Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

"Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Paula » 21 led 2011, 20:19

Ivana píše:http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1941
Konečne slušná recenzia

som rada, že sa konečne objavila rozumná recenzia :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Bára » 21 led 2011, 21:03

Ivana píše:http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1941
Konečne slušná recenzia
:thumbup: Hezké...a zná kapelu a jistě si celé CD poslechl, protože se zabývá i jednotlivými skladbami :!: Jaký rozdíl proti některým :evil:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kotě » 21 led 2011, 22:17

Bára píše:
Ivana píše:http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1941
Konečne slušná recenzia
:thumbup: Hezké...a zná kapelu a jistě si celé CD poslechl, protože se zabývá i jednotlivými skladbami :!: Jaký rozdíl proti některým :evil:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Jana » 21 led 2011, 22:31

Kaja píše:
Ivana píše:http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1941
Konečne slušná recenzia

Nie je mi celkom jasné - on je proti tej angličtine?

Asi je. Ja by som bola za kompromis 1:1. Predsa len mnohí starí pivnopamätníkoví rockeri a rockerské dámy po, či pred menopauzou sa už na zartrózované kolená speakovať učiť nebudú. :wink: Určite tiež nie všedci tenagers vidia hlavný zmysel prežívania svojej mladosti v šprtaní angliny. :roll: a nie sú v nej úplne doma. Slovenské či české by mohli byť napr. tie pomalejšie, poprockové. 8) Alebo ak je to možné, nech urobí dve jazykové verzie aspoň jednej piesne. To by bol najlepší barometer pravdy. :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Lilie » 21 led 2011, 23:01

Ivana píše:http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1941
Konečne slušná recenzia


:thumbup: :thumbup: :thumbup: Až z toho mám rozpálené "tváře" :D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 22 led 2011, 12:36

pekná, recenzia. Tá pod vodou sa páči veľa ľuďom :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 22 led 2011, 12:41

Zaujimave a niekto zas pise, ze mu to pripomina Tublu a spievanie Durindu, kazdy nieco ine napise...
Nezda sa mi, zeby mu LF vadilo. Ale ma rad nasu rockovu :?: scenu, to je jasne. Ale hlavne, ze to pochvalil...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 22 led 2011, 12:43

Sidney píše:Zaujimave a niekto zas pise, ze mu to pripomina Tublu a spievanie Durindu, kazdy nieco ine napise...
Nezda sa mi, zeby mu LF vadilo. Ale ma rad nasu rockovu :?: scenu, to je jasne. Ale hlavne, ze to pochvalil...

A fakt to pripomína Tublu? Mne sa to teda nepodobá na nič a to dávate do Na dobrú noc kopu pesničiek od Rockerov.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 22 led 2011, 12:55

Franci píše:
Sidney píše:Zaujimave a niekto zas pise, ze mu to pripomina Tublu a spievanie Durindu, kazdy nieco ine napise...
Nezda sa mi, zeby mu LF vadilo. Ale ma rad nasu rockovu :?: scenu, to je jasne. Ale hlavne, ze to pochvalil...

A fakt to pripomína Tublu? Mne sa to teda nepodobá na nič a to dávate do Na dobrú noc kopu pesničiek od Rockerov.


Svet mne trochu pripomina Tublu, Pod vodou Haberu. Ostatok nejako nic. Sceny a Trosky su take ine. Ale niektori to hovoria, aj ti recenzisti.
My tam davame pesnicky, ale minimum nasich. :roll: :roll: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 29 led 2011, 01:55

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Misuna » 29 led 2011, 09:02



Hlavně že nám se jeho výšky líbí :D Kritika je objektivní a u ostatních Superstáristů s mnohým souhlasím. Jenom srovnání Lacha s Haberou :roll: To si Habera nezasloužil :D
Nevím, jestli jste si všimli názoru tohoto pána na wgz, je hodně pravdivý :D

Július:
Patrím k tej pomerne staršej generácii poslucháčov, keďže budem mať skoro 60 rokov. Nechcem sa nikoho dotknúť, aby som vyberal medzi týmito dvoma mladými a nádejnými spevákmi. Odmlada počúvam rockovú hudbu, a bližšie mi je pán Šmajda. Jeho album som od vnúčat dostal na Vianoce a veľmi ma to potešilo. Zaujala ma skladba Pod Vodou. Sú v nej skryté hlboké myšlienky, ktoré si možno dnešné mladé publikum ani neuvedomuje. Malo by sa trochu viac započúvať do textov, a nie len skákať na zmixovanú a umelú hudbu. Veľmi pravdivá je i skladba Vraždy. Z rockových skladieb je pre mňa dobrá rockerina Suchý Ľad. Celý album ma prekvapil v tom dobrom. Mám rád, ak mladý len nesedia na gauči a za počítačom, ale idú za svojím snom. Pán Šmajda ide dobrým smerom. Poradil by som mu, aby sa nekonštruktívnou kritikou vôbec nezaoberal, tá mu nepomôže. Aj Beatles a iné svetoznáme kapely dostávali častú kritiku, no napriek tomu neprestali a pokračovali.
Zdroj: supermusic.sk
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 29 led 2011, 13:35

Misuna píše:


Hlavně že nám se jeho výšky líbí :D Kritika je objektivní a u ostatních Superstáristů s mnohým souhlasím. Jenom srovnání Lacha s Haberou :roll: To si Habera nezasloužil :D
Nevím, jestli jste si všimli názoru tohoto pána na wgz, je hodně pravdivý :D

Július:
Patrím k tej pomerne staršej generácii poslucháčov, keďže budem mať skoro 60 rokov. Nechcem sa nikoho dotknúť, aby som vyberal medzi týmito dvoma mladými a nádejnými spevákmi. Odmlada počúvam rockovú hudbu, a bližšie mi je pán Šmajda. Jeho album som od vnúčat dostal na Vianoce a veľmi ma to potešilo. Zaujala ma skladba Pod Vodou. Sú v nej skryté hlboké myšlienky, ktoré si možno dnešné mladé publikum ani neuvedomuje. Malo by sa trochu viac započúvať do textov, a nie len skákať na zmixovanú a umelú hudbu. Veľmi pravdivá je i skladba Vraždy. Z rockových skladieb je pre mňa dobrá rockerina Suchý Ľad. Celý album ma prekvapil v tom dobrom. Mám rád, ak mladý len nesedia na gauči a za počítačom, ale idú za svojím snom. Pán Šmajda ide dobrým smerom. Poradil by som mu, aby sa nekonštruktívnou kritikou vôbec nezaoberal, tá mu nepomôže. Aj Beatles a iné svetoznáme kapely dostávali častú kritiku, no napriek tomu neprestali a pokračovali.
Zdroj: supermusic.sk

S týmto súhlasím. A myslím, že Pod vodou nemyslí klasickú rieku, ale niečo iné. .
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 29 led 2011, 13:36


Ten autor na to možno prišiel. Haberovi pripomínal Denis samého seba a preto h ostále chválil! Keby tam bol napríklad Maťo Ďurinda, chválil by našeho. =o)
A mne skôr niečo pripomína Martinová hudba.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod ewilyn » 29 led 2011, 13:53

Franci píše: S týmto súhlasím. A myslím, že Pod vodou nemyslí klasickú rieku, ale niečo iné. .


ano to si myslia viaceri, ze to cele je len metafora, ze ten text ma hlbsi vyznam :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 29 led 2011, 14:10

ewilyn píše:
Franci píše: S týmto súhlasím. A myslím, že Pod vodou nemyslí klasickú rieku, ale niečo iné. .


ano to si myslia viaceri, ze to cele je len metafora, ze ten text ma hlbsi vyznam :wink:

Keď bude nejaký chat a ja budem na nete sa ho to spýtam. :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron