Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Strážnice

Re: Strážnice

Příspěvekod Haňula » 10 srp 2010, 19:01

ewilyn píše:tak na ilustraciu atmosfery "Welcome to the jungle" zo Straznice...podium fakt zle nasvietene, Miro prakticky stale v tme: http://www.youtube.com/watch?v=-oTZEi42FEY

Díky za videjko, Evi. Zvuk i atmosféra senzační :D :thumbup: , jen to osvětlení trochu nešťastný.
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Strážnice

Příspěvekod Bára » 10 srp 2010, 19:21

Haňula píše:
ewilyn píše:tak na ilustraciu atmosfery "Welcome to the jungle" zo Straznice...podium fakt zle nasvietene, Miro prakticky stale v tme: http://www.youtube.com/watch?v=-oTZEi42FEY

Díky za videjko, Evi. Zvuk i atmosféra senzační :D :thumbup: , jen to osvětlení trochu nešťastný.
To nasvícení mají v tom kulturáku takhle pořád. Dívala jsem se na nějaké starší fotografie a asi v listopadu tam byl Desmod a nasvíceno taky tak blbě :evil: :evil: Alespoň jsme mohly plně zapojit svoji představivost :oops: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Strážnice

Příspěvekod Kaja » 10 srp 2010, 19:24

Bára píše:
Haňula píše:
ewilyn píše:tak na ilustraciu atmosfery "Welcome to the jungle" zo Straznice...podium fakt zle nasvietene, Miro prakticky stale v tme: http://www.youtube.com/watch?v=-oTZEi42FEY

Díky za videjko, Evi. Zvuk i atmosféra senzační :D :thumbup: , jen to osvětlení trochu nešťastný.
To nasvícení mají v tom kulturáku takhle pořád. Dívala jsem se na nějaké starší fotografie a asi v listopadu tam byl Desmod a nasvíceno taky tak blbě :evil: :evil: Alespoň jsme mohly plně zapojit svoji představivost :oops: :D

Ale tie fotky z takého nasvietenia sú niektoré veľmi pekné. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Strážnice

Příspěvekod Bára » 10 srp 2010, 19:35

Fotky jsou opravdu nádherné, děkuji moc. Za dlouhých zimních večerů se budeme mít čím kochat. Jste opravdu zlatí, protože takový fotoalbum nemají ani zpěváci, kteří působí mnoho let. Skoro to vypadá, že kolem naší hvězdy pracuje rozsáhlej tým lidí. Na druhou stranu, nefoťte a nenatáčejte, když je před váma takovej mimořádnej fotogenickej materiál :shock: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Strážnice

Příspěvekod Kaja » 10 srp 2010, 19:58

Bára píše:Fotky jsou opravdu nádherné, děkuji moc. Za dlouhých zimních večerů se budeme mít čím kochat. Jste opravdu zlatí, protože takový fotoalbum nemají ani zpěváci, kteří působí mnoho let. Skoro to vypadá, že kolem naší hvězdy pracuje rozsáhlej tým lidí. Na druhou stranu, nefoťte a nenatáčejte, když je před váma takovej mimořádnej fotogenickej materiál :shock: :D

V podstate aj pracuje. Tak vieš, naše archívy sú pripravené na zvýšenú poptávku po materiáloch o ňom, keďže nám je jasné, že bude veľká hviezda - a kde by sme to potom narýchlo zháňali? :wink: :lol: Musíme pracovať systematicky. :lol: A stále ich nie je priveľa, pred chvíľou sme s deckami pozerali Andrewove fotky z posledných dvoch akcií a povedali, že dobré, ale málo! :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Strážnice

Příspěvekod zlatíčko » 12 srp 2010, 17:00

Opravdu byl koncert úžasný,kluci byli uvolnění a Miro vypadal opravdu šťasně :wink: ...Jenom Vás musím trochu opravit. Nasvícený byl střed podia,proto šli vidět Roman a Mirko Bitomský, ale Jaro s Tomim taky nešli vidět...Sama jsem na podiu byla a i Jaro říkal, že na něj nebyla žádná světla a proto se mi nedařilo ho za těma bicíma vůbec fotit :? ...ale jinak byl koncert opravdu úžasný a doufám,že k nám kluci ještě v bližší době zamíří :thumbup:
zlatíčko
 

Re: Strážnice

Příspěvekod fili » 12 srp 2010, 18:10

Bára píše:Fotky jsou opravdu nádherné, děkuji moc. Za dlouhých zimních večerů se budeme mít čím kochat. Jste opravdu zlatí, protože takový fotoalbum nemají ani zpěváci, kteří působí mnoho let. Skoro to vypadá, že kolem naší hvězdy pracuje rozsáhlej tým lidí. Na druhou stranu, nefoťte a nenatáčejte, když je před váma takovej mimořádnej fotogenickej materiál :shock: :D


...Baruš,naprostý souhlas :thumbup: :miro: :thumbup:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Strážnice

Příspěvekod Lilie » 16 srp 2010, 18:39

fili píše:
Bára píše:Fotky jsou opravdu nádherné, děkuji moc. Za dlouhých zimních večerů se budeme mít čím kochat. Jste opravdu zlatí, protože takový fotoalbum nemají ani zpěváci, kteří působí mnoho let. Skoro to vypadá, že kolem naší hvězdy pracuje rozsáhlej tým lidí. Na druhou stranu, nefoťte a nenatáčejte, když je před váma takovej mimořádnej fotogenickej materiál :shock: :D


...Baruš,naprostý souhlas :thumbup: :miro: :thumbup:


Taky souhlasím :thumbup: Já teda nefotím, můj mobil už je na.....dvě věci :lol: (ale mám ho ráda :P ), takže si vždycky hezky počkám, až mě někdo zásobí - všem VELMI děkuji :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Strážnice

Příspěvekod ewilyn » 16 srp 2010, 18:52

Lilie píše:Taky souhlasím :thumbup: Já teda nefotím, můj mobil už je na.....dvě věci :lol: (ale mám ho ráda :P ), takže si vždycky hezky počkám, až mě někdo zásobí - všem VELMI děkuji :D


nemas zaco :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Strážnice

Příspěvekod fili » 16 srp 2010, 18:53

Lilie píše:
fili píše:
Bára píše:Fotky jsou opravdu nádherné, děkuji moc. Za dlouhých zimních večerů se budeme mít čím kochat. Jste opravdu zlatí, protože takový fotoalbum nemají ani zpěváci, kteří působí mnoho let. Skoro to vypadá, že kolem naší hvězdy pracuje rozsáhlej tým lidí. Na druhou stranu, nefoťte a nenatáčejte, když je před váma takovej mimořádnej fotogenickej materiál :shock: :D


...Baruš,naprostý souhlas :thumbup: :miro: :thumbup:


Taky souhlasím :thumbup: Já teda nefotím, můj mobil už je na.....dvě věci :lol: (ale mám ho ráda :P ), takže si vždycky hezky počkám, až mě někdo zásobí - všem VELMI děkuji :D


...není nad to mít ve šmajdobandě tolik šikovných fotografek a fotografa :thumbup: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Předchozí

Zpět na Strážnice (CZ) 6. 8. 2010

cron