Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

"Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Lilie » 15 pro 2010, 09:51

Kaja píše:
Bára píše:Spíš bude :miro: hledat nějaký odlehlý a zastrčený benzínky, aby na nás náhodou nenarazil :roll: :P :D

Už bude chodiť len lietadlom. :lol:


Což mu bude taky na dvě věci, páč ten skvostný nápad jsem dostala taky...... :D Bo toho času, co člověk tím cestováním stráví..... :lol: (Ale v letadle se vlastně nesmí používat telefón, s.kra...... :( :D :D ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod zariva_kometka » 15 pro 2010, 10:00

Lilie píše:
Kaja píše:
Bára píše:Spíš bude :miro: hledat nějaký odlehlý a zastrčený benzínky, aby na nás náhodou nenarazil :roll: :P :D

Už bude chodiť len lietadlom. :lol:


Což mu bude taky na dvě věci, páč ten skvostný nápad jsem dostala taky...... :D Bo toho času, co člověk tím cestováním stráví..... :lol: (Ale v letadle se vlastně nesmí používat telefón, s.kra...... :( :D :D ).


Já myslím, že by sis určitě našla náhradu za něco jiného po dobu v letadle :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 15 pro 2010, 14:51

Mari, Lilie, Bára, vy ste čo pojedli na večeru? Sa tu chechcem na tých vašich komentoch. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Esti » 15 pro 2010, 17:07

Lilie píše:
Kaja píše:
Bára píše:Spíš bude :miro: hledat nějaký odlehlý a zastrčený benzínky, aby na nás náhodou nenarazil :roll: :P :D

Už bude chodiť len lietadlom. :lol:


Což mu bude taky na dvě věci, páč ten skvostný nápad jsem dostala taky...... :D Bo toho času, co člověk tím cestováním stráví..... :lol: (Ale v letadle se vlastně nesmí používat telefón, s.kra...... :( :D :D ).


aneb..... mňa sa nezbavíš, s tým sa lúč........ :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 04 led 2011, 13:54

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Jana » 04 led 2011, 14:14

Kaja píše:http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=recenze&page=cd&id=1037&mark=5

Presne to hovorím aj ja. Texty sú jeho slabinou. Táto recenzia sa mi zdá celkom objektívna, rozumná. Určite mu :miro: v žalúdku neleží. Dá sa z nej poučiť.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod gemini » 04 led 2011, 14:22

Jana píše:
Kaja píše:http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=recenze&page=cd&id=1037&mark=5

Presne to hovorím aj ja. Texty sú jeho slabinou. Táto recenzia sa mi zdá celkom objektívna, rozumná. Určite mu :miro: v žalúdku neleží. Dá sa z nej poučiť.


Před pár dny jsem zrovna přemýšlela o těch textech - že nejsou špatné, ale věřím, že Miro časem dokáže napsat i lepší. On šel s kůží na trh a uvedl svoje SK písničky (což je dobře, protože na koncertech na ně lidi perfektně reagují a vytvoří se tím úžasná atmosféra). Kdyby měl plnou desku nějakých EN prvoplánových blbin, nikdo to nebude řešit.
gemini
 

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Nikys » 04 led 2011, 14:31

Kaja píše:http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=recenze&page=cd&id=1037&mark=5


Já tedy nevím mě se právě ty texty líbí a na to že Miro teprve začíná jsou dost dobré. Taky nesmíme zapomenout na dost podstatný fakt a to že některé texty jsou i čtyři roky staré čili že je skládal někdy v 18. letech. Samozřejmě je pravda, že nejsou dokonalé, ale ani ne špatné. Právě proto, je třeba, aby Miro skládal i nadále a zdokonaloval se. Vždyť teprve začíná tak je nesmysl hned na začátku čekat zázraky.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 04 led 2011, 14:38

Jana píše:
Kaja píše:http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=recenze&page=cd&id=1037&mark=5

Presne to hovorím aj ja. Texty sú jeho slabinou. Táto recenzia sa mi zdá celkom objektívna, rozumná. Určite mu :miro: v žalúdku neleží. Dá sa z nej poučiť.

Aj mne sa zdá táto recenzia nezaujatá.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 04 led 2011, 14:40

Kaja píše:http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=recenze&page=cd&id=1037&mark=5


Asi tak nejak, tie balady skutocne nemaju iskru, pochvalil Sceny, tvrdsie veci a skupinu. Pri Svete sa mi ale nezda, zeby to nejak tahal v tych vyskach.
A bohuzial aj s tym obalom ma pravdu. :? Ono mne sa zda, ze tie slovenske texty, ci ceske su hodnotene daleko prisnejsie. Takze to anglicke cd by nemusel byt az tak zly napad. Len nech to uz je rock a obal bez nejakej zenstiny... Aj trochu viac zapojit kapelu, ved ti chalani su sikovni... Len mam dost pochybnosti o tom, ci si Mirko tie recenzie cita a co si o nich mysli, nebodaj sa pouci, ako Janka pise. Da sa taky typ poucit? Ale zas na druhej strane, keby to cd malo byt podla jeho predstav, urcite by bolo ine... :roll: :roll: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 04 led 2011, 14:51

Sidney píše:
Kaja píše:http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=recenze&page=cd&id=1037&mark=5


Asi tak nejak, tie balady skutocne nemaju iskru, pochvalil Sceny, tvrdsie veci a skupinu. Pri Svete sa mi ale nezda, zeby to nejak tahal v tych vyskach.
A bohuzial aj s tym obalom ma pravdu. :? Ono mne sa zda, ze tie slovenske texty, ci ceske su hodnotene daleko prisnejsie. Takze to anglicke cd by nemusel byt az tak zly napad. Len nech to uz je rock a obal bez nejakej zenstiny... Aj trochu viac zapojit kapelu, ved ti chalani su sikovni... Len mam dost pochybnosti o tom, ci si Mirko tie recenzie cita a co si o nich mysli, nebodaj sa pouci, ako Janka pise. Da sa taky typ poucit? Ale zas na druhej strane, keby to cd malo byt podla jeho predstav, urcite by bolo ine... :roll: :roll: :roll:

To je ako na výstave psov - výsledok závisí od individuálneho vkusu posudzovateľa. Toto je slušne napísaná recenzia. Čo sa týka tých balád, oni svoju cieľovú skupinu majú, niektorým ľuďom sa páčia najviac práve tie. Takže to sa ani úplne objektívne zhodnotiť nedá. Ja v čom súhlasím s recenzentmi - asi všetkými, pre mňa je tiež asi najslabšia pesnička Svět - ako v zmysle najmenej zaujímavá. Na druhej strane, keď vidím ako to ľudí berie na koncertoch, skutočne dokáže ľudí strhnúť, tak i keď to nie je zázrak, ona má zase úplne iné kvality. Asi sa približuje tomu Vášmu popisu hitu. Niečo ľahko zapamätateľné, taká trošku odrhovačka. Za najlepšiu pieseň považuje Scény, s čím sa dá súhlasiť. Tie sú textovo aj hudobne skutočne zaujímavé.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 04 led 2011, 18:26

Kaja píše:
Sidney píše:
Kaja píše:http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=recenze&page=cd&id=1037&mark=5


Asi tak nejak, tie balady skutocne nemaju iskru, pochvalil Sceny, tvrdsie veci a skupinu. Pri Svete sa mi ale nezda, zeby to nejak tahal v tych vyskach.
A bohuzial aj s tym obalom ma pravdu. :? Ono mne sa zda, ze tie slovenske texty, ci ceske su hodnotene daleko prisnejsie. Takze to anglicke cd by nemusel byt az tak zly napad. Len nech to uz je rock a obal bez nejakej zenstiny... Aj trochu viac zapojit kapelu, ved ti chalani su sikovni... Len mam dost pochybnosti o tom, ci si Mirko tie recenzie cita a co si o nich mysli, nebodaj sa pouci, ako Janka pise. Da sa taky typ poucit? Ale zas na druhej strane, keby to cd malo byt podla jeho predstav, urcite by bolo ine... :roll: :roll: :roll:

To je ako na výstave psov - výsledok závisí od individuálneho vkusu posudzovateľa. Toto je slušne napísaná recenzia. Čo sa týka tých balád, oni svoju cieľovú skupinu majú, niektorým ľuďom sa páčia najviac práve tie. Takže to sa ani úplne objektívne zhodnotiť nedá. Ja v čom súhlasím s recenzentmi - asi všetkými, pre mňa je tiež asi najslabšia pesnička Svět - ako v zmysle najmenej zaujímavá. Na druhej strane, keď vidím ako to ľudí berie na koncertoch, skutočne dokáže ľudí strhnúť, tak i keď to nie je zázrak, ona má zase úplne iné kvality. Asi sa približuje tomu Vášmu popisu hitu. Niečo ľahko zapamätateľné, taká trošku odrhovačka. Za najlepšiu pieseň považuje Scény, s čím sa dá súhlasiť. Tie sú textovo aj hudobne skutočne zaujímavé.


Mne vacsina toho cd pride, ze je pre tie mlade babenky zamerana, neviem, ci to nie je aj skoda. A jak ty pises, kazdy recenzista napise nieco ine, ale na tie texty narazaju vsetci. Mozno by to chcelo menej presladene texty, napriklad tie Sceny maju dobry text. K LF sa moc nevyjadruju, asi ze je to anglicky tak to ostava useterene ich kritiky. A nemali by sme tieto recenzie presunut do registrovanych, tam kde sa pise o cd :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod mari » 04 led 2011, 18:33

Sidney píše:Mne vacsina toho cd pride, ze je pre tie mlade babenky zamerana, neviem, ci to nie je aj skoda. A jak ty pises, kazdy recenzista napise nieco ine, ale na tie texty narazaju vsetci. Mozno by to chcelo menej presladene texty, napriklad tie Sceny maju dobry text. K LF sa moc nevyjadruju, asi ze je to anglicky tak to ostava useterene ich kritiky. A nemali by sme tieto[color=#FF0000] recenzie presunut do registrovanych, tam kde sa pise o cd[/color] :?:


Tiež si myslím , aj diskusiu o hlasovaní by som tam dala ...nemusia všetko vedieť ... :?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 04 led 2011, 19:20

mari píše:
Sidney píše:Mne vacsina toho cd pride, ze je pre tie mlade babenky zamerana, neviem, ci to nie je aj skoda. A jak ty pises, kazdy recenzista napise nieco ine, ale na tie texty narazaju vsetci. Mozno by to chcelo menej presladene texty, napriklad tie Sceny maju dobry text. K LF sa moc nevyjadruju, asi ze je to anglicky tak to ostava useterene ich kritiky. A nemali by sme tieto[color=#FF0000] recenzie presunut do registrovanych, tam kde sa pise o cd[/color] :?:


Tiež si myslím , aj diskusiu o hlasovaní by som tam dala ...nemusia všetko vedieť ... :?


Hej, presne tak a kto to tam presunie :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod ewilyn » 04 led 2011, 20:17

Sidney píše:
mari píše:
Sidney píše:Mne vacsina toho cd pride, ze je pre tie mlade babenky zamerana, neviem, ci to nie je aj skoda. A jak ty pises, kazdy recenzista napise nieco ine, ale na tie texty narazaju vsetci. Mozno by to chcelo menej presladene texty, napriklad tie Sceny maju dobry text. K LF sa moc nevyjadruju, asi ze je to anglicky tak to ostava useterene ich kritiky. A nemali by sme tieto[color=#FF0000] recenzie presunut do registrovanych, tam kde sa pise o cd[/color] :?:


Tiež si myslím , aj diskusiu o hlasovaní by som tam dala ...nemusia všetko vedieť ... :?


Hej, presne tak a kto to tam presunie :?:


nikto :lol: ...ale nie . Uz predtym sme sa dohodli, ze tie recenzie su pisane ako verejne clanky, tak i diskusia k nim bude verejna...
a co sa tyka chlieviku k hlasovaniu- ten by sice mozno bolo vhodne presunut, ale technicky to nejde (aspon ja to nemozem)- je prilis velky. Mozno Ondra by mohol neviem...
skor navrhujem v registrovanych zalozit "dvojnika" pre prispevky, ktore nechcete, aby boli verejne ( lebo prispevky typu "na Lumene je prvy" podla mna verejne kludne byt mozu )
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...