Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Jičín

Re: Jičín

Příspěvekod Jarka » 14 zář 2010, 13:31

Kaja píše:
kobitka píše:


Já furt nějak nechápu co máš proti slovenské tvorbě. Ale co každý má jiný vkus. Co se týče coververzí, jsem ráda, že na jeho CD snad ani žádná nebude. Jako jdou mu skvěle což o to ale myslím, si že zrovna Miro nemá zapotřebí zpívat písničky jiných interpretů, když mu skládání jde tak snadno. Jen ať zůstane u své tvorby nemá zapotřebí půjčovat si hity od jiných zpěváků. Na to tady máme jiné experty.


Súhlasím. Všetci asi túžime hlavne po tých jeho pesničkách. Ja na CD nepotrebujem coververzie, tie sa dajú hocikde stiahnuť ako mp3 a nemajú pre nás takú hodnotu ako jeho vlastná tvorba. Na koncertoch sú fajn na spestrenie, ak ich nie je priveľa, dúfam, že Mirko pochopí, že máme záujem predovšetkým o jeho hudbu (pretože na niektoré koncerty dával tých coverov priveľa na úkor vlastných). Keď si predstavím, že pred pár mesiacmi sme mali obavy, či si niečo zloží! Ako to ide všetko rýchlo. SS skončila pred pol rokom, ešte na jar sme sa len trápili s Mirovým tancom a nevedeli sme na čom sme, teraz v priebehu leta sme už videli koľko koncertov, koľko je nových (a dobrých) pesničiek na svete, máme už nielen Mirka, ale aj Rosemaid (a vďaka Mirkovi vlastne poznáme aj The Paranoid), atď. Vždy máme pocit, že musíme na niečo dlho čakať, ale keď sa obzriem spätne, je to vlastne iba chvíľa. :)

:thumbup: :thumbup: pod tohle se klidně můžu podepsat, naprostá pravda :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Jičín

Příspěvekod Sidney » 14 zář 2010, 14:47

Bára píše:
Sidney píše:
Iva píše:Ja som si dnes pustila par krat slovensku baby, na FB bola dnes v lepsej kvalite a musim sa vyjadrit, ze sa mu to naozaj podarilo. MNE SA PACI. Je to sikula. Za mna :thumbup:


Baby je hitova, vhodna do radii, len mala jednu chybu, ze je anglicky. Tak sa dorobil SK text. Mne to pride trochu cudne...
Ani sa mi nechce zas na nu zvykat, mne sedela ta ang verzia. Radsej miesto tej istej pesnicky mohol byt nejaky cover ako Dream on alebo nejaka nova pomala pesnicka. Ale tak vacsine sa paci, tak v pohode...
Neboj, všechno bude. Teď to ber jako nutnost. Sice se podařilo LF do mnoha rádií dostat, ale k tomuhle ta naše rádia budou snad ještě vstřícnější. Bohužel to tak funguje. Až bude mít svý jistý, tak nemusí takhle přemýšlet. Vezmi si, jak dopadl Martin s tou svou anglickou tvorbou. Sice má na CD jednu českou, ale to je takovej brak, že to snad nemohli myslet ani ve snu vážně, že by po tom rádia skočila. Když si vezmeš, jak k nim přistupujou, tak dopadl LF fakt dobře. Už dnes, podle mého skromného průzkumu :oops:, jsme ve více hitparádách než Martin a to ještě není venku CD a Miro nemá po ruce Drličku. :D


Už budú len samé slovenské pesničky. Aj druhé aj tretie cd... A nakoniec skončia pri tých rádiových popových sra...ch... Ako všetci.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Jičín

Příspěvekod Misuna » 14 zář 2010, 15:41

Neboj, Sidney, Miro určitě v budoucnu vyleze i s anglickou tvorbou...vsadím se, že ji má plný šuplík :D Sama si přeju, aby jeho tvorba byla rozmanitá, tedy i anglická. Asi ti vadí slovenská Baby, že ji lidé tak dobře přijímají, ne-li líp před původní anglickou a že ji možná na koncertech dají Rosemaid přednost :?: Počítám, že ji budou hrát tak půl na půl. Já osobně mám slovenský jazyk moc ráda a tedy i písničky v něm, přijde mi měkčí a zpěvavější než čeština :) A pro zajímavost trochu odbočím...v posledních Střepinách na Nově bylo téma plagiátorství, kdy zpěvák Kalousek vysoudil 200 tis.na Support Lesbiens, kteří mají jednu hitovku v angličtině a je identická s Kalouskovou písničkou a soud mu dal za pravdu. Zaujalo mě tvrzení, že pokud je nějaká písnička podobná s jinou do osmi taktů, je to považováno pouze za inspiraci :) A samozřejmě tam opět zaznělo, že v dnešní době už není problém se trefit do jiné písničky.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Jičín

Příspěvekod Lenka » 14 zář 2010, 15:50

Kaja píše:
kobitka píše:


Já furt nějak nechápu co máš proti slovenské tvorbě. Ale co každý má jiný vkus. Co se týče coververzí, jsem ráda, že na jeho CD snad ani žádná nebude. Jako jdou mu skvěle což o to ale myslím, si že zrovna Miro nemá zapotřebí zpívat písničky jiných interpretů, když mu skládání jde tak snadno. Jen ať zůstane u své tvorby nemá zapotřebí půjčovat si hity od jiných zpěváků. Na to tady máme jiné experty.


Súhlasím. Všetci asi túžime hlavne po tých jeho pesničkách. Ja na CD nepotrebujem coververzie, tie sa dajú hocikde stiahnuť ako mp3 a nemajú pre nás takú hodnotu ako jeho vlastná tvorba. Na koncertoch sú fajn na spestrenie, ak ich nie je priveľa, dúfam, že Mirko pochopí, že máme záujem predovšetkým o jeho hudbu (pretože na niektoré koncerty dával tých coverov priveľa na úkor vlastných). Keď si predstavím, že pred pár mesiacmi sme mali obavy, či si niečo zloží! Ako to ide všetko rýchlo. SS skončila pred pol rokom, ešte na jar sme sa len trápili s Mirovým tancom a nevedeli sme na čom sme, teraz v priebehu leta sme už videli koľko koncertov, koľko je nových (a dobrých) pesničiek na svete, máme už nielen Mirka, ale aj Rosemaid (a vďaka Mirkovi vlastne poznáme aj The Paranoid), atď. Vždy máme pocit, že musíme na niečo dlho čakať, ale keď sa obzriem spätne, je to vlastne iba chvíľa. :)

Přesně tak jsme ráda že na CD bude jen jeho tvorba o to přeci jde.Jeho texty jsou nádherné ten kluk je vážně dobrej,každá písnička má své kouzlo.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Jičín

Příspěvekod Sidney » 14 zář 2010, 19:16

Misuna píše:Neboj, Sidney, Miro určitě v budoucnu vyleze i s anglickou tvorbou...vsadím se, že ji má plný šuplík :D Sama si přeju, aby jeho tvorba byla rozmanitá, tedy i anglická. Asi ti vadí slovenská Baby, že ji lidé tak dobře přijímají, ne-li líp před původní anglickou a že ji možná na koncertech dají Rosemaid přednost :?: Počítám, že ji budou hrát tak půl na půl. Já osobně mám slovenský jazyk moc ráda a tedy i písničky v něm, přijde mi měkčí a zpěvavější než čeština :) A pro zajímavost trochu odbočím...v posledních Střepinách na Nově bylo téma plagiátorství, kdy zpěvák Kalousek vysoudil 200 tis.na Support Lesbiens, kteří mají jednu hitovku v angličtině a je identická s Kalouskovou písničkou a soud mu dal za pravdu. Zaujalo mě tvrzení, že pokud je nějaká písnička podobná s jinou do osmi taktů, je to považováno pouze za inspiraci :) A samozřejmě tam opět zaznělo, že v dnešní době už není problém se trefit do jiné písničky.


Tak toho sa obávam. Nechce sa mi na koncerte počúvať len slovenské pesničky. Hento bolo aspoň oživenie. A teraz aj to bude po našom. Mne sa páči zase váš jazyk. Hlavne vo filmoch, slovenčina sa mi páči v rozprávkach, tam sa veľmi hodí. Mne slovenská hudba nesedí, už som to tu veľa krát písala. Pesničky, aj melodicky dobré (tie dve, čo sa za rok vydaria) mi znejú tak nedorobeno, napríklad také Mirove SCENY slovenčina kazí. Ak by Miro pokračoval v tomto trende aj nadalej a všetko by bolo slovenské, nebolo by to dobré. Skôr naopak, tiež si myslím, že je lepšie ked je to také pestré. Toto slovenské cd ešte nejak vytrímem počúvať (no polovicu) ale druhé slovenské, to bude o dve (aj sestru počítam) fanynky menej. Ak sa vôbec môžme rátať za fanynky, tak polovičné snád. :roll:
So sestrou sme si minule dosť toho púšťali, jej názor je, že je to slušné a počuvateľné, ale nie úplne ono. A napríklad SUCHY LAD sa jej páči viac jak mne. Uplne najviac LF, BABY a SVET. Aj tie KVAPKY sme si púšťali, vydržím to už počúvať do konca. Ja som našu hudbu vždy prepínala, a teraz si mám na ňu zvykať? To sa už nedá... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Jičín

Příspěvekod Kaja » 14 zář 2010, 20:50

Sidney píše:
Tak toho sa obávam. Nechce sa mi na koncerte počúvať len slovenské pesničky. Hento bolo aspoň oživenie. A teraz aj to bude po našom. Mne sa páči zase váš jazyk. Hlavne vo filmoch, slovenčina sa mi páči v rozprávkach, tam sa veľmi hodí. Mne slovenská hudba nesedí, už som to tu veľa krát písala. Pesničky, aj melodicky dobré (tie dve, čo sa za rok vydaria) mi znejú tak nedorobeno, napríklad také Mirove SCENY slovenčina kazí. Ak by Miro pokračoval v tomto trende aj nadalej a všetko by bolo slovenské, nebolo by to dobré. Skôr naopak, tiež si myslím, že je lepšie ked je to také pestré. Toto slovenské cd ešte nejak vytrímem počúvať (no polovicu) ale druhé slovenské, to bude o dve (aj sestru počítam) fanynky menej. Ak sa vôbec môžme rátať za fanynky, tak polovičné snád. :roll:
So sestrou sme si minule dosť toho púšťali, jej názor je, že je to slušné a počuvateľné, ale nie úplne ono. A napríklad SUCHY LAD sa jej páči viac jak mne. Uplne najviac LF, BABY a SVET. Aj tie KVAPKY sme si púšťali, vydržím to už počúvať do konca[/color[color=#BF0080]]. Ja som našu hudbu vždy prepínala, a teraz si mám na ňu zvykať? To sa už nedá... :mrgreen:

Vidíš, Sidney, chce to len poctivý tréning a človek prekoná aj sám seba. :D Ale nie, veď aj nám sa páčia aj tie anglické a neverím, že by ich Mirko nechal plávať, myslím, že poteší aj Teba ďalšími anglickými pesničkami. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Jičín

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 21:08

Sidney píše:Tak toho sa obávam. Nechce sa mi na koncerte počúvať len slovenské pesničky. Hento bolo aspoň oživenie. A teraz aj to bude po našom. Mne sa páči zase váš jazyk. Hlavne vo filmoch, slovenčina sa mi páči v rozprávkach, tam sa veľmi hodí. Mne slovenská hudba nesedí, už som to tu veľa krát písala. Pesničky, aj melodicky dobré (tie dve, čo sa za rok vydaria) mi znejú tak nedorobeno, napríklad také Mirove SCENY slovenčina kazí. Ak by Miro pokračoval v tomto trende aj nadalej a všetko by bolo slovenské, nebolo by to dobré. Skôr naopak, tiež si myslím, že je lepšie ked je to také pestré. Toto slovenské cd ešte nejak vytrímem počúvať (no polovicu) ale druhé slovenské, to bude o dve (aj sestru počítam) fanynky menej. Ak sa vôbec môžme rátať za fanynky, tak polovičné snád. :roll:
So sestrou sme si minule dosť toho púšťali, jej názor je, že je to slušné a počuvateľné, ale nie úplne ono. A napríklad SUCHY LAD sa jej páči viac jak mne. Uplne najviac LF, BABY a SVET. Aj tie KVAPKY sme si púšťali, vydržím to už počúvať do konca. Ja som našu hudbu vždy prepínala, a teraz si mám na ňu zvykať? To sa už nedá... :mrgreen:

Mne sa tiež viac páči angl.Baby ,nevedela som si to v slov.vôbec predstaviť ...A ako vždy , chvíľka napätia a ...ved je to super !!!Slovenský text sa mi páči a myslím ,že ju nepokazil ... :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Jičín

Příspěvekod Sidney » 14 zář 2010, 21:16

Kaja píše:
Sidney píše:
Tak toho sa obávam. Nechce sa mi na koncerte počúvať len slovenské pesničky. Hento bolo aspoň oživenie. A teraz aj to bude po našom. Mne sa páči zase váš jazyk. Hlavne vo filmoch, slovenčina sa mi páči v rozprávkach, tam sa veľmi hodí. Mne slovenská hudba nesedí, už som to tu veľa krát písala. Pesničky, aj melodicky dobré (tie dve, čo sa za rok vydaria) mi znejú tak nedorobeno, napríklad také Mirove SCENY slovenčina kazí. Ak by Miro pokračoval v tomto trende aj nadalej a všetko by bolo slovenské, nebolo by to dobré. Skôr naopak, tiež si myslím, že je lepšie ked je to také pestré. Toto slovenské cd ešte nejak vytrímem počúvať (no polovicu) ale druhé slovenské, to bude o dve (aj sestru počítam) fanynky menej. Ak sa vôbec môžme rátať za fanynky, tak polovičné snád. :roll:
So sestrou sme si minule dosť toho púšťali, jej názor je, že je to slušné a počuvateľné, ale nie úplne ono. A napríklad SUCHY LAD sa jej páči viac jak mne. Uplne najviac LF, BABY a SVET. Aj tie KVAPKY sme si púšťali, vydržím to už počúvať do konca[/color[color=#BF0080]]. Ja som našu hudbu vždy prepínala, a teraz si mám na ňu zvykať? To sa už nedá... :mrgreen:

Vidíš, Sidney, chce to len poctivý tréning a človek prekoná aj sám seba. :D Ale nie, veď aj nám sa páčia aj tie anglické a neverím, že by ich Mirko nechal plávať, myslím, že poteší aj Teba ďalšími anglickými pesničkami. :wink:


Ale je to ťažké, lepšie je ked sa mi niečo páči hned... Mam rada pesnicky, ktore si pustim aj parkrat po sebe, ci kazdy den. Take pesnicky ako KVAPKY, CO SA LASKY TYKA medzi ne nikdy nemozu patrit. A SL ten mi strasne leze na nervy. Ja tomu verim, ze sa na ang vykasle a ostane pri SK veciach, aby mal istotu hranosti v radiach atd. Keby bol Cech, tak by sa na to vykaslal, ale je Slovak. A prave kvalitnymi ang vecami moze ziskat este viac fans, takto ziska tych slovenskych ale tych co nasu tvorbu nemusia asi nie. Ja poznam takych ludi a dost, tito ludia si vychutnavaju hudbu, kupuju cdcka ale na koncerte Desmod, ci Smatanovej ich iste nenajdete. Zato na U2, ci HIM ano... Si pamatam este ako v pluske koloval volny listok na Desmod a nikto ho nechcel. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Jičín

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 21:25

Sidney píše:
Ale je to ťažké, lepšie je ked sa mi niečo páči hned... Mam rada pesnicky, ktore si pustim aj parkrat po sebe, ci kazdy den. Take pesnicky ako KVAPKY, CO SA LASKY TYKA medzi ne nikdy nemozu patrit. A SL ten mi strasne leze na nervy. Ja tomu verim, ze sa na ang vykasle a ostane pri SK veciach, aby mal istotu hranosti v radiach atd. Keby bol Cech, tak by sa na to vykaslal, ale je Slovak. A prave kvalitnymi ang vecami moze ziskat este viac fans, takto ziska tych slovenskych ale tych co nasu tvorbu nemusia asi nie. Ja poznam takych ludi a dost, tito ludia si vychutnavaju hudbu, kupuju cdcka ale na koncerte Desmod, ci Smatanovej ich iste nenajdete. Zato na U2, ci HIM ano... Si pamatam este ako v pluske koloval volny listok na Desmod a nikto ho nechcel. :mrgreen:

Tak teraz budú mať spolu koncert ,aby Desmodu prišli nejakí účastníci ,spojí sa s Mirom ... :lol: V Leviciach ...Ja na Desmod ani za nič !
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Jičín

Příspěvekod ewilyn » 14 zář 2010, 21:50

mari píše:
Sidney píše:
Ale je to ťažké, lepšie je ked sa mi niečo páči hned... Mam rada pesnicky, ktore si pustim aj parkrat po sebe, ci kazdy den. Take pesnicky ako KVAPKY, CO SA LASKY TYKA medzi ne nikdy nemozu patrit. A SL ten mi strasne leze na nervy. Ja tomu verim, ze sa na ang vykasle a ostane pri SK veciach, aby mal istotu hranosti v radiach atd. Keby bol Cech, tak by sa na to vykaslal, ale je Slovak. A prave kvalitnymi ang vecami moze ziskat este viac fans, takto ziska tych slovenskych ale tych co nasu tvorbu nemusia asi nie. Ja poznam takych ludi a dost, tito ludia si vychutnavaju hudbu, kupuju cdcka ale na koncerte Desmod, ci Smatanovej ich iste nenajdete. Zato na U2, ci HIM ano... Si pamatam este ako v pluske koloval volny listok na Desmod a nikto ho nechcel. :mrgreen:

Tak teraz budú mať spolu koncert ,aby Desmodu prišli nejakí účastníci ,spojí sa s Mirom ... :lol: V Leviciach ...Ja na Desmod ani za nič !


Stary Desmod sa da..po 3 pivach ci clovek na hemoroidy i zaskace :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Jičín

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 21:56

ewilyn píše:
mari píše:
Sidney píše:
Ale je to ťažké, lepšie je ked sa mi niečo páči hned... Mam rada pesnicky, ktore si pustim aj parkrat po sebe, ci kazdy den. Take pesnicky ako KVAPKY, CO SA LASKY TYKA medzi ne nikdy nemozu patrit. A SL ten mi strasne leze na nervy. Ja tomu verim, ze sa na ang vykasle a ostane pri SK veciach, aby mal istotu hranosti v radiach atd. Keby bol Cech, tak by sa na to vykaslal, ale je Slovak. A prave kvalitnymi ang vecami moze ziskat este viac fans, takto ziska tych slovenskych ale tych co nasu tvorbu nemusia asi nie. Ja poznam takych ludi a dost, tito ludia si vychutnavaju hudbu, kupuju cdcka ale na koncerte Desmod, ci Smatanovej ich iste nenajdete. Zato na U2, ci HIM ano... Si pamatam este ako v pluske koloval volny listok na Desmod a nikto ho nechcel. :mrgreen:

Tak teraz budú mať spolu koncert ,aby Desmodu prišli nejakí účastníci ,spojí sa s Mirom ... :lol: V Leviciach ...Ja na Desmod ani za nič !


Stary Desmod sa da..po 3 pivach ci clovek na hemoroidy i zaskace :wink:

Ten som mohla , až kým som nepočula Vyrobenú pre mňa :mrgreen:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Jičín

Příspěvekod Kaja » 14 zář 2010, 22:01

mari píše:
Ten som mohla , až kým som nepočula Vyrobenú pre mňa :mrgreen:


To je totálna príšernosť! :roll:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Jičín

Příspěvekod Bára » 14 zář 2010, 22:48

Kaja píše:
mari píše:
Ten som mohla , až kým som nepočula Vyrobenú pre mňa :mrgreen:


To je totálna príšernosť! :roll:
Tak jsem si to vyhledala :roll: Tuhle hrůzu hrála u vás rádia :?: :twisted: Oni snad sporadicky vystupujou i v Čechách (byli na Trnkobraní) a rádia, co jsem zaznamenala, hrála Zober ma domov. Ta se mně nezdála tak hrozná :wink: Já je považovala za velmi úspěšné, alespoň jsem o nich měla jakési povědomí spolu s IMT Smile. Třeba takový NO NAME naprosto nesnáším a někde jsem četla, že snad jsou v Čechách úspěšnější než na Slovensku. Je fakt, že u nás byli často v různých estrádách, ale bohužel ta jejich tvorba jde mimo mě.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Jičín

Příspěvekod Ivana » 14 zář 2010, 23:07

mari píše:
Sidney píše:
Ale je to ťažké, lepšie je ked sa mi niečo páči hned... Mam rada pesnicky, ktore si pustim aj parkrat po sebe, ci kazdy den. Take pesnicky ako KVAPKY, CO SA LASKY TYKA medzi ne nikdy nemozu patrit. A SL ten mi strasne leze na nervy. Ja tomu verim, ze sa na ang vykasle a ostane pri SK veciach, aby mal istotu hranosti v radiach atd. Keby bol Cech, tak by sa na to vykaslal, ale je Slovak. A prave kvalitnymi ang vecami moze ziskat este viac fans, takto ziska tych slovenskych ale tych co nasu tvorbu nemusia asi nie. Ja poznam takych ludi a dost, tito ludia si vychutnavaju hudbu, kupuju cdcka ale na koncerte Desmod, ci Smatanovej ich iste nenajdete. Zato na U2, ci HIM ano... Si pamatam este ako v pluske koloval volny listok na Desmod a nikto ho nechcel. :mrgreen:

Tak teraz budú mať spolu koncert ,aby Desmodu prišli nejakí účastníci ,spojí sa s Mirom ... :lol: V Leviciach ...Ja na Desmod ani za nič !


V tomto sa veľmi mýlite, Desmod vypredáva spolu s Horkýže Slíže na Slovensku koncertné sály. Takže to spojenie mi príde ako prínos pre Mira.
Ja som bola na koncerte Desmod spolu s kapelou Chinaski. Chinaski boli predskokanom, Desmod ich uvádzali na Slovensku. Lístok som dostala, inak by som tam nešla. Verte mi, ľudí tam bolo ozaj dosť. Skúste sa na to pozrieť triezvo a zistite si, aký je Desmod žiadaný na Slovensku. Neviem dokedy, ale momentálne sú pomaly najžiadanejšou kapelou na Slovensku. Na oplátku potrebujú preraziť v Čechách a Miro bude asi žolík.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Jičín

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 23:11

Ivana píše:
mari píše:
Sidney píše:
Ale je to ťažké, lepšie je ked sa mi niečo páči hned... Mam rada pesnicky, ktore si pustim aj parkrat po sebe, ci kazdy den. Take pesnicky ako KVAPKY, CO SA LASKY TYKA medzi ne nikdy nemozu patrit. A SL ten mi strasne leze na nervy. Ja tomu verim, ze sa na ang vykasle a ostane pri SK veciach, aby mal istotu hranosti v radiach atd. Keby bol Cech, tak by sa na to vykaslal, ale je Slovak. A prave kvalitnymi ang vecami moze ziskat este viac fans, takto ziska tych slovenskych ale tych co nasu tvorbu nemusia asi nie. Ja poznam takych ludi a dost, tito ludia si vychutnavaju hudbu, kupuju cdcka ale na koncerte Desmod, ci Smatanovej ich iste nenajdete. Zato na U2, ci HIM ano... Si pamatam este ako v pluske koloval volny listok na Desmod a nikto ho nechcel. :mrgreen:

Tak teraz budú mať spolu koncert ,aby Desmodu prišli nejakí účastníci ,spojí sa s Mirom ... :lol: V Leviciach ...Ja na Desmod ani za nič !


V tomto sa veľmi mýlite, Desmod vypredáva spolu s Horkýže Slíže na Slovensku koncertné sály. Takže to spojenie mi príde ako prínos pre Mira.
Ja som bola na koncerte Desmod spolu s kapelou Chinaski. Chinaski boli predskokanom, Desmod ich uvádzali na Slovensku. Lístok som dostala, inak by som tam nešla. Verte mi, ľudí tam bolo ozaj dosť. Skúste sa na to pozrieť triezvo a zistite si, aký je Desmod žiadaný na Slovensku. Neviem dokedy, ale momentálne sú pomaly najžiadanejšou kapelou na Slovensku. Na oplátku potrebujú preraziť v Čechách a Miro bude asi žolík.

Ja som to myslela ako vtip ...i ked .... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Město pohádky (Jičin, CZ) 11. 9. 2010

cron