Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

"Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 20 lis 2010, 19:02

Sidney píše:
Bára píše:
Kotě píše:Tak mám žhavé informace, že v dnešním Libereckém dni je recenze na Mirovo CD....ale do Tesca se dostanu až později odpoledne :( . Doufám že noviny ještě budou....
Doufám , že to nepsal Vedral :twisted: Naše nervy :shock: :D


Dobre, je to debil, chytry je jak fun-radio, len ide o to, ze ked napise, ze je nieco priemerne, ma dat 50 % a a nie 20. Nech sa nauci pocitat. Nikdy som o takom cloveku nepocula.
Inak ti "intelektualni" umelci, ktorych nikto vlastne nepocuva su fakt najarogantejsi. Preco asi? :mrgreen:

Myslia si, že sú niečo viac a lepšie. Aspoň, kým ich život nenaučí, čo sú a čo nie sú podstatné veci. Ale Bára má pravdu, kašlem na neho, kým zase niečo nespácha. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Paula » 20 lis 2010, 19:28

Kotě píše:Tak Liberecký den v Tescu už neměli.....zkusím se zeptat ráno v trafice :(

škoda :? a nemajú aj archív?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kotě » 21 lis 2010, 10:56

Tak jsem dorazila z trafiky a mám :thumbup: . Ten co to psal evidentně o Mirovi moc neví...Na začátku vzpomíná na Superstar, vychvaluje Chodúra :twisted: a píše že .....nebo jste fandili Miro Šmajdovi, jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se při jeho vystoupení nemohl zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image......Velmi úsměvný je moment kde se píše.....pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid :lol: . Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově.......Připomíná mi to Haberu v SS, ktraý pochválil všechny, kapelu, režiséra, svačinářku...jen aby nemusel pochválit Mira. A na konci řeší, jestli náhodou není vegetarián...když zpívá Vraždy (a to je myslím na veřejnosti dost profláknutá věc, že je). Ale úplný závěr....Ještě pryč s textovými klišé a budoucnost může být Mirova.....zase vyznívá docela dobře. Je to tak půl na půl....Zítra to zkusím oskenovat a hodit to sem.
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Lilie » 21 lis 2010, 11:03

Kotě píše:Tak jsem dorazila z trafiky a mám :thumbup: . Ten co to psal evidentně o Mirovi moc neví...Na začátku vzpomíná na Superstar, vychvaluje Chodúra :twisted: a píše že .....nebo jste fandili Miro Šmajdovi, jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se při jeho vystoupení nemohl zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image......Velmi úsměvný je moment kde se píše.....pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid :lol: . Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově.......Připomíná mi to Haberu v SS, ktraý pochválil všechny, kapelu, režiséra, svačinářku...jen aby nemusel pochválit Mira. A na konci řeší, jestli náhodou není vegetarián...když zpívá Vraždy (a to je myslím na veřejnosti dost profláknutá věc, že je). Ale úplný závěr....Ještě pryč s textovými klišé a budoucnost může být Mirova.....zase vyznívá docela dobře. Je to tak půl na půl....Zítra to zkusím oskenovat a hodit to sem.


Dííííky :thumbup: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Bára » 21 lis 2010, 11:03

Kotě píše:Tak jsem dorazila z trafiky a mám :thumbup: . Ten co to psal evidentně o Mirovi moc neví...Na začátku vzpomíná na Superstar, vychvaluje Chodúra :twisted: a píše že .....nebo jste fandili Miro Šmajdovi, jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se při jeho vystoupení nemohl zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image......Velmi úsměvný je moment kde se píše.....pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid :lol: . Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově.......Připomíná mi to Haberu v SS, ktraý pochválil všechny, kapelu, režiséra, svačinářku...jen aby nemusel pochválit Mira. A na konci řeší, jestli náhodou není vegetarián...když zpívá Vraždy (a to je myslím na veřejnosti dost profláknutá věc, že je). Ale úplný závěr....Ještě pryč s textovými klišé a budoucnost může být Mirova.....zase vyznívá docela dobře. Je to tak půl na půl....Zítra to zkusím oskenovat a hodit to sem.
Ty jsi fakt ráno do tý trafiky vyrazila :lol: :lol: Super výkon :thumbup: Díky :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 21 lis 2010, 11:12

Kotě píše:Tak jsem dorazila z trafiky a mám :thumbup: . Ten co to psal evidentně o Mirovi moc neví...Na začátku vzpomíná na Superstar, vychvaluje Chodúra :twisted: a píše že .....nebo jste fandili Miro Šmajdovi, jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se při jeho vystoupení nemohl zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image......Velmi úsměvný je moment kde se píše.....pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid :lol: . Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově.......Připomíná mi to Haberu v SS, ktraý pochválil všechny, kapelu, režiséra, svačinářku...jen aby nemusel pochválit Mira. A na konci řeší, jestli náhodou není vegetarián...když zpívá Vraždy (a to je myslím na veřejnosti dost profláknutá věc, že je). Ale úplný závěr....Ještě pryč s textovými klišé a budoucnost může být Mirova.....zase vyznívá docela dobře. Je to tak půl na půl....Zítra to zkusím oskenovat a hodit to sem.

Ďakujem, si obetavé dievča. :D Vyzerá to byť dobrá zlátanina, ale asi nič tragické. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kveta » 21 lis 2010, 12:50

Kaja píše:
Kaja píše:On hrá na saxík v tomto tu: http://bandzone.cz/thechancers. Počúva aj metal, vysoko hodnotí napr, Iron Maiden, tým dal 90 %. Proste sa mu Miro nepáči a nepáčil sa mu už od súťaže, myslím, že je to jeden z tých, ktorí mali dopredu na Mira utvorený názor. Navyše ho aj fans iných hudobníkov považujú za hodne arogantného (debila) - to citujem. Debil on nebude a má aj príslušné vzdelanie a do hudby vidí, ale arogantný je určite. Nuž čo, veď sme takéto, napokon, čakali od poniektorých recenzentov. Sem tam sa nejaké klišé v Mirových textoch vyskytne, ale nemám pocit, že by to charakterizovalo album, ani že by tam toho klišé bolo veľa. Ja si stále myslím, že Mirove texty sú fajn. A zhodnotiť CD takto - proste ho iba sfúknuť dvoma vetami svedčí o arogancii a povrchnosti, musí to byť nepríjemný človek.


Dnes ma v noci zobudil môj neposedný pes a prvé som si spomenula na túto recenziu a rozmýšľala som nad tým. Včera som bola v rozpakoch, keď som si to lepšie premyslela, tak sa ospravedlňujem za včerajšie hodnotenie. Je to arogantný zaujatý debil. Ak má niekto EQ na nule, znehodnocuje to aj jeho IQ, pretože ho nevie používať. Ak je Mirove CD podľa neho za 20%, tak jeho recenzia je za 2%, viac si nezaslúži. Neviem si predstaviť, že by som takýmto spôsobom hodnotila napr. diplomovku, alebo článok, ktorý mám na posúdenie, a to sú často odfláknuté veci, a nie výsledok práce chlapca, ktorý do toho dáva všetko.
Takýto týpkovia, čo robia hudbu, ktorú skoro nikto nepočúva, si pripadajú úžasní. Pretože ich počúva pár fanjšmekrov a hudobných intelektuálov, ja som to ochotná počuť raz, alebo pár krát za rok a poviem zaujímavé, ale viac to nepotrebujem. Uznám im, že to nie je úplne zlé, čo robia, ale mne je taká hudba nanič. Mirova hudba je o inom, dotýka sa duše. Pohladí, aj zabolí. Je jeho osobnou výpoveďou a je výpoveďou niekoho veľmi ľudského. Ak v nej vidia aj kúsok naivity - no a čo? Keď má niekto 21 rokov, je plný ideálov, trochu naivity mu pristane. Mirko bude dozrievať a s ním aj jeho hudba, ale dúfam, že tá podstata zostane. Je to hudba plná ľudskosti, lásky a pozitívnej energie. Taká hudba má silu ovplyvňovať a meniť ľudí, môže im pomáhať. A nie tá, ktorú robí Honza Vedral. A jeho recenzia? Čomu pomôže? Recenzia, ak má mať význam, má poskytnúť informácie konzumentom, hudobnému svetu, ale aj autora niekam posunúť, má mu pomôcť objektívnym pohľadom na jeho tvorbu - ale čo je toto?

Krásne si to napísala a presne :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 21 lis 2010, 13:29

Kája, krásne si to napísala.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Paula » 21 lis 2010, 14:22

Franci píše:Kája, krásne si to napísala.

súhlasím :thumbup:

som zvedavá na článok od Kotě :lol: a som rada, že si do tej trafiky vyrazila :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod adélka » 21 lis 2010, 14:38

Ahoj, já Vám ten článek sem hodím celý. Byl ve všech severočeských regionálních denících. je to dost kladná recenze, ale ten člověk o Mirovi nic neví, když nevěří, že nejí maso. Nicméně s ním souhlasím, že ten text k písni vraždy je poněkud naivní. Ale souhlssím i Kajou, že ve 22 letech na to má ještě nárok. :)

Autor: (dts)

Šmajda v písni Vraždy hájí práva zvířat. Je vegetarián?
Písničky o lásce i ztracených lidech, rock, melodie. I to nabízí CD Čo sa týka lásky, první deska Mira Šmajdy - „toho druhého“ z reality show Česko-Slovenská SuperStar

Přiznejte se - komu jste ve finále 1. reality show Česko -Slovenská SuperStar drželi palce?! Byl to swingový showman v saku Martin Chodůr, mladík který si písničkami i jazzovým cítěním suverénně vydobyl srovnání s britským Tomem Jonesem?
Nebo jste fandili a posílali SMS Miroslavovi „Miro“ Šmajdovi (22), který skončil druhý? Jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se nemohl při jeho vystoupení zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image. Na snímcích s rozhalenkou, hubený, s hřívou světlých vlasů, ne nepodobný Nagyovi či Ďurindovi (Tublatanka) z poloviny 80. let minulého století...
Výjimečnější byl jistě Martin Chodůr. Proto vyhrál a vydal CD už zjara. Nepřekvapí, že „rocker“ Šmajda natočil album „Čo sa týka lásky“ se svou skupinou Rosemaid.
Překvapením ale může být pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid. Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově. Že nahrávka je slušná na naše poměry - a na debutanta z „provařené“ soutěže.
Až na dvě výjimky je Miro Šmajda autorem hudby desky. Ke dvěma skladbám hudbu psala kapela Rosemaid, texty jsou Šmajdovy všechny.
Na balady ho užije: vedle důraznějších úvodních Kvapek, písně titulní i posmutnělému naléhavém protestu Vraždy je tu i výrazná, závěrečná (anglicky zpívaná) Last Forever. S trochou nadsázky by mohla být na deskách kapel Bon Jovi či Aerosmith.
Překvapením CD ovšem je - alespoň pro mne - text „Vraždy“, nekompromisně i trošku naivně hájící práva zvířat. Věřím, že zpívá-li o pokusech na nich, myslí to vážně. Že nenosí kožené kalhoty či boty, protože i kvůli nim musí zvířata umírat. A jestli pak také nejí maso...?
Je jasné, že Šmajdovy fanynky budou žárlit na mladou pohlednou herečku Radku Pavlovčinovou, s níž se nechal Miro nahý fotit na obal své desky. Tedy - na zadní straně obalu CD je „z nich“ více - na přední straně ale grafik pod písmeny „schoval co se dalo“. Nezbude tedy než pátrat na internetu, zda přeci jen nějaké „lepší“ snímky z focení „neunikly“.
Je fajn, že tu není žádná přiznaná píseň převzatá. Zmínil-li jsem ale Tublatanku či Petera Nagye, právě k jejich zvuku a melodiím má pár skladeb z desky blízko.
Snad je to výrazem, barvou hlasu, asi stylizací... a třeba je to „jen“ v něm. Ještě pryč s textovými klišé - a budoucnost může být Mirova.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod zariva_kometka » 21 lis 2010, 15:10

adélka píše:Ahoj, já Vám ten článek sem hodím celý. Byl ve všech severočeských regionálních denících. je to dost kladná recenze, ale ten člověk o Mirovi nic neví, když nevěří, že nejí maso. Nicméně s ním souhlasím, že ten text k písni vraždy je poněkud naivní. Ale souhlssím i Kajou, že ve 22 letech na to má ještě nárok. :)

Autor: (dts)

Šmajda v písni Vraždy hájí práva zvířat. Je vegetarián?
Písničky o lásce i ztracených lidech, rock, melodie. I to nabízí CD Čo sa týka lásky, první deska Mira Šmajdy - „toho druhého“ z reality show Česko-Slovenská SuperStar

Přiznejte se - komu jste ve finále 1. reality show Česko -Slovenská SuperStar drželi palce?! Byl to swingový showman v saku Martin Chodůr, mladík který si písničkami i jazzovým cítěním suverénně vydobyl srovnání s britským Tomem Jonesem?
Nebo jste fandili a posílali SMS Miroslavovi „Miro“ Šmajdovi (22), který skončil druhý? Jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se nemohl při jeho vystoupení zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image. Na snímcích s rozhalenkou, hubený, s hřívou světlých vlasů, ne nepodobný Nagyovi či Ďurindovi (Tublatanka) z poloviny 80. let minulého století...
Výjimečnější byl jistě Martin Chodůr. Proto vyhrál a vydal CD už zjara. Nepřekvapí, že „rocker“ Šmajda natočil album „Čo sa týka lásky“ se svou skupinou Rosemaid.
Překvapením ale může být pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid. Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově. Že nahrávka je slušná na naše poměry - a na debutanta z „provařené“ soutěže.
Až na dvě výjimky je Miro Šmajda autorem hudby desky. Ke dvěma skladbám hudbu psala kapela Rosemaid, texty jsou Šmajdovy všechny.
Na balady ho užije: vedle důraznějších úvodních Kvapek, písně titulní i posmutnělému naléhavém protestu Vraždy je tu i výrazná, závěrečná (anglicky zpívaná) Last Forever. S trochou nadsázky by mohla být na deskách kapel Bon Jovi či Aerosmith.
Překvapením CD ovšem je - alespoň pro mne - text „Vraždy“, nekompromisně i trošku naivně hájící práva zvířat. Věřím, že zpívá-li o pokusech na nich, myslí to vážně. Že nenosí kožené kalhoty či boty, protože i kvůli nim musí zvířata umírat. A jestli pak také nejí maso...?
Je jasné, že Šmajdovy fanynky budou žárlit na mladou pohlednou herečku Radku Pavlovčinovou, s níž se nechal Miro nahý fotit na obal své desky. Tedy - na zadní straně obalu CD je „z nich“ více - na přední straně ale grafik pod písmeny „schoval co se dalo“. Nezbude tedy než pátrat na internetu, zda přeci jen nějaké „lepší“ snímky z focení „neunikly“.
Je fajn, že tu není žádná přiznaná píseň převzatá. Zmínil-li jsem ale Tublatanku či Petera Nagye, právě k jejich zvuku a melodiím má pár skladeb z desky blízko.
Snad je to výrazem, barvou hlasu, asi stylizací... a třeba je to „jen“ v něm. Ještě pryč s textovými klišé - a budoucnost může být Mirova.


No vážně o něm nic neví, a koncertní vystoupení určitě taky neslyšel, jinak by nenapsal to, co napsal....Já vidím optimisticky, že budoucnost BUDE Mirova, věřím v tom, má dobře našlápnuto....a z anglického CD všichni spadnou ze židle! Soudě z ukázek, které jsme slyšeli, ikdyž nějaká ta přirovnání vždy budou.....
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Bára » 21 lis 2010, 15:59

adélka píše:Ahoj, já Vám ten článek sem hodím celý. Byl ve všech severočeských regionálních denících. je to dost kladná recenze, ale ten člověk o Mirovi nic neví, když nevěří, že nejí maso. Nicméně s ním souhlasím, že ten text k písni vraždy je poněkud naivní. Ale souhlssím i Kajou, že ve 22 letech na to má ještě nárok. :)

Autor: (dts)

Šmajda v písni Vraždy hájí práva zvířat. Je vegetarián?
Písničky o lásce i ztracených lidech, rock, melodie. I to nabízí CD Čo sa týka lásky, první deska Mira Šmajdy - „toho druhého“ z reality show Česko-Slovenská SuperStar

Přiznejte se - komu jste ve finále 1. reality show Česko -Slovenská SuperStar drželi palce?! Byl to swingový showman v saku Martin Chodůr, mladík který si písničkami i jazzovým cítěním suverénně vydobyl srovnání s britským Tomem Jonesem?
Nebo jste fandili a posílali SMS Miroslavovi „Miro“ Šmajdovi (22), který skončil druhý? Jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se nemohl při jeho vystoupení zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image. Na snímcích s rozhalenkou, hubený, s hřívou světlých vlasů, ne nepodobný Nagyovi či Ďurindovi (Tublatanka) z poloviny 80. let minulého století...
Výjimečnější byl jistě Martin Chodůr. Proto vyhrál a vydal CD už zjara. Nepřekvapí, že „rocker“ Šmajda natočil album „Čo sa týka lásky“ se svou skupinou Rosemaid.
Překvapením ale může být pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid. Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově. Že nahrávka je slušná na naše poměry - a na debutanta z „provařené“ soutěže.
Až na dvě výjimky je Miro Šmajda autorem hudby desky. Ke dvěma skladbám hudbu psala kapela Rosemaid, texty jsou Šmajdovy všechny.
Na balady ho užije: vedle důraznějších úvodních Kvapek, písně titulní i posmutnělému naléhavém protestu Vraždy je tu i výrazná, závěrečná (anglicky zpívaná) Last Forever. S trochou nadsázky by mohla být na deskách kapel Bon Jovi či Aerosmith.
Překvapením CD ovšem je - alespoň pro mne - text „Vraždy“, nekompromisně i trošku naivně hájící práva zvířat. Věřím, že zpívá-li o pokusech na nich, myslí to vážně. Že nenosí kožené kalhoty či boty, protože i kvůli nim musí zvířata umírat. A jestli pak také nejí maso...?
Je jasné, že Šmajdovy fanynky budou žárlit na mladou pohlednou herečku Radku Pavlovčinovou, s níž se nechal Miro nahý fotit na obal své desky. Tedy - na zadní straně obalu CD je „z nich“ více - na přední straně ale grafik pod písmeny „schoval co se dalo“. Nezbude tedy než pátrat na internetu, zda přeci jen nějaké „lepší“ snímky z focení „neunikly“.
Je fajn, že tu není žádná přiznaná píseň převzatá. Zmínil-li jsem ale Tublatanku či Petera Nagye, právě k jejich zvuku a melodiím má pár skladeb z desky blízko.
Snad je to výrazem, barvou hlasu, asi stylizací... a třeba je to „jen“ v něm. Ještě pryč s textovými klišé - a budoucnost může být Mirova.
Díky Adélko, autor se asi moc neorientuje, ale celkově to zhodnocení je dobré :D Mám pocit, že to dostal do ruky a skutečně si to poslechl. Poslední věta svědčí o tom, že se mu to celkem zamlouvá a dává mu budoucnost. Když víme, jaký obraz v něm zanechal Miro během soutěže(píše to v úvodním srovnání), tak to považuju za obrovský úspěch. To je právě to, co Vedral nepřekročil :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod gatla » 21 lis 2010, 17:13

Dííky,holky!
Jestli on tím Cimfem nemyslel to,že on je uveden na CD,že doprovázel na kytaru....
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod mari » 21 lis 2010, 17:21

Aj by rád pochválil , ale je to asi ťažké ... :wink:
Prečo je pre Martina kopírovanie TJ plus a pre Mira podobnosť s BJ , Nagyom , či Tublou chyba ? :roll: Nechápem ....
Pre nás je podstatné , že do budúcnosti sa s ním môže rátať :thumbup:
Ešte k tomu klišé ...zaujímalo by ma , aký asi by mal byť dokonalý text ? A podľa vás , ktorý text , či časť textu je to pravé klišé v Mirových piesňach ?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Lenka » 21 lis 2010, 19:31

Kotě píše:Tak jsem dorazila z trafiky a mám :thumbup: . Ten co to psal evidentně o Mirovi moc neví...Na začátku vzpomíná na Superstar, vychvaluje Chodúra :twisted: a píše že .....nebo jste fandili Miro Šmajdovi, jehož písničky měly rockový drive, ale člověk se při jeho vystoupení nemohl zbavit dojmu, že přeci jen více staví na image......Velmi úsměvný je moment kde se píše.....pražský zvukař a hudebník Milan Cimfe jako kytarista Rosemaid :lol: . Možná právě on má podíl na tom, že řada skladeb z CD zní svěže rockově.......Připomíná mi to Haberu v SS, ktraý pochválil všechny, kapelu, režiséra, svačinářku...jen aby nemusel pochválit Mira. A na konci řeší, jestli náhodou není vegetarián...když zpívá Vraždy (a to je myslím na veřejnosti dost profláknutá věc, že je). Ale úplný závěr....Ještě pryč s textovými klišé a budoucnost může být Mirova.....zase vyznívá docela dobře. Je to tak půl na půl....Zítra to zkusím oskenovat a hodit to sem.

Jsi dobrá já dneska zlítala celý naše město ale bohužel nikde:-(
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron