Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Star

Star

Příspěvekod Paula » 23 úno 2010, 22:01

v novom Stare je štvorstránkový článok o Dominike, ale čo je dôležité - z toho na 1 A4 je Mirova fotka - nová, ktorú sme ešte nevideli (vyzerá tam brutálne dobre :P a v takom malom obdĺžniku je napísané:

Maká na sebe
Strieborný superstárista Miroslav Šmajda (20!!!) o vlastnú budúcnosť strach nemá. "Momentálne mám veľa vystúpení a na nedostatok práce sa rozhodne nemôžem sťažovať", priznal dievčenský idol, pričom si ale uvedomuje, že nemôže zaspať na vavrínoch. "Snažím sa, aby som bol stále lepším spevákom."

Môžem vám tu fotku preskenovať, ale až vo štvrtok večer, lebo dovtedy budem kysnúť na intráku. Ale možno to bude dovtedy aj na internetovej stránke Staru. :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 23 úno 2010, 22:33

A venuju sa tam i nasej oblubenej otrepanej teme: Domca a Miro ?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod mari » 23 úno 2010, 22:39

Dcéra písala Dominike na facebook,ako je to s MIrom,čo je pravda na tých článkoch...Písava tam pravidelne jej mama,tak skúsila....Zatiaľ žiadna reakcia...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Paula » 23 úno 2010, 22:52

ewilyn píše:A venuju sa tam i nasej oblubenej otrepanej teme: Domca a Miro ?

top vieš, že áno :wink:

Počas súťaže ťa často spájali s Mirom Šmajdom. Ste v kontakte?
S Mirom ma dávali dokopy, a to na základe jednej dokrútky. Potom som vyzerala ako po uši zamilovaná pubertiačka. A vrchol bol, keď som vypadla a Mirko ma objal. Na druhý deň vyšli titulky, že najmilšie objatie atď...Ale pritom my sme boli vždy len dobrí kamaráti. Nič viac v tom nebolo. No a mojich rodičov to potom už dosť štvalo. Už nemohli vidieť, keď sme sa kamarátsky objali, pretože sa báli, aby novinári zase nepísali hlúposti.
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod mari » 23 úno 2010, 23:06

fanusicka píše:
ewilyn píše:A venuju sa tam i nasej oblubenej otrepanej teme: Domca a Miro ?

top vieš, že áno :wink:

Počas súťaže ťa často spájali s Mirom Šmajdom. Ste v kontakte?
S Mirom ma dávali dokopy, a to na základe jednej dokrútky. Potom som vyzerala ako po uši zamilovaná pubertiačka. A vrchol bol, keď som vypadla a Mirko ma objal. Na druhý deň vyšli titulky, že najmilšie objatie atď...Ale pritom my sme boli vždy len dobrí kamaráti. Nič viac v tom nebolo. No a mojich rodičov to potom už dosť štvalo. Už nemohli vidieť, keď sme sa kamarátsky objali, pretože sa báli, aby novinári zase nepísali

Prečo som mala taký pocit,že tá Dominika by ho brala????Ale ked Miro nič,tak zatlkala?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod ewilyn » 23 úno 2010, 23:28

mari píše:
fanusicka píše:
ewilyn píše:A venuju sa tam i nasej oblubenej otrepanej teme: Domca a Miro ?

top vieš, že áno :wink:

Počas súťaže ťa často spájali s Mirom Šmajdom. Ste v kontakte?
S Mirom ma dávali dokopy, a to na základe jednej dokrútky. Potom som vyzerala ako po uši zamilovaná pubertiačka. A vrchol bol, keď som vypadla a Mirko ma objal. Na druhý deň vyšli titulky, že najmilšie objatie atď...Ale pritom my sme boli vždy len dobrí kamaráti. Nič viac v tom nebolo. No a mojich rodičov to potom už dosť štvalo. Už nemohli vidieť, keď sme sa kamarátsky objali, pretože sa báli, aby novinári zase nepísali

Prečo som mala taký pocit,že tá Dominika by ho brala????Ale ked Miro nič,tak zatlkala?


Dobry pocit,
Dominika bola po usi zamilovana 16-tka..bolo to na nej vidiet- ale kedze Miro ju bral ako kamaradku, nic ine jej ani nezostavalo..
A myslim, ze taketo clanky zranuju predovsetkym ju samu..i preto maju rodicia obavy...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Leila » 24 úno 2010, 17:57

Nech si teraz Dominika nevymýšľa, pretože po rozhodnutí sa prvá vrhla Mirkovi do náručia!!! :x :x A hneď po dospievaní "labutej piesne" sa opäť vrhala Mirkovi, ale bol tam aj Martin, tak sa musela povesiť na obidvoch! :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 24 úno 2010, 18:15

Ono ked clovek sleduje i niektore tie videa zo zakulisia a tak..kto to sedi v aute pri Mirovi- Dominika, kto sa okolo neho tmoli v zakulisi- Dominika... kto ho ako prvy objal po finale- Dominika ...to nie su nahody :lol:
..i ja si pamatam, ako som taketo " nahody" inscenovala, ked sa mi chlapec pacil :oops:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Leila » 24 úno 2010, 19:31

ewilyn píše:Ono ked clovek sleduje i niektore tie videa zo zakulisia a tak..kto to sedi v aute pri Mirovi- Dominika, kto sa okolo neho tmoli v zakulisi- Dominika... kto ho ako prvy objal po finale- Dominika ...to nie su nahody :lol:
..i ja si pamatam, ako som taketo " nahody" inscenovala, ked sa mi chlapec pacil :oops:

že? aj ja :oops: a dosť často! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Kaja » 24 úno 2010, 23:34

No, chúďa Dominika, asi to nie je pre ňu ľahké stretávať ho na koncertoch, ešte, keď tam má svoju tanečnicu a nemá na ňu čas. Ale tak, toto prežije asi každý.... :(
Najlepšie sa klin klinom vybíja :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Dominika a Miro

Příspěvekod Franci » 25 úno 2010, 11:28

[color=indigo]Ahojte! Práve dnes som mala 13! :P
Mne je Dominiky ľúto. Ja si s ňou píšem a je to úplne normálne dievča. S Mirkom boli naozaj len dobrí kamaráti.
Rozhodnutie, keď vypadla Dominika, mám natočené a videla som, že hneď po oznamení vypadávajúceho sa Mirinko oprel o plece Adely a následne na Dominiku. Vôbec ju nechcel pustiť. Bolo to len obyčajné kamarátske objatie, možnože to trochu prehnali. A hnusný bulvár a diváci ich už dávali dokopy.
Ale sú spol ustrašne zlatí :P
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Dominika a Miro

Příspěvekod Leila » 25 úno 2010, 15:40

Franci píše:[color=indigo]Ahojte! Práve dnes som mala 13! :P
Mne je Dominiky ľúto. Ja si s ňou píšem a je to úplne normálne dievča. S Mirkom boli naozaj len dobrí kamaráti.
Rozhodnutie, keď vypadla Dominika, mám natočené a videla som, že hneď po oznamení vypadávajúceho sa Mirinko oprel o plece Adely a následne na Dominiku. Vôbec ju nechcel pustiť. Bolo to len obyčajné kamarátske objatie, možnože to trochu prehnali. A hnusný bulvár a diváci ich už dávali dokopy.
Ale sú spol ustrašne zlatí :P

Franci ... ty máš dnes narodeniny? Tak VŠETKO NAJLEPŠIE !!!!! :) 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Dominika a Miro

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 19:36

Franci píše:[color=indigo]Ahojte! Práve dnes som mala 13! :P
Mne je Dominiky ľúto. Ja si s ňou píšem a je to úplne normálne dievča. S Mirkom boli naozaj len dobrí kamaráti.
Rozhodnutie, keď vypadla Dominika, mám natočené a videla som, že hneď po oznamení vypadávajúceho sa Mirinko oprel o plece Adely a následne na Dominiku. Vôbec ju nechcel pustiť. Bolo to len obyčajné kamarátske objatie, možnože to trochu prehnali. A hnusný bulvár a diváci ich už dávali dokopy.
Ale sú spol ustrašne zlatí :P



Všetko najlepšie, Franci, 13 rokov je nádherný vek, nech sa Ti splnia všetky Tvoje sníčky. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Star

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 19:38

fanusicka píše:v novom Stare je štvorstránkový článok o Dominike, ale čo je dôležité - z toho na 1 A4 je Mirova fotka - nová, ktorú sme ešte nevideli (vyzerá tam brutálne dobre :P a v takom malom obdĺžniku je napísané:

Maká na sebe
Strieborný superstárista Miroslav Šmajda (20!!!) o vlastnú budúcnosť strach nemá. "Momentálne mám veľa vystúpení a na nedostatok práce sa rozhodne nemôžem sťažovať", priznal dievčenský idol, pričom si ale uvedomuje, že nemôže zaspať na vavrínoch. "Snažím sa, aby som bol stále lepším spevákom."

Môžem vám tu fotku preskenovať, ale až vo štvrtok večer, lebo dovtedy budem kysnúť na intráku. Ale možno to bude dovtedy aj na internetovej stránke Staru. :wink:


Ty si vôbec nepreháňala. Dnes som náhodou objavila ten Star a musím prítomné dámy upozorniť, že po vzhliadnutí tej fotky sa bude diagnóza prudko zhoršovať. :oops:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Star

Příspěvekod Paula » 25 úno 2010, 20:40

Kaja píše:
fanusicka píše:v novom Stare je štvorstránkový článok o Dominike, ale čo je dôležité - z toho na 1 A4 je Mirova fotka - nová, ktorú sme ešte nevideli (vyzerá tam brutálne dobre :P a v takom malom obdĺžniku je napísané:

Maká na sebe
Strieborný superstárista Miroslav Šmajda (20!!!) o vlastnú budúcnosť strach nemá. "Momentálne mám veľa vystúpení a na nedostatok práce sa rozhodne nemôžem sťažovať", priznal dievčenský idol, pričom si ale uvedomuje, že nemôže zaspať na vavrínoch. "Snažím sa, aby som bol stále lepším spevákom."

Môžem vám tu fotku preskenovať, ale až vo štvrtok večer, lebo dovtedy budem kysnúť na intráku. Ale možno to bude dovtedy aj na internetovej stránke Staru. :wink:


Ty si vôbec nepreháňala. Dnes som náhodou objavila ten Star a musím prítomné dámy upozorniť, že po vzhliadnutí tej fotky sa bude diagnóza prudko zhoršovať. :oops:

Kaji..ja som vôbec nepreháňala, ba naopak, tá fotka si vyžaduje oveľa lepší a vyššie hodnotiaci komentár ako bol ten môj (brutálne dobre) :wink: :oops:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Další

Zpět na Četli jsme...

cron