Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Jednohubky :)

Příspěvekod kobitka » 25 bře 2010, 13:29

jejda, že by první kalhoty, které mu nespadnou nebo ta fotka zkresluje :) ? Jo a kdy se konečně dočkám těch svalů? Zatím to vypadá, že by nás mohli obvinit s pedofilie. Prostě kde nic tu nic :( .
Už by toho svlíkání mohl nechat! Nijak mně to nepohoršuje ale ho to krapet degraduje. V SS z něj udělali rockera tak proč se teď pořád snaží zařadit se do škatulky "sex symbol". Proč prostě nemůže bý svůj :?:
Ale i tak díky Andrew ale asi jsem moc přísná pozorovatelka.
Naposledy upravil kobitka dne 25 bře 2010, 13:33, celkově upraveno 1
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod gatla » 25 bře 2010, 13:31

Andrew píše:
Než na to kliknete, sedněte si :D



Proč :?: Abychom si zničily židle :?: :!:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod Kotě » 25 bře 2010, 13:33

gatla píše:
Andrew píše:
Než na to kliknete, sedněte si :D



Proč :?: Abychom si zničily židle :?: :!:

Jo to dobrý :lol: :lol: ,no já pod ní rovnou spadla :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Kaja » 25 bře 2010, 13:54

Bára píše:
deppholl píše:
Andrew píše:
Macyáš píše:Zdá se, že Miro by už se oblečenej ani necítil dobře. :lol: Po těch LSD- oblečcích apod.rajcovních pózách se už normálně těším, až tu holky hodí zase normálního Mira z dnešního koncíku v Blavě.

Líp bych to neřek. A doufám, že bude výbuch. Ty ulíznutý vlasy fakt ne :?

Copak dnešek, ale zítřek!!! To má v Hodoníně koncert a má na něm slavit jmeniny!! Tak doufám v kalhoty visící na mobilu a nahou huď :lol: :P !!! Tu fotku bys měl býval poslat až VEČER!!! Ještě že sem nikdo nepřišel, když jsem spadla pod stůl. Ale nevím kdy je to focené.je tam hubenější, než se mi zdál v poslední době (v Teleránu bylo už tričko pěkně zaplněné :D )
Taky se mi zdá, že se v poslední době trochu zakulatil, ale opravdu jenom trochu. S tím Hodonínem mě nestrašte, ještě jsem se nevzpamatovala z těch Choltic. Snad nebude moc řádit, protože tam budou i děti v doprovodu rodičů. Takže moje přání: Všeho s mírou, Miro!


No na to sa nespoliehaj, hlavne, keď má meniny. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 25 bře 2010, 14:00

kobitka píše:jejda, že by první kalhoty, které mu nespadnou nebo ta fotka zkresluje :) ? Jo a kdy se konečně dočkám těch svalů? Zatím to vypadá, že by nás mohli obvinit s pedofilie. Prostě kde nic tu nic :( .
Už by toho svlíkání mohl nechat! Nijak mně to nepohoršuje ale ho to krapet degraduje. V SS z něj udělali rockera tak proč se teď pořád snaží zařadit se do škatulky "sex symbol". Proč prostě nemůže bý svůj :?:
Ale i tak díky Andrew ale asi jsem moc přísná pozorovatelka.


Tak, ak Mira zachvátil rock z čias mojej mladosti, tam sa všetci poriadni rockeri furt vyzliekali, kto nie, bol takmer spoločensky nemožný. Takže podľa mňa je v tej správnej škatuľke,no možno teraz sa to už nenosí a zaspali sme dobu :-). Ja viem, no, nemá sa vyzliekať tak často a aspoň gate mu majú držať na zadku, áno. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Leila » 25 bře 2010, 14:30

kobitka píše: Jo a kdy se konečně dočkám těch svalů? Zatím to vypadá, že by nás mohli obvinit s pedofilie. Prostě kde nic tu nic :(

Tak skoro sa ich asi nedočkáme :( Zatiaľ nám chudne a aby v poslednom kole nevyzeral ako Obrázek Na svaly by potreboval Obrázek !!!
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Luciinetska » 25 bře 2010, 14:36

Andrew píše:Kdybyste si to bravíčko koupili, mohli byste mi napsat tu adresu, co je na tý fotce vpravo dole? Z toho obrázku to fakt nepřečtu a zajímalo by mě to :)


profimedia.cz
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod Haňula » 25 bře 2010, 15:54

Andrew píše:Hehe :) Budete mi muset věřit, že jsem na to narazil náhodou, když jsem se podíval na sousední fanclub :D

Je to asi z aktuálního čísla Bravo Girl. A prosím vás. Než na to kliknete, sedněte si :D

http://www.bravogirl.cz/files/szjsozf2lbs5.jpg

Teda Andrew, já snad budu platit pokutu za zničenou židli ve školní studovně :D :oops: Že bych si to Bravo girl poprvý v životě koupila :?: :!: :D :D :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod Haňula » 25 bře 2010, 15:58

Bára píše:
deppholl píše:
Andrew píše:
Macyáš píše:Zdá se, že Miro by už se oblečenej ani necítil dobře. :lol: Po těch LSD- oblečcích apod.rajcovních pózách se už normálně těším, až tu holky hodí zase normálního Mira z dnešního koncíku v Blavě.

Líp bych to neřek. A doufám, že bude výbuch. Ty ulíznutý vlasy fakt ne :?

Copak dnešek, ale zítřek!!! To má v Hodoníně koncert a má na něm slavit jmeniny!! Tak doufám v kalhoty visící na mobilu a nahou huď :lol: :P !!! Tu fotku bys měl býval poslat až VEČER!!! Ještě že sem nikdo nepřišel, když jsem spadla pod stůl. Ale nevím kdy je to focené.je tam hubenější, než se mi zdál v poslední době (v Teleránu bylo už tričko pěkně zaplněné :D )
Taky se mi zdá, že se v poslední době trochu zakulatil, ale opravdu jenom trochu. S tím Hodonínem mě nestrašte, ještě jsem se nevzpamatovala z těch Choltic. Snad nebude moc řádit, protože tam budou i děti v doprovodu rodičů. Takže moje přání: Všeho s mírou, Miro!

V Hodoníně asi bude pěkně veselo :D Chystají se tam webgardenky a kytarka plánuje "akci ve velkém stylu" a nějakou vanilkovou vodku :D Teda nedokážu si představit tu chuť... :shock:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod debbie » 25 bře 2010, 16:33

Andrew píše:Hehe :) Budete mi muset věřit, že jsem na to narazil náhodou, když jsem se podíval na sousední fanclub :D

Je to asi z aktuálního čísla Bravo Girl. A prosím vás. Než na to kliknete, sedněte si :D

http://www.bravogirl.cz/files/szjsozf2lbs5.jpg


Andrew co nám to děláš, jaro a ještě tohle... :shock: :shock: , kdo to má vydržet dělat na zahrádce..ještě, že tam nemáme křoví :oops: :oops:
Letím do Billy, tam to Bravo asi maj, jestli už ho nevykoupily jiné vilné..
Naposledy upravil debbie dne 25 bře 2010, 16:36, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod Andrew » 25 bře 2010, 16:34

Luciinetska píše:
Andrew píše:Kdybyste si to bravíčko koupili, mohli byste mi napsat tu adresu, co je na tý fotce vpravo dole? Z toho obrázku to fakt nepřečtu a zajímalo by mě to :)

profimedia.cz

Děkuju.

To ovšem znamená, že ty fotky by se měly dát normálně koupit a ne že je má Miro doma schovaný a čas od času fanynky nějakou rozžhaví :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Lenka » 25 bře 2010, 16:47

Andrew píše:Kdybyste si to bravíčko koupili, mohli byste mi napsat tu adresu, co je na tý fotce vpravo dole? Z toho obrázku to fakt nepřečtu a zajímalo by mě to :)

foto:profimedia.cz
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Lenka » 25 bře 2010, 16:48

Lenka píše:
Andrew píše:Kdybyste si to bravíčko koupili, mohli byste mi napsat tu adresu, co je na tý fotce vpravo dole? Z toho obrázku to fakt nepřečtu a zajímalo by mě to :)

foto:profimedia.cz

Aha tak koukám že mě Lucinetska předeběhla:-D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Andrew » 25 bře 2010, 16:50

Aspoň je vidět, kdo všechno jste si ho koupili :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Jednohubky :)

Příspěvekod Leila » 25 bře 2010, 16:56

debbie píše:
Andrew co nám to děláš, jaro a ještě tohle... :shock: :shock: , kdo to má vydržet dělat na zahrádce..ještě, že tam nemáme křoví :oops: :oops:
Letím do Billy, tam to Bravo asi maj, jestli už ho nevykoupily jiné vilné..

:lol: :lol: :lol: Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron