Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

"Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 09 lis 2010, 17:06

Ja tom uani nechápem. Gurmán je človek, ktorému chutí veľmi ostré jedlo. Ale ako to myslel ten Adam?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Lenka » 09 lis 2010, 17:16

debbie píše:http://musicserver.cz/clanek/31994/Miro-Smajda-Co-sa-tyka-lasky/#

tak tady máme první recenzi..

No tak zase to není tak hrozný on se vždycky nějaký ten rýpal najde s tím musíme počítat a myslím že už jsme si na to za ten rok zvykli takže nás to ani nepřekvapuje teda aspoň mě né:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod Kaja » 09 lis 2010, 17:18

Bára píše:
Misuna píše:A ještě jedna věc k recenzi...Adámek řeší hlavně Mira a co jeho kapela Rosemaid? Na CD nedělal jenom Miro a Cimfe, myslím, že by si zasloužila aspoň nějakou zmínku :?
Tak na Adámka docela dobrý (Martinovi dal 4/10?).Já to teda za recenzi moc nepovažuju. Zmiňuje všeho všudy čtyři :shock: skladby. Trosky, Scény a Suchý ĺad pominul. Z hudebního hlediska se vlastně moc nevyjadřuje, ale Mirovu vizáž a pohnutky k tvorbě teda zná dokonale :roll: Stejně tak se trefil do fanouškovské základny :wink: Asi čte příspěvky :P :D . Ale dobrý. Linkin Park a Desmod měli u posledních počinů na Musicservru jen 4/10.Vyloženě nepochválil, ale ani nestrhal. Čekala jsem podstatně horší :thumbup:


Martinovi dal 7/10, on je práveže ťažký chodúrovec podľa toho, čo píše. http://musicserver.cz/clanek/31165/Makr ... a-Chodura/

Z celej recenzie mám pocit, že bol pripravený Mira sfúknuť oveľa dôkladnejšie. Lenže zrejme to CD sa nezdá zlé ani jemu a možno ho Miro predsa len očaril aj v osobnom kontakte, ten rozhovor s ním urobil slušný. Ak mu dal 5/10, to znamená, že každý jeden bod má Miro zaslúžený, pretože Adámek mu určite nič nevenuje a keby nevyzeral tak trápne dobre a nevešalo by sa naňho toľko fanyniek, asi by dostal viac. Tento typ spevákov, podľa Chodúrovej recenzie, Adámek považuje za menej hodnotný a asi nemá pocit, že ich treba podporovať. Ale celkom oceňujem, že reagoval na príspevky v diskusiách, ten jeden odstavec venoval trapkom, čo na Mira stále blbo útočia (niektorí to zjavne nepochopili ani po tomto). Nás, ženské publikum vo všeobecnosti zase zľahka podceňuje, ale na to mu kašlem. Bude to taký patriarchálny týpek, ženu bude mať asi uviazanú pri kuchynskej linke, aj diskutujúce tam občas posiela. Ale v podstate myslím, že mal snahu o objektivitu v rámci svojich možností a cením si to. Nie je to také zlé. Len to mi chýba, mohol sa podrobnejšie vyjadriť ku všetkým pesničkám, ja by som od recenzie čakala niečo také.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kotě » 09 lis 2010, 17:20

Docela to jde...po té recenzi na album Superstáristů jsem měla strach že ho smete pod povrch zemský...což se nestalo, juch! :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod Franci » 09 lis 2010, 17:32

Kaja píše:
Martinovi dal 7/10, on je práveže ťažký chodúrovec podľa toho, čo píše. http://musicserver.cz/clanek/31165/Makr ... a-Chodura/

Z celej recenzie mám pocit, že bol pripravený Mira sfúknuť oveľa dôkladnejšie. Lenže zrejme to CD sa nezdá zlé ani jemu a možno ho Miro predsa len očaril aj v osobnom kontakte, ten rozhovor s ním urobil slušný. Ak mu dal 5/10, to znamená, že každý jeden bod má Miro zaslúžený, pretože Adámek mu určite nič nevenuje a keby nevyzeral tak trápne dobre a nevešalo by sa naňho toľko fanyniek, asi by dostal viac. Tento typ spevákov, podľa Chodúrovej recenzie, Adámek považuje za menej hodnotný a asi nemá pocit, že ich treba podporovať. Ale celkom oceňujem, že reagoval na príspevky v diskusiách, ten jeden odstavec venoval trapkom, čo na Mira stále blbo útočia (niektorí to zjavne nepochopili ani po tomto). Nás, ženské publikum vo všeobecnosti zase zľahka podceňuje, ale na to mu kašlem. Bude to taký patriarchálny týpek, ženu bude mať asi uviazanú pri kuchynskej linke, aj diskutujúce tam občas posiela. Ale v podstate myslím, že mal snahu o objektivitu v rámci svojich možností a cením si to. Nie je to také zlé. Len to mi chýba, mohol sa podrobnejšie vyjadriť ku všetkým pesničkám, ja by som od recenzie čakala niečo také.


Súhlasím Kája. :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod gemini » 09 lis 2010, 17:39

Průměr? To je ještě dobré - na to, co už jsme předtím četli. Ale od recenze jsem čekala něco jiného než plky o Mirově vzhledu a o věku jeho fanynek. O písničkách je toho v článku žalostně málo.

Jak jsem si přečetla vaše příspěvky, docvaklo mi, že taky nesnáším ty elektronické vychytávky. Mám ráda zpěv, co chytne za srdce, čistý klavír a kytarový nářez. O pořádných bicích nemluvě. Kdysi se mi líbila jedna skladba od nejmenované skupiny. Nejdřív jsme ji slyšeli po kouskách při zvukové zkoušce, pak konečně celou při koncertě, a to se mi strašně líbila. Jenže po pár měsících ji nahráli na CD a elektronicky zmršili, což mě teda pěkně naštvalo.
gemini
 

Re: CD "Čo sa týka lásky"

Příspěvekod ewilyn » 09 lis 2010, 18:04

Kaja píše: Z celej recenzie mám pocit, že bol pripravený Mira sfúknuť oveľa dôkladnejšie. Lenže zrejme to CD sa nezdá zlé ani jemu a možno ho Miro predsa len očaril aj v osobnom kontakte, ten rozhovor s ním urobil slušný. Ak mu dal 5/10, to znamená, že každý jeden bod má Miro zaslúžený, pretože Adámek mu určite nič nevenuje a keby nevyzeral tak trápne dobre a nevešalo by sa naňho toľko fanyniek, asi by dostal viac. Tento typ spevákov, podľa Chodúrovej recenzie, Adámek považuje za menej hodnotný a asi nemá pocit, že ich treba podporovať. Ale celkom oceňujem, že reagoval na príspevky v diskusiách, ten jeden odstavec venoval trapkom, čo na Mira stále blbo útočia (niektorí to zjavne nepochopili ani po tomto). Nás, ženské publikum vo všeobecnosti zase zľahka podceňuje, ale na to mu kašlem. Bude to taký patriarchálny týpek, ženu bude mať asi uviazanú pri kuchynskej linke, aj diskutujúce tam občas posiela. Ale v podstate myslím, že mal snahu o objektivitu v rámci svojich možností a cením si to. Nie je to také zlé. Len to mi chýba, mohol sa podrobnejšie vyjadriť ku všetkým pesničkám, ja by som od recenzie čakala niečo také.


Kaji suhlas, velmi pekne napisane :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)


Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Leila » 09 lis 2010, 19:33

Luciinetska píše:http://www.musicalnet.cz/component/content/article/37-recenze-cd/1239-co-sa-tyka-lasky-debutove-cd-mira-smajdy

:thumbup: Kiež by boli všetky recenzie takéto !!! :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Misuna » 09 lis 2010, 19:38

Leila píše:
Luciinetska píše:http://www.musicalnet.cz/component/content/article/37-recenze-cd/1239-co-sa-tyka-lasky-debutove-cd-mira-smajdy

:thumbup: Kiež by boli všetky recenzie takéto !!! :P


Moc hezká recenze :D Takhle si ji představuju. Píše se o kapele, a to dokonce jmenovitě, a každá skladba je podrobně rozebraná. Paní Mirovi fandí :thumbup: Je to balzám na duši po té od Adámka :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod ewilyn » 09 lis 2010, 19:53

Luciinetska píše:http://www.musicalnet.cz/component/content/article/37-recenze-cd/1239-co-sa-tyka-lasky-debutove-cd-mira-smajdy


wow :thumbup: ..tak to som ani nedufala, ze si niekedy precitam takuto recenziu :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod gemini » 09 lis 2010, 20:00

No toto, taky čumím jak péro z gauče. Nebyla ta paní náhodou na výstavě hraček? On tam :miro: oblbnul naživo spoustu bab různého věku :lol:
gemini
 

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Lenka » 09 lis 2010, 20:20

Luciinetska píše:http://www.musicalnet.cz/component/content/article/37-recenze-cd/1239-co-sa-tyka-lasky-debutove-cd-mira-smajdy

Tak to je jiné počteníčko :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod ewilyn » 09 lis 2010, 20:23

gemini píše:No toto, taky čumím jak péro z gauče. Nebyla ta paní náhodou na výstavě hraček? On tam :miro: oblbnul naživo spoustu bab různého věku :lol:


no jednoznacne ma ta pani prehlad, skoby uz bola minimalne na jednom Mirovom i rockovom koncerte- vie , co fanusikov na koncerte berie, ako vypadali tie koncertne verzie piesni v porovnani s tymito...
viditelne to nie je az taka rockerka, viac ju oslovuju tie jemnejsie skladby, ale super recenzia cloveka, ktoreho Miro fakt zaujima - ako hudobnik :)

to p. Adamek sa v polke recenzie vyjadruje ku vsetkemu inemu len nie k hudbe- co vlastne zhrnul asi 3 vetami :?: :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod MartinkaZ » 09 lis 2010, 20:25

ewilyn píše:
gemini píše:No toto, taky čumím jak péro z gauče. Nebyla ta paní náhodou na výstavě hraček? On tam :miro: oblbnul naživo spoustu bab různého věku :lol:


no jednoznacne ma ta pani prehlad, skoby uz bola minimalne na jednom Mirobvom i rockovom koncerte- vie , c fanusikov na koncerte berie, ako vypadali tie koncertne verzie piesni v porovnani s tymito...
viditelne to nie je az taka rockerka, viac ju oslovuju tie jemnejsie skladby, ale super recenzia cloveka, ktoreho Miro fakt zaujima - ako hudobnik :)

to . Adamek sa v polke recenzie vyjadruje ku vsetemu nemu len nie k hudbe- co vlastne zhrnul asi 3 vetami :?: :roll:



Nejen, že byla... ona to na té výstavě i moderovala :-)... ale to jen mezi námi...hihi :-)...
Uživatelský avatar
MartinkaZ Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 351
Registrován: 25 črc 2010, 20:20
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron