Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Paula » 22 srp 2010, 18:20

Ewi, krásny reportík, podľa toho čo píšeš a čo som videla na fotkách, tak atmosféra musela byť výborná :thumbup: ale malo to aj malú chybičku krásy - opäť tam zaznelo najeko veľa coverov
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod mari » 22 srp 2010, 18:31

fanusicka píše:Ewi, krásny reportík, podľa toho čo píšeš a čo som videla na fotkách, tak atmosféra musela byť výborná :thumbup: ale malo to aj malú chybičku krásy - opäť tam zaznelo najeko veľa coverov

Kto vie ako to je ,či si organizátor nedáva nejaké podmienky ,čo sa má hrať ? Mirova tvorba ešte nie je až tak známa ,možno preto chceli zabaviť neznalých covermi... :?: :?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Paula » 22 srp 2010, 18:33

mari píše:
fanusicka píše:Ewi, krásny reportík, podľa toho čo píšeš a čo som videla na fotkách, tak atmosféra musela byť výborná :thumbup: ale malo to aj malú chybičku krásy - opäť tam zaznelo najeko veľa coverov

Kto vie ako to je ,či si organizátor nedáva nejaké podmienky ,čo sa má hrať ? Mirova tvorba ešte nie je až tak známa ,možno preto chceli zabaviť neznalých covermi... :?: :?

hmm..možno niečo na tom bude :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod mari » 22 srp 2010, 18:36

fanusicka píše:
mari píše:
fanusicka píše:Ewi, krásny reportík, podľa toho čo píšeš a čo som videla na fotkách, tak atmosféra musela byť výborná :thumbup: ale malo to aj malú chybičku krásy - opäť tam zaznelo najeko veľa coverov

Kto vie ako to je ,či si organizátor nedáva nejaké podmienky ,čo sa má hrať ? Mirova tvorba ešte nie je až tak známa ,možno preto chceli zabaviť neznalých covermi... :?: :?

hmm..možno niečo na tom bude :?

Alebo to odkukal od Kinga v Poprade ! :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Paula » 22 srp 2010, 18:48

mari píše:Alebo to odkukal od Kinga v Poprade ! :lol:

toto nech radšej neodkukáva :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Lenka » 22 srp 2010, 18:52

ewilyn píše:Tak a este kratky reportik z Vizovic:

Ako uz bolo spominane, s AA, gatlou,kotetem , Jarkou a Macyasem sme pokracovali z Palkovic do Vizovic. My s jarkou a Macy sme vdaka navigacii trochu pobludili a dorazili na miesto iba polhodinku pred koncertom....areal to bol fakt velky, 3 vacsie podia a spustu malych, mali sme problemik najst to nase :) . Tentokrat zacali skoro presne- mozno s 5-10 minut. oneskorenim sposobenym i rozdavanim triciek a flasticiek hruskovice :) . Koncert bol skvely,hodinu trvajuci, na velkom podiu, pre velkym publikom- mozno fakt najvacsim, asi bolo viac ludi ako na Votviraku. Publikum miesane, vpredu sice pubinky- smajdinky, ale i pomerne dost chlapov. Pulikum skvelo reagovalo, spievalo, tlieskalo, i Miro a chalani sa odviazali - Miro behal po celom podiu, ale ustal to i s dychom :) ...uplne zive strebro :lol: .A v imidzovom outfite...uz ste asi videli na fotkach, satka na hlave bola OK, ale mne osobne sa tie karovane gate prilis nepacia.. Opat tradecne otvaracia Suchy lad, potom zazneli dalsie skladby- z vlastnych LF, Baby, Kvapky, Pod vodou, Svet, Sceny, opat pomerne dost prevzatych veci- Metalicca, Rihanna, Kate Perry, C´est la vie i s tancekom, Smoke on the water, i Welcome to the jungle. Trochu sa mi to zlieva, tak na dalsie si uz nespomeniem..... Opat som bola ale nemilo prekvapena hojnym zastupenim coververzii na ukor vlastnej tvorby. :( Kvitujem ale skvee gitarive solo ako Romana, tak i Mirka B, ktory opat zahral " pusou". Atmosfera skutocne uzasna, uzivali sme si ju, postupe sa nam podarilo predrat sa az do nejakej 3-4 rady. FOtit sa prilis v tej tme a svetlach nedalo, tak sme si koncert uzivali. A i ludia okolo nas, i chlapi...Po koncerte mala nasledovat autogramiada na podou radia Kiss Publikum- bol najskor kratky rozhovor do eteru ( ze preco sa nevyzliekol :roll: - zato moderatrka bola vyprovokovana k vyhrnutiu trika asi tak na 2 sekundy :D ) . Potom este par otazociek a potom taka pseudoautogramiada- rozdalo sa par podpiskariet, niektori si dali podpisat i casti oblecenia- podavalo sa to na podium,ani nie priamo Mirovi, moznost odfotit sa nebola, moznost kontaktu s kapelou tiez nie ( akurat sme ich mohli cez plot sledovat, ako balia :) ). Potom sme suz vyrazili na odchod, nikoho viac sme bohuzial uz nevideli :(

Ewi vďaka :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Lilie » 22 srp 2010, 19:00

ewilyn píše:Tak a este kratky reportik z Vizovic:

Ako uz bolo spominane, s AA, gatlou,kotetem , Jarkou a Macyasem sme pokracovali z Palkovic do Vizovic. My s jarkou a Macy sme vdaka navigacii trochu pobludili a dorazili na miesto iba polhodinku pred koncertom....areal to bol fakt velky, 3 vacsie podia a spustu malych, mali sme problemik najst to nase :) . Tentokrat zacali skoro presne- mozno s 5-10 minut. oneskorenim sposobenym i rozdavanim triciek a flasticiek hruskovice :) . Koncert bol skvely,hodinu trvajuci, na velkom podiu, pre velkym publikom- mozno fakt najvacsim, asi bolo viac ludi ako na Votviraku. Publikum miesane, vpredu sice pubinky- smajdinky, ale i pomerne dost chlapov. Pulikum skvelo reagovalo, spievalo, tlieskalo, i Miro a chalani sa odviazali - Miro behal po celom podiu, ale ustal to i s dychom :) ...uplne zive strebro :lol: .A v imidzovom outfite...uz ste asi videli na fotkach, satka na hlave bola OK, ale mne osobne sa tie karovane gate prilis nepacia.. Opat tradecne otvaracia Suchy lad, potom zazneli dalsie skladby- z vlastnych LF, Baby, Kvapky, Pod vodou, Svet, Sceny, opat pomerne dost prevzatych veci- Metalicca, Rihanna, Kate Perry, C´est la vie i s tancekom, Smoke on the water, i Welcome to the jungle. Trochu sa mi to zlieva, tak na dalsie si uz nespomeniem..... Opat som bola ale nemilo prekvapena hojnym zastupenim coververzii na ukor vlastnej tvorby. :( Kvitujem ale skvee gitarive solo ako Romana, tak i Mirka B, ktory opat zahral " pusou". Atmosfera skutocne uzasna, uzivali sme si ju, postupe sa nam podarilo predrat sa az do nejakej 3-4 rady. FOtit sa prilis v tej tme a svetlach nedalo, tak sme si koncert uzivali. A i ludia okolo nas, i chlapi...Po koncerte mala nasledovat autogramiada na podou radia Kiss Publikum- bol najskor kratky rozhovor do eteru ( ze preco sa nevyzliekol :roll: - zato moderatrka bola vyprovokovana k vyhrnutiu trika asi tak na 2 sekundy :D ) . Potom este par otazociek a potom taka pseudoautogramiada- rozdalo sa par podpiskariet, niektori si dali podpisat i casti oblecenia- podavalo sa to na podium,ani nie priamo Mirovi, moznost odfotit sa nebola, moznost kontaktu s kapelou tiez nie ( akurat sme ich mohli cez plot sledovat, ako balia :) ). Potom sme suz vyrazili na odchod, nikoho viac sme bohuzial uz nevideli :(


Díky Evi, hezky jsi to podala, jako bych tam byla, ale ty covery...... :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Sidney » 22 srp 2010, 20:44

fanusicka píše:
mari píše:Alebo to odkukal od Kinga v Poprade ! :lol:

toto nech radšej neodkukáva :mrgreen:


Ved zahral sedem svojich veci. Nema tolko svojich aby vyplnil celu hodinu, aj keby ich zahral vsetky. Co bude hrat Baby dva razy? Aj tak by musel dva-tri covery dat. Ja som rada, ze hraje este stale aj covery. GnR sa mi velmi pacil v Poprade, tam to dal dobre. Aj Deep Purple sa mi paci, ked spieva. :roll: Este by som chcela pocut Dream on, ale neviem kedy a kde...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Paula » 22 srp 2010, 22:08

Sidney píše:Ved zahral sedem svojich veci. Nema tolko svojich aby vyplnil celu hodinu, aj keby ich zahral vsetky. Co bude hrat Baby dva razy? Aj tak by musel dva-tri covery dat. Ja som rada, ze hraje este stale aj covery. GnR sa mi velmi pacil v Poprade, tam to dal dobre. Aj Deep Purple sa mi paci, ked spieva. :roll: Este by som chcela pocut Dream on, ale neviem kedy a kde...

ja mám covery rada, ale keď ich je tak 2-3 a nie 6 :wink: Dream on by som si aj ja opäť veľmi rada vypočula :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Haňula » 22 srp 2010, 22:17

ewilyn píše:Tak a este kratky reportik z Vizovic:

Ako uz bolo spominane, s AA, gatlou,kotetem , Jarkou a Macyasem sme pokracovali z Palkovic do Vizovic. My s jarkou a Macy sme vdaka navigacii trochu pobludili a dorazili na miesto iba polhodinku pred koncertom....areal to bol fakt velky, 3 vacsie podia a spustu malych, mali sme problemik najst to nase :) . Tentokrat zacali skoro presne- mozno s 5-10 minut. oneskorenim sposobenym i rozdavanim triciek a flasticiek hruskovice :) . Koncert bol skvely,hodinu trvajuci, na velkom podiu, pre velkym publikom- mozno fakt najvacsim, asi bolo viac ludi ako na Votviraku. Publikum miesane, vpredu sice pubinky- smajdinky, ale i pomerne dost chlapov. Pulikum skvelo reagovalo, spievalo, tlieskalo, i Miro a chalani sa odviazali - Miro behal po celom podiu, ale ustal to i s dychom :) ...uplne zive strebro :lol: .A v imidzovom outfite...uz ste asi videli na fotkach, satka na hlave bola OK, ale mne osobne sa tie karovane gate prilis nepacia.. Opat tradecne otvaracia Suchy lad, potom zazneli dalsie skladby- z vlastnych LF, Baby, Kvapky, Pod vodou, Svet, Sceny, opat pomerne dost prevzatych veci- Metalicca, Rihanna, Kate Perry, C´est la vie i s tancekom, Smoke on the water, i Welcome to the jungle. Trochu sa mi to zlieva, tak na dalsie si uz nespomeniem..... Opat som bola ale nemilo prekvapena hojnym zastupenim coververzii na ukor vlastnej tvorby. :( Kvitujem ale skvee gitarive solo ako Romana, tak i Mirka B, ktory opat zahral " pusou". Atmosfera skutocne uzasna, uzivali sme si ju, postupe sa nam podarilo predrat sa az do nejakej 3-4 rady. FOtit sa prilis v tej tme a svetlach nedalo, tak sme si koncert uzivali. A i ludia okolo nas, i chlapi...Po koncerte mala nasledovat autogramiada na podou radia Kiss Publikum- bol najskor kratky rozhovor do eteru ( ze preco sa nevyzliekol :roll: - zato moderatrka bola vyprovokovana k vyhrnutiu trika asi tak na 2 sekundy :D ) . Potom este par otazociek a potom taka pseudoautogramiada- rozdalo sa par podpiskariet, niektori si dali podpisat i casti oblecenia- podavalo sa to na podium,ani nie priamo Mirovi, moznost odfotit sa nebola, moznost kontaktu s kapelou tiez nie ( akurat sme ich mohli cez plot sledovat, ako balia :) ). Potom sme suz vyrazili na odchod, nikoho viac sme bohuzial uz nevideli :(

Díky za reportík, Evi :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Kaja » 22 srp 2010, 23:10

Ewka, ďakujem za krásny reportík. Vyzerá to, že koncert vyšiel, ľudí to bavilo, to je najdôležitejšie. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Kotě » 23 srp 2010, 01:13

Ahojky. Z koncertů jsme dorazili až v neděli ráno, tak se dostávám ke shrnutí až teď. Páteční Šebetov jsem napsala...a Palkovice a Vizovice už krásně popsaly holky. Skoro není co dodat. Pravda, měl v obou koncertech hodně coverů, ale myslím, že to byla dané publikem. Na dožínkách se chytil aspoň někdo...a ve Vizovicích bylo třeba aby se publikum dostalo do varu (což se Mirovi povedlo)...a čímpak je rozezpívá, když mu ještě ani nevyšlo CD....covery! :D Myslím že za rok už to bude jiné a lidé s ním budou zpívat jeho vlastní písničky.....Alespoň mu to moc přeju :lol: :miro: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod ewilyn » 23 srp 2010, 07:42

Kotě píše:Ahojky. Z koncertů jsme dorazili až v neděli ráno, tak se dostávám ke shrnutí až teď. Páteční Šebetov jsem napsala...a Palkovice a Vizovice už krásně popsaly holky. Skoro není co dodat. Pravda, měl v obou koncertech hodně coverů, ale myslím, že to byla dané publikem. Na dožínkách se chytil aspoň někdo...a ve Vizovicích bylo třeba aby se publikum dostalo do varu (což se Mirovi povedlo)...a čímpak je rozezpívá, když mu ještě ani nevyšlo CD....covery! :D Myslím že za rok už to bude jiné a lidé s ním budou zpívat jeho vlastní písničky.....Alespoň mu to moc přeju :lol: :miro: :thumbup:


s tymto prilis nesuhlasim- snad iba s tym , ze vo Vizoviciach boli covery dobre k vytvoreniu atmosfery a je pravda, ze z vlastnej tvorby by zatial hodinovy program neposkladal - ale je to trochu odklon, podla mna malo zazniet vac vlastnych veci. A v Palkovciach tam urcite,ved tam boli vo velkej miere jeho fans, co s nim jazdia po koncikoch na severnej Morave a piesne uz poznaju a tam bola prevaha coverov :( . Ono tie jeho pesnicky su trochu kratke ( vacsina iba okolo 3 minut - viem, ekd nahravam :wink: ) a trochu jednoducho poskladane, nemaju vac ako 2 slohy + refren. Mal by dat viac priestoru svojim hudobnikom- ma skvelych gitaristov, bubenika- v Sebetove udajne bolo i solo na bicich- tiez to prelozit viacerymi solami na gitary...a cas by sa natiahol, a vobec by to nebola nuda. Tie sola Romana a Mirka B vo VIzoviciach boli vyborne :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod fili » 23 srp 2010, 11:33

ewilyn píše:
Kotě píše:Ahojky. Z koncertů jsme dorazili až v neděli ráno, tak se dostávám ke shrnutí až teď. Páteční Šebetov jsem napsala...a Palkovice a Vizovice už krásně popsaly holky. Skoro není co dodat. Pravda, měl v obou koncertech hodně coverů, ale myslím, že to byla dané publikem. Na dožínkách se chytil aspoň někdo...a ve Vizovicích bylo třeba aby se publikum dostalo do varu (což se Mirovi povedlo)...a čímpak je rozezpívá, když mu ještě ani nevyšlo CD....covery! :D Myslím že za rok už to bude jiné a lidé s ním budou zpívat jeho vlastní písničky.....Alespoň mu to moc přeju :lol: :miro: :thumbup:


s tymto prilis nesuhlasim- snad iba s tym , ze vo Vizoviciach boli covery dobre k vytvoreniu atmosfery a je pravda, ze z vlastnej tvorby by zatial hodinovy program neposkladal - ale je to trochu odklon, podla mna malo zazniet vac vlastnych veci. A v Palkovciach tam urcite,ved tam boli vo velkej miere jeho fans, co s nim jazdia po koncikoch na severnej Morave a piesne uz poznaju a tam bola prevaha coverov :( . Ono tie jeho pesnicky su trochu kratke ( vacsina iba okolo 3 minut - viem, ekd nahravam :wink: ) a trochu jednoducho poskladane, nemaju vac ako 2 slohy + refren. Mal by dat viac priestoru svojim hudobnikom- ma skvelych gitaristov, bubenika- v Sebetove udajne bolo i solo na bicich- tiez to prelozit viacerymi solami na gitary...a cas by sa natiahol, a vobec by to nebola nuda. Tie sola Romana a Mirka B vo VIzoviciach boli vyborne :D


...Ewi,naprostý souhlas!!!...z těch Palkovic jsem stále "rozmrzelá" :? ...chalani jsou dost dobří kytaristi,Romanova sola u TP jsou WOW...a :miro: by si mohl při nich aspoň trochu hlasově "odpočinout"...a Jaro by ro rozbubnoval taky dostatečně :wink: ...o tom jsem přesvědčená...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vizovické Trnkobraní 21.8.2010

Příspěvekod Sidney » 23 srp 2010, 14:01

ewilyn píše:
Kotě píše:Ahojky. Z koncertů jsme dorazili až v neděli ráno, tak se dostávám ke shrnutí až teď. Páteční Šebetov jsem napsala...a Palkovice a Vizovice už krásně popsaly holky. Skoro není co dodat. Pravda, měl v obou koncertech hodně coverů, ale myslím, že to byla dané publikem. Na dožínkách se chytil aspoň někdo...a ve Vizovicích bylo třeba aby se publikum dostalo do varu (což se Mirovi povedlo)...a čímpak je rozezpívá, když mu ještě ani nevyšlo CD....covery! :D Myslím že za rok už to bude jiné a lidé s ním budou zpívat jeho vlastní písničky.....Alespoň mu to moc přeju :lol: :miro: :thumbup:


s tymto prilis nesuhlasim- snad iba s tym , ze vo Vizoviciach boli covery dobre k vytvoreniu atmosfery a je pravda, ze z vlastnej tvorby by zatial hodinovy program neposkladal - ale je to trochu odklon, podla mna malo zazniet vac vlastnych veci. A v Palkovciach tam urcite,ved tam boli vo velkej miere jeho fans, co s nim jazdia po koncikoch na severnej Morave a piesne uz poznaju a tam bola prevaha coverov :( . Ono tie jeho pesnicky su trochu kratke ( vacsina iba okolo 3 minut - viem, ekd nahravam :wink: ) a trochu jednoducho poskladane, nemaju vac ako 2 slohy + refren. Mal by dat viac priestoru svojim hudobnikom- ma skvelych gitaristov, bubenika- v Sebetove udajne bolo i solo na bicich- tiez to prelozit viacerymi solami na gitary...a cas by sa natiahol, a vobec by to nebola nuda. Tie sola Romana a Mirka B vo VIzoviciach boli vyborne :D


Tak veru, aj v pesnickach by mali byt nejake solicka a viac priestoru pre hudbu, trosku mi tam chyba nejake predelenie, aby sa ta skladba uberala niekam inam a zase spat k povodnej melodii. Kratke su tie skladby, vsimla som si v Poprade, jedna cca 3-4 minuty. Rockove veci maju bezne aj 5-7 minut. Aj LF je kratsie oproti demu a nemuselo byt, keby tam bol ten gitarovy predel s tym vykrikom. A bola by to dokonala pesnicka. Snad druhe cd bude uz viac prepracovane a trosku "zlozitejsie". Nie zas moc. Staci to fakt pridat nejake zaujimave solicka, ved ti chalani hraju dobre... :!: Nemam nejak rada zlozitu nezapamatatelnu hudbu "made in Chodur", ale chce to asi viac casu...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Vizovické Trnkobraní (Vizovice, CZ) 21. 8. 2010

cron