Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Blesk

Příspěvekod 12345 » 23 úno 2010, 00:52

Kaja píše:
Lilie píše:
Kaja píše:No, vyzerá to tak, že Miro trénoval ešte aj v Prahe. Chúďa naše.

Mne by sa k nemu páčilá tá Silvia, s ktorou už tancoval.

Skrúcaný by mal tancovať, Sajfa s Fialovou budú moderovať. V Eurotelevízii už sú komplet súťažiaci:

Elena Podzámska, Nela Pocisková, Eva Máziková, Paris Vitteková, Simona Krainová

Miro Šmajda, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Andy Hric, Marek Vašut


Abych se přiznala, kromě Krainové, Vašuta a možná Hryce neznám nikoho.... :oops: Matně toho Skrúcaného, veeeelmi matně mi něco říká Máziková.... :roll: Přibliž nám ty ostatní,....sííím :D


Eva Máziková je speváčka, už staršia, myslím, že žila v Nemecku väčšinu času, je staršia, okolo 60, dlhá ako týždeň pred výplatou, má energiu za 2 atómové elektrárne a dosť mi ide na nervy, napr. www.topky.sk/cl/15/47171/Volali-ma-Divoka-Majzna

Elena Podzámska - herečka, teraz hrá v takom seriály z vezenského prostredia Odsúdené, napr. tu http://koktail.pravda.sk/podzamska-bodu ... oktail_p20

Nela Pocisková - to je tá, čo ju teraz obviňujú z randenia s Chodúrom, je to muzikálová herečka a vlani nás reprezentovala na Eurosongu, napr. tu http://koktail.pravda.sk/nela-pociskova ... oktail_p20

Paris Vitteková - speváčka, že vraj, ktorá obetovala kariéru kvôli svojmu mužovi známemu futbalistovi http://deniksport.blesk.cz/galerie/nahy-sport/53148/

Roman Pomajbo - taký herec, komik, moderátor, nie je mi veľmi sympatický - www.aktuality.sk/.../146525/pomajbo-pil-burciak/

Štefan Skrúcaný - kedysi vychytený komik, ale dobré časy u má za sebou, stala sa mu aj taká vec, že zrazil a zabil nejakú ženu, to mu veľmi nepomohlo, napr. tu www.worldharmonyrun.org/.../stefan_krucany

Andy Hric - starší herec, http://sk.wikipedia.org/wiki/Andrej_Hryc

N, čojaviem, okrem Mira tam nevidím nejaký ťahák, niektoré tie baby by mohli byť dobré, Nela nie je veľmi rovnocenný súper, pretože ako muzikálová herečka asi tancovať vie


Kaja, díky moc za informace! Z těch lidí prakticky nikoho neznám.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod ewilyn » 23 úno 2010, 03:06

Leila píše:Kaja ... fakt som zvedavá, kto bude so Sajfom moderovať!!! Akých ešte máme dobrých moderátorov/moderátorky?? Adela to asi nebude :(


Let´s dance bude urcite moderovat Adela- bolo by skvele, keby s Pycom, ale to nemam potvrdene ( Adelu ano, uz riesili prachy, co za to dostane). Fialova a Sajfa budu moderovat na JOJ - Stardance co Showdance ci co.
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 23 úno 2010, 08:05

ewilyn píše:
Leila píše:Kaja ... fakt som zvedavá, kto bude so Sajfom moderovať!!! Akých ešte máme dobrých moderátorov/moderátorky?? Adela to asi nebude :(


Let´s dance bude urcite moderovat Adela- bolo by skvele, keby s Pycom, ale to nemam potvrdene ( Adelu ano, uz riesili prachy, co za to dostane). Fialova a Sajfa budu moderovat na JOJ - Stardance co Showdance ci co.


Adela - to by bolo najsuper, mohla by s Pycom. Pyco teraz moderuje Eurosong a je tam jeden z mála svetlých bodov toho hrozného programu. Keď to pozerám, rozmýšľam, či tam o rok neuvidíme naše zlatíčko. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ikka » 23 úno 2010, 09:22

fanusicka píše:
Andrew píše:Hurá, konečně téma pro mě. Mně se líbí všechny čtyři :) i když ta poslední vypadá moc bárbínkovsky. Ale to může být problém jenom té fotky.

dúfam, že mu nevyberú tú štvrtú, lebo to je taká pipina :? ale tanečnica je výbrorná....


A presne tú mu vybrali (štumpfovú). Píše sa o tom v topkách. Ach jaj, Miro bude mať čo robiť, aby sa jej ubránil. (Ak vôbec bude chcieť :lol: ) Mne to prišlo, že ona to skúšala asi na každého, s kým tancovala. Ale všetci boli zadaní (alebo pristarí).. A to by som sa čudovala, kebyže Mirkovi dala pokoj.. :wink: Tak si možno trochu užije a tanečnica je to výborná, tak tancovať by ho mala naučiť a či aj iné veci, netrúfam si tipnúť.. Možno je taká vyzývavá vždy a ani si to neuvedomuje..
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Leila » 23 úno 2010, 15:49

ewilyn píše:
Leila píše:Kaja ... fakt som zvedavá, kto bude so Sajfom moderovať!!! Akých ešte máme dobrých moderátorov/moderátorky?? Adela to asi nebude :(


Let´s dance bude urcite moderovat Adela- bolo by skvele, keby s Pycom, ale to nemam potvrdene ( Adelu ano, uz riesili prachy, co za to dostane). Fialova a Sajfa budu moderovat na JOJ - Stardance co Showdance ci co.

Jéééj, keď to bude moderovať Adela /mám rada jej humor/, tak to určite aj Pyco :D Oni sú super dvojka!!!!! 8) 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Leila » 23 úno 2010, 15:56

A že Mirkovi vybrali Štumpfovú, tak to nemám radosť :( Dúfala som, že to bude Silvia Kadnárová, s ním účinkovala aj v Gottovom kole a veľmi im to pristalo! Tá Štumpfová mi je nesympatická :roll: :roll: :roll: Ešte nám pokazí Mirka :P :P :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 23 úno 2010, 20:20

Kaja píše:
ewilyn píše:
Leila píše:Kaja ... fakt som zvedavá, kto bude so Sajfom moderovať!!! Akých ešte máme dobrých moderátorov/moderátorky?? Adela to asi nebude :(


Let´s dance bude urcite moderovat Adela- bolo by skvele, keby s Pycom, ale to nemam potvrdene ( Adelu ano, uz riesili prachy, co za to dostane). Fialova a Sajfa budu moderovat na JOJ - Stardance co Showdance ci co.


Adela - to by bolo najsuper, mohla by s Pycom. Pyco teraz moderuje Eurosong a je tam jeden z mála svetlých bodov toho hrozného programu. Keď to pozerám, rozmýšľam, či tam o rok neuvidíme naše zlatíčko. :wink:


Myslim, ze taketo velke to je asi posledny rok...nemaju ocakavanu sledovanost :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ewilyn » 23 úno 2010, 20:22

Leila píše:A že Mirkovi vybrali Štumpfovú, tak to nemám radosť :( Dúfala som, že to bude Silvia Kadnárová, s ním účinkovala aj v Gottovom kole a veľmi im to pristalo! Tá Štumpfová mi je nesympatická :roll: :roll: :roll: Ešte nám pokazí Mirka :P :P :P


tiez nie som nadsena :roll: ...no uvidime
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 23 úno 2010, 23:10

Leila píše:A že Mirkovi vybrali Štumpfovú, tak to nemám radosť :( Dúfala som, že to bude Silvia Kadnárová, s ním účinkovala aj v Gottovom kole a veľmi im to pristalo! Tá Štumpfová mi je nesympatická :roll: :roll: :roll: Ešte nám pokazí Mirka :P :P :P


Nič o nej netuším, ale aj mne sa páčila tá Silvia, tajne som dúfala, že to bude ona, pristala k nemu.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 24 úno 2010, 12:06

Dnešní Blesk plesk zrecykloval článek o Mirově nové partnerce. Jediné užitečné info je, že i když už trénuje, nezapomíná chodit do posilovny. Tak snad se nám moc nescvrkne, ale svaly budou utěšeně narůstat :wink:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Leila » 24 úno 2010, 17:42

deppholl píše:Dnešní Blesk plesk zrecykloval článek o Mirově nové partnerce. Jediné užitečné info je, že i když už trénuje, nezapomíná chodit do posilovny. Tak snad se nám moc nescvrkne, ale svaly budou utěšeně narůstat :wink:

Teraz si celkom živo predstavujem, ako Mirko nacvičuje "plik bó čenš" :oops: potom beži do posilňovne a dvíha činky :twisted: znova plik bó čenš :oops: potom sa ide hrať so svojou láskou :cry: :cry: :cry: {gitarou} :lol: :lol: :lol: A znova plik bó čenš ...
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Otras

Příspěvekod Franci » 25 úno 2010, 11:43

To, čo napísali v lesku - plesku - ako to vy voláte, je otrasné. Dominika je milé ,slušné dievča, hento by nikdy nepovedala. Nikto však nevie, ako to medzi nimi je. len oni dvaja :wink:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Stumfova

Příspěvekod Sidney » 03 bře 2010, 16:25

Pravdu mate, ze ta Stumfova (ci ako sa vola) je nesympaticka. Mohli mu dat Mirku Kosorinovu alebo Silviu z Gotakovho kola. O hentej Stumfovej sa pise dost negativne. Ma vraj rada prachacov, zlate kreditky a tak. Takze pochybujem, zeby o Mira mala "seriozny" zaujem. Miro sa k nej v nejakom clanku vyjadroval, ze je pekna, ale ze nie kazdy pri Lets dance skonci ako Adela a Modrovsky... Tak ktovie. Mne trochu pripada, ze ma radsej brunetky. Marta Jandova mu bola sympatickejsia nez Dara, v semifinale si rozumel s Karolinou Majernikovou, este aj do toho Modre z neba si vybral tmavovlase dievcata... Ale asi je to len nahoda. Skor ci neskor bude s nejakou, potom s dalsou a s dalsou. Tak to chodi v soubize. Teda, ak v nom vydrzi a udrzi sa.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Stumfova

Příspěvekod Macyáš » 03 bře 2010, 21:29

Sidney píše: Mne trochu pripada, ze ma radsej brunetky. Marta Jandova mu bola sympatickejsia nez Dara, v semifinale si rozumel s Karolinou Majernikovou, este aj do toho Modre z neba si vybral tmavovlase dievcata... Ale asi je to len nahoda.


Asi je to blbost, ale taky už mně tato souvislost napadla. Všechny co jsi vyjmenovala mně napadly, a ještě bych doplnila, že z publika - při Gottově písničce - taky vždy vybere tmavovlásku.
A možná to došlo i Dominice, a proto se přebarvila na hnědo :D
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: Stumfova

Příspěvekod ewilyn » 03 bře 2010, 21:40

Macyáš píše:
Sidney píše: Mne trochu pripada, ze ma radsej brunetky. Marta Jandova mu bola sympatickejsia nez Dara, v semifinale si rozumel s Karolinou Majernikovou, este aj do toho Modre z neba si vybral tmavovlase dievcata... Ale asi je to len nahoda.


Asi je to blbost, ale taky už mně tato souvislost napadla. Všechny co jsi vyjmenovala mně napadly, a ještě bych doplnila, že z publika - při Gottově písničce - taky vždy vybere tmavovlásku.
A možná to došlo i Dominice, a proto se přebarvila na hnědo :D


Ano i ja som chcela napisat, ze pri C´est la vie vzdy vyberie tmavovlasku..nieco na tom bude :D
..a vzdy velmi peknu tmavovlasku- take neznejsie typy :)
Naposledy upravil ewilyn dne 03 bře 2010, 21:52, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron