Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

"Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

"Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod debbie » 09 lis 2010, 09:03

Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod Andrew » 09 lis 2010, 10:16

debbie píše:http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro-Smajda-Co-sa-tyka-lasky/#

tak tady máme první recenzi..

No, čekal jsem to o dost horší. S tímhle se dá celkem souhlasit. Já gurmán nejsem a nestydím se za to :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod Misuna » 09 lis 2010, 10:31

Andrew píše:
debbie píše:http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro-Smajda-Co-sa-tyka-lasky/#

tak tady máme první recenzi..

No, čekal jsem to o dost horší. S tímhle se dá celkem souhlasit. Já gurmán nejsem a nestydím se za to :D


Od Petra Adámka jsem čekala 2/10...překonal se :D Je to člověk, který má osobní problém s Mirem. Z diskuze zjistil, že má fanynky i starší a hned to použil :D A jeho přirovnání písničky Svět k Petru Bendemu :shock: Znám obě jeho desky a nic se na ni nepodobá :!: Hlavně ať se deska lidem líbí a dobře se prodává :wink:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod ewilyn » 09 lis 2010, 11:38

Misuna píše:
Andrew píše:
debbie píše:http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro-Smajda-Co-sa-tyka-lasky/#

tak tady máme první recenzi..

No, čekal jsem to o dost horší. S tímhle se dá celkem souhlasit. Já gurmán nejsem a nestydím se za to :D


Od Petra Adámka jsem čekala 2/10...překonal se :D Je to člověk, který má osobní problém s Mirem. Z diskuze zjistil, že má fanynky i starší a hned to použil :D A jeho přirovnání písničky Svět k Petru Bendemu :shock: Znám obě jeho desky a nic se na ni nepodobá :!: Hlavně ať se deska lidem líbí a dobře se prodává :wink:


tiez som cakala horsie, a to jeho prirovnaie k zvuku 80-tych, 90-tych rokov sa dalo cakat...osobne mne vyhovuje viac ako dnesne trendy " skoro elektronickeho popu " - ked som vcera chvilu pozerala EVMA ( European video music awards), tak jedini pocuvatelni boli Bon Jovi a mozno Linkin Park, ale ti uz tiez zelektronicteli....

Inak i mna miestami napadol Kamil Strihavka, hlavne pri tej cestine, Bendeho album nepoznam, neviem ci su aranzmany natolko podobne, Misune sa to nezda, tak tomu verim...
A ze je Miro "naivny prostacek?" - no to trohu prehnal, ale suhlasim, ze i mne sa velmi paci Mirova normalna hlasova poloha- Vrazdy ¨(Kvoli nam) su zaspievane vazne krasne ...

btw..velmi by ma zaujimalo, ako by p. Adamek hodnotil niektore veci od sucasnej akoze SK spicky, lebo podla Miro urcite nad priemer vycnieva :)
a tiez sa za gurmana nepovazujem ( kto to akoze ma podla Adamka byt ? )
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod Kveta » 09 lis 2010, 11:43

Andrew píše:
debbie píše:http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro-Smajda-Co-sa-tyka-lasky/#

tak tady máme první recenzi..

No, čekal jsem to o dost horší. S tímhle se dá celkem souhlasit. Já gurmán nejsem a nestydím se za to :D

Ja taky :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re:"Cosa tyka lasky"- oficialne recenzie

Příspěvekod adélka » 09 lis 2010, 11:49

Tak už vyšla první recenze CD, bohužel nepříliš pozitivní: http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro ... yka-lasky/ :evil:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Seriozna tlac- clanky, rozhovory a pod...

Příspěvekod ewilyn » 09 lis 2010, 11:59

adélka píše:Tak už vyšla první recenze CD, bohužel nepříliš pozitivní: http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro ... yka-lasky/ :evil:


ano, rozoberame uz v chlieviku k CD, este by som povedala, ze na Adamka celkom prijatelne- asi sme vsetci cakali hosie...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Seriozna tlac- clanky, rozhovory a pod...

Příspěvekod adélka » 09 lis 2010, 12:07

ewilyn píše:
adélka píše:Tak už vyšla první recenze CD, bohužel nepříliš pozitivní: http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro ... yka-lasky/ :evil:


ano, rozoberame uz v chlieviku k CD, este by som povedala, ze na Adamka celkom prijatelne- asi sme vsetci cakali hosie...


Jo, už jsem si všimla, že jsem přišla s křížkem po funuse. Ten Adámek má asi z Mira nějaký osobní mindrák, zdá se mi, ostatně to tam i sám popisuje - vlasový porost mu ubývá a jeho přítelkyně je z Mira nadšená a někdy Adámka asi odmítla kvůli sledování Superstar. :D :oops:
V tomto případě je pak 50 % docela hodně. :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Seriozna tlac- clanky, rozhovory a pod...

Příspěvekod ewilyn » 09 lis 2010, 12:13

adélka píše:
ewilyn píše:
adélka píše:Tak už vyšla první recenze CD, bohužel nepříliš pozitivní: http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro ... yka-lasky/ :evil:


ano, rozoberame uz v chlieviku k CD, este by som povedala, ze na Adamka celkom prijatelne- asi sme vsetci cakali hosie...


Jo, už jsem si všimla, že jsem přišla s křížkem po funuse. Ten Adámek má asi z Mira nějaký osobní mindrák, zdá se mi, ostatně to tam i sám popisuje - vlasový porost mu ubývá a jeho přítelkyně je z Mira nadšená a někdy Adámka asi odmítla kvůli sledování Superstar. :D :oops:
V tomto případě je pak 50 % docela hodně. :)


neviem, ci to napisal z sobnej skusenosti, alebo priklady pozbieral v okoli :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod Misuna » 09 lis 2010, 12:14

A ještě jedna věc k recenzi...Adámek řeší hlavně Mira a co jeho kapela Rosemaid? Na CD nedělal jenom Miro a Cimfe, myslím, že by si zasloužila aspoň nějakou zmínku :?
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Seriozna tlac- clanky, rozhovory a pod...

Příspěvekod adélka » 09 lis 2010, 12:19

ewilyn píše:
adélka píše: Jo, už jsem si všimla, že jsem přišla s křížkem po funuse. Ten Adámek má asi z Mira nějaký osobní mindrák, zdá se mi, ostatně to tam i sám popisuje - vlasový porost mu ubývá a jeho přítelkyně je z Mira nadšená a někdy Adámka asi odmítla kvůli sledování Superstar. :D :oops:
V tomto případě je pak 50 % docela hodně. :)


neviem, ci to napisal z sobnej skusenosti, alebo priklady pozbieral v okoli :wink:


Na wgz webu je příspěvek nějaké Míšy (Mišuna?), že s Adámkem si psala maily, protože se mu nelíbil nějaký její komentář pod jeho článkem a že jí prý napsal, že až vyjde recenze Mirova CD, přejde ji smích. Z téhle recenze smích ale rozhodně nepřechází, tak to je dobrý. :D
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod Bára » 09 lis 2010, 13:28

Misuna píše:A ještě jedna věc k recenzi...Adámek řeší hlavně Mira a co jeho kapela Rosemaid? Na CD nedělal jenom Miro a Cimfe, myslím, že by si zasloužila aspoň nějakou zmínku :?
Tak na Adámka docela dobrý (Martinovi dal 4/10?).Já to teda za recenzi moc nepovažuju. Zmiňuje všeho všudy čtyři :shock: skladby. Trosky, Scény a Suchý ĺad pominul. Z hudebního hlediska se vlastně moc nevyjadřuje, ale Mirovu vizáž a pohnutky k tvorbě teda zná dokonale :roll: Stejně tak se trefil do fanouškovské základny :wink: Asi čte příspěvky :P :D . Ale dobrý. Linkin Park a Desmod měli u posledních počinů na Musicservru jen 4/10.Vyloženě nepochválil, ale ani nestrhal. Čekala jsem podstatně horší :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Misuna » 09 lis 2010, 13:46

Přiznávám, byla jsem to já, komu napsal mail :D Označila jsem ho v recenzi na LF za neobjektivního a vyjádřila jsem prosbu, ať nedělá recenzi na Mirovo album. Netušila jsem, jak pečlivě čte komentáře. A mám to :lol: Mám dojem, že se recenze ujal právě z tohoto důvodu. Už dávno jsem rozhodnutá, že se k jeho recenzi nevyjádřím :wink: On dal Martinovi 4/10? V makrorecenzi jsem viděla 7/10 a myslím, že Martinovi straní. I v recenzi k desce Superstáristů vyzdvihoval jeho a Bena, a přitom skladba "Vím, jak to je" je podle mě jeho nejhorší věc. Aspoň se "snažil" být objektivní, ale na kluky z Rosemaid zapomněl anebo se ani nesnažil zjistit hudebníky, s kterými Miro nahrával.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod adélka » 09 lis 2010, 13:49

Misuna píše:Přiznávám, byla jsem to já, komu napsal mail :D Označila jsem ho v recenzi na LF za neobjektivního a vyjádřila jsem prosbu, ať nedělá recenzi na Mirovo album. Netušila jsem, jak pečlivě čte komentáře. A mám to :lol: Mám dojem, že se recenze ujal právě z tohoto důvodu. Už dávno jsem rozhodnutá, že se k jeho recenzi nevyjádřím :wink: On dal Martinovi 4/10? V makrorecenzi jsem viděla 7/10 a myslím, že Martinovi straní. I v recenzi k desce Superstáristů vyzdvihoval jeho a Bena, a přitom skladba "Vím, jak to je" je podle mě jeho nejhorší věc. Aspoň se "snažil" být objektivní, ale na kluky z Rosemaid zapomněl anebo se ani nesnažil zjistit hudebníky, s kterými Miro nahrával.


Myslela jsem si, žes to asi byla Ty. :wink: A to hodnocení je vzhledem k těmhle okolnostem vlastně velmi pozitivní. :!: :thumbup:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Bára » 09 lis 2010, 14:02

Misuna píše:Přiznávám, byla jsem to já, komu napsal mail :D Označila jsem ho v recenzi na LF za neobjektivního a vyjádřila jsem prosbu, ať nedělá recenzi na Mirovo album. Netušila jsem, jak pečlivě čte komentáře. A mám to :lol: Mám dojem, že se recenze ujal právě z tohoto důvodu. Už dávno jsem rozhodnutá, že se k jeho recenzi nevyjádřím :wink: On dal Martinovi 4/10? V makrorecenzi jsem viděla 7/10 a myslím, že Martinovi straní. I v recenzi k desce Superstáristů vyzdvihoval jeho a Bena, a přitom skladba "Vím, jak to je" je podle mě jeho nejhorší věc. Aspoň se "snažil" být objektivní, ale na kluky z Rosemaid zapomněl anebo se ani nesnažil zjistit hudebníky, s kterými Miro nahrával.
Tam nás psalo víc, tuším i Kaja :D Ale tohle je na Adámka dobrý, nehledala bych v tom odvetu :roll: Mně vadí, že to tam zabalil do těch keců a skladby nerozebral. To bych čekala v první řadě. Ale jinak tam nevidím žádnou snahu Mira potopit. Je to takový nicneříkající. Ještě čekám na čtvrtek nebo sobotní přílohu na i.Dnes (Vedral :twisted: nebo Vlasák) a nejhorší máme za sebou :roll: Rozhodující bude zájem o CD a zájem pořadatelů. Na recenze s... pes :oops: Zatím snad dělali jen Konvičkovou a Martina a vidíme, že vysoká nebo nízká hodnocení CD jsou z hlediska trhu skoro bezcenná. Kolik už bylo vysokých hodnocení a komerční úspěch 0. Stejně to čte jen pár lidí :wink: To my tomu přikládáme větší pozornost, než si to zaslouží :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Další

Zpět na Četli jsme...

cron