Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

"Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod mari » 05 led 2011, 20:34

ewilyn píše:
Sidney píše:
nikto :lol: ...ale nie . Uz predtym sme sa dohodli, ze tie recenzie su pisane ako verejne clanky, tak i diskusia k nim bude verejna...
a co sa tyka chlieviku k hlasovaniu- ten by sice mozno bolo vhodne presunut, ale technicky to nejde (aspon ja to nemozem)- je prilis velky. Mozno Ondra by mohol neviem...
skor navrhujem v registrovanych zalozit "dvojnika" pre prispevky, ktore nechcete, aby boli verejne ( lebo prispevky typu "na Lumene je prvy" podla mna verejne kludne byt mozu )

Dobrý nápad Evi !
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Ivana » 06 led 2011, 12:51

http://www.t-music.cz/magazin/miro-smaj ... ery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 06 led 2011, 12:56

Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.

Tiež som ju práve čítala. Už zase nás týrajú. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Misuna » 06 led 2011, 12:59

Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.


Není to špatná recenze, nejvíc vadí návrat k 80.létům, ale taky vidí v Mirovi talent :D S Martinem souhlasím. Četla jsem spoustu recenzí na jeho desku, kde ho vychvalovali až do nebes a návrat k 60.létům skoro nikomu nevadil, to je fakt :? Vlastně to brali jako přednost, že si jde svojí cestou a nikomu se nepodřizuje :wink:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Bára » 06 led 2011, 13:01

Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.
Zase totéž :D , zaspali jsme dobu :!: Ale máme pěvecký a muzikantský talent :!: :thumbup: Já vždycky postrádám u těch recenzí tu druhou stránku, protože se to stále objevuje a opakuje :( Jaká je ta současná hudební doba :shock: Vysvětlí mi to už někdo a chci příklady z našich krajin :oops: :D Asi jsem taky tu dobu zaspala, ale v mým věku je to pochopitelný :P
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Bára » 06 led 2011, 13:04

Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.
Tohle mě taky fascinuje :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 06 led 2011, 13:17

Bára píše:
Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.
Tohle mě taky fascinuje :D

Nám tá hudba pripadá normálna, pretože to je hudba, na akú sme zvyknuté. Túto súčasnú hudbu ja nepočúvam a nič mi nehovorí. Ale nezdá sa, že by tento štýl vadil aj oveľa mladším Mirovym fanynkám, napokon Miro má 22, tak aké zaspal dobu, on to proste takto cíti. Asi jediní, komu to vadí, sú recenzenti. Alebo možno aj niektoré rádiá.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 06 led 2011, 13:24

Bára píše:
Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.
Zase totéž :D , zaspali jsme dobu :!: Ale máme pěvecký a muzikantský talent :!: :thumbup: Já vždycky postrádám u těch recenzí tu druhou stránku, protože se to stále objevuje a opakuje :( Jaká je ta současná hudební doba :shock: Vysvětlí mi to už někdo a chci příklady z našich krajin :oops: :D Asi jsem taky tu dobu zaspala, ale v mým věku je to pochopitelný :P


Tiez som to prave citala, ono na tie priklady by sa chcelo asi recenzitov spytat, podla mna slovensky pop je na urovni tak 50 rokov dozadu...
A tiez by ma zaujimalo, ze pri Chodurovi su dokonca 50-roky OK a u Mira to je minus. Inak poznate niekto modernu rockovu komercnu skupinu na Slovensku :?: :mrgreen: A tiez trochu urazaju aj Tublatanku, zda sa mi. Ale v podstate este na zaciatku autor vsetko nazval odpadom, takze v podstate to este nie je tak zle. Len bohuzial tu prichadza na to, co som tu este strasne davno dost casto pisala, o prisposobeni sa :miro: SK scene a nie zahraniciu... Zda sa, ze som nebola az tak mimo...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Henrieta » 06 led 2011, 18:19

Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.

Mne sa to nezdá staré a ani mojej dcére a tá dosť počúva súčasnú hudbu aj Rihanu aj Lady gaga a neviem čo ešte. Jej sa to veľmi ľúbi a ešte Ben sa jej ľúbi, ostatní zo Supertsar nie. Chodúra počula raz, keď spieval v Letś dance a povedala, že to je ako pre staré babky. Ostatných neeviduje, len Mira a Bena si niekedy pustí na youtube, je pravda, že oni sa jej ľúbia aj vizážovo, ale pochybujem, že iba preto by si ich púšťala. Ja by som k tej hudbe povedala, že pre mňa by tie skladby mohli mať ešte taký väčší drive a ešte viac by tam mal vyniknúť Mirov hlas. Ja som len laik, ale tak to cítim. Čo sa týka toho obalu, tak súhlasím s týmto recenzentom, pôsobí to na mňa ako taká majetnícka póza "pozrite sa, spal som s ňou, resp. budem s ňou spať", ale na jeho vek to ešte beriem, keby mal o 10 viac, tak mi to príde divné.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Franci » 06 led 2011, 19:59

Nechápem, čo myslia tým, že zaspal dobu, že je to ako z 80rokov. Ako sa dá na to prísť??? Ale musím povedať, že vyzerá, ako rocker z 80rokov, ale pesničky, to posúdiť neviem. S obalom súhlasím. Ozaj, sú vlastne na Slovensku nejaký rockeri v Mirovom veku?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 06 led 2011, 20:44

Franci píše:Nechápem, čo myslia tým, že zaspal dobu, že je to ako z 80rokov. Ako sa dá na to prísť??? Ale musím povedať, že vyzerá, ako rocker z 80rokov, ale pesničky, to posúdiť neviem. S obalom súhlasím. Ozaj, sú vlastne na Slovensku nejaký rockeri v Mirovom veku?


Urcite su, ale si v pivnicach schovani :roll: A :miro: este nie je uplny rocker, na cd taky polovicny, na koncertoch 100 % :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Kaja » 06 led 2011, 20:48

Posťažovala som sa Timei na recenzie a ona tiež nerozumie, čo majú s jeho textami, že jej sa náhodou páčia a či majú byť také blbé ako je väčšina v našej pop hudbe. A tiež nevie posúdiť, či je tá hudba nemoderná, hoci má 20 rokov. A tiež by mala najradšej ďalšie CD celé v angličtine. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod Sidney » 06 led 2011, 20:56

Kaja píše:Posťažovala som sa Timei na recenzie a ona tiež nerozumie, čo majú s jeho textami, že jej sa náhodou páčia a či majú byť také blbé ako je väčšina v našej pop hudbe. A tiež nevie posúdiť, či je tá hudba nemoderná, hoci má 20 rokov. A tiež by mala najradšej ďalšie CD celé v angličtine. :)


Ja by som tipla tak par, maximalne desat rokov spat, urcite nie 30, to recenzisti prehanaju a ze pozdravujem Timeu... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod mari » 06 led 2011, 21:04

Kaja píše:Posťažovala som sa Timei na recenzie a ona tiež nerozumie, čo majú s jeho textami, že jej sa náhodou páčia a či majú byť také blbé ako je väčšina v našej pop hudbe. A tiež nevie posúdiť, či je tá hudba nemoderná, hoci má 20 rokov. A tiež by mala najradšej ďalšie CD celé v angličtine. :)

Timeu pozdravujem :D a súhlasím...
Pri každej blbej recenzii by mal autor na každú výtku uviesť : nepáči sa mi napr.text , nech si berie príklad z ... , lebo ten je dokonalý ! Nepáči sa mi , že kopíruje Tublatanku , nech to robí ako ... , lebo tí sú dokonalí ! Lebo ja by som rada vedela , kto je teda vlastne ten SUPER v našej hudbe ...Aj MIro by to možno chcel vedieť , nech podľa neho urobí dokonalé CD ... :?
Ono by bolo najlepšie , keby ho mohol urobiť podľa seba ...no to zasa nemohol :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: "Čo sa týka lásky"- oficiálne recenzie

Příspěvekod mari » 06 led 2011, 21:06

Sidney píše:
Bára píše:
Ivana píše:http://www.t-music.cz/magazin/miro-smajda-tublatanka-pro-dnesni-teenagery--3488/

Zaujímavé, že Mirovu hudbu zrovnávajú s 80-tymi rokmi. Tú Martinovu tvorbu by kam potom zaradili? To nevadí nikomu. Zaujímavé.
Zase totéž :D , zaspali jsme dobu :!: Ale máme pěvecký a muzikantský talent :!: :thumbup: Já vždycky postrádám u těch recenzí tu druhou stránku, protože se to stále objevuje a opakuje :( Jaká je ta současná hudební doba :shock: Vysvětlí mi to už někdo a chci příklady z našich krajin :oops: :D Asi jsem taky tu dobu zaspala, ale v mým věku je to pochopitelný :P


Tiez som to prave citala, ono na tie priklady by sa chcelo asi recenzitov spytat, podla mna slovensky pop je na urovni tak 50 rokov dozadu...
A tiez by ma zaujimalo, ze pri Chodurovi su dokonca 50-roky OK a u Mira to je minus. Inak poznate niekto modernu rockovu komercnu skupinu na Slovensku :?: :mrgreen: A tiez trochu urazaju aj Tublatanku, zda sa mi. Ale v podstate este na zaciatku autor vsetko nazval odpadom, takze v podstate to este nie je tak zle. Len bohuzial tu prichadza na to, co som tu este strasne davno dost casto pisala, o prisposobeni sa :miro: SK scene a nie zahraniciu... Zda sa, ze som nebola az tak mimo...

Presne , čo proti Tublatanke majú ? :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron