Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Jednohubky :)

Příspěvekod Sidney » 26 bře 2010, 16:35

Leila píše:
Dafi píše: ... Jenom,aby po LD nezhubnul ještě víc.

Včera bol v týždenníku Plus7dní článok o LD a v ňom písali tiež, kto koľko schudol! No a Mirko zatiaľ 3 kilá!!! Na chudom človeku je to dosť vidno! Ja mám také tušenie, že nám tam ostane až do finále a potom si viete predstaviť jeho figúru??? :roll: :shock: Tak ja teda nie !!!! :evil: :(


Neostane tam az do finale, Cesi nehlasuju a Slovaci mu tolko hlasov nebudu posielat. Dufam. Nech ide odtial co najskor prec. Trenovat po nociach, ved to je strasne. :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: fotka

Příspěvekod Leila » 26 bře 2010, 16:52

Sidney píše:
Ale sak to je fotene este v SS. Teraz je trosku mocnejsi, bolo to vidiet v tom prvom kole lets. Mne by sa hodil do glamrocku, 70 roky. Ale to by sa musel aj trochu nalicit. :D :D :D :D :D :D

Hej, ta fotka je staršia s tmavším pozadím a ešte viac ho zoštíhľuje tieň pozdž ruky! Veď aj prsty má tam tenučké! Je to zle otieňované :evil:
A keď si zoberie za vzor HIM, tak sa možno aj nalíči!!! :lol: :lol: :lol: Videla som minule v jednom klipe toho speváka a spieval tam tiež do pol pása nahý, ale vyzeral strašne :roll: To Mirko oproti nemu jedna báseň! :oops: :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: fotka

Příspěvekod Sidney » 26 bře 2010, 17:08

Leila píše:
Sidney píše:
Ale sak to je fotene este v SS. Teraz je trosku mocnejsi, bolo to vidiet v tom prvom kole lets. Mne by sa hodil do glamrocku, 70 roky. Ale to by sa musel aj trochu nalicit. :D :D :D :D :D :D

Hej, ta fotka je staršia s tmavším pozadím a ešte viac ho zoštíhľuje tieň pozdž ruky! Veď aj prsty má tam tenučké! Je to zle otieňované :evil:
A keď si zoberie za vzor HIM, tak sa možno aj nalíči!!! :lol: :lol: :lol: Videla som minule v jednom klipe toho speváka a spieval tam tiež do pol pása nahý, ale vyzeral strašne :roll: To Mirko oproti nemu jedna báseň! :oops: :P


Myslis Vileho, naliceny chodi, no viac ako vacsina zenskych. Klip Join me, napriklad. Ale Mirovi by take jemne licenie aj pristalo. :) Tak ako v Deep purple...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: fotka

Příspěvekod Leila » 26 bře 2010, 18:25

Sidney píše:
Myslis Vileho, naliceny chodi, no viac ako vacsina zenskych. Klip Join me, napriklad. Ale Mirovi by take jemne licenie aj pristalo. :) Tak ako v Deep purple...

Práve že mne sa Mirko páči viac, keď nie je nalíčený! :P Snáď tak ešte prepudrovať nos :lol: :? ale viac nič, šminky na mužoch ja nemusím :evil: Ale každému sa páči niečo iné, každý má iný pohľad na "krásu" :P :P 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: fotka

Příspěvekod Sidney » 26 bře 2010, 18:35

Leila píše:
Sidney píše:
Myslis Vileho, naliceny chodi, no viac ako vacsina zenskych. Klip Join me, napriklad. Ale Mirovi by take jemne licenie aj pristalo. :) Tak ako v Deep purple...

Práve že mne sa Mirko páči viac, keď nie je nalíčený! :P Snáď tak ešte prepudrovať nos :lol: :? ale viac nič, šminky na mužoch ja nemusím :evil: Ale každému sa páči niečo iné, každý má iný pohľad na "krásu" :P :P 8)


Ach, ja som to tak nemyslela... Jasne, ze sa mi pacia nenaliceni muzi, ale Miro je typ, ktory si v malom mnozstve aj take nieco moze dovolit. A nevyzera to divne ako by to vyzeralo na mnohych inych muzoch. Ved je predsa "rockova babika" :D :D :D Ale zas keby chodil zmalovany jak Lady GAGA, tak to zas nie. :evil:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: fotka

Příspěvekod Leila » 26 bře 2010, 18:45

Sidney píše:
Ach, ja som to tak nemyslela... Jasne, ze sa mi pacia nenaliceni muzi, ale Miro je typ, ktory si v malom mnozstve aj take nieco moze dovolit. A nevyzera to divne ako by to vyzeralo na mnohych inych muzoch. Ved je predsa "rockova babika" :D :D :D Ale zas keby chodil zmalovany jak Lady GAGA, tak to zas nie. :evil:

jj, naša "rocková bábika" , najkrajšia na svete ! Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: fotka

Příspěvekod 12345 » 26 bře 2010, 20:44

Sidney píše:
Ach, ja som to tak nemyslela... Jasne, ze sa mi pacia nenaliceni muzi, ale Miro je typ, ktory si v malom mnozstve aj take nieco moze dovolit. A nevyzera to divne ako by to vyzeralo na mnohych inych muzoch.


Souhlas. Někdy to je na chlapech i sexy a v muzice se to rozhodně snese.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: fotka

Příspěvekod Dafi » 27 bře 2010, 11:35

Leila píše:
Sidney píše:
Ach, ja som to tak nemyslela... Jasne, ze sa mi pacia nenaliceni muzi, ale Miro je typ, ktory si v malom mnozstve aj take nieco moze dovolit. A nevyzera to divne ako by to vyzeralo na mnohych inych muzoch. Ved je predsa "rockova babika" :D :D :D Ale zas keby chodil zmalovany jak Lady GAGA, tak to zas nie. :evil:

jj, naša "rocková bábika" , najkrajšia na svete ! Obrázek


Nechci tady spekulovat jestli by Mirovi slušelo nebo neslušelo být trochu namalovaný,ale já mám dojem ,že on má mírně ztmavené obočí a řasy (nabarvené),možná při focení a vystoupeních mu malují i stíny na oči.Zdá se mi to proto,protože když jsem ho viděla poprvé(castingi a dlouhá cesta v SS)tak tam nebyl tak výrazný,řekla bych až tak trochu albín.A jestli je opravdu tak trochu dobarvený,tak v jeho případě to opravdu není na škodu.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: fotka

Příspěvekod Macyáš » 27 bře 2010, 11:48

Dafi píše:
Leila píše:
Sidney píše:
Ach, ja som to tak nemyslela... Jasne, ze sa mi pacia nenaliceni muzi, ale Miro je typ, ktory si v malom mnozstve aj take nieco moze dovolit. A nevyzera to divne ako by to vyzeralo na mnohych inych muzoch. Ved je predsa "rockova babika" :D :D :D Ale zas keby chodil zmalovany jak Lady GAGA, tak to zas nie. :evil:

jj, naša "rocková bábika" , najkrajšia na svete ! Obrázek


Nechci tady spekulovat jestli by Mirovi slušelo nebo neslušelo být trochu namalovaný,ale já mám dojem ,že on má mírně ztmavené obočí a řasy (nabarvené),možná při focení a vystoupeních mu malují i stíny na oči.Zdá se mi to proto,protože když jsem ho viděla poprvé(castingi a dlouhá cesta v SS)tak tam nebyl tak výrazný,řekla bych až tak trochu albín.A jestli je opravdu tak trochu dobarvený,tak v jeho případě to opravdu není na škodu.


Jo Dafi, už jsem se tady nad tím taky pozastavovala, že je zvláštní, že takový přírodní bloňdák má tmavé obočí. To se opravdu většinou neděje. Otázkou je, zda příroda uděla (příjemnou) chybu a nebo ji Miro pomohl.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: fotka

Příspěvekod 12345 » 27 bře 2010, 12:01

Macyáš píše:
Jo Dafi, už jsem se tady nad tím taky pozastavovala, že je zvláštní, že takový přírodní bloňdák má tmavé obočí. To se opravdu většinou neděje. Otázkou je, zda příroda uděla (příjemnou) chybu a nebo ji Miro pomohl.


Nebo vizážisti v superstar:

Obrázek

Mně se zdá, že tady má obočí celkem světlé. Světlejší (?) než teď.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: fotka

Příspěvekod Dafi » 27 bře 2010, 13:58

12345 píše:
Macyáš píše:
Jo Dafi, už jsem se tady nad tím taky pozastavovala, že je zvláštní, že takový přírodní bloňdák má tmavé obočí. To se opravdu většinou neděje. Otázkou je, zda příroda uděla (příjemnou) chybu a nebo ji Miro pomohl.


Nebo vizážisti v superstar:

Obrázek

Mně se zdá, že tady má obočí celkem světlé. Světlejší (?) než teď.


Ano, tady je to vidět ,že je světlejší a takový trochu jiný.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Franci » 27 bře 2010, 14:05

Aj mne sa zdá a aj tie vlasky tam má krásne zlaté. Na ostatnách fotkách ich má akési tmavšie. Alebo sa mi to len zdá? :?: Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: fotka

Příspěvekod Sidney » 27 bře 2010, 15:25

Dafi píše:
12345 píše:
Macyáš píše:
Jo Dafi, už jsem se tady nad tím taky pozastavovala, že je zvláštní, že takový přírodní bloňdák má tmavé obočí. To se opravdu většinou neděje. Otázkou je, zda příroda uděla (příjemnou) chybu a nebo ji Miro pomohl.


Nebo vizážisti v superstar:

Obrázek

Mně se zdá, že tady má obočí celkem světlé. Světlejší (?) než teď.


Ano, tady je to vidět ,že je světlejší a takový trochu jiný.


Asi ho ma napustene tmavohnedou, mihalnice moze mat tmavsie. Blond ludia maju, to je v pohode. Ale tmavsie obocie ma ovela lepsie. Bude si upravovat aj tvar obocia, zda sa mi. :D Alebo je ta fotka len taka vyblita??? Ale ved to je jedno, hlavne ze vyzera super. :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: fotka

Příspěvekod Macyáš » 27 bře 2010, 16:14

Sidney píše:
Asi ho ma napustene tmavohnedou, mihalnice moze mat tmavsie. Blond ludia maju, to je v pohode. Ale tmavsie obocie ma ovela lepsie. Bude si upravovat aj tvar obocia, zda sa mi. :D Alebo je ta fotka len taka vyblita??? Ale ved to je jedno, hlavne ze vyzera super. :D


I já bych řekla, že tady má to obočí tak nějak víc napřírodno. V současné době vypadá upraveněji - tenčí .
Btw. "mihalnice" - legrační výraz.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: fotka

Příspěvekod Sidney » 27 bře 2010, 17:51

Macyáš píše:
Sidney píše:
Asi ho ma napustene tmavohnedou, mihalnice moze mat tmavsie. Blond ludia maju, to je v pohode. Ale tmavsie obocie ma ovela lepsie. Bude si upravovat aj tvar obocia, zda sa mi. :D Alebo je ta fotka len taka vyblita??? Ale ved to je jedno, hlavne ze vyzera super. :D


I já bych řekla, že tady má to obočí tak nějak víc napřírodno. V současné době vypadá upraveněji - tenčí .
Btw. "mihalnice" - legrační výraz.


Jak je to u vas? Řasy, alebo tak nejak?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron