Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Plzeň- Borský park

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Paula » 01 zář 2010, 21:38

Luciinetska píše:na FB už se objevují fotky:
http://www.facebook.com/#!/album.php?ai ... 0148621320

tak na týchto fotkách vyzerá ten účes lepšie :)
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod debbie » 01 zář 2010, 21:43

Díky, Báro, za úžasný reportík.. je super, že jsi si tu svojí premieru Mira a Rosemaid, takhle vychutnala a že tě nezklamali....to chce, prostě , vidět na živo :shock: ...a stále to člověka víc a víc dostává.. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Paula » 01 zář 2010, 21:46

Báro, ďakujem za krásny report a som rada, že si ti na koncerte páčilo a že i ty si to konečne zažila na vlastnej koži. Už nás určite chápeš, prečo chodíme po celej republike na koncerty a nevieme sa toho nabažiť :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod mari » 01 zář 2010, 21:55

Bára super ,teším sa ,že si si to užila a si nadšená ! :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Iva » 01 zář 2010, 22:07

No Bara este netusi, ze ked pojde na dalsi koncert, bude chciect ist na treti este viac a stale viac a viac a odvykacky jaksi nefunguju :lol:
tak sa drz, je to navykove :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Bára » 01 zář 2010, 22:25

Iva píše:No Bara este netusi, ze ked pojde na dalsi koncert, bude chciect ist na treti este viac a stale viac a viac a odvykacky jaksi nefunguju :lol:
tak sa drz, je to navykove :wink:
No celkem živě si to dovedu představit a klidně bych jela hned zase. Problém je, že mám pod sebou v práci šest lidí a při představě, co jsou schopný během okamžiku po.... mě to vždycky rychle vrátí do reality. Budu to muset nějak rychle přehodnotit, protože ta funkce slepice, která má pod sebou pořád ta kuřata, mě fakt začíná zmáhat :twisted:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Kaja » 01 zář 2010, 22:28

Bára, krásny reportík, som rada, že to na Teba zapôsobilo asi presne tak ako na mňa a ďalších tu postihnutých. Sú úžasní a prudko návykoví. :-) Takže verím, že ich nevidíš posledný krát. Teší ma aj, že potvrdzuješ, že sa páčia všetkým vekovým kategóriám, je to naozaj tak. Čo sa týka Mirka Bitomského, je naozaj ako vravíš, veľmi sympatický. Myslím, že je aj Mirkovi takou oporou, najdlhšie sa poznajú a spolu začali stavať Rosemaid. A je veľmi milý a trpezlivý k fanúšikom. :D Som rada, že sa chlapcom vydaril ďalší koncert. A že Ťa nesklamali. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Kaja » 01 zář 2010, 22:31

Bára píše:
Iva píše:No Bara este netusi, ze ked pojde na dalsi koncert, bude chciect ist na treti este viac a stale viac a viac a odvykacky jaksi nefunguju :lol:
tak sa drz, je to navykove :wink:
No celkem živě si to dovedu představit a klidně bych jela hned zase. Problém je, že mám pod sebou v práci šest lidí a při představě, co jsou schopný během okamžiku po.... mě to vždycky rychle vrátí do reality. Budu to muset nějak rychle přehodnotit, protože ta funkce slepice, která má pod sebou pořád ta kuřata, mě fakt začíná zmáhat :twisted:


Musíš ich viesť k väčšej samostatnosti. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Bára » 01 zář 2010, 22:41

Kaja píše:
Bára píše:
Iva píše:No Bara este netusi, ze ked pojde na dalsi koncert, bude chciect ist na treti este viac a stale viac a viac a odvykacky jaksi nefunguju :lol:
tak sa drz, je to navykove :wink:
No celkem živě si to dovedu představit a klidně bych jela hned zase. Problém je, že mám pod sebou v práci šest lidí a při představě, co jsou schopný během okamžiku po.... mě to vždycky rychle vrátí do reality. Budu to muset nějak rychle přehodnotit, protože ta funkce slepice, která má pod sebou pořád ta kuřata, mě fakt začíná zmáhat :twisted:


Musíš ich viesť k väčšej samostatnosti. :lol:
Obávám se, že je pozdě :D Ale přiznávám, že je to hlavně moje chyba, asi jsem moc hodná nebo tak bl... Mám obavu, že druhá možnost vítězí. Svádím to na to, že mám příliš zakořeněný smysl pro zodpovědnost :roll: :D Na druhou stranu, je to moje, tak musím mít zájem, aby to trochu jelo a nezavládl chaos.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Ivet » 01 zář 2010, 23:01

Báro - taky se přidávám k díkům za report, tu eufórii ti přeju a tiše závidím - snad se mi taky někdy poštěstí vidět Rosemaiďáky a zažít tu atmosféru. :wink:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Kaja » 01 zář 2010, 23:05

Ivet píše:Báro - taky se přidávám k díkům za report, tu eufórii ti přeju a tiše závidím - snad se mi taky někdy poštěstí vidět Rosemaiďáky a zažít tu atmosféru. :wink:

Neváhaj, Ivet. Naozaj to stojí za to. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Misuna » 02 zář 2010, 03:18

I já se připojuji a děkuju za pěkný report, potěšilo mě, že se akce vydařila :D A udělala jsi mi ještě radost svým popisem druhého Mirka, protože si tohle o něm myslim taky...je to skvělý kluk a vynikající kytarista :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Franci » 02 zář 2010, 11:51

Tiež sa pripájam. Bára, krásny report a som rada, že si si to užila a že ťa chlapci nekslamali. Ale tie fotky na FB mi nejdu zobraziť. :(
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Jarka » 02 zář 2010, 11:57

Franci píše:Tiež sa pripájam. Bára, krásny report a som rada, že si si to užila a že ťa chlapci nekslamali. Ale tie fotky na FB mi nejdu zobraziť. :(


Franci, Martina už je včera přidala do fotogalerie na wgz. http://oficial-mirosmajda.rajce.idnes.c ... rsky_park/
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod ewilyn » 02 zář 2010, 17:39

toto video z Plzne koluje po FB- je tam kusok You really got me a baby- kvalita zvuku i obrazu nic moc, doporucujem si to pozriet od 2. polovice kvoli Jarovi- je to showman :D

http://www.youtube.com/watch?v=UuN-pcSUGV4
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na První zvonění (Plzeň, CZ) 1. 9. 2010

cron