Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Blesk

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 09:12

kobitka píše:Některé slečny potřebují psychiatra víc než my vilné stařenky se závažnou diagnózou Šmajdománie. Ale slečna je pěkná i když krapet mladá. http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... nynka.html

Ten jeho úsměv vypadá fakt upřímně :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Macyáš » 15 dub 2010, 09:14

kobitka píše:Některé slečny potřebují psychiatra víc než my vilné stařenky se závažnou diagnózou Šmajdománie. Ale slečna je pěkná i když krapet mladá. http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... nynka.html


Aspoň, že je to taková pěkná bláznivka ... :)
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 09:17

Macyáš píše:Aspoň, že je to taková pěkná bláznivka ... :)

No já nevim. Bláznivka je podle mě někdo, kdo objíždí všechny jeho koncerty a pokaždý se s ním vyfotí. Tohle už je někde za hranicí psychickýho zdraví.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod kobitka » 15 dub 2010, 09:20

Macyáš píše:
kobitka píše:Některé slečny potřebují psychiatra víc než my vilné stařenky se závažnou diagnózou Šmajdománie. Ale slečna je pěkná i když krapet mladá. http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... nynka.html


Aspoň, že je to taková pěkná bláznivka ... :)

Ale doma byjsme ji asi nechtěly. To by nás nepustila ani ke compu, jak by pořád slintala nad fotečkama a vzpomínala na fiktivní rande s Mirou :)
A dost du makat ať je za co baštit a platit účty
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Macyáš » 15 dub 2010, 09:23

Andrew píše:No já nevim. Bláznivka je podle mě někdo, kdo objíždí všechny jeho koncerty a pokaždý se s ním vyfotí.


Počkej, až se tu objeví Lilie s Gatlou, dostaneš na budku. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod gatla » 15 dub 2010, 09:26

Macyáš píše:
Andrew píše:No já nevim. Bláznivka je podle mě někdo, kdo objíždí všechny jeho koncerty a pokaždý se s ním vyfotí.


Počkej, až se tu objeví Lilie s Gatlou, dostaneš na budku. :lol: :lol:

Náhodou,my jsme tu :D A že jsme bláznivky(slabé slovo) víme taky :lol: :lol:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Příspěvekod Macyáš » 15 dub 2010, 09:34

kobitka píše:Některé slečny potřebují psychiatra víc než my vilné stařenky se závažnou diagnózou Šmajdománie. Ale slečna je pěkná i když krapet mladá. http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... nynka.html


Pozitivní na celém článku je to, že si pamatuje své pravidelně se vracící fanynky (grupa A je ve výhodě). :D
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 09:35

Macyáš píše:Pozitivní na celém článku je to, že si pamatuje své pravidelně se vracící fanynky (grupa A je ve výhodě). :D

A opravdu je to výhoda? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod gatla » 15 dub 2010, 09:39

Andrew píše:
Macyáš píše:Pozitivní na celém článku je to, že si pamatuje své pravidelně se vracící fanynky (grupa A je ve výhodě). :D

A opravdu je to výhoda? :lol: :lol: :lol:
No...vzhledem k tomu,že on těch koncertů měl už hodně a my byly "jen"na 2.....zas až tak moc si pamatovat nebude..... :wink: No V lIberci bych už nad tím vážně přemýšlela :roll:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Příspěvekod Lilie » 15 dub 2010, 09:51

Andrew píše:
Macyáš píše:Aspoň, že je to taková pěkná bláznivka ... :)

No já nevim. Bláznivka je podle mě někdo, kdo objíždí všechny jeho koncerty a pokaždý se s ním vyfotí. Tohle už je někde za hranicí psychickýho zdraví.


Nemáme si to brát osobně, že ne? :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Lilie » 15 dub 2010, 09:52

gatla píše:
Macyáš píše:
Andrew píše:No já nevim. Bláznivka je podle mě někdo, kdo objíždí všechny jeho koncerty a pokaždý se s ním vyfotí.


Počkej, až se tu objeví Lilie s Gatlou, dostaneš na budku. :lol: :lol:

Náhodou,my jsme tu :D A že jsme bláznivky(slabé slovo) víme taky :lol: :lol:


Jo! No a? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Macyáš » 15 dub 2010, 10:00

Andrew píše:
Macyáš píše:Pozitivní na celém článku je to, že si pamatuje své pravidelně se vracící fanynky (grupa A je ve výhodě). :D

A opravdu je to výhoda? :lol: :lol: :lol:


Furt přemýšlím, jak zaonačit, aby zjistil, že ten veliký chlap co se bude v Kopřivnici snažit sehnat dohromady houf kvokajících tetek na jedno místo, aby je s ním vyfotil, je TEN ANDREW, s kterým už měl víckrát tu čest ...... :lol:
Dobrý den pane Šmajdo, já jsem Andrew, a chci Vás požádat o trpělivost s těmito dámami ? Buďte k nim prosím maximálně vztřícný , vzhledem k jejich duševní chorobě a k jejich věku , ale mohu Vám zaručit, že z jejich strany žádné nebezpečí nehrozí. Vše mám plně pod kontrolou, před cestou jsem jim podal utišující léky. Než odmítnete odpovídat na jejich naprosto nevinné dotazy např. na Vaši značku mobilu , váš názor na dodavatelsko-odběratelské vztahy apod., mějte prosím na paměti, že i ony jsou potenciální kupní síla a nebylo by od Vás rozumné si tuto skupinu fanoušků odklonit. Jejich omezené mentální schopnosti v kombinace s pedofilním zaměřením a jejich finanční samostatností Vám mohou v budoucnu být přínosem . :lol:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 10:05

Macyáš píše:Jejich omezené mentální schopnosti v kombinace s pedofilním zaměřením a jejich finanční samostatností Vám mohou v budoucnu být přínosem . :lol:

No právě... chudák :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Lilie » 15 dub 2010, 10:18

Macyáš píše:
Andrew píše:
Macyáš píše:Pozitivní na celém článku je to, že si pamatuje své pravidelně se vracící fanynky (grupa A je ve výhodě). :D

A opravdu je to výhoda? :lol: :lol: :lol:


Furt přemýšlím, jak zaonačit, aby zjistil, že ten veliký chlap co se bude v Kopřivnici snažit sehnat dohromady houf kvokajících tetek na jedno místo, aby je s ním vyfotil, je TEN ANDREW, s kterým už měl víckrát tu čest ...... :lol:
Dobrý den pane Šmajdo, já jsem Andrew, a chci Vás požádat o trpělivost s těmito dámami ? Buďte k nim prosím maximálně vztřícný , vzhledem k jejich duševní chorobě a k jejich věku , ale mohu Vám zaručit, že z jejich strany žádné nebezpečí nehrozí. Vše mám plně pod kontrolou, před cestou jsem jim podal utišující léky. Než odmítnete odpovídat na jejich naprosto nevinné dotazy např. na Vaši značku mobilu , váš názor na dodavatelsko-odběratelské vztahy apod., mějte prosím na paměti, že i ony jsou potenciální kupní síla a nebylo by od Vás rozumné si tuto skupinu fanoušků odklonit. Jejich omezené mentální schopnosti v kombinace s pedofilním zaměřením a jejich finanční samostatností Vám mohou v budoucnu být přínosem . :lol:


To je síla! :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Jarka » 15 dub 2010, 10:18

Macyáš, ty jsi fantastická........ chechtám se tu jako blázen :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron