Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Blesk

Příspěvekod ewilyn » 15 bře 2010, 08:52

Kaja píše:
ewilyn píše:Tak zas raz zhodi tricko a v Blesku je hned clanok:

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... lhoty.html

...ale tie nohavice ma fakt "proklate nizko" a pol zadku vonku :) ..


Novinari sa tesia, zas maju o com pisat. Len mam obavy, ze kvoli tejto najagresivnejsej klike fanusiciek sa vytvori taky obraz, ze mnohi ludia sa aj budu bat ist na Mirove koncerty.


toho sa ja naopak neobavam :) ...skor si myslim, ze to mozno motivuje dalsie zeny/dievcata k navsteve koncertu, ked vidia, ze spieva so skoro nahym zadkom :)
Inak by ma zaujimalo, kde zobral to presvedcenie, ze je v Cechach popularnejsi...ono v CEchach je urcite viac takychto klubov,v akych vystupuje- ale i na Slovensku je zaujem, len chudaci poriadatelia obvykle nemozu nanho zohnat kontakt( viz kopa odkazov na FB)...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Andrew » 15 bře 2010, 09:35

ewilyn píše:toho sa ja naopak neobavam :) ...skor si myslim, ze to mozno motivuje dalsie zeny/dievcata k navsteve koncertu, ked vidia, ze spieva so skoro nahym zadkom :)

No, to asi jo. Jenom je otázka, jestli tohle je ta správná cesta, jak získat fanoušky a jestli chtít tyhle fanoušky :) Nejsem si úplně jistej, jestli "fanynka", která si jde hlavně šáhnout na pěknýho kluka, si vůbec jeho CD koupí :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Paula » 15 bře 2010, 09:38

Andrew píše:No, to asi jo. Jenom je otázka, jestli tohle je ta správná cesta, jak získat fanoušky a jestli chtít tyhle fanoušky :) Nejsem si úplně jistej, jestli "fanynka", která si jde hlavně šáhnout na pěknýho kluka, si vůbec jeho CD koupí :)

toto rozhodne nie je správna cesta..I DONT LIKE IT :cry:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Macyáš » 15 bře 2010, 09:39

Andrew píše:
ewilyn píše:toho sa ja naopak neobavam :) ...skor si myslim, ze to mozno motivuje dalsie zeny/dievcata k navsteve koncertu, ked vidia, ze spieva so skoro nahym zadkom :)

No, to asi jo. Jenom je otázka, jestli tohle je ta správná cesta, jak získat fanoušky a jestli chtít tyhle fanoušky :) Nejsem si úplně jistej, jestli "fanynka", která si jde hlavně šáhnout na pěknýho kluka, si vůbec jeho CD koupí :)


I za to "šáhnutí" zaplatí vlezné, z kterého jde pak Miroušovi do kapsy :wink:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Dafi » 15 bře 2010, 10:03

fanusicka píše:
Andrew píše:No, to asi jo. Jenom je otázka, jestli tohle je ta správná cesta, jak získat fanoušky a jestli chtít tyhle fanoušky :) Nejsem si úplně jistej, jestli "fanynka", která si jde hlavně šáhnout na pěknýho kluka, si vůbec jeho CD koupí :)

toto rozhodne nie je správna cesta..I DONT LIKE IT :cry:

Pořád věřím,že Miro je natolik chytrý a ví kdy, kde a za jakých okolností si tohle může dovolit a pokud přestane mít soudnost tak asi to opravdu nebude ta správná cesta.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod ewilyn » 15 bře 2010, 10:34

Dafi píše:
fanusicka píše:
Andrew píše:No, to asi jo. Jenom je otázka, jestli tohle je ta správná cesta, jak získat fanoušky a jestli chtít tyhle fanoušky :) Nejsem si úplně jistej, jestli "fanynka", která si jde hlavně šáhnout na pěknýho kluka, si vůbec jeho CD koupí :)

toto rozhodne nie je správna cesta..I DONT LIKE IT :cry:

Pořád věřím,že Miro je natolik chytrý a ví kdy, kde a za jakých okolností si tohle může dovolit a pokud přestane mít soudnost tak asi to opravdu nebude ta správná cesta.


kazdopadne si myslim, ze zatial mu ubytok fanusikov na koncertoch nehrozi :) ..mna by gate na "pol zrde" neodradili- to skor mizernavlastna produkcia ( ale dufam, ze to sa nikdy nestane :) )
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Lilie » 15 bře 2010, 10:44

Andrew píše:
ewilyn píše:toho sa ja naopak neobavam :) ...skor si myslim, ze to mozno motivuje dalsie zeny/dievcata k navsteve koncertu, ked vidia, ze spieva so skoro nahym zadkom :)

No, to asi jo. Jenom je otázka, jestli tohle je ta správná cesta, jak získat fanoušky a jestli chtít tyhle fanoušky :) Nejsem si úplně jistej, jestli "fanynka", která si jde hlavně šáhnout na pěknýho kluka, si vůbec jeho CD koupí :)


Proč ne? Viz JÁ :D :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Bára » 15 bře 2010, 10:57

Lilie píše:
Andrew píše:
ewilyn píše:toho sa ja naopak neobavam :) ...skor si myslim, ze to mozno motivuje dalsie zeny/dievcata k navsteve koncertu, ked vidia, ze spieva so skoro nahym zadkom :)

No, to asi jo. Jenom je otázka, jestli tohle je ta správná cesta, jak získat fanoušky a jestli chtít tyhle fanoušky :) Nejsem si úplně jistej, jestli "fanynka", která si jde hlavně šáhnout na pěknýho kluka, si vůbec jeho CD koupí :)


Proč ne? Viz JÁ :D :oops: :oops:
CD si teda koupím, ale kšandy by to chtělo, venku začíná jaro a bude horko a třeba má horší termoregulaci.Tyhle fotky ještě jdou, z tý O2 areťy to bylo podobný, ale nerada bych se opravdu dožila něčeho horšího . Jeden Sámer a jeden Mikla jdou opravdu dost. Poředetelům těchto koncertů radím - zátarasy nebo raději klec v dostatečné vzdálenosti od publika. Doufám jen, že to z toho Blesku zmizí než nastoupí Santakauz. No ti z druhých břehů mají zase asi radost!!!!
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Andrew » 15 bře 2010, 11:00

To jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem vás dráždit :) Teď to jde, ale počkejte v létě. Venku 35, v klubu ještě víc... kdo ví, co všechno uvidíte :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Bára » 15 bře 2010, 11:09

Andrew píše:To jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem vás dráždit :) Teď to jde, ale počkejte v létě. Venku 35, v klubu ještě víc... kdo ví, co všechno uvidíte :D
Prosín nestraš, taková citová investice, to by pro nás byla hrozná rána. Na druhé straně ty kluby si náramně pochvalujou, jak jim to hezky naplťuje, ale tudy cesta asi opravdu nepovede. Zatím to udělal tuším dvakrát, na soukromých akcích se snad nesvlíká. Ale fakt nedokážu odhadnout, co to dělá s ženskýma nad 30 let. Na sobě to teda testovat nebudu, nechci se dozvědět něco, co o sobě ještě nevím
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Lilie » 15 bře 2010, 11:10

Andrew píše:To jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem vás dráždit :) Teď to jde, ale počkejte v létě. Venku 35, v klubu ještě víc... kdo ví, co všechno uvidíte :D


Malou Nokii? :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kotě » 15 bře 2010, 11:10

Andrew píše:To jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem vás dráždit :) Teď to jde, ale počkejte v létě. Venku 35, v klubu ještě víc... kdo ví, co všechno uvidíte :D

Jojo, nakonec skončí u fíkovýho listu. Napadají mě další komentáře, ale ty nechci prát takhle na veřejnosti...
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Leila » 15 bře 2010, 11:10

Andrew píše:To jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem vás dráždit :) Teď to jde, ale počkejte v létě. Venku 35, v klubu ještě víc... kdo ví, co všechno uvidíte :D

Wow ... tak to sa už dopredu tešíme Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Leila » 15 bře 2010, 11:12

Lilie píše:
Malou Nokii? :lol:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Lilie » 15 bře 2010, 11:12

Bára píše:
Andrew píše:To jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem vás dráždit :) Teď to jde, ale počkejte v létě. Venku 35, v klubu ještě víc... kdo ví, co všechno uvidíte :D
Prosín nestraš, taková citová investice, to by pro nás byla hrozná rána. Na druhé straně ty kluby si náramně pochvalujou, jak jim to hezky naplťuje, ale tudy cesta asi opravdu nepovede. Zatím to udělal tuším dvakrát, na soukromých akcích se snad nesvlíká. Ale fakt nedokážu odhadnout, co to dělá s ženskýma nad 30 let. Na sobě to teda testovat nebudu, nechci se dozvědět něco, co o sobě ještě nevím


Tak já osobně jsem se chytila za tlamičku (tu NAHOŘE!!), neboli ústa, no :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron