Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Čítanie pre zábavu o starých časoch minulých

Re: Čítanie pre zábavu o starých časoch minulých

Příspěvekod 12345 » 23 úno 2010, 23:09

Kaja píše:Ak sa budete nudiť, odporúčam prečítať si sériu článkov na Deviantoch, kde jedna holka hodnotila postupne priebeh SS a získavala náklonnosť ku Šmajdovi, ja som sa hrozne dobre bavila, nemám to srdce s Vami sa nepodeliť. :D

Toto je posledný článok z tej série, ale dole pod ním je zoznam http://devianti.sk/superstar/vyhral-chodur/


:lol: To je talent. Škoda, že tu není emotikon *thumbs up"
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Kotě » 23 úno 2010, 23:11

Už jsem to taky přelouskala a nemá to chybu!! A dostal jí taky při DD, jako mě!!
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod 12345 » 23 úno 2010, 23:13

deppholl píše:Už jsem to taky přelouskala a nemá to chybu!! A dostal jí taky při DD, jako mě!!


Mě zaujal už na castingu, ale definitivně při Home.
DD se "strategickým hmatem" ale zjevně slavila úspěch :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod ewilyn » 23 úno 2010, 23:14

Scalexova gilotina
je to na oficial. strankach superstar- odkaz vpravo dole pod blogmi. Tu je posledny clanok z finale:

http://tn.nova.cz/zpravy/hudba/supersta ... inale.html
Naposledy upravil ewilyn dne 24 úno 2010, 00:19, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 24 úno 2010, 00:11

fanusicka píše:
Kaja píše:Ja som počas SS čítala hlavne Scalexovu gilotínu, tie boli tiež super, ale tie asi poznáte.

ja to nepoznám :? hodíš odkaz?



Dosť sú blbo poukladané a zle sa hľadajú jednotlivé časti, preto Ti ich hodím tadiaľto:

http://www.rssmonitor.cz/hledana-slova/ ... na&sa=date
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 24 úno 2010, 00:17

deppholl píše:Už jsem to taky přelouskala a nemá to chybu!! A dostal jí taky při DD, jako mě!!


Ja som jemu posielala hlasy od začiatku semifinále, ale nepýtajte sa ma prečo, :?: proste mi bol sympatický.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 24 úno 2010, 00:19

Kaja píše:
deppholl píše:Už jsem to taky přelouskala a nemá to chybu!! A dostal jí taky při DD, jako mě!!


Ja som jemu posielala hlasy od začiatku semifinále, ale nepýtajte sa ma prečo, :?: proste mi bol sympatický.



A vlastne by ste mi mali aj poďakovať, ja som bola z tých, čo Vám ho tam držali, kým ste si ho ráčili všimnúť pri DD :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ewilyn » 24 úno 2010, 00:20

Kaja píše:
deppholl píše:Už jsem to taky přelouskala a nemá to chybu!! A dostal jí taky při DD, jako mě!!


Ja som jemu posielala hlasy od začiatku semifinále, ale nepýtajte sa ma prečo, :?: proste mi bol sympatický.


..ja takisto..i ked vacsina doma si mysli, ze si to ani nepamatam..bola som totiz ten 1.semifinal. vecer " dost znacne spolocensky unavena"
Naposledy upravil ewilyn dne 24 úno 2010, 18:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 24 úno 2010, 01:05


ďeakujem za odkaz..konečne som si zhrnula (prečítala hodnotenia) všetky kolá, lebo gilotínu som čítala len po 3. finálové kolo..keď autor zhodnotil DD na 3 body z 10, tak som si povedala, že to už nebudem čítať :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 24 úno 2010, 01:08

Kaja píše:A vlastne by ste mi mali aj poďakovať, ja som bola z tých, čo Vám ho tam držali, kým ste si ho ráčili všimnúť pri DD :D

nie si sama..ja si svojich favoritov hľadám už na kastingoch alebo v divadle a jediní, ktorí ma upútali už na kastingu, tak boli Miro a Monika. Moja prvá SMS bola poslaná za Wicked game :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Leila » 24 úno 2010, 17:49

fanusicka píše:
Kaja píše:A vlastne by ste mi mali aj poďakovať, ja som bola z tých, čo Vám ho tam držali, kým ste si ho ráčili všimnúť pri DD :D

nie si sama..ja si svojich favoritov hľadám už na kastingoch alebo v divadle a jediní, ktorí ma upútali už na kastingu, tak boli Miro a Monika. Moja prvá SMS bola poslaná za Wicked game :wink:

Aj moje hlasy mu začali pribúdať od Wicked game :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 24 úno 2010, 18:25

Leila píše:Aj moje hlasy mu začali pribúdať od Wicked game :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

nie je tých červenajúcich sa smajlíkov nejako priveľa? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Leila » 24 úno 2010, 19:21

fanusicka píše:
Leila píše:Aj moje hlasy mu začali pribúdať od Wicked game :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

nie je tých červenajúcich sa smajlíkov nejako priveľa? :lol: :lol: :lol:

No odvtedy vždy, keď som videla a počula Mirka, tak ma prepadli hriešne myšlienky, že som sa až takto červenala :) A stále sa pri pomyslení červenám ... :oops:
Keď sa ma nechopia dobrí "psychiatri", tak dopadnem veľmi zle :cry: :cry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 24 úno 2010, 19:29

Leila píše:
fanusicka píše:
Leila píše:Aj moje hlasy mu začali pribúdať od Wicked game :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

nie je tých červenajúcich sa smajlíkov nejako priveľa? :lol: :lol: :lol:

No odvtedy vždy, keď som videla a počula Mirka, tak ma prepadli hriešne myšlienky, že som sa až takto červenala :) A stále sa pri pomyslení červenám ... :oops:
Keď sa ma nechopia dobrí "psychiatri", tak dopadnem veľmi zle :cry: :cry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


co by sme my uz bez tych smajlikov robili- 8) :) uz mi strasne chybaju i na starom fore :? :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Leila » 24 úno 2010, 19:35

Najlepšie, čo na tomto fóre je, to sú smajlíkovia! :D 8) :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron