Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Blesk

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 22:49

Si zpětně čtu, co ten "Miro" píše... on se stylizuje jako pěknej děvkař :D
A (opět pouze pro vlastníky FB účtu) tohle už je opravdu absurdní: http://www.facebook.com/profile.php?v=w ... 0655087527 :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod adélka » 15 dub 2010, 22:52

Andrew píše:Si zpětně čtu, co ten "Miro" píše... on se stylizuje jako pěknej děvkař :D
A (opět pouze pro vlastníky FB účtu) tohle už je opravdu absurdní: http://www.facebook.com/profile.php?v=w ... 0655087527 :D


Jo, to je v souvislosti s tím, že tenhle profil možná Mirovi zablokoval přístup na FB, opravdu absurdní. :shock:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Paula » 15 dub 2010, 22:54

Andrew píše:Si zpětně čtu, co ten "Miro" píše... on se stylizuje jako pěknej děvkař :D
A (opět pouze pro vlastníky FB účtu) tohle už je opravdu absurdní: http://www.facebook.com/profile.php?v=w ... 0655087527 :D

hmmm...čo k tomu dodať :roll: ako to môže niekoho napadnúť vydávať sa za niekoho iného a písať do statusov takéto hovadiny :x ale keby to bolo aspoň na úrovni a nie takéto blbosti :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 15 dub 2010, 22:54

Kaja píše:
adélka píše:
Kaja píše:
Keď som pozerala, čo tam má napísané, ako Mirovu charakteristiku, tak som uzavrela, že to musí byť také trochu jednoduchšie dievčatko, takže sa je asi škoda na ňu hnevať. :roll:


Kaja, tak ona bude asi trochu jednodušší "dievčatko", ale zakládat falešné profily, to jí jde dobře. Já to třeba neumím. Ty ano?


Ešte som to neskúšala tak neviem. :D Predovšetkým by ma to v živote nenapadlo. :D

toto normálneho človeka ani nenapadne :wink: :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Kaja » 15 dub 2010, 23:15

Ešte rozmýšľam, či tie decká, čo sú tam ako priatelia, tomu fakt veria, alebo je to len nejaká ich hra... :? Nejaké také fanfiction naživo.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ewilyn » 15 dub 2010, 23:18

Kaja píše:Ešte rozmýšľam, či tie decká, čo sú tam ako priatelia, tomu fakt veria, alebo je to len nejaká ich hra... :? Nejaké také fanfiction naživo.


Ja myslim, ze niektore fakt veria, ze je to jeho skutocny profil :twisted: ...asi je prenho teraz fakt tazke dokazovat, ktory profil bol ten pravy :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 23:18

Kaja píše:Ešte rozmýšľam, či tie decká, čo sú tam ako priatelia, tomu fakt veria, alebo je to len nejaká ich hra... :? Nejaké také fanfiction naživo.

Já bych řekl, že na FF jich tam je moc. Sice jich je aktivních jenom pár... ale stejně. Udělat to takhle organizovaný, to už by bylo fakt strašidelný :?
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod adélka » 15 dub 2010, 23:20

Kaja píše:Ešte rozmýšľam, či tie decká, čo sú tam ako priatelia, tomu fakt veria, alebo je to len nejaká ich hra... :? Nejaké také fanfiction naživo.


Myslíš, že když si nemůžou psát se skutečným Mirem, stvoří si vlastního? A věří, že je to skutečný Miro? Není to vyloučené... Ale tomu já už asi v mých letech neporozumím... :( Ale v každém případě se to s těmi Mirovými profily tak zamotalo, že mu přístup hned tak asi neobnoví. Nevím, jak by šéfům FB prokazoval, že jeho profil byl opravdový a ty ostatní falešné, když je jich tam tolik. :( Andrew, to se asi prokázat nedá, nebo jo?
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kaja » 15 dub 2010, 23:31

adélka píše:
Kaja píše:Ešte rozmýšľam, či tie decká, čo sú tam ako priatelia, tomu fakt veria, alebo je to len nejaká ich hra... :? Nejaké také fanfiction naživo.


Myslíš, že když si nemůžou psát se skutečným Mirem, stvoří si vlastního? A věří, že je to skutečný Miro? Není to vyloučené... Ale tomu já už asi v mých letech neporozumím... :(


No sú také hry, ono to má aj nejaký názov, teraz si neviem spomenúť. Napr. moja dcéra sa hrávala s nejakou skupinou - vytvorili si vlastný svet, malo to aj mapu, vlastných bohov a rôzne postavy, vôbec vlastné pravidlá a životný štýl. Väčšinou to tvorili na nete, ale občas sa stretli a hrali sa naozaj. A to boli Česi aj Slováci, asi od 13 do 25, z on line hier preskočili do niečoho takéhoto. Aj sa obliekali ako z fantasy sveta, mali všeljaké rodinné vzťahy, a pod. :D A toto mi pripadá, že by to mohla byť obdoba niečoho takéhoto. Ale neviem. :?:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 23:34

adélka píše:Andrew, to se asi prokázat nedá, nebo jo?

No, což o to. On jim může poslat sken dokladu (občanka/pas), čímž prokáže, že on je Miroslav Šmajda. Ale už nedokáže, že ty ostatní se taky nejmenujou MŠ. Tohle podle mě nemá řešení.
Jediná možnost je mít nějaký dostatečně důvěryhodný zdroj, který říká, který profil je ten pravý. Třeba když v chatu na stránkách Novy/Blesku/... napsal svou e-mailovou adresu, tak máš jistotu, že je pravá.
A v tomhle případě tak zafunguje jeho fanklub wgz. Je velký štěstí, že jeho adresu napsal v rámci své FB stránky. Tím z něj totiž takový důvěryhodný zdroj udělal. Měli jsme do té doby jistotu, že Martina je s ním skutečně v kontaktu? Ale uznávám, že by to bylo skutečné mistrovské dílo, kdyby ne :)
Průser bude, když se mu nepodaří obnovit přístup k té FB stránce. Tam je nějakých 52 tis. fanoušků a není jak jim všem dát vědět, že tahle stránka je mrtvá a začínáme nanovo. Navíc ve chvíli, kdy existuje jedna pravá a mraky falešných.
Jediná (teoretická) možnost - v případě, že by se mu nedařilo Facebook přesvědčit, aby mu ten přístup obnovili - by byla za pomoci Novy/Markízy. Prostě by jim ukázali, že existovaly Superstarové profily, které se někdy na začátku soutěže založily, a zaručili by se za Mira, že to je opravdu on, pouze přišel o přístup na tu stránku.
A hlavně doufám, že se z toho poučí a dá tam přístup ještě někomu (asi Martině, i kdyby tam pořád psal jenom on sám), ať se tohle neopakuje, protože tímhle výpadkem komunikace si dost ubližuje.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 23:35

Kaja píše:No sú také hry, ono to má aj nejaký názov, teraz si neviem spomenúť. Napr. moja dcéra sa hrávala s nejakou skupinou - vytvorili si vlastný svet, malo to aj mapu, vlastných bohov a rôzne postavy, vôbec vlastné pravidlá a životný štýl. Väčšinou to tvorili na nete, ale občas sa stretli a hrali sa naozaj. A to boli Česi aj Slováci, asi od 13 do 25, z on line hier preskočili do niečoho takéhoto. Aj sa obliekali ako z fantasy sveta, mali všeljaké rodinné vzťahy, a pod. :D A toto mi pripadá, že by to mohla byť obdoba niečoho takéhoto. Ale neviem. :?:

Toho se účastní kamarád - hrajou si na Středozem - http://tardor.avari.cz/
Ale hrát si na někoho existujícího je fakt na hlavu.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod adélka » 15 dub 2010, 23:36

Kaja píše:
adélka píše:
Kaja píše:Ešte rozmýšľam, či tie decká, čo sú tam ako priatelia, tomu fakt veria, alebo je to len nejaká ich hra... :? Nejaké také fanfiction naživo.


Myslíš, že když si nemůžou psát se skutečným Mirem, stvoří si vlastního? A věří, že je to skutečný Miro? Není to vyloučené... Ale tomu já už asi v mých letech neporozumím... :(


No sú také hry, ono to má aj nejaký názov, teraz si neviem spomenúť. Napr. moja dcéra sa hrávala s nejakou skupinou - vytvorili si vlastný svet, malo to aj mapu, vlastných bohov a rôzne postavy, vôbec vlastné pravidlá a životný štýl. Väčšinou to tvorili na nete, ale občas sa stretli a hrali sa naozaj. A to boli Česi aj Slováci, asi od 13 do 25, z on line hier preskočili do niečoho takéhoto. Aj sa obliekali ako z fantasy sveta, mali všeljaké rodinné vzťahy, a pod. :D A toto mi pripadá, že by to mohla byť obdoba niečoho takéhoto. Ale neviem. :?:


Dračí doupě? To je hra vytvořená podle knihy Pán prstenů a dalších knih od J. R. Tolkiena. To hrály i moje děti. Ale Facebook to nezahrnovalo. Ale celý fiktivní svět to byl, to je pravda.
Ne, já si myslím, že hodně těch lidí na Mirově "fake" profilu věří nebo chtějí věřit, že je to profil skutečného Mira.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mari » 15 dub 2010, 23:38

Kaja píše:No sú také hry, ono to má aj nejaký názov, teraz si neviem spomenúť. Napr. moja dcéra sa hrávala s nejakou skupinou - vytvorili si vlastný svet, malo to aj mapu, vlastných bohov a rôzne postavy, vôbec vlastné pravidlá a životný štýl. Väčšinou to tvorili na nete, ale občas sa stretli a hrali sa naozaj. A to boli Česi aj Slováci, asi od 13 do 25, z on line hier preskočili do niečoho takéhoto. Aj sa obliekali ako z fantasy sveta, mali všeljaké rodinné vzťahy, a pod. :D A toto mi pripadá, že by to mohla byť obdoba niečoho takéhoto. Ale neviem. :?:

Ja som v dávnej minulosti ,ked nebol PC robila iný podfuk :Písala som si z jednou babou na inzerát,ale ja som si s ňou písala ako chalan....hmm...Používala som meno môjho brata...Spätne sa jej ospravedlňujem. :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod adélka » 15 dub 2010, 23:45

mari píše: Ja som v dávnej minulosti ,ked nebol PC robila iný podfuk :Písala som si z jednou babou na inzerát,ale ja som si s ňou písala ako chalan....hmm...Používala som meno môjho brata...Spätne sa jej ospravedlňujem. :wink:


No, tak vidíš, vlastně ta slečna dělá něco podobného, jen má smůlu, že na FB se dají podvody lépe odhalit. A Blesk má pak hned pěkný článek. :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kaja » 15 dub 2010, 23:49

adélka píše:
Kaja píše:
adélka píše:
Kaja píše:Ešte rozmýšľam, či tie decká, čo sú tam ako priatelia, tomu fakt veria, alebo je to len nejaká ich hra... :? Nejaké také fanfiction naživo.


Myslíš, že když si nemůžou psát se skutečným Mirem, stvoří si vlastního? A věří, že je to skutečný Miro? Není to vyloučené... Ale tomu já už asi v mých letech neporozumím... :(


No sú také hry, ono to má aj nejaký názov, teraz si neviem spomenúť. Napr. moja dcéra sa hrávala s nejakou skupinou - vytvorili si vlastný svet, malo to aj mapu, vlastných bohov a rôzne postavy, vôbec vlastné pravidlá a životný štýl. Väčšinou to tvorili na nete, ale občas sa stretli a hrali sa naozaj. A to boli Česi aj Slováci, asi od 13 do 25, z on line hier preskočili do niečoho takéhoto. Aj sa obliekali ako z fantasy sveta, mali všeljaké rodinné vzťahy, a pod. :D A toto mi pripadá, že by to mohla byť obdoba niečoho takéhoto. Ale neviem. :?:


Dračí doupě? To je hra vytvořená podle knihy Pán prstenů a dalších knih od J. R. Tolkiena. To hrály i moje děti. Ale Facebook to nezahrnovalo. Ale celý fiktivní svět to byl, to je pravda.
Ne, já si myslím, že hodně těch lidí na Mirově "fake" profilu věří nebo chtějí věřit, že je to profil skutečného Mira.


To moje dieťa hrá toto http://www.melloria.ic.cz/
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron