Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Bára » 24 srp 2010, 21:00

Ivana píše:
Bára píše:Chinaski vydávají na podzim novou desku, kterou dělají jako Miro u Cimfeho. Malátný prohlásil, že to bude úplně nové a chtějí dokázat, že nejsou sr....(jeho slova). Chtějí přitvrdit :!: Po smrti Grohmana to s nima jde do ztracena, ale mají nového bubeníka(mladej Petřina). Osobně nic moc už nečekám, spousta lidí si na tu jejich ukolébavkovou tvorbu zvykla a ten duet s No name mluví za vše. Ale zase rádia to hrála jako o život. To jejich nové CD považuju z toho podzimu za největší Mirovu konkurenci. Ostatně to na stránkách MF připustil i Vedral :shock:


Neblázni :roll: , v aktualitách predsa píšu, že Miro bude mať najväčšiu konkurenciu v Monike Bagárovej a Denisovi Lachovi
Tak tomu věří asi jen aktuality.sk. Je si vůbec někdo jistej, že se zrovna tihle dva dopracují do roka k CD :?: Zatím to nějak usnulo a ne a ne se to pohnout. To spíš věřím, že :miro: bude mít dříve druhý CD.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Kaja » 24 srp 2010, 22:04

Lilie píše:
Ivana píše:
Bára píše:Chinaski vydávají na podzim novou desku, kterou dělají jako Miro u Cimfeho. Malátný prohlásil, že to bude úplně nové a chtějí dokázat, že nejsou sr....(jeho slova). Chtějí přitvrdit :!: Po smrti Grohmana to s nima jde do ztracena, ale mají nového bubeníka(mladej Petřina). Osobně nic moc už nečekám, spousta lidí si na tu jejich ukolébavkovou tvorbu zvykla a ten duet s No name mluví za vše. Ale zase rádia to hrála jako o život. To jejich nové CD považuju z toho podzimu za největší Mirovu konkurenci. Ostatně to na stránkách MF připustil i Vedral :shock:


Neblázni :roll: , v aktualitách predsa píšu, že Miro bude mať najväčšiu konkurenciu v Monike Bagárovej a Denisovi Lachovi


To fakt? :D :D Oceňuju skvělý smysl pro humor toho "brkopišce", jak by řekl Santakauz :lol: :lol:

Tak to je naozaj vtipné. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Misuna » 24 srp 2010, 22:39

Bára píše:
Ivana píše:
Bára píše:Chinaski vydávají na podzim novou desku, kterou dělají jako Miro u Cimfeho. Malátný prohlásil, že to bude úplně nové a chtějí dokázat, že nejsou sr....(jeho slova). Chtějí přitvrdit :!: Po smrti Grohmana to s nima jde do ztracena, ale mají nového bubeníka(mladej Petřina). Osobně nic moc už nečekám, spousta lidí si na tu jejich ukolébavkovou tvorbu zvykla a ten duet s No name mluví za vše. Ale zase rádia to hrála jako o život. To jejich nové CD považuju z toho podzimu za největší Mirovu konkurenci. Ostatně to na stránkách MF připustil i Vedral :shock:


Neblázni :roll: , v aktualitách predsa píšu, že Miro bude mať najväčšiu konkurenciu v Monike Bagárovej a Denisovi Lachovi
Tak tomu věří asi jen aktuality.sk. Je si vůbec někdo jistej, že se zrovna tihle dva dopracují do roka k CD :?: Zatím to nějak usnulo a ne a ne se to pohnout. To spíš věřím, že :miro: bude mít dříve druhý CD.


Denis Lacho pravděpodobně ano, právě ho natáčí :D Ale myslím si, že v Čechách nikdy nezíská takovou popularitu, jakou má tady Miro :)
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Lilie » 24 srp 2010, 22:43

Misuna píše:
Bára píše:
Ivana píše:Neblázni :roll: , v aktualitách predsa píšu, že Miro bude mať najväčšiu konkurenciu v Monike Bagárovej a Denisovi Lachovi
Tak tomu věří asi jen aktuality.sk. Je si vůbec někdo jistej, že se zrovna tihle dva dopracují do roka k CD :?: Zatím to nějak usnulo a ne a ne se to pohnout. To spíš věřím, že :miro: bude mít dříve druhý CD.


Denis Lacho pravděpodobně ano, právě ho natáčí :D Ale myslím si, že v Čechách nikdy nezíská takovou popularitu, jakou má tady Miro :)


Ne, že by mě ten hoch na veřejnosti si držící mobil až tak zajímal, ale tipnu si, že ANI JEDINOU písničku na to úúúúžasné CD si nenapíše sám....... :x
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Kaja » 24 srp 2010, 22:53

Lilie píše:
Ne, že by mě ten hoch na veřejnosti si držící mobil až tak zajímal, ale tipnu si, že ANI JEDINOU písničku na to úúúúžasné CD si nenapíše sám....... :x


Vyhrážal sa, že jednu ano. :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Bára » 24 srp 2010, 22:54

Lacho natáčí CD? Já se teda o toho chlapce nezajímám, ale odkňoural už vůbec nějaký singl nebo má ta bomba teprve vybuchnout. Abych se duševně připravila :( Já fakt nevím, ale on snad ani nikde nevystupuje nebo o tom neinformuje. Celkově mrtvo. Poslední informace, kterou jsem zaznamenala, bylo asi v dubnu vystoupení v Teplicích v Komíně a potom DOD. Během té doby proběhla zpráva o neúspěchu v konkurzu do muzikálu a podivná óda na tu jeho Davidovu odrhovačku. Ale což. Lilie má pravdu, ať se raději drží mobilu. Ten chlapec je fakt nějakej divnej.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Lilie » 24 srp 2010, 22:57

Kaja píše:
Lilie píše:
Ne, že by mě ten hoch na veřejnosti si držící mobil až tak zajímal, ale tipnu si, že ANI JEDINOU písničku na to úúúúžasné CD si nenapíše sám....... :x


Vyhrážal sa, že jednu ano. :-)


Není vyhrožování trestné? :o V TOMTO případě by být rozhodně mělo :lol:
Ano, jak praví staré české přísloví: Lacho, drž se svého mobilu :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Misuna » 25 srp 2010, 04:42

Bára píše:Lacho natáčí CD? Já se teda o toho chlapce nezajímám, ale odkňoural už vůbec nějaký singl nebo má ta bomba teprve vybuchnout. Abych se duševně připravila :( Já fakt nevím, ale on snad ani nikde nevystupuje nebo o tom neinformuje. Celkově mrtvo. Poslední informace, kterou jsem zaznamenala, bylo asi v dubnu vystoupení v Teplicích v Komíně a potom DOD. Během té doby proběhla zpráva o neúspěchu v konkurzu do muzikálu a podivná óda na tu jeho Davidovu odrhovačku. Ale což. Lilie má pravdu, ať se raději drží mobilu. Ten chlapec je fakt nějakej divnej.


Lacho komunikuje jedině na svým FB, jeho obě stránky (fanouškovská a oficiální) jsou úplně mrtvý :D Natáčet začal v srpnu a zmiňuje se, že možná album bude v září venku, ale to má spíš velké oči :) Jsou tam i fotky ze studia. Občas vystupuje, ale jenom na Slovensku, v srpnu měl asi tři akce (Smolenice, DOD a Avon, kde byl původně avizovaný Miro)...když to srovnám se srpnovým Mirovým nabitým programem :D Ale nejvíc mě pobavil odkaz na tu oslavnou recenzi jeho písničky na společném albu Superstáristů :roll: Proti Denisovi nic nemám, ale na druhou stranu je to pro mě nevýrazný a průměrný zpěvák, který ani není schopný si napsat vlastní písničku. A dodnes ve mně pění krev, když si vzpomenu, jak ho neustále protěžoval Habera :roll: :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Bára » 25 srp 2010, 11:50

Misuna píše:
Bára píše:Lacho natáčí CD? Já se teda o toho chlapce nezajímám, ale odkňoural už vůbec nějaký singl nebo má ta bomba teprve vybuchnout. Abych se duševně připravila :( Já fakt nevím, ale on snad ani nikde nevystupuje nebo o tom neinformuje. Celkově mrtvo. Poslední informace, kterou jsem zaznamenala, bylo asi v dubnu vystoupení v Teplicích v Komíně a potom DOD. Během té doby proběhla zpráva o neúspěchu v konkurzu do muzikálu a podivná óda na tu jeho Davidovu odrhovačku. Ale což. Lilie má pravdu, ať se raději drží mobilu. Ten chlapec je fakt nějakej divnej.


Lacho komunikuje jedině na svým FB, jeho obě stránky (fanouškovská a oficiální) jsou úplně mrtvý :D Natáčet začal v srpnu a zmiňuje se, že možná album bude v září venku, ale to má spíš velké oči :) Jsou tam i fotky ze studia. Občas vystupuje, ale jenom na Slovensku, v srpnu měl asi tři akce (Smolenice, DOD a Avon, kde byl původně avizovaný Miro)...když to srovnám se srpnovým Mirovým nabitým programem :D Ale nejvíc mě pobavil odkaz na tu oslavnou recenzi jeho písničky na společném albu Superstáristů :roll: Proti Denisovi nic nemám, ale na druhou stranu je to pro mě nevýrazný a průměrný zpěvák, který ani není schopný si napsat vlastní písničku. A dodnes ve mně pění krev, když si vzpomenu, jak ho neustále protěžoval Habera :roll: :D
V mých očích mu taky moc nepomohlo Haberovo protěžování, v tom je shoda. Jen by mě zajímalo, kdo jim ta alba produkuje, protože to nebude žádnej kasovní trhák, i kdyby se recenzenti utrhli s pochvalnými články. Většinou tohle na obecný lid, který si běžně jde koupit CD, vůbec nezabírá. Velký vydavatelství mají jen Mira a Martina, což chápu, protože prodejnost kolem 1000 kusů je nezajímá. Jedině tyhle dva současně mají asi i prodejní potenciál pro obě republiky. Lacho a Čechy? Pro něho se obávám, že dnes už je to zahraničí a to platí i pro Dominiku. V jejím případě je mi to docela líto, měla na víc.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod ewilyn » 25 srp 2010, 13:25

Bára píše: V mých očích mu taky moc nepomohlo Haberovo protěžování, v tom je shoda. Jen by mě zajímalo, kdo jim ta alba produkuje, protože to nebude žádnej kasovní trhák, i kdyby se recenzenti utrhli s pochvalnými články. Většinou tohle na obecný lid, který si běžně jde koupit CD, vůbec nezabírá. Velký vydavatelství mají jen Mira a Martina, což chápu, protože prodejnost kolem 1000 kusů je nezajímá. Jedině tyhle dva současně mají asi i prodejní potenciál pro obě republiky. Lacho a Čechy? Pro něho se obávám, že dnes už je to zahraničí a to platí i pro Dominiku. V jejím případě je mi to docela líto, měla na víc.


NO tiez si myslim, ze ako Dominika , tak i DEuis maju sancu akurat len na Slovensku
K tomu Denisovi Lachovi....myslim, ze este behom superstar sa vyjadrili ludia zo stabu, majuci na starost hudobnu produkciu-Peter Graus, Maroš Kachút, ze by s nim chceli spolupracovat i dalej a nahrat s nim singel, resp. i cele album. Tak pravdepodobne spolupracuje s nimi. Nie su v obore az tak neskuseni...spolupracovali uz s kadekym. Mohli by mu napisalt piesne na telo- t.j. viac R´n´B a soulovo ladene... vo svete je tento trend in, ale u nas skor na okraji zaujmu, tak neviem, aby bude mat uspech. Ale keby sa podarila slusna balada, po ktorej by sli radia, tak to chlapec nema tak stratene. A tito ludia maju styky a kontakty hlavne na radio Expres, kde kedysi viem ze posobili- netusim ci este . Takze je celkom mozne, ze chlapca do eteru pretlacia...a piesen nemusi byt dobra, staci, ze sa dostatocne casto omiela - vid mnohe slovenske hudobne celebrity
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Franci » 25 srp 2010, 13:51

Denis skončí podľa mňa ako Bezdeda, ak nie horšie. Dominika má naviac. Len keby bola staršia.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Bára » 25 srp 2010, 23:07

Franci píše:Denis skončí podľa mňa ako Bezdeda, ak nie horšie. Dominika má naviac. Len keby bola staršia.
Oba mají jednu nevýhodu, jsou strašně mladinký a do tý spolupráce se nikdo moc nehrne. A Denis není žádnej zázrak, dodnes snad balancuje mezi fotbalem a hudbou. Jedinou šanci vidím někde v tom muzikálu a pomalu se prozpívávat k nějaké samostatnosti. Bohužel to často bývá konečná a tam se ani nedostal. Habera ta slova řekl snad po druhým semifinále a to vůbec netušil, co bude následovat :D :D . Denis byl prostě ve finálových kolech tragickej a navíc působí strašně nevyzrále. Jsem zvědavá, kdo by v něm spatřoval takovej potenciál, aby mu složil celé album. Jinak to bude slátanina všech stylů. Tak to tipuju já. Někde říkal, že má k dispozici dvě skladby, že není spokojenej a sám je předělává :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Sidney » 26 srp 2010, 14:26

Franci píše:Denis skončí podľa mňa ako Bezdeda, ak nie horšie. Dominika má naviac. Len keby bola staršia.


Ani jeden ani druhy nema sancu ani na Slovensku. Buduci rok su v Eurovizii aj s tymi svojimi odrhovackami. Na take "pesnicky" uz ani tu nikto nie je zvedavy. Okrem toho nevedia si nic sami napisat a kto to nevie, moc sancu nema. Ti hitmakeri tu, no k tomu sa radsej nevyjadrujem. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Předchozí

Zpět na Vizovické Trnkobraní (Vizovice, CZ) 21. 8. 2010

cron