Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Blesk

Příspěvekod Paula » 22 úno 2010, 21:30

tu máme vysvetlenie: http://www.diva.sk/lifestyle/superstar/ ... kt-naozaj/

„Je mi to ľúto. Mám veľa povinností a menej voľného času. Okrem iného už trénujem na Let´s Dance 4, a ak za mnou napríklad docestuje do Prahy 300 kilometrov moja tanečná partnerka, tak sa venujem jej, a žiaľ, nemám čas venovať sa ostatným...“ uzavrel strieborný SuperStárista.

že by Miro aj v Prahe trénoval? :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Kotě » 22 úno 2010, 21:30

Blondýnu neee! S tou tmavovláskou by tvořili zajímavý kontrast!!!
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Paula » 22 úno 2010, 21:41

deppholl píše:Blondýnu neee! S tou tmavovláskou by tvořili zajímavý kontrast!!!

ja som za blondýnu :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 22 úno 2010, 21:46

fanusicka píše:tu máme vysvetlenie: http://www.diva.sk/lifestyle/superstar/ ... kt-naozaj/

„Je mi to ľúto. Mám veľa povinností a menej voľného času. Okrem iného už trénujem na Let´s Dance 4, a ak za mnou napríklad docestuje do Prahy 300 kilometrov moja tanečná partnerka, tak sa venujem jej, a žiaľ, nemám čas venovať sa ostatným...“ uzavrel strieborný SuperStárista.

že by Miro aj v Prahe trénoval? :lol:


Co myslite, kto je tym, co Dominiku ani nepozdravi ? Zeby "pan v obleku " ?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 22 úno 2010, 21:53

ewilyn píše:
Co myslite, kto je tym, co Dominiku ani nepozdravi ? Zeby "pan v obleku " ?

že by? ťažko povedať... :? hmmm..
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod mari » 22 úno 2010, 22:44

Na markíze sa hovorí,že Lets Dance má moderovať Stefan Skrúcaný...OMG....
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Kaja » 22 úno 2010, 23:23

No, vyzerá to tak, že Miro trénoval ešte aj v Prahe. Chúďa naše.

Mne by sa k nemu páčilá tá Silvia, s ktorou už tancoval.

Skrúcaný by mal tancovať, Sajfa s Fialovou budú moderovať. V Eurotelevízii už sú komplet súťažiaci:

Elena Podzámska, Nela Pocisková, Eva Máziková, Paris Vitteková, Simona Krainová

Miro Šmajda, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Andy Hric, Marek Vašut
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Lilie » 22 úno 2010, 23:32

Kaja píše:No, vyzerá to tak, že Miro trénoval ešte aj v Prahe. Chúďa naše.

Mne by sa k nemu páčilá tá Silvia, s ktorou už tancoval.

Skrúcaný by mal tancovať, Sajfa s Fialovou budú moderovať. V Eurotelevízii už sú komplet súťažiaci:

Elena Podzámska, Nela Pocisková, Eva Máziková, Paris Vitteková, Simona Krainová

Miro Šmajda, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Andy Hric, Marek Vašut


Abych se přiznala, kromě Krainové, Vašuta a možná Hryce neznám nikoho.... :oops: Matně toho Skrúcaného, veeeelmi matně mi něco říká Máziková.... :roll: Přibliž nám ty ostatní,....sííím :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kotě » 22 úno 2010, 23:56

Hric to je ten z Ulice?? Skrúcaný - že by z dvojice s Nogou? Ale jeho si nevybavím, Nogu jo z Ranče u zelené sedmy. Pomajbo moderoval Supersilvester, že? a Taky hrál ve filmu Kvaska režiséra. Ale na prvním řádku znám jen Krainovou....
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Leila » 22 úno 2010, 23:56

Kaja píše:No, vyzerá to tak, že Miro trénoval ešte aj v Prahe. Chúďa naše.

Mne by sa k nemu páčilá tá Silvia, s ktorou už tancoval.

Skrúcaný by mal tancovať, Sajfa s Fialovou budú moderovať. V Eurotelevízii už sú komplet súťažiaci:

Elena Podzámska, Nela Pocisková, Eva Máziková, Paris Vitteková, Simona Krainová

Miro Šmajda, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Andy Hric, Marek Vašut

Fialová to asi nebude moderovať, pretože na JOJ-ke v tom čase bude Show Dance a tam má asi účinkovať Fialová, ale neviem, či ako moderátorka alebo tanečníčka alebo čo to za program bude!
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Kaja » 23 úno 2010, 00:11

Leila píše:
Kaja píše:No, vyzerá to tak, že Miro trénoval ešte aj v Prahe. Chúďa naše.

Mne by sa k nemu páčilá tá Silvia, s ktorou už tancoval.

Skrúcaný by mal tancovať, Sajfa s Fialovou budú moderovať. V Eurotelevízii už sú komplet súťažiaci:

Elena Podzámska, Nela Pocisková, Eva Máziková, Paris Vitteková, Simona Krainová

Miro Šmajda, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Andy Hric, Marek Vašut

Fialová to asi nebude moderovať, pretože na JOJ-ke v tom čase bude Show Dance a tam má asi účinkovať Fialová, ale neviem, či ako moderátorka alebo tanečníčka alebo čo to za program bude!


Máš pravdu, prepáčte dezinformáciu, splietla som 2 veci dokopy, je to tu tak pod sebou napísané. Moderátori teda k tomuto nepatria. Ale o Skrúcanom píšu, že by mal tancovať.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Leila » 23 úno 2010, 00:24

Kaja ... fakt som zvedavá, kto bude so Sajfom moderovať!!! Akých ešte máme dobrých moderátorov/moderátorky?? Adela to asi nebude :(
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Kaja » 23 úno 2010, 00:40

Lilie píše:
Kaja píše:No, vyzerá to tak, že Miro trénoval ešte aj v Prahe. Chúďa naše.

Mne by sa k nemu páčilá tá Silvia, s ktorou už tancoval.

Skrúcaný by mal tancovať, Sajfa s Fialovou budú moderovať. V Eurotelevízii už sú komplet súťažiaci:

Elena Podzámska, Nela Pocisková, Eva Máziková, Paris Vitteková, Simona Krainová

Miro Šmajda, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Andy Hric, Marek Vašut


Abych se přiznala, kromě Krainové, Vašuta a možná Hryce neznám nikoho.... :oops: Matně toho Skrúcaného, veeeelmi matně mi něco říká Máziková.... :roll: Přibliž nám ty ostatní,....sííím :D


Eva Máziková je speváčka, už staršia, myslím, že žila v Nemecku väčšinu času, je staršia, okolo 60, dlhá ako týždeň pred výplatou, má energiu za 2 atómové elektrárne a dosť mi ide na nervy, napr. www.topky.sk/cl/15/47171/Volali-ma-Divoka-Majzna

Elena Podzámska - herečka, teraz hrá v takom seriály z vezenského prostredia Odsúdené, napr. tu http://koktail.pravda.sk/podzamska-bodu ... oktail_p20

Nela Pocisková - to je tá, čo ju teraz obviňujú z randenia s Chodúrom, je to muzikálová herečka a vlani nás reprezentovala na Eurosongu, napr. tu http://koktail.pravda.sk/nela-pociskova ... oktail_p20

Paris Vitteková - speváčka, že vraj, ktorá obetovala kariéru kvôli svojmu mužovi známemu futbalistovi http://deniksport.blesk.cz/galerie/nahy-sport/53148/

Roman Pomajbo - taký herec, komik, moderátor, nie je mi veľmi sympatický - www.aktuality.sk/.../146525/pomajbo-pil-burciak/

Štefan Skrúcaný - kedysi vychytený komik, ale dobré časy u má za sebou, stala sa mu aj taká vec, že zrazil a zabil nejakú ženu, to mu veľmi nepomohlo, napr. tu www.worldharmonyrun.org/.../stefan_krucany

Andy Hric - starší herec, http://sk.wikipedia.org/wiki/Andrej_Hryc

N, čojaviem, okrem Mira tam nevidím nejaký ťahák, niektoré tie baby by mohli byť dobré, Nela nie je veľmi rovnocenný súper, pretože ako muzikálová herečka asi tancovať vie
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 00:43

Kaja píše:
Lilie píše:
Kaja píše:No, vyzerá to tak, že Miro trénoval ešte aj v Prahe. Chúďa naše.

Mne by sa k nemu páčilá tá Silvia, s ktorou už tancoval.

Skrúcaný by mal tancovať, Sajfa s Fialovou budú moderovať. V Eurotelevízii už sú komplet súťažiaci:

Elena Podzámska, Nela Pocisková, Eva Máziková, Paris Vitteková, Simona Krainová

Miro Šmajda, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Andy Hric, Marek Vašut


Abych se přiznala, kromě Krainové, Vašuta a možná Hryce neznám nikoho.... :oops: Matně toho Skrúcaného, veeeelmi matně mi něco říká Máziková.... :roll: Přibliž nám ty ostatní,....sííím :D


Eva Máziková je speváčka, už staršia, myslím, že žila v Nemecku väčšinu času, je staršia, okolo 60, dlhá ako týždeň pred výplatou, má energiu za 2 atómové elektrárne a dosť mi ide na nervy, napr. www.topky.sk/cl/15/47171/Volali-ma-Divoka-Majzna

Elena Podzámska - herečka, teraz hrá v takom seriály z vezenského prostredia Odsúdené, napr. tu http://koktail.pravda.sk/podzamska-bodu ... oktail_p20

Nela Pocisková - to je tá, čo ju teraz obviňujú z randenia s Chodúrom, je to muzikálová herečka a vlani nás reprezentovala na Eurosongu, napr. tu http://koktail.pravda.sk/nela-pociskova ... oktail_p20

Paris Vitteková - speváčka, že vraj, ktorá obetovala kariéru kvôli svojmu mužovi známemu futbalistovi http://deniksport.blesk.cz/galerie/nahy-sport/53148/

Roman Pomajbo - taký herec, komik, moderátor, nie je mi veľmi sympatický - www.aktuality.sk/.../146525/pomajbo-pil-burciak/

Štefan Skrúcaný - kedysi vychytený komik, ale dobré časy u má za sebou, stala sa mu aj taká vec, že zrazil a zabil nejakú ženu, to mu veľmi nepomohlo, napr. tu www.worldharmonyrun.org/.../stefan_krucany

Andy Hric - starší herec, http://sk.wikipedia.org/wiki/Andrej_Hryc

N, čojaviem, okrem Mira tam nevidím nejaký ťahák, niektoré tie baby by mohli byť dobré, Nela nie je veľmi rovnocenný súper, pretože ako muzikálová herečka asi tancovať vie



DÍKY :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod 12345 » 23 úno 2010, 00:47

Lilie píše:Jo, tak odkaz na ten článek je už i na FB.....Že neuhádnete, kdo ho tam dal? Lucinka Albertová, sestrička naší drahé Kačenky :!:


Senzační rodinka, skutečně :lol:

Ty holky mě budou strašit i ve snu :roll:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron