Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Český Slavík Mattoni 2010

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Kaja » 17 říj 2010, 21:56

Ivana píše: ved my tu zatial iba tak "tlachame". Ked sa zajtra vrati Martika, bude o tom informovana- ze i taketo praktiky su a rozhodnu sa :) ...i tak sa uz na FB vytvorila prirodzenaspontanna koalicia s The Paranoid, ktoru posvatil i Roman. - abysa hlsovalo za Mira ako spevaka a The Paranoid ako skupinu. Ja som ta urobila tiez¨- uz pred par dnami- a z vlastnej vole :D

Mám veľké pochybnosti, že fanúšikovia Paranoid budú hlasovať za :miro: Ako ich chce Roman prinútiť? Možno je to iba jeho zbožné želanie, ak by to doržali som za.[/quote]
No pre Romana by t bolo výhodné, keby sa dobre umiestnil aj Miro, aj The Paranoid. Tak myslím, že to by jeho fanúšikovia pochopiť mohli. A Dominika? Tá by najprv musela začať niečo spievať asi.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Andrew » 17 říj 2010, 22:10

Kaja píše:A Dominika? Tá by najprv musela začať niečo spievať asi.

Ano ano ano, pozor pozor :D Teď jsem si uvědomil, že jsem četl ve statutu, že nominován snad může být pouze ten, kdo v daném roce vydá 6 (?) skladeb... Což Dominiku staví mimo hru, ne? Nebo ona už něco porodila? :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 17 říj 2010, 22:16

Andrew píše:
Kaja píše:A Dominika? Tá by najprv musela začať niečo spievať asi.

Ano ano ano, pozor pozor :D Teď jsem si uvědomil, že jsem četl ve statutu, že nominován snad může být pouze ten, kdo v daném roce vydá 6 (?) skladeb... Což Dominiku staví mimo hru, ne? Nebo ona už něco porodila? :)

To sa týka iba spevákov skupín, ak chcú kandidovať v oboch kategóriach. Dominiku už zavrhujem aj ja. Ešte by sme jej dopomohli k objavu roka
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 17 říj 2010, 22:23

Ivana píše:
Andrew píše:
Kaja píše:A Dominika? Tá by najprv musela začať niečo spievať asi.

Ano ano ano, pozor pozor :D Teď jsem si uvědomil, že jsem četl ve statutu, že nominován snad může být pouze ten, kdo v daném roce vydá 6 (?) skladeb... Což Dominiku staví mimo hru, ne? Nebo ona už něco porodila? :)

To sa týka iba spevákov skupín, ak chcú kandidovať v oboch kategóriach. Dominiku už zavrhujem aj ja. Ešte by sme jej dopomohli k objavu roka

Presne tak ,keby jej fanúškovia Mira poslali hlasy +obdivovateľky ako moja dcéra +slovenskí veriaci = oblav roka ,bez zaspievania vlastnej piesne :mrgreen:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod ewilyn » 17 říj 2010, 22:25

Andrew píše:
Kaja píše:A Dominika? Tá by najprv musela začať niečo spievať asi.

Ano ano ano, pozor pozor :D Teď jsem si uvědomil, že jsem četl ve statutu, že nominován snad může být pouze ten, kdo v daném roce vydá 6 (?) skladeb... Což Dominiku staví mimo hru, ne? Nebo ona už něco porodila? :)


no to by ale vylucilo kadekoho, napr i stalicu Gombitovu, za ktoru mnohi hlasuju, i spustu exsuperstaristov, i napr. Elan :) ...neviem , nebolo to iba co sa tyka spevakov zo skupin, ze musia mat solovy projekt, ak chcu figurovat medzi spevakmi :?:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Franci » 18 říj 2010, 15:51

Ja neviem, či by tí druhý za neho naozaj hlasovali. Mirkovi by sa to tiež nepáčilo.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 16:43

tak som si o tom pisala s Martinkou, a ona touto cestou ist oficialne nechce, takze ziadne dohody s fanklubmi sa nechystaju
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod adélka » 18 říj 2010, 16:46

ewilyn píše:tak som si o tom pisala s Martinkou, a ona touto cestou ist oficialne nechce, takze ziadne dohody s fanklubmi sa nechystaju


:thumbup: :thumbup:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 17 lis 2010, 23:15

Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 18 lis 2010, 13:18

Bože nás ochraňuj od všeho zlého. Kam asi dostane Konvičkovou :cry: http://www.super.cz/clanek/43287-sesadi ... gotta.html
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod mari » 18 lis 2010, 17:48

Bára píše:Bože nás ochraňuj od všeho zlého. Kam asi dostane Konvičkovou :cry: http://www.super.cz/clanek/43287-sesadi ... gotta.html

Ale Konvičková nie je v prvej desiatke , a ani Leona :?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Franci » 18 lis 2010, 18:07

mari píše:
Bára píše:Bože nás ochraňuj od všeho zlého. Kam asi dostane Konvičkovou :cry: http://www.super.cz/clanek/43287-sesadi ... gotta.html

Ale Konvičková nie je v prvej desiatke , a ani Leona :?

Leonanie? Ona by si podľa mňa zaslúžila Slávika. A Martin je v desiatke?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Ivana » 24 lis 2010, 16:05

Viete, kto je tu novinovaný ako Objav roka? Konvičková a Bendig.
Ben, ktorý má najviac fanúšikov na FB a ani Leona tam nefigurujú . Ben podľa mňa nie je žiadny spevák, ale vydal album, ktorý sa celkom dobre predával , vystupuje. Leona a Markéta detto. Akým právom tam sa tam ocitol Honzík nechápem. Album nevydal, naspieval jednu pesničku s Farnou, že by to stačilo? A ja, že to len na Slovensku takto funguje. :lol:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Franci » 24 lis 2010, 16:10

Ivana píše:Viete, kto je tu novinovaný ako Objav roka? Konvičková a Bendig.
Ben, ktorý má najviac fanúšikov na FB a ani Leona tam nefigurujú . Ben podľa mňa nie je žiadny spevák, ale vydal album, ktorý sa celkom dobre predával , vystupuje. Leona a Markéta detto. Akým právom tam sa tam ocitol Honzík nechápem. Album nevydal, naspieval jednu pesničku s Farnou, že by to stačilo? A ja, že to len na Slovensku takto funguje. :lol:

Leona nie je nominovaná? Škoda. je fakt dobrá!!!!!!!!!!!!!! Honzovi by som priala ten objav roka. Je ešte dieťa, tak asi preto..
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Český Slavík Mattoni 2010

Příspěvekod Bára » 24 lis 2010, 16:16

Ivana píše:Viete, kto je tu novinovaný ako Objav roka? Konvičková a Bendig.
Ben, ktorý má najviac fanúšikov na FB a ani Leona tam nefigurujú . Ben podľa mňa nie je žiadny spevák, ale vydal album, ktorý sa celkom dobre predával , vystupuje. Leona a Markéta detto. Akým právom tam sa tam ocitol Honzík nechápem. Album nevydal, naspieval jednu pesničku s Farnou, že by to stačilo? A ja, že to len na Slovensku takto funguje. :lol:
Taky jsem to někde viděla, ale nevím, jestli je to oficiální nebo jen nějakej blog :?: V každém případě se do týhle katégorie hlasuje až během přenosu a osobně tipuju Konvičkovou. Známe ty zákulisní tlaky a David se ve zlém rozešel s Absolonovou, takže bude tlačit dalšího koně. Ben - je zajímavý, že tam není, zvlášť když tam figuruje Honzík. :roll: Nu což, jsem vůbec na vážkách, jestli se mám dívat :shock: Možná to bude jistit několik zajímavých :P :D minut v archivu a nemusím čučet dvě hodiny kvůli 30. vteřinám :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Viděli jsme...