Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Blesk

Re: Stumfova

Příspěvekod Paula » 03 bře 2010, 21:46

Macyáš píše:
Asi je to blbost, ale taky už mně tato souvislost napadla. Všechny co jsi vyjmenovala mně napadly, a ještě bych doplnila, že z publika - při Gottově písničce - taky vždy vybere tmavovlásku.
A možná to došlo i Dominice, a proto se přebarvila na hnědo :D

aj ja som tmavovláska :lol: (pane bože ďakujem ti za moju farbu vlasov :lol: )
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Stumfova

Příspěvekod ewilyn » 03 bře 2010, 21:51

fanusicka píše:
Macyáš píše:
Asi je to blbost, ale taky už mně tato souvislost napadla. Všechny co jsi vyjmenovala mně napadly, a ještě bych doplnila, že z publika - při Gottově písničce - taky vždy vybere tmavovlásku.
A možná to došlo i Dominice, a proto se přebarvila na hnědo :D

aj ja som tmavovláska :lol: (pane bože ďakujem ti za moju farbu vlasov :lol: )


preto sa s nim musis stretnut :) ..inak ziadny bozk ani "strecha" nebude 8)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Stumfova

Příspěvekod Paula » 03 bře 2010, 22:03

ewilyn píše:
preto sa s nim musis stretnut :) ..inak ziadny bozk ani "strecha" nebude 8)

hehe..to prebereme večer u VS :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

...

Příspěvekod Sidney » 04 bře 2010, 12:58

Svetlym chalanom sa casto pacia tmavovlasky alebo skor take strednejsie typy, ani svetle ani tmave. Aj ta ostravacka z Modreho z neba, co bola z neho taka hotova, bola brunetka. Ale fakt to moze byt len nahoda. Ale ma rad neznejsie typy, to som si tiez vsimla, take klasicke zeny. Vidno, ze je vychodniar, mam tam plno bratrancov a vsetci maju radi klasicke typy a skor preferuju brunetky...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ...

Příspěvekod Kotě » 04 bře 2010, 13:05

Sidney píše:Svetlym chalanom sa casto pacia tmavovlasky alebo skor take strednejsie typy, ani svetle ani tmave. Aj ta ostravacka z Modreho z neba, co bola z neho taka hotova, bola brunetka. Ale fakt to moze byt len nahoda. Ale ma rad neznejsie typy, to som si tiez vsimla, take klasicke zeny. Vidno, ze je vychodniar, mam tam plno bratrancov a vsetci maju radi klasicke typy a skor preferuju brunetky...

Jupííí tak to jsem přesně já!! Něžná tmavovláska (s červeným melírem :D ), jenom pro něj kapánek za zenitem, že :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: ...

Příspěvekod debbie » 04 bře 2010, 13:36

Sidney píše:Svetlym chalanom sa casto pacia tmavovlasky alebo skor take strednejsie typy, ani svetle ani tmave. Aj ta ostravacka z Modreho z neba, co bola z neho taka hotova, bola brunetka. Ale fakt to moze byt len nahoda. Ale ma rad neznejsie typy, to som si tiez vsimla, take klasicke zeny. Vidno, ze je vychodniar, mam tam plno bratrancov a vsetci maju radi klasicke typy a skor preferuju brunetky...


Tak, že bych si ten světlý melír nedávala? Ještě si to rozmyslím, když ja na ty brunetky. Ale ono to stejně nebude nic platný..
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod gatla » 04 bře 2010, 13:57

Lilie-dobrá zpráva,když už nic jiného nestíháme.....Kromě té vnitřní krásy stihnem i tmavý přeliv :wink:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Ahojte

Příspěvekod Franci » 04 bře 2010, 15:42

Tak to máte asi pravdu. Ale myslím, že Mirovi o to nejde, aké má vlasy. Sám povedal, že ide o charizmu.....
A ako vyzerá brunetka?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Ahojte

Příspěvekod Kotě » 04 bře 2010, 15:49

Franci píše:Tak to máte asi pravdu. Ale myslím, že Mirovi o to nejde, aké má vlasy. Sám povedal, že ide o charizmu.....
A ako vyzerá brunetka?

Brunetka má tmavé vlasy.
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: ...

Příspěvekod Leila » 04 bře 2010, 18:08

Sidney píše:Svetlym chalanom sa casto pacia tmavovlasky alebo skor take strednejsie typy, ani svetle ani tmave. Aj ta ostravacka z Modreho z neba, co bola z neho taka hotova, bola brunetka. Ale fakt to moze byt len nahoda. Ale ma rad neznejsie typy, to som si tiez vsimla, take klasicke zeny. Vidno, ze je vychodniar, mam tam plno bratrancov a vsetci maju radi klasicke typy a skor preferuju brunetky...

A možno, že čiernovlásky má Mirko najradšej 8) :P
Nooo, tak to mi svitla iskierka nádeje, pretože ja som čiernovláska :D :D :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: ...

Příspěvekod ewilyn » 04 bře 2010, 20:04

Leila píše:
Sidney píše:Svetlym chalanom sa casto pacia tmavovlasky alebo skor take strednejsie typy, ani svetle ani tmave. Aj ta ostravacka z Modreho z neba, co bola z neho taka hotova, bola brunetka. Ale fakt to moze byt len nahoda. Ale ma rad neznejsie typy, to som si tiez vsimla, take klasicke zeny. Vidno, ze je vychodniar, mam tam plno bratrancov a vsetci maju radi klasicke typy a skor preferuju brunetky...

A možno, že čiernovlásky má Mirko najradšej 8) :P
Nooo, tak to mi svitla iskierka nádeje, pretože ja som čiernovláska :D :D :D


A co cervenovlasky :?: 8)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod kobitka » 04 bře 2010, 23:43

A sakra já jsem melírovaná blondýnka bez charizmatu. Tak zas nic.Boha jeho já snad žádnou celebritu neulovím a budu se muset smířit s místníma Pepíkama. :cry:
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Leila » 05 bře 2010, 11:34

kobitka píše:A sakra já jsem melírovaná blondýnka bez charizmatu. Tak zas nic.Boha jeho já snad žádnou celebritu neulovím a budu se muset smířit s místníma Pepíkama. :cry:

Nezúfaj kobitka, Mirko sa vyjadril, že sa mu páčia všetky typy a "farby" dievčat, takže máme šancu všetky a môžeme aj naďalej o ňom snívať :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 15 bře 2010, 07:10

Tak zas raz zhodi tricko a v Blesku je hned clanok:

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... lhoty.html

...ale tie nohavice ma fakt "proklate nizko" a pol zadku vonku :) ..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 15 bře 2010, 08:07

ewilyn píše:Tak zas raz zhodi tricko a v Blesku je hned clanok:

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-su ... lhoty.html

...ale tie nohavice ma fakt "proklate nizko" a pol zadku vonku :) ..


Novinari sa tesia, zas maju o com pisat. Len mam obavy, ze kvoli tejto najagresivnejsej klike fanusiciek sa vytvori taky obraz, ze mnohi ludia sa aj budu bat ist na Mirove koncerty.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron