Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Blesk

Příspěvekod Kaja » 15 dub 2010, 11:18

Macyáš píše:
Andrew píše:
Macyáš píše:Pozitivní na celém článku je to, že si pamatuje své pravidelně se vracící fanynky (grupa A je ve výhodě). :D

A opravdu je to výhoda? :lol: :lol: :lol:


Furt přemýšlím, jak zaonačit, aby zjistil, že ten veliký chlap co se bude v Kopřivnici snažit sehnat dohromady houf kvokajících tetek na jedno místo, aby je s ním vyfotil, je TEN ANDREW, s kterým už měl víckrát tu čest ...... :lol:
Dobrý den pane Šmajdo, já jsem Andrew, a chci Vás požádat o trpělivost s těmito dámami ? Buďte k nim prosím maximálně vztřícný , vzhledem k jejich duševní chorobě a k jejich věku , ale mohu Vám zaručit, že z jejich strany žádné nebezpečí nehrozí. Vše mám plně pod kontrolou, před cestou jsem jim podal utišující léky. Než odmítnete odpovídat na jejich naprosto nevinné dotazy např. na Vaši značku mobilu , váš názor na dodavatelsko-odběratelské vztahy apod., mějte prosím na paměti, že i ony jsou potenciální kupní síla a nebylo by od Vás rozumné si tuto skupinu fanoušků odklonit. Jejich omezené mentální schopnosti v kombinace s pedofilním zaměřením a jejich finanční samostatností Vám mohou v budoucnu být přínosem . :lol:


:D :D :D :D Len nevyľakaj Andrewa, prosím ťa, lebo nikam nepôjde.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Leila » 15 dub 2010, 12:45

Supéééér Macyáš, už si zase vo svojom živle !!! Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Míla » 15 dub 2010, 12:51

Leila píše:Supéééér Macyáš, už si zase vo svojom živle !!! Obrázek
ANDREW:TY JSEŠ GENTLMAN.S TĚMITO DÁMAMA.TEDA TY JSEŠ NĚJAKEJ INTELIGENT.JAKÝ VĚKOVÝ PRŮMĚR ZAHRNUJEŠ POD DÁMA. :?: :?: ASI JÁ TAM UŽ TAKY BUDU PATŘIT CO MYSLÍŠ.MÍLA :?: :wink: :cry:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 13:45

Míla píše:ANDREW:TY JSEŠ GENTLMAN.S TĚMITO DÁMAMA.TEDA TY JSEŠ NĚJAKEJ INTELIGENT.JAKÝ VĚKOVÝ PRŮMĚR ZAHRNUJEŠ POD DÁMA. :?: :?: ASI JÁ TAM UŽ TAKY BUDU PATŘIT CO MYSLÍŠ.MÍLA :?: :wink: :cry:

No na to se spíš zeptej Macyáš, já to nepsal. Ale jestli můžu mluvit za sebe, tak žena může být dáma v jakémkoli věku :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Míla » 15 dub 2010, 13:55

Andrew píše:
Míla píše:ANDREW:TY JSEŠ GENTLMAN.S TĚMITO DÁMAMA.TEDA TY JSEŠ NĚJAKEJ INTELIGENT.JAKÝ VĚKOVÝ PRŮMĚR ZAHRNUJEŠ POD DÁMA. :?: :?: ASI JÁ TAM UŽ TAKY BUDU PATŘIT CO MYSLÍŠ.MÍLA :?: :wink: :cry:

No na to se spíš zeptej Macyáš, já to nepsal. Ale jestli můžu mluvit za sebe, tak žena může být dáma v jakémkoli věku :)
TAK JÁ DÁMA NEJSEM.NEMÁM MILIONY,TO JENOM VE SNU.NEMÁM DVECAT BARÁKŮ ,AUTA ZA MEGA....ALE OBRAZNĚ ,KDYŽ TO VEMU KOL A KOL TAK SI NĚKDY PŘIPADÁM JAK 70 LETÁ ,KDYŽ MĚ CHYTNOU TY MOJE ZÁDA.TAK LEZU JAK MERESJEV.MÍLA :wink:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Leila » 15 dub 2010, 15:00

Andrew píše: ... Ale jestli můžu mluvit za sebe, tak žena může být dáma v jakémkoli věku :)

Múdre slová :!: :!: :!: Naozaj si džentlmen Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 15 dub 2010, 15:00

Andrew píše:
kobitka píše:Některé slečny potřebují psychiatra víc než my vilné stařenky se závažnou diagnózou Šmajdománie. Ale slečna je pěkná i když krapet mladá. http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... nynka.html

Ten jeho úsměv vypadá fakt upřímně :D


A pozname to dievca :?: Je to niekto z tych webgardeniek alebo cmukov z FB :?: ...nakoniec tie keci v Blesku nemusia byt vobec pravda :?
A nie je to nahodou to dievca, co si ju zobral do zakulisia v Komine :?:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod mari » 15 dub 2010, 17:48

Macyáš píše:
Andrew píše:
Macyáš píše:Pozitivní na celém článku je to, že si pamatuje své pravidelně se vracící fanynky (grupa A je ve výhodě). :D

A opravdu je to výhoda? :lol: :lol: :lol:


Furt přemýšlím, jak zaonačit, aby zjistil, že ten veliký chlap co se bude v Kopřivnici snažit sehnat dohromady houf kvokajících tetek na jedno místo, aby je s ním vyfotil, je TEN ANDREW, s kterým už měl víckrát tu čest ...... :lol:
Dobrý den pane Šmajdo, já jsem Andrew, a chci Vás požádat o trpělivost s těmito dámami ? Buďte k nim prosím maximálně vztřícný , vzhledem k jejich duševní chorobě a k jejich věku , ale mohu Vám zaručit, že z jejich strany žádné nebezpečí nehrozí. Vše mám plně pod kontrolou, před cestou jsem jim podal utišující léky. Než odmítnete odpovídat na jejich naprosto nevinné dotazy např. na Vaši značku mobilu , váš názor na dodavatelsko-odběratelské vztahy apod., mějte prosím na paměti, že i ony jsou potenciální kupní síla a nebylo by od Vás rozumné si tuto skupinu fanoušků odklonit. Jejich omezené mentální schopnosti v kombinace s pedofilním zaměřením a jejich finanční samostatností Vám mohou v budoucnu být přínosem . :lol:

Hlavne,prosím všetko fotiť a natáčať,lebo my úbohí,čo sa nezúčastníme , o tú srandu určite nechceme prísť...Najlepšie,keby ste podávali priebežné hlásenia...lebo to čakanie bude neznesitelné... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Andrew » 15 dub 2010, 18:00

mari píše:Hlavne,prosím všetko fotiť a natáčať,lebo my úbohí,čo sa nezúčastníme , o tú srandu určite nechceme prísť...Najlepšie,keby ste podávali priebežné hlásenia...lebo to čakanie bude neznesitelné... :D

Já jsem si říkal, že bych zkusil on-line reportáž z mobilu :) Ale píše se na něm hrozně blbě, takže to bude vždycky jenom věta, dvě. "Miro před námi utíká" a tak :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Míla » 15 dub 2010, 19:01

Andrew píše:
mari píše:Hlavne,prosím všetko fotiť a natáčať,lebo my úbohí,čo sa nezúčastníme , o tú srandu určite nechceme prísť...Najlepšie,keby ste podávali priebežné hlásenia...lebo to čakanie bude neznesitelné... :D

Já jsem si říkal, že bych zkusil on-line reportáž z mobilu :) Ale píše se na něm hrozně blbě, takže to bude vždycky jenom věta, dvě. "Miro před námi utíká" a tak :)
ANDREW:TY VŠEUMĚLČE ZLATÝ.VŠECHNO NATOČ I TU CESTU PŘES CVIKOV.A POZDRAVUJ NAŠEHO ANDÍLKA BLONDATÝHO.MOC TI FAKT DĚKUJU CO PRO NÁS DĚLÁŠ.UMÍŠ ČLOVĚKA VŠÍM POTĚŠIT.OPRAVDU SI NEDĚLÁM SRANDU MI TĚ NEMÍT TAK NEŽIJEM.MÍLA :P :P :P :P :P :P :P :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Leila » 15 dub 2010, 19:19

Míla píše:ANDREW:TY VŠEUMĚLČE ZLATÝ.VŠECHNO NATOČ I TU CESTU PŘES CVIKOV.A POZDRAVUJ NAŠEHO ANDÍLKA BLONDATÝHO.MOC TI FAKT DĚKUJU CO PRO NÁS DĚLÁŠ.UMÍŠ ČLOVĚKA VŠÍM POTĚŠIT.OPRAVDU SI NEDĚLÁM SRANDU MI TĚ NEMÍT TAK NEŽIJEM.MÍLA :P :P :P :P :P :P :P :P

Mílo, tak toto si vystihla dokonale presne!!! Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Kaja » 15 dub 2010, 19:31

Andrew píše:
mari píše:Hlavne,prosím všetko fotiť a natáčať,lebo my úbohí,čo sa nezúčastníme , o tú srandu určite nechceme prísť...Najlepšie,keby ste podávali priebežné hlásenia...lebo to čakanie bude neznesitelné... :D

Já jsem si říkal, že bych zkusil on-line reportáž z mobilu :) Ale píše se na něm hrozně blbě, takže to bude vždycky jenom věta, dvě. "Miro před námi utíká" a tak :)


Jéj, Andrew, ja viem, že nás nesklameš. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Paula » 15 dub 2010, 19:58

Andrew píše:
mari píše:Hlavne,prosím všetko fotiť a natáčať,lebo my úbohí,čo sa nezúčastníme , o tú srandu určite nechceme prísť...Najlepšie,keby ste podávali priebežné hlásenia...lebo to čakanie bude neznesitelné... :D

Já jsem si říkal, že bych zkusil on-line reportáž z mobilu :) Ale píše se na něm hrozně blbě, takže to bude vždycky jenom věta, dvě. "Miro před námi utíká" a tak :)

ty už si sa nad tým zamýšľal, že by ste nás informovali ako to tam prebieha? no ty si strašne zlatý a obetavý :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod mari » 15 dub 2010, 20:58

Andrew píše:
mari píše:Hlavne,prosím všetko fotiť a natáčať,lebo my úbohí,čo sa nezúčastníme , o tú srandu určite nechceme prísť...Najlepšie,keby ste podávali priebežné hlásenia...lebo to čakanie bude neznesitelné... :D

Já jsem si říkal, že bych zkusil on-line reportáž z mobilu :) Ale píše se na něm hrozně blbě, takže to bude vždycky jenom věta, dvě. "Miro před námi utíká" a tak :)
Neviem,neviem,ked Miro behá,tancuje...skús ho dobehnúť...no ved nás bude baviť aj pohľad zo zadu....
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod gemini » 15 dub 2010, 21:08

Andrew píše:
mari píše:Hlavne,prosím všetko fotiť a natáčať,lebo my úbohí,čo sa nezúčastníme , o tú srandu určite nechceme prísť...Najlepšie,keby ste podávali priebežné hlásenia...lebo to čakanie bude neznesitelné... :D

Já jsem si říkal, že bych zkusil on-line reportáž z mobilu :) Ale píše se na něm hrozně blbě, takže to bude vždycky jenom věta, dvě. "Miro před námi utíká" a tak :)


Tak že byste ho obklíčili? Nadběhnout asi nestihnete :D
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron