Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010


Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010

Příspěvekod Lenka » 15 srp 2010, 18:44

Lenka píše:http://www.mafitel.com/clanek_roxet---miro-smajda-live_2330.html

http://forfoto.cz/index.php?/category/33
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010

Příspěvekod Kaja » 15 srp 2010, 18:57

lucka1992 píše:
gemini píše:Už jsem splnila všechny povinnosti, takže můžu přidat pár vět. Miro na prvním koncertu mnohem víc hecoval publikum, víc řádil a byl pořád velmi usměvavý. Taky si krásně pokecal s pejskem, kterého dostal.
První playlist byl pro mě potěšující, v druhém vynechali některé moje oblíbené kousky (Pod vodou, Hush, You really got me). Ze začátku to na Parketu vypadalo na dámskou jízdu, ale s postupujícím časem přibývali i chlapi. A ta babka v Pohoří byla ožralá už večer, když jsem v hospodě popíjela pivko. Zřejmě nějaká místní násoska. Měla jsem dojem, že i ve Skořenicích bylo dost lidí (a většina už měla pořádně nakoupeno), ale jak jsme stáli vepředu, tak prakticky nevím, co se za námi všechno dělo.
Ještě mě tak napadá, že se Tamás učí česky, už umí citát z Dědictví, možná uhodnete který. No, na nějakou souvislou myšlenku momentálně nemám kapacitu, možná si časem ještě na něco vzpomenu.

myslíte že mirovi nezačina lest slava do hlavy ?

Prečo myslíš, Lucka?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010

Příspěvekod Míla » 15 srp 2010, 19:04

Kaja píše:
lucka1992 píše:
gemini píše:Už jsem splnila všechny povinnosti, takže můžu přidat pár vět. Miro na prvním koncertu mnohem víc hecoval publikum, víc řádil a byl pořád velmi usměvavý. Taky si krásně pokecal s pejskem, kterého dostal.
První playlist byl pro mě potěšující, v druhém vynechali některé moje oblíbené kousky (Pod vodou, Hush, You really got me). Ze začátku to na Parketu vypadalo na dámskou jízdu, ale s postupujícím časem přibývali i chlapi. A ta babka v Pohoří byla ožralá už večer, když jsem v hospodě popíjela pivko. Zřejmě nějaká místní násoska. Měla jsem dojem, že i ve Skořenicích bylo dost lidí (a většina už měla pořádně nakoupeno), ale jak jsme stáli vepředu, tak prakticky nevím, co se za námi všechno dělo.
Ještě mě tak napadá, že se Tamás učí česky, už umí citát z Dědictví, možná uhodnete který. No, na nějakou souvislou myšlenku momentálně nemám kapacitu, možná si časem ještě na něco vzpomenu.

myslíte že mirovi nezačina lest slava do hlavy ?

Prečo myslíš, Lucka?

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY ta mu nikdy nevstoupí do hlavy on je pořád svůj.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010

Příspěvekod mari » 15 srp 2010, 19:20

Teraz v lete sú takéto discokluby prázdne ,my sme sa chceli u nás v meste ísť s koleg.zabaviť a vo viacerých je vraj mrtvo ,iba Duchonka nám funguje ,tak sme boli tam....Cakali sme do 23 00 hod.,kým sa začal plniť parket...potom to už šlo .Možno si majiteľ Roxetu myslel ,že na :miro: pritiahne viac ľudí cez hluché obdobie...No o pol noci mu zasa nemohli prísť tie ml.ročníky.... :cry:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) 14. 8. 2010

Příspěvekod Haňula » 15 srp 2010, 19:28

gatla píše:Tak přidávám slíbený reportík,když nám v sestavě chyběla naše oblíbená reportérka Kotě....
Náš šmajdomaraton se začal v Pardubicích,kdy se v jednom autě vydalo směr Rosemaid kvinteto ve služení.Gatla,Jarka,Lenka,Lilie Kapina(zaregistrovaná,ale zatím nepřispívá).Náš AA byl již na místě....A gemini nás při příjezdu už též vyhlížela.... Do Pohoří jsem dorazili asi s hodinovým předstihem....K našemu velkému překvapení u podia nikdo nestál,parket PRÁZDNÝ :!: :shock: ...ale co víc,stejně to vypadalo i o hodinu později,tedy ve 20,30hod :shock: :shock: :shock: ...No a tak jsem se tam vydaly....a pak to začlo....připravit,ke startu,pozor,START a málem jsme měli ušlapané nohy od těch mladších fanynek....Uhájily jsem místa v předních řadách,sem tam pustily nějaké mláďátko...Mé překvapení nebralo konce...když jsem se ohlédla,tak byl parket plný,vesele se tam tančilo,v popředí stali dokonce i chlapi a za námi fotila nějaká babička,která své našení opravdu davala najevo :thumbup:
Už si asi zvykáme,že startovací písní je Suchý ľad,následovaly v jiném pořadí Smoke,Wtttj,cest la vie(tentokrát bez tanečního doprovodu),hush,Metalicca,omlouvám se,teď mi to splývá,jestli zazněla Umbrella tady nebo jen ve Skořenicích...samozřejmě nechybely písničky z alba,které ohlásil na konec září -LF,Baby,Kvapky,Čo sa týka lásky,Pod vodou,Svět,Scény....Možná mě někdo opraví,přeci jen jsem šmajdit jela se spánkovým deficitem,který je teď prohloubený na maximum....Ohlásil,že je v Čechách fakt líp a že to neříká jen kvůli tomu,že je tu,že už to řekl veřejně i ve slovenských mediích....A tvářil se u toho tak smutně :cry: Asi v něm předchozí den zanechal nemilé vzpomínky...Což Pohoří jasně vyvrátilo,I když začali skoro s 20minutovým zpožděním :!: ,hráli naplno,publikum jásalo a málem vyprosilo přídavky 2....Proběhla i krátká autogramiáda,ale tuto frontu jsme my vyměnily za frontu na "dámy" :wink: Kluci z kapely nám řekli,,že opravdu chtěji Skořenice stihnout na tu půlnoc,takže my rychle naskákaly do auta(Lili a gemini do taxiku),přeladily navigaci a frčely směr Skořenice....
A tam následovalo další překvapení.Čtvrt hodiny před půlnocí jsme hravě opět obsadily přední řadu.... :shock: I když kapela byla opravdu na místě ,začalo se klasicku se zpožděním....Tentokrát se "Skořenice"neopakovaly :( Publikum v porovnání s únorem chladné,i když bylo relativně plno,dost chlapů :!: a i pro Mira to muselo být deprimující,přichystali mu jen takové podiátko bez možnosti pohybu,tak tak se tam všichni vešli... Sám Miro zhodnotil,že to "bolo slabšie,asi tie dovolenky" :( Tentokrát si Security ani neškrtli :wink: Playlist byl doplněn jistě o Kissed girl...Zdálo,že ani neodehrají hodinu,ale nakonec i s přídavkem na podiu hodinu byli...a pak už zůstali rozptýleni v sále... No....nevím,jestli se do Skořenic na ten křest vrátí :?
Prostě všude dobře,doma skvěle,ale na Moravě NEJLÍP :thumbup: :thumbup: :miro:

Díky za podrobnej reportík ze šmajdavýho maratonu, Leni :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010

Příspěvekod Franci » 16 srp 2010, 14:02

Parádne reporty.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010

Příspěvekod Paula » 16 srp 2010, 20:18

gatli, ďakujem za skvelý report z oboch akcií a Kotě má v tebe výbornú náhradníčku :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) + Roxet 14. 8. 2010

Příspěvekod Franci » 17 srp 2010, 12:16

I tie fotky sú super. :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Předchozí

Zpět na Letní Parket (Pohoří u Dobrušky, CZ) 14. 8. 2010

cron