Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Star

Re: Star

Příspěvekod Franci » 09 čer 2010, 16:23

Kaja píše:
fanusicka píše:v Stare je článok o ženách, ktoré súťažili v Slovenke roka 2010 a bola tam táto fotka :D

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/duet/#OP20048.JPG

Mirko na tej fotke vyzerá ako keby mu práve Chodúr zlomil srdce. :lol: Ten duet milujem. :thumbup: :D



Ja tiež. Áno, fakt tak vyzerá. Bol by z neho dobrý herec.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Star

Příspěvekod Míla » 09 čer 2010, 18:56

Franci píše:
Kaja píše:
fanusicka píše:v Stare je článok o ženách, ktoré súťažili v Slovenke roka 2010 a bola tam táto fotka :D

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/duet/#OP20048.JPG

Mirko na tej fotke vyzerá ako keby mu práve Chodúr zlomil srdce. :lol: Ten duet milujem. :thumbup: :D



Ja tiež. Áno, fakt tak vyzerá. Bol by z neho dobrý herec.

:arrow: :arrow: :arrow: AHOJKY.ten duet mi pomáhá,aby se mi zdáli snyo :miro: krát před spaním.MÍLA :arrow: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Star

Příspěvekod Kaja » 09 čer 2010, 23:07

fanusicka píše:
Kaja píše:Mirko na tej fotke vyzerá ako keby mu práve Chodúr zlomil srdce. :lol: Ten duet milujem. :thumbup: :D

ooch..ani mi nevrav. Prvé čo spravím, keď si zapnem notebook je, že si pustím duet, posledné keď idem vypnúť notebook je, že si pustím duet..čistá psychiatria :roll: :roll: keby mi niekto ešte pred 2 týždňami povedal, že si budem stále dookola púšťať video, kde je Chodúr, tak mu poviem, že mu šibe :mrgreen:

Dnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Star

Příspěvekod Míla » 10 čer 2010, 12:02

Kaja píše:
fanusicka píše:
Kaja píše:Mirko na tej fotke vyzerá ako keby mu práve Chodúr zlomil srdce. :lol: Ten duet milujem. :thumbup: :D

ooch..ani mi nevrav. Prvé čo spravím, keď si zapnem notebook je, že si pustím duet, posledné keď idem vypnúť notebook je, že si pustím duet..čistá psychiatria :roll: :roll: keby mi niekto ešte pred 2 týždňami povedal, že si budem stále dookola púšťať video, kde je Chodúr, tak mu poviem, že mu šibe :mrgreen:

Dnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:

:arrow: :arrow: :arrow: AHOJKY.chocholoušku pomoooooooooccc.jsme zaručení pacoši.nemocní až do smrti.to už z nás nikdo nevymlátí.prostě blázinec to jistí.MÍLA :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :thumbup:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Star

Příspěvekod Jarka » 10 čer 2010, 12:26

[quote="KajaDnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:[/quote]


Stává se z něj mezinárodní hvězda a sexidol :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Star

Příspěvekod Leila » 10 čer 2010, 12:46

Kaja píše:Dnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:

Tá kebyže videla a počula WG a celú Superstar možno by bola ešte zrelšia pacientka ako my ! :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Star

Příspěvekod Paula » 10 čer 2010, 13:12

Kaja píše:Dnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:

šikovná dcérka :wink: presne tak, do radu! nie že sa bude predbehovať :lol: a nech jej dá link aj na ďalšie videá :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Star

Příspěvekod Franci » 10 čer 2010, 15:57

Kaja šikovná dcérka. Naozaj milé.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Star

Příspěvekod debbie » 10 čer 2010, 16:08

Jarka píše:[quote="KajaDnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:



Stává se z něj mezinárodní hvězda a sexidol :lol: :lol:[/quote]

Ty se máš..normálně Ti závidím, když máš doma spřízněnou duši...ne jako já :( :cry: co dvouma mužskýma, co nechápou a nechtějí pochopit..natož se ještě o tom bavit :cry: :D Ještě, že máme tohle fórum :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Star

Příspěvekod Kaja » 10 čer 2010, 17:11

debbie píše:
Jarka píše:[quote="KajaDnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:



Stává se z něj mezinárodní hvězda a sexidol :lol: :lol:


Ty se máš..normálně Ti závidím, když máš doma spřízněnou duši...ne jako já :( :cry: co dvouma mužskýma, co nechápou a nechtějí pochopit..natož se ještě o tom bavit :cry: :D Ještě, že máme tohle fórum :thumbup: :thumbup:[/quote]
Tak áno, ja mám, našťastie dosť spriaznených duší. Pre moju dcéru síce nie je číslo jedna, lebo to miesto už je obsadené :) , ale má ho rada a zaujíma ju všetko okolo neho. A aj ostatní členovia rodiny ho majú radi, dokonca aj tí opačného pohlavia sú s ním uzrozumení. Môj brat tiež fandil jemu, aj synovcovi sa páči. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Star

Příspěvekod debbie » 10 čer 2010, 20:07

Kaja píše:
debbie píše:
Jarka píše:[quote="KajaDnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu. :lol:



Stává se z něj mezinárodní hvězda a sexidol :lol: :lol:


Ty se máš..normálně Ti závidím, když máš doma spřízněnou duši...ne jako já :( :cry: co dvouma mužskýma, co nechápou a nechtějí pochopit..natož se ještě o tom bavit :cry: :D Ještě, že máme tohle fórum :thumbup: :thumbup:

Tak áno, ja mám, našťastie dosť spriaznených duší. Pre moju dcéru síce nie je číslo jedna, lebo to miesto už je obsadené :) , ale má ho rada a zaujíma ju všetko okolo neho. A aj ostatní členovia rodiny ho majú radi, dokonca aj tí opačného pohlavia sú s ním uzrozumení. Môj brat tiež fandil jemu, aj synovcovi sa páči. :)[/quote]

No jo, co nadělám, zase mi alespoň nenadávají, když už nejsou naladění na stejnou vlnu. Jednu zpřízněnou duší ale mám, moji ségru, která sice bydlí v Praze, ale po telefonu si docela taky pokecáme. A kámošku, ta snese všechny moje úlety a pohladí vždy po duši. Uznává, že je pěknej a má krásnej hlas..ale nezbláznila se z toho :wink: ona ne :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Star

Příspěvekod Franci » 11 čer 2010, 17:48

Kaja píše:
debbie píše:
Jarka píše:[quote="KajaDnes prišla domov dcéra po dlhšom čase, ja som jej posielala odkazy na videá. Tak ona tiež dookola počúva duet. A má ho aj na LiveJournal a hodila ho na twitter, kde funguje s takou globálnou komunitou, tak si duet vypočuli už všelikde vo svete. :D Hodnotia ho vraj ako bizardný, ale roztomilý. Páči sa. A jedna australanka sa už stihla zabuchnúť do Mira a vraj sa túži dotknúť jeho vlasov. Dcérka jej doporučila, aby sa postavila do radu.

Tak áno, ja mám, našťastie dosť spriaznených duší. Pre moju dcéru síce nie je číslo jedna, lebo to miesto už je obsadené :) , ale má ho rada a zaujíma ju všetko okolo neho. A aj ostatní členovia rodiny ho majú radi, dokonca aj tí opačného pohlavia sú s ním uzrozumení. Môj brat tiež fandil jemu, aj synovcovi sa páči. :)


Ty máš takú milú rodinku! U nás mu držím len ja, ale rodine to nevadí. To asi preto, že mám omnoho starších súroencov. A čo to znamená bizardný?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Star

Příspěvekod Sidney » 12 čer 2010, 19:54

Tak áno, ja mám, našťastie dosť spriaznených duší. Pre moju dcéru síce nie je číslo jedna, lebo to miesto už je obsadené :) , ale má ho rada a zaujíma ju všetko okolo neho. A aj ostatní členovia rodiny ho majú radi, dokonca aj tí opačného pohlavia sú s ním uzrozumení. Môj brat tiež fandil jemu, aj synovcovi sa páči. :)[/quote][/quote][/quote]

Ty máš takú milú rodinku! U nás mu držím len ja, ale rodine to nevadí. To asi preto, že mám omnoho starších súroencov. A čo to znamená bizardný?[/quote]

Taky neskutocny, podivny... U nas sme segra a ja na jednej vlne... :miro: :roll: :roll: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Star

Příspěvekod Franci » 13 čer 2010, 18:33

Sidney píše:Tak áno, ja mám, našťastie dosť spriaznených duší. Pre moju dcéru síce nie je číslo jedna, lebo to miesto už je obsadené :) , ale má ho rada a zaujíma ju všetko okolo neho. A aj ostatní členovia rodiny ho majú radi, dokonca aj tí opačného pohlavia sú s ním uzrozumení. Môj brat tiež fandil jemu, aj synovcovi sa páči. :)
[/quote][/quote]

Ty máš takú milú rodinku! U nás mu držím len ja, ale rodine to nevadí. To asi preto, že mám omnoho starších súroencov. A čo to znamená bizardný?[/quote]

Taky neskutocny, podivny... U nas sme segra a ja na jednej vlne... :miro: :roll: :roll: :roll:[/quote]

Ešte som zabudla na segru Maťku.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Star

Příspěvekod Paula » 24 srp 2010, 20:29

po dlhej odmlke sa Miro opäť ocitol v Stare a to dokonca v dvoch článkoch..nič nové - DOD :)

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Star1/#OP20053.JPG

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Star2/
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron