajíme ... :|

:lol: :lol: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod kobitka » 30 zář 2010, 22:16

Jarka píše:
kobitka píše:Ale tak víte, že na to potřebujete starý dobrý komunistický míxér na kafe pokud možno ruské výroby :) . Pokud nět ho tak to není tak dobře rozemleté.( Já ho sice mám ale kokos teda za mně fuj, fuj, fuj). I když Helmut má možna v zásobě i nějaký lepší, super odolný, rovnou i vaří, peče smaží...

Was ist das "Helmut" ? :shock:

No ten poloplešatý dědek s náušinicí, který nabízí zázračné a věčné stroje. Nebo jsem popletla jméno?
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Jarka » 30 zář 2010, 22:19

kobitka píše:
Jarka píše:
kobitka píše:Ale tak víte, že na to potřebujete starý dobrý komunistický míxér na kafe pokud možno ruské výroby :) . Pokud nět ho tak to není tak dobře rozemleté.( Já ho sice mám ale kokos teda za mně fuj, fuj, fuj). I když Helmut má možna v zásobě i nějaký lepší, super odolný, rovnou i vaří, peče smaží...

Was ist das "Helmut" ? :shock:

No ten poloplešatý dědek s náušinicí, který nabízí zázračné a věčné stroje. Nebo jsem popletla jméno?

netuším... to je nějaká reklama? já se na televizi posledně dívala na Mira na Óčko a předtím už ani nepamatuju :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod mari » 30 zář 2010, 22:20

kobitka píše:
Jarka píše:
kobitka píše:Ale tak víte, že na to potřebujete starý dobrý komunistický míxér na kafe pokud možno ruské výroby :) . Pokud nět ho tak to není tak dobře rozemleté.( Já ho sice mám ale kokos teda za mně fuj, fuj, fuj). I když Helmut má možna v zásobě i nějaký lepší, super odolný, rovnou i vaří, peče smaží...

Was ist das "Helmut" ? :shock:

No ten poloplešatý dědek s náušinicí, který nabízí zázračné a věčné stroje. Nebo jsem popletla jméno?

Ja to nepoznám ...používam ešte svadobné dary ... :x :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Drobnosti z TV

Příspěvekod Kaja » 01 říj 2010, 10:19

mari píše:
kobitka píše:
No ten poloplešatý dědek s náušinicí, který nabízí zázračné a věčné stroje. Nebo jsem popletla jméno?

Ja to nepoznám ...používam ešte svadobné dary ... :x :lol:

Helmut nehovorí nič ani mne. :-) A svadobné dary - dostala som dva rovnaké mixéry, ktoré rovnako rýchlo putovali do koša. :D Ale taký, čo dostala moja mama ako svadobný dar, ten funguje stále. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...

cron