Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Jednohubky :)

Příspěvekod Lakí » 25 bře 2010, 17:03

úplně úžasná fotečka... :P .... jak se na ni podivala mamka, tak to schytala židle :lol: ... a klávesnici jsme tak tak schovala .... já nechápu proč to dělá :lol: , aby člověk nosil pampers... :roll: ...
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Příspěvekod gemini » 25 bře 2010, 17:07

To jsem ráda, že se mnou fotka nic nedělá. Jen marně přemýšlím, proč mu fotograf z krásné tlapy udělal pařát. To je jak plakát k filmu Střihoruký Edward.
gemini
 

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod debbie » 25 bře 2010, 18:16

Leila píše:
debbie píše:
Andrew co nám to děláš, jaro a ještě tohle... :shock: :shock: , kdo to má vydržet dělat na zahrádce..ještě, že tam nemáme křoví :oops: :oops:
Letím do Billy, tam to Bravo asi maj, jestli už ho nevykoupily jiné vilné..

:lol: :lol: :lol: Obrázek Obrázek Obrázek


Tak ho opravdu vykoupily, ani jedno na mě nezbylo.....dalo se to čekat. A jak tak koukám na tu fotku konstastuji, že bych mu taky klidně pár kilíček darovala. Že by to bylo od toho, jak ho Katka prohání?
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod Andrew » 25 bře 2010, 18:17

debbie píše:Tak ho opravdu vykoupily, ani jedno na mě nezbylo.....dalo se to čekat. A jak tak koukám na tu fotku konstastuji, že bych mu taky klidně pár kilíček darovala. Že by to bylo od toho, jak ho Katka prohání?

Jsme se shodli, že to je dost stará fotka - z doby Superstar. A to bylo fakt vyžle. Dneska už vypadá dost jinak, viz http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... -Choltice/
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod mari » 25 bře 2010, 18:19

debbie píše:
Leila píše:
debbie píše:
Andrew co nám to děláš, jaro a ještě tohle... :shock: :shock: , kdo to má vydržet dělat na zahrádce..ještě, že tam nemáme křoví :oops: :oops:
Letím do Billy, tam to Bravo asi maj, jestli už ho nevykoupily jiné vilné..

:lol: :lol: :lol: Obrázek Obrázek Obrázek


Tak ho opravdu vykoupily, ani jedno na mě nezbylo.....dalo se to čekat. A jak tak koukám na tu fotku konstastuji, že bych mu taky klidně pár kilíček darovala. Že by to bylo od toho, jak ho Katka prohání?

Je to fotené asi počas SS,je tam rovnaká tapeta ako na foto zo Zivota,ešte z dávnych čias....
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod Kotě » 25 bře 2010, 18:22

Andrew píše:
debbie píše:Tak ho opravdu vykoupily, ani jedno na mě nezbylo.....dalo se to čekat. A jak tak koukám na tu fotku konstastuji, že bych mu taky klidně pár kilíček darovala. Že by to bylo od toho, jak ho Katka prohání?

Jsme se shodli, že to je dost stará fotka - z doby Superstar. A to bylo fakt vyžle. Dneska už vypadá dost jinak, viz http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... -Choltice/

Specielně foto č. 2 je moje oblíbené.... výraz nic moc, ale ty paže!!! :oops:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Misuna » 25 bře 2010, 18:32

No, napíšu to sem :D Do diskuze na druhé fanouškovské stránce napsal pořadatel Slovfestu, že tam Miro poprvý představí svůj vlastní repertoár!!! Mluvil s ním osobně :D :D :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod debbie » 25 bře 2010, 18:36

deppholl píše:
Andrew píše:
debbie píše:Tak ho opravdu vykoupily, ani jedno na mě nezbylo.....dalo se to čekat. A jak tak koukám na tu fotku konstastuji, že bych mu taky klidně pár kilíček darovala. Že by to bylo od toho, jak ho Katka prohání?

Jsme se shodli, že to je dost stará fotka - z doby Superstar. A to bylo fakt vyžle. Dneska už vypadá dost jinak, viz http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... -Choltice/

Specielně foto č. 2 je moje oblíbené.... výraz nic moc, ale ty paže!!! :oops:


Aha tak to jsem si nepřečetla, fakt nestíhám a pak tady trapnim s dávno dopodrobna probraným tématem, ale to je u mně normální..
Tak to pak je jasný, v SS byl hodně hubenej, taky mi přišlo, že mu na těch fotkách z Choltic nějak narostly svaly, takže mi to přišlo divný, kde by je zase potratil.
Na tý fotce je to Deppholl fakt jasně vidět...už je to chlap.. :P :P :P
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod ikka » 25 bře 2010, 18:36

A zdá sa mi, že tam má ešte všetky tie prívesky, ktoré porozdával (porozhadzoval).. To, že je tam chudší, to je pravda, chvalabohu, že začal priberať. Ale ten výraz všetko vynahradzuje.. :wink:
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod debbie » 25 bře 2010, 18:39

ikka píše:A zdá sa mi, že tam má ešte všetky tie prívesky, ktoré porozdával (porozhadzoval).. To, že je tam chudší, to je pravda, chvalabohu, že začal priberať. Ale ten výraz všetko vynahradzuje.. :wink:



Jo, jo vilně se on tváří :oops: :oops:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod Dafi » 25 bře 2010, 20:17

debbie píše:
ikka píše:A zdá sa mi, že tam má ešte všetky tie prívesky, ktoré porozdával (porozhadzoval).. To, že je tam chudší, to je pravda, chvalabohu, že začal priberať. Ale ten výraz všetko vynahradzuje.. :wink:



Jo, jo vilně se on tváří :oops: :oops:


Pravda,pravda jeho sexy gesta ty já můžu,ale ten jeho dětský hrudníček potřebuje ještě hodně posilování.Jenom,aby po LD nezhubnul ještě víc.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod gatla » 25 bře 2010, 21:36

Misuna píše:No, napíšu to sem :D Do diskuze na druhé fanouškovské stránce napsal pořadatel Slovfestu, že tam Miro poprvý představí svůj vlastní repertoár!!! Mluvil s ním osobně :D :D :D

Tak to je supééér!!!! :D :D :D Aspoň to trochu vynahradí tu zrušenou Blavu.... :wink:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod 12345 » 25 bře 2010, 22:17

Andrew píše:Hehe :) Budete mi muset věřit, že jsem na to narazil náhodou, když jsem se podíval na sousední fanclub :D

Je to asi z aktuálního čísla Bravo Girl. A prosím vás. Než na to kliknete, sedněte si :D

http://www.bravogirl.cz/files/szjsozf2lbs5.jpg


Tak teď ještě nabrat tak čtvrt metráku svalů a přihlásit se k Chippendales :roll: :roll: :roll:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Leila » 26 bře 2010, 15:48

Dafi píše: ... Jenom,aby po LD nezhubnul ještě víc.

Včera bol v týždenníku Plus7dní článok o LD a v ňom písali tiež, kto koľko schudol! No a Mirko zatiaľ 3 kilá!!! Na chudom človeku je to dosť vidno! Ja mám také tušenie, že nám tam ostane až do finále a potom si viete predstaviť jeho figúru??? :roll: :shock: Tak ja teda nie !!!! :evil: :(
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

fotka

Příspěvekod Sidney » 26 bře 2010, 16:29

Leila píše:
kobitka píše: Jo a kdy se konečně dočkám těch svalů? Zatím to vypadá, že by nás mohli obvinit s pedofilie. Prostě kde nic tu nic :(

Tak skoro sa ich asi nedočkáme :( Zatiaľ nám chudne a aby v poslednom kole nevyzeral ako Obrázek Na svaly by potreboval Obrázek !!!


Ale sak to je fotene este v SS. Teraz je trosku mocnejsi, bolo to vidiet v tom prvom kole lets. Mne by sa hodil do glamrocku, 70 roky. Ale to by sa musel aj trochu nalicit. :D :D :D :D :D :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron