Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Plzeň- Borský park

Plzeň- Borský park

Příspěvekod Bára » 21 srp 2010, 21:26

Tak protože se v Plzni už objevily obrovské billboardy k této akci, tak je téměř jisté, že i já bych se měla dočkat. Bohužel se mi nepodařilo dosud zjistit, v kolik hodin by mělo být Mirovo vystoupení, a tak celý program pro mě působí poněkud hrozivě. Bude vystupovat s MAXIM TURBOLENC a mnoha dalšími a celé odpoledně má odstartovat už ve 13.hodin. Snad bude čas ještě upřesněn, jinak na mě ty různé atrakce a akce během odpoledne působí podivně. Je fakt, že už jsem se dlouhou dobu s prázdninami neloučila :oops: :D . Několik informací pro ty, kteří by se chtěli dostavit. Město je totálně rozkopáno :!: Sice mělo být vše hotové do 1.září - není a ani nebude :roll: 1. září čekám totální kolaps. Příjezd autem od Prahy - doporučuji se řídit tabulemi a při první příležitosti se stáčet směrem na Bory. Borský park nelze přehlédnout - je zde i konečná tramvajové linky č. 4 a poté už následuje jen Borské věznice a výjezd na Klatovy. S parkováním by neměl být problém. Pokud někdo pojede po vlastní ose od Prahy- v tomto případě doporučuji se nezabývat ničím složitě a využít služeb autobusů Student agency. Jedou každou hodinu, nejlépe ze Zličína - po výstupu z metra odjíždí žluté autobusy (tuším nástupiště 1) a cesta trvá do Plzně asi 50 minut. Cena je kolem 90 Kč. Upozorňuji, že je třeba si rezervovat místenku :!: Vlak bych vůbec neřešila, protože i cesta rychlíkem trvá prý přes 2 hodiny :shock: Tady by klidně vaše starosti mohly končit, protože už bych vás klidně vyzvedla a celý den fungovala jako taxikář, během dne poskytla azyl atd., aby to pro vás bylo co nejvíce příjemné :) Kdo by se teda rozhodl přijet a využít mou nabídku, tak mně napište SZ a vyřešili bychom detaily
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Misuna » 25 srp 2010, 13:35

Martinka na wgz píše, že by čas měl být ještě upřesněn. První akce v západních Čechách a bohužel nemůžu se dostavit, dcera jde totiž poprvý do školy a přijedou na tuto slávu i její prarodiče :D Tak snad někdy příště v rámci turné k desce :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Bára » 25 srp 2010, 14:46

Misuna píše:Martinka na wgz píše, že by čas měl být ještě upřesněn. První akce v západních Čechách a bohužel nemůžu se dostavit, dcera jde totiž poprvý do školy a přijedou na tuto slávu i její prarodiče :D Tak snad někdy příště v rámci turné k desce :D
Dívala jsem se ze zoufalství už i na web Maxim Turbolenc, ti budou vystupovat v 15.30. Předpokládám, že Miro půjde asi někdy později (na konci programu) a potom tu slávu rozpustí. Taky se mi to nechce absolvovat celý, ale protože to mám s časem takový blbý a je to první akce někde blíže, tak si to nenechám ujít a jsem rozhodnutá vytrvat. Hezky si užijte 1. školní den, já už vidím děti jedině tehdy, když je třeba vyřešit nějakej problém(naštěstí to je sporadicky) a tehdy, když potřebujou pořádně zaplnit žaludek a nafasovat zásoby :roll: Čas bohužel neúprosně běží a každé období má své kouzlo. I tenhle čas, kdy je nemám pořád za zadkem je fakt fajn, není to takovej fofr :D Určitě něco bude zase poblíž, já doufám jen v něco menšího, komorního. Nemusí to být velká diskotéka.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Misuna » 25 srp 2010, 16:02

Užij si to, Báro. Budeme se těšit na report :D Doufám, že i tady na západě Čech se budou Rosemaid líbit. Ta akce by mě zajímala už kvůli dětem, ale nemůžu se trhnout, protože přijedou rodiče manžela a koncert kluků bych si asi stejně neužila. Mé děti jsou opravdu malé, mám holčičku téměř sedmiletou a dva kluky-čtyři roky a jednoroční batole :D Nedovedu si představit, že bych s nimi koncert sledovala v klidu :) Taky si počkám na nějaký koncert poblíž (nejlépe v mém městě) a pokusím si zařídit hlídání, snad to jednou vyjde i mně :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Kotě » 26 srp 2010, 22:21

Mám hodně kamarádů v Domažlicích. Před 14 dny jsem u nich byla na Chodských slavnostech....a všichni mají důrazně doporučeno koncert navštívit :lol: :lol: :lol: . Jsou to všichni srdcem rockeři...tak by neměl být problém... :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Bára » 28 srp 2010, 23:30

Misuna píše:Užij si to, Báro. Budeme se těšit na report :D Doufám, že i tady na západě Čech se budou Rosemaid líbit. Ta akce by mě zajímala už kvůli dětem, ale nemůžu se trhnout, protože přijedou rodiče manžela a koncert kluků bych si asi stejně neužila. Mé děti jsou opravdu malé, mám holčičku téměř sedmiletou a dva kluky-čtyři roky a jednoroční batole :D Nedovedu si představit, že bych s nimi koncert sledovala v klidu :) Taky si počkám na nějaký koncert poblíž (nejlépe v mém městě) a pokusím si zařídit hlídání, snad to jednou vyjde i mně :D
Tak po dvou dnech strávených na Pilsner festu, se fakt na tuhle dětskou slavnost těším. Alespoň je snad jistota, že mně nad hlavou nebude neustále cestovat 4 - 6 kelímků s pivem a nebudu celá zlitá. Ten pach piva ze sebe snad ještě týden nedostanu. Celkově jsem z organizace a účinkujících tak zklamaná, že se fakt těším na středu. Na účinkující se čekalo někdy i hodinu, který vyplňoval Bouček svými rádoby vtipnými výstupy a nakonec asi nejlepší byl Prokop s Framusem ve staré sestavě. Tyhle akce, kde to dneska už byla organizace pod heslem Kde si ustelu, tam si lehnu, jsou pro mě fakt k nepochopení. Když jsem přetrpěla formaci COCOTTE MINUTE, tak :miro: bude 100% pohlazením pro mou dušičku.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod ewilyn » 29 srp 2010, 10:24

Bára píše:
Misuna píše:Užij si to, Báro. Budeme se těšit na report :D Doufám, že i tady na západě Čech se budou Rosemaid líbit. Ta akce by mě zajímala už kvůli dětem, ale nemůžu se trhnout, protože přijedou rodiče manžela a koncert kluků bych si asi stejně neužila. Mé děti jsou opravdu malé, mám holčičku téměř sedmiletou a dva kluky-čtyři roky a jednoroční batole :D Nedovedu si představit, že bych s nimi koncert sledovala v klidu :) Taky si počkám na nějaký koncert poblíž (nejlépe v mém městě) a pokusím si zařídit hlídání, snad to jednou vyjde i mně :D
Tak po dvou dnech strávených na Pilsner festu, se fakt na tuhle dětskou slavnost těším. Alespoň je snad jistota, že mně nad hlavou nebude neustále cestovat 4 - 6 kelímků s pivem a nebudu celá zlitá. Ten pach piva ze sebe snad ještě týden nedostanu. Celkově jsem z organizace a účinkujících tak zklamaná, že se fakt těším na středu. Na účinkující se čekalo někdy i hodinu, který vyplňoval Bouček svými rádoby vtipnými výstupy a nakonec asi nejlepší byl Prokop s Framusem ve staré sestavě. Tyhle akce, kde to dneska už byla organizace pod heslem Kde si ustelu, tam si lehnu, jsou pro mě fakt k nepochopení. Když jsem přetrpěla formaci COCOTTE MINUTE, tak :miro: bude 100% pohlazením pro mou dušičku.


to mi pripomenulo, ze ja som prezila tohtorocnu festival. sezonu bez jedineho zasahu pivom :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Luciinetska » 30 srp 2010, 14:41

Na fanclubu Marťa před chvilkou psala:
oficiální info od pořadatele...koncert bude v cca 16:00 hod., kluci na místo už dorazí dříve a uvidí se operativně dle počasí, jestli se to třeba neposune na dříve nebo později...
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Franci » 30 srp 2010, 16:16

Kto ide, nech si to užije. Podľa názvu tam bude kopec detí. :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Bára » 30 srp 2010, 19:44

Franci píše:Kto ide, nech si to užije. Podľa názvu tam bude kopec detí. :D
Franci, já teda jdu. Kopec dětí tam určitě bude, ale vím i o dospělácích, kteří se chystají :D :D . Na ty dětičky se těším, alespoň vzrůstem budu tak nějak srovnatelná a snad dobře uvidím. Jen to počasí :twisted: V Plzni" chčije a chčije" a tak nejvhodnější obuví budou asi holínky, protože ten trávník bude úplně nasáklej. Díky, Luci, za info o začátku, ale asi si moc nevědí rady. V každým případě Miro mi vychází na konec programu a asi to tak bude. Jen v případě, že bude hodně blbé počasí, tak asi zkrátí všechna vystoupení. No potěš :twisted:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod ewilyn » 30 srp 2010, 19:52

Bára píše:
Franci píše:Kto ide, nech si to užije. Podľa názvu tam bude kopec detí. :D
Franci, já teda jdu. Kopec dětí tam určitě bude, ale vím i o dospělácích, kteří se chystají :D :D . Na ty dětičky se těším, alespoň vzrůstem budu tak nějak srovnatelná a snad dobře uvidím. Jen to počasí :twisted: V Plzni" chčije a chčije" a tak nejvhodnější obuví budou asi holínky, protože ten trávník bude úplně nasáklej. Díky, Luci, za info o začátku, ale asi si moc nevědí rady. V každým případě Miro mi vychází na konec programu a asi to tak bude. Jen v případě, že bude hodně blbé počasí, tak asi zkrátí všechna vystoupení. No potěš :twisted:


no to pocasie je fakt nanic :( ...snad do stredy aspon prestane prsat :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod ewilyn » 01 zář 2010, 12:04

Tak dufam, ze v Plzni neprsi...Baro, uzi si svoj prvy smajdokoncert :wink: ( neviem ci este niekto okrem Bary sa tam chysta )
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Bára » 01 zář 2010, 12:05

Tak odpoledne - raz, dva tři - start. Miro by měl být asi až po 16.00 hodině. Jsem tomu opravdu ráda, protože program jako MALOVÁNÍ na obličej mě fakt neláká a autogramiáda místního HC už vůbec. I když vlastně, kdybych si nechala ten obličej namalovat, možná by doma byli překvapení, jak mně to Šmajdění prospělo :D . Protože bohužel musím po produkci ještě do práce, tak bych ráda zůstala v původním stavu :D . Počasí je fajn, neprší, občas vysvitne sluníčko. Večer hodím pár postřehů, ale vůbec netuším, kdy se vrátím.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Paula » 01 zář 2010, 12:14

som rada, že v Plzni neprší :D Báro, uží si svoj prvý koncert a už sa tešíme na tvoje dojmy a zážitky :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Plzeň- Borský park

Příspěvekod Lilie » 01 zář 2010, 12:35

Bára píše:Tak odpoledne - raz, dva tři - start. Miro by měl být asi až po 16.00 hodině. Jsem tomu opravdu ráda, protože program jako MALOVÁNÍ na obličej mě fakt neláká a autogramiáda místního HC už vůbec. I když vlastně, kdybych si nechala ten obličej namalovat, možná by doma byli překvapení, jak mně to Šmajdění prospělo :D . Protože bohužel musím po produkci ještě do práce, tak bych ráda zůstala v původním stavu :D . Počasí je fajn, neprší, občas vysvitne sluníčko. Večer hodím pár postřehů, ale vůbec netuším, kdy se vrátím.


Těšíme se a užij si to :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Další

Zpět na První zvonění (Plzeň, CZ) 1. 9. 2010

cron