Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Star

Příspěvekod Kaja » 26 úno 2010, 01:03

To, že je Miro teraz sebavedomejší a suverénnejší, mi pripadá ako zákonitosť, predsa vidí, čo porobil s tisíckami ľudí, určite sa teraz k nemu inak chovajú aj profesionáli, berú ho vážne (každý chce na ňom niečo vytĺcť). S tým sa musíme zmieriť, že to skromné decko je ta het. Napriek tomu dúfam, že v princípe ho to nezmenilo, jeho postoj k životu, ľuďom, to nie je niečo, čo sa mení zo dňa na deň, pretože to zo dňa na deň ani nezískal, sú to veci, ktoré sa v človeku dosť hlboko usadia.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ewilyn » 26 úno 2010, 01:04

Kaja píše:
Macyáš píše:fanusicka, super report ...diky
A ta první fotka ... tak to je ..WAU... :shock:
Tak tuhle kdyby Mirec viděl, už by neváhal ...


Neviem, či Mirovi neprekáža práve tá jej nevinnosť a konzervatívnosť. Myslím, že sú skutočne dosť rozdielni.

Napadla ma v súvislosti s tým taká Pomáda. :)


Jednoznacne bola pre Mira primlada....kazdy z ich od vztahu ocakava nieco nie...a Domca je skutocne velmi konzervativna
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Macyáš » 26 úno 2010, 01:16

Nějak vám nevím, co k daným tématům říct. Jestli se změnil, zda mu narostl nosánek nahoru, jak to má s Dominikou apod. Všechno co se kolem toho píše a říká jsou jen dohady a spekulace - všech - novinářů i nás. A proto si z těchto "informací" nedokážu utvořit názor o realitě. Všechny tyto zprávy mně ovlivní jen velice krátkodobě a to asi v takovém časovém úseku, po jaký je čtu. Nerada bych totiž komukoliv ukřivdila.
A to je taky ten důvod, proč se převážné zaměřuju jen na ty méně duchaplné a pro mnohé povrchní komentáře k faktům, které můžu posoudit na "vlastní oči" a "na vlastní uši". ( a pak vypadám jak chlípná tetka :lol: :lol: ).
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod ewilyn » 26 úno 2010, 01:39

Kaja píše:To, že je Miro teraz sebavedomejší a suverénnejší, mi pripadá ako zákonitosť, predsa vidí, čo porobil s tisíckami ľudí, určite sa teraz k nemu inak chovajú aj profesionáli, berú ho vážne (každý chce na ňom niečo vytĺcť). S tým sa musíme zmieriť, že to skromné decko je ta het. Napriek tomu dúfam, že v princípe ho to nezmenilo, jeho postoj k životu, ľuďom, to nie je niečo, čo sa mení zo dňa na deň, pretože to zo dňa na deň ani nezískal, sú to veci, ktoré sa v človeku dosť hlboko usadia.


krasne povedane 8)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ewilyn » 26 úno 2010, 01:52

Macyáš píše:Nějak vám nevím, co k daným tématům říct. Jestli se změnil, zda mu narostl nosánek nahoru, jak to má s Dominikou apod. Všechno co se kolem toho píše a říká jsou jen dohady a spekulace - všech - novinářů i nás. A proto si z těchto "informací" nedokážu utvořit názor o realitě. Všechny tyto zprávy mně ovlivní jen velice krátkodobě a to asi v takovém časovém úseku, po jaký je čtu. Nerada bych totiž komukoliv ukřivdila.
A to je taky ten důvod, proč se převážné zaměřuju jen na ty méně duchaplné a pro mnohé povrchní komentáře k faktům, které můžu posoudit na "vlastní oči" a "na vlastní uši". ( a pak vypadám jak chlípná tetka :lol: :lol: ).


No ja som uz mala cest vidiet "na vlastne oci" a musim povedat- ten skromny chlapec je uz skutocne prec, je suverenejsi, sebavedomejsi, zlepsil sa spevacky, charizma je uzasne 8) ...ale akosi som mala pocit, ze mu to 2 hodinove meskanie nijak extra nevadilo, i ked sa ospravedlnil... meskava pravidelne ....a zaspieva presne tolko, kolko musi- ziadne pridavky pre fanusikov...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Andrew » 26 úno 2010, 02:08

ewilyn píše:...ale akosi som mala pocit, ze mu to 2 hodinove meskanie nijak extra nevadilo, i ked sa ospravedlnil... meskava pravidelne

Tohle by mi na tom vadilo nejvíc, protože to je prostě neúcta k fanouškům. Ale ono ho naučí pokoře, až se místo něj objeví novej plyšák :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Paula » 26 úno 2010, 13:31

ewilyn píše:No ja som uz mala cest vidiet "na vlastne oci" a musim povedat- ten skromny chlapec je uz skutocne prec, je suverenejsi, sebavedomejsi, zlepsil sa spevacky, charizma je uzasne 8) ...ale akosi som mala pocit, ze mu to 2 hodinove meskanie nijak extra nevadilo, i ked sa ospravedlnil... meskava pravidelne ....a zaspieva presne tolko, kolko musi- ziadne pridavky pre fanusikov...

doobeda som bola v Žiline a keď som šla po Mariánskom námestí, tak som si spomenula na Mirovo vystúpenie, neskutočnú zimu a na naše fórum.
Ewi..dnes sú to presne 2 týždne, čo sme tam spolu mrzli a čakali na naše milé, strapaté a charizmatické stvorenie. V skutočnosti meškal "len" pol hodinu, lebo prišiel niečo po 19., ale bolo jasné, že nepôjde hneď spievať, tak ho predbehli Kochanski. Ale je pravda, že my sme na neho museli čakať 2 hodiny (a to neratám ďalšie hodinu, čo sme tam čakali, aby sme mali dobrého fleka) keďže všetko tam bolo posuné a neuveriteľne som tam nadávala, lebo som bolo celá premrznutá. V duchu som preklínala deň, keď som začala Mirovi fandiť. Som si hovorila, že to len šialenec môže v takej zime čakať na niekoho vystúpenie a ešte mi v mysli behali myšlienky, že ma nikto nedostane na koncert do BA, že toto je moje prvé a posledné vystúpenie, na ktoré som sa trepala. Ale keď vyšiel na pódium a začal spievať, tak som zabudla na všetky negatívne myšlienky. Kvôli tomu hlasu, energii, charizme a ďalším veciam, by som si to nekonečné čakanie zopakavola v pohode ešte raz a tam sa nobudil ešte väčší záujem o koncert do Blavy. Odvtedy prvé čo urobím, keď zapnem notebook, tak idem na stránku Heinekenu, či náhodou sa nepredávajú lístky (haha aká som naivná :lol: ) a až potom idem na toto fórum. Ale už začínam mať pochybnosti, či vôbec nejaký koncert bude :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 26 úno 2010, 13:32

Andrew píše:Tohle by mi na tom vadilo nejvíc, protože to je prostě neúcta k fanouškům. Ale ono ho naučí pokoře, až se místo něj objeví novej plyšák :)

veď on si nás začne jedného dňa vážiť :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Prečo?

Příspěvekod Franci » 26 úno 2010, 13:49

Mirko i Domča sú v Star pekní. :) Ale prečo si všetci myslíte, že bola do Mirka zaľúbená a teraz len zatĺka? Ja tomu neverím. Domča naozaj nie je ten typ, ktorý by klamal. Nikto nevie, ako to medzi nimi je, len oni dvaja. A myslím si že Mirko je stále taký aký bol v Superstar. Dominika povedala v článku slovo napríklad, takže tam nevymenovala všetkých. Možno tí ,čo sa zmenili sú trebárs Chodúr, Leona..... Nik nevie.
Nechápem to, ale odvtedy, čo si s Domčou píšem, som si ju ešte via cobľúbila. :P
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Lenka » 26 úno 2010, 17:36

Ahojky.Díky moc za ten STAR,Mirovi to tam fakt děsně sekne.A Andrew díky že jsi jí dal do záhlaví paráda.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod ewilyn » 26 úno 2010, 19:57

fanusicka píše: doobeda som bola v Žiline a keď som šla po Mariánskom námestí, tak som si spomenula na Mirovo vystúpenie, neskutočnú zimu a na naše fórum.
Ewi..dnes sú to presne 2 týždne, čo sme tam spolu mrzli a čakali na naše milé, strapaté a charizmatické stvorenie. V skutočnosti meškal "len" pol hodinu, lebo prišiel niečo po 19., ale bolo jasné, že nepôjde hneď spievať, tak ho predbehli Kochanski. Ale je pravda, že my sme na neho museli čakať 2 hodiny (a to neratám ďalšie hodinu, čo sme tam čakali, aby sme mali dobrého fleka) keďže všetko tam bolo posuné a neuveriteľne som tam nadávala, lebo som bolo celá premrznutá. V duchu som preklínala deň, keď som začala Mirovi fandiť. Som si hovorila, že to len šialenec môže v takej zime čakať na niekoho vystúpenie a ešte mi v mysli behali myšlienky, že ma nikto nedostane na koncert do BA, že toto je moje prvé a posledné vystúpenie, na ktoré som sa trepala. Ale keď vyšiel na pódium a začal spievať, tak som zabudla na všetky negatívne myšlienky. Kvôli tomu hlasu, energii, charizme a ďalším veciam, by som si to nekonečné čakanie zopakavola v pohode ešte raz a tam sa nobudil ešte väčší záujem o koncert do Blavy. Odvtedy prvé čo urobím, keď zapnem notebook, tak idem na stránku Heinekenu, či náhodou sa nepredávajú lístky (haha aká som naivná :lol: ) a až potom idem na toto fórum. Ale už začínam mať pochybnosti, či vôbec nejaký koncert bude :?


i mna ocaril svojou charizmou, vystupovanim, uzasnym hlasovym prejavom a chcem ho vidiet znova - vystupenie ma strasne bavilo, ale nie to, co mu predchadzalo... a vzhladom k velkemu meskaniu odchadzalo par ludi sklamanych :( - nemohli kvoli spojom cakat tak dlho :?
Ked som par ludom spomenula, ze sme nanho cakali 2 hodiny- tak reaguju velmi poburene.. :x ..toto sa skratka nerobi, nie je to profesionalne..
Keby sa jednalo o plateny koncert, asi by reakcie ludi boli poriadne burlive 8) ..a ani na nejakom vacsom festaku by si to dovolit nemohol...
Nebola by som rada, keby ziskal pocit, ze je to v poho...a moze si taketo excesy dovolit...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 26 úno 2010, 20:24

ewilyn píše:
i mna ocaril svojou charizmou, vystupovanim, uzasnym hlasovym prejavom a chcem ho vidiet znova - vystupenie ma strasne bavilo, ale nie to, co mu predchadzalo... a vzhladom k velkemu meskaniu odchadzalo par ludi sklamanych :( - nemohli kvoli spojom cakat tak dlho :?
Ked som par ludom spomenula, ze sme nanho cakali 2 hodiny- tak reaguju velmi poburene.. :x ..toto sa skratka nerobi, nie je to profesionalne..
Keby sa jednalo o plateny koncert, asi by reakcie ludi boli poriadne burlive 8) ..a ani na nejakom vacsom festaku by si to dovolit nemohol...
Nebola by som rada, keby ziskal pocit, ze je to v poho...a moze si taketo excesy dovolit...

na to, čo tomu predchádzalo by som najradšej zabudla.....snáď sa z toho ponaučil a nebude sa to už opakovať, lebo takto stratí kopec fanúšikov :? Keby nemeškal a začal načas, tak po jeho vystúpení by som šla rovno na autobus. Ale keďže sa tak nestalo a jeho vystúpenie skončilo niečo po 21. hodine a mne išiel autobus až o 22.30 a nemala som čo robiť v meste, tak som si povedala, že si vystojím aspoň tu radu na podpis alebo keď na mňa nevyjde rad, tak si ho aspoň obzriem zblízka. Oboje sa mi splnilo: aj podpis som dostala, aj som si ho obzrela :P čiže takto som si vykompenzovala to nekonečné čakanie :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Prečo?

Příspěvekod Kaja » 26 úno 2010, 22:33

Franci píše:Mirko i Domča sú v Star pekní. :) Ale prečo si všetci myslíte, že bola do Mirka zaľúbená a teraz len zatĺka? Ja tomu neverím. Domča naozaj nie je ten typ, ktorý by klamal. Nikto nevie, ako to medzi nimi je, len oni dvaja. A myslím si že Mirko je stále taký aký bol v Superstar. Dominika povedala v článku slovo napríklad, takže tam nevymenovala všetkých. Možno tí ,čo sa zmenili sú trebárs Chodúr, Leona..... Nik nevie.
Nechápem to, ale odvtedy, čo si s Domčou píšem, som si ju ešte via cobľúbila. :P


Máš pravdu, nevieme o tom nič.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod mari » 26 úno 2010, 22:35

Prišla som na to,že jediné,čo by ma mohlo vyliečiť z totálneho ušmajdenia je zlý album :( .Zatiaľ mi nevadí ako sa chová ,mne sa tá jeho záhadnosť a zvýšené sebavedomie celkom páčia) ale musí to byť podložené kvalitnou hudbou,a to ak nebude,potom ma sklame :!:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod kobitka » 27 úno 2010, 22:48

Tak mně napadla jedna blbost ohledně vašich dohadů o tom jestli se zmněnil nebo jestli má krapet nosánek na horu. Až vy co jedete do Liberce a budete ve VIP zóně zkuste ho odchytit a udělat s ním mini rozhovor(chtělo by to inteligentí otázky, které ještě nenapadly žádného redaktora) a podle toho co a jakým stylem odpoví lehce příjdete na to, jestli se zmněnil nebo je to pořád ten hodný a milý hoch od vedle.
Sakra už se pomalu bojím zapojovat mozek. :(
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...