Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Seriozna tlac- clanky, rozhovory a pod...

Příspěvekod Franci » 23 dub 2010, 14:46

kobitka píše:
Kaja píše:
mari píše:
gemini píše:
Jasně že ne. Ostatní lidi mám taky ráda, a ty nejbližší strašně moc.

Tiež sa pridávam k nenarcisom!Som lenivá riešiť svoj vzhľad viac ako je nutné,čo je asi škoda pre mňa...no mňa to proste nebaví....ved ste ma videli v sobotu...
:oops:


To sme potom dve. :D

Hrdě se hlásím jako třetí do party :)


Tak sme štyri. Moje spolužiačky chodia do školy namaľované. Ja síce mám maľovátka, ale nechce sa mi kvôli tomu ráno vstávať :P :P
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Jarka » 24 dub 2010, 08:51

Kupte si dnešní právo s magazínem. Děsný nadpis - Klidně si myslete, že jsem gay. Ale ----- Krásná fotka na titulní straně, 4!!!! stránky uvnitř, suprový rozhovor, hezké fotky - žádná nahatá. A dozvíte se hodně, Třeba to že neumí noty. Fakt jsem lepší ještě nečetla.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod Lenka » 24 dub 2010, 08:53

Jarka píše:Kupte si dnešní právo s magazínem. Děsný nadpis - Klidně si myslete, že jsem gay. Ale ----- Krásná fotka na titulní straně, 4!!!! stránky uvnitř, suprový rozhovor, hezké fotky - žádná nahatá. A dozvíte se hodně, Třeba to že neumí noty. Fakt jsem lepší ještě nečetla.

Právě ho mám v ruce a jako náplast za ten zrušený dnešek se tu rozplívám nad tou fotkou s kytarou tam je fakt krásně.Rozhovor normál až na ten nadpis jak píšeš Jarko a přišel na minutu přesně.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Luciinetska » 24 dub 2010, 09:01

Pro toho kdo si nemá možnost koupit Právo :
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Rozhovor_s_Mirem/
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Jarka » 24 dub 2010, 09:13

Díky Luci :!:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod Lenka » 24 dub 2010, 09:16

Luci díky :-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Macyáš » 24 dub 2010, 09:19

Luciinetska píše:Pro toho kdo si nemá možnost koupit Právo :
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Rozhovor_s_Mirem/


Dík ! :wink:
A výborný závěr :
Otázka: "Jaký je podle vás předpoklad dobrého muzikanta ?"
Miro : "Cítit, cítit, cítit a nic jiného ."

A co říkáme my celou dobu co mu fandíme ?
" Nejdůležitější je ten feeling !!!" :lol:

Jsme prostě na stejné vlně . :D
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Paula » 24 dub 2010, 09:31

Luciinetska píše:Pro toho kdo si nemá možnost koupit Právo :
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Rozhovor_s_Mirem/

ďakujem Luci, krásny rozhovor :D :D :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 24 dub 2010, 09:34

Macyáš píše:
Dík ! :wink:
A výborný závěr :
Otázka: "Jaký je podle vás předpoklad dobrého muzikanta ?"
Miro : "Cítit, cítit, cítit a nic jiného ."

A co říkáme my celou dobu co mu fandíme ?
" Nejdůležitější je ten feeling !!!" :lol:

Jsme prostě na stejné vlně . :D

jo, feeling, feeling, feeling :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod mari » 24 dub 2010, 09:59

Luciinetska píše:Pro toho kdo si nemá možnost koupit Právo :
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Rozhovor_s_Mirem/

Diky Luci!
Teraz si prosím rozhovor s členmi kapely,čo oni povedia na svojho šééééfa???
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod adélka » 24 dub 2010, 10:05

V Jabloneckém deníku jako náplat otiskli ten starý rozhovor s Mirem:
Datum vydání: 24.4.2010
Rubrika / pořad: KULTURA REGIONU
Strana / zpráva 07
Autor: MARTIN THÓTH

Koncert Miro Šmajdy s Katarínou Knechtovou a Petrem Nagym pro nemoc pořadatelé ruší
Liberec – Kvůli onemocnění v organizačním týmu zrušili pořadatelé společné vystoupení Miro Šmajdy s Petrem Nagyma Katarínou Knechtovou v libereckém kulturním centru Lidové sady. Koncert tohoto pěveckého trojlístku se měl uskutečnit právě dnes, v sobotu 24. dubna.
Pořadatelé zatím nesdělili, jestli vystoupení tří zpěváků jenom odložili na pozdější dobu, a jestli tedy lístky, které si už lidé koupili, platí pro náhradní termín, anebo zda je vystoupení v Liberci zrušeno bez náhrady. Všem zklamaným hudebním fanouškům proto přinášíme jako malou náplast alespoň rozhovor se zpěvákem Miro Šmajdou, který je známý také tím, že jeho iQ dosahuje nadprůměrné hodnoty, 140.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mari » 24 dub 2010, 10:08

adélka píše:. Všem zklamaným hudebním fanouškům proto přinášíme jako malou náplast alespoň rozhovor se zpěvákem Miro Šmajdou, který je známý také tím, že jeho iQ dosahuje nadprůměrné hodnoty, 140.

Prečo stále riešia jeho IQ ?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Andrew » 24 dub 2010, 10:13

Mě by spíš zajímalo, co to je za rozhovor. Stojí za to ty noviny shánět nebo je to fakt něco, co už vyšlo jinde?
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod adélka » 24 dub 2010, 10:14

mari píše:
adélka píše:. Všem zklamaným hudebním fanouškům proto přinášíme jako malou náplast alespoň rozhovor se zpěvákem Miro Šmajdou, který je známý také tím, že jeho iQ dosahuje nadprůměrné hodnoty, 140.

Prečo stále riešia jeho IQ ?


To je ten starý rozhovor, který s ním dělali v Teplicích. teď ho jen trochu oprášili, aby vypadal aktuálně. Jestli chcete, hodím Vám ho sem, ale je to ten starý rozhovor, nic nového, řeší tam ještě Dominiku Starou.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod adélka » 24 dub 2010, 10:16

Tak tady je ten rozhovor. je to ten starý z Teplického deníku, jen data jsou aktualizovaná, aby to vypadalo, že ho s ním dělali teď.

„Je pravda, že mám takový inteligenční kvocient, ale nejsem typ člověka, který by se tím nějak chlubil,“ říká skromně stříbrný finalista Česko– Slovenské SuperStar, Slovák Miroslav Šmajda.

* Už je to několik měsíců, co skončil mezinárodní projekt Česko– Slovenská Superstar. Vybaví se vám i po takové době nejemotivnější okamžik z celé soutěže, na nějž rád vzpomínáte?

Zážitků a různých nezapomenutelných okamžiků se během SuperStar naskytlo strašně moc. Mojí velkou výhrou bylo už to, že jsem postoupil nejprve v castingu a pak, že jsem se probojoval z divadla do semifinále.

* Určitě jste se v průběhu, ale i po skončení tohoto televizní pořadu setkal se závistí, zlobou a pomluvami. Máte nějaký zaručený recept, jak proti nepřejícím lidem bojovat?

Pokud vidím, že mi chtějí lidé uškodit a ublížit, tak se jim snažím vyhýbat. Vždy to ale nejde, bohužel.

* Pokud by se v budoucnu uskutečnil druhý ročník Česko–Slovenské SuperStar, tak co byste doporučil mladým lidem, kteří se nevěnují profesionálně zpěvu? Proč by měli jít do této soutěže?

Vkaždém případě, ať neváhají. Dobré je, když casting nebudou brát vážně. Zkrátka si půjdou jen tak zazpívat. Jestliže postoupí dál, tak jim přeji, aby si naplno užívali každé postupové kolo, jako všechno v životě.

* Mezinárodní klání, o němž jste hovořil, vám přineslo i jedno velké překvapení. Jaké?

Před Česko–Slovenskou SuperStar jsem věděl o Pavlu Nedvědovi, že je to moje vzdálená rodina. Že bych si s ním volal, psal, to zase ne. Moje teta z Moravy se loni na podzim nějak spojila s jeho rodinou. Jednoho dne, po třetím semifinále, mi pak přišla od Pavla zpráva, ve které mi napsal, že mi drží palce a ať postoupím co nejdál. Vtu chvíli jsem byl trochu v šoku. Odtéto doby jsem s ním v bližším kontaktu.

* Hrajete taky fotbal jako Pavel Nedvěd, který dokonce působil dvanáct let v české fotbalové reprezentaci?

Fotbal patří k mým oblíbeným sportovním aktivitám, alenemámna něj moc čas. Věnuji semuspíše rekreačně.

* Když se naposledy vrátím k SuperStar, tak nesmím opomenout aférku mezi vámi a nejlepší zpěvačkou této soutěže, šestnáctiletou Dominikou Starou ze Šamorína. Opravdu spolu chodíte?

Neviděli jsme se asi dva měsíce. Za tu dobu jsme se setkali pouze jednou, a to v Praze na SuperKoncertě. Někteří novináři se rozhodli, že všechny finalisty nějak spojí. Vmémpřípadě se rozhodli pro Dominiku.

* Dokonce jste byl i vyfocen, jak ji doprovázíte na hotel z jedné párty. Šlo by k tomu něco povědět?

Co se týká té bulvární fotky, tak to bylo úplně jinak. Jel jsem smamkoupo párty na hotel, a cestou jsme narazili na Dominiku, která byla ubytována ve stejném hotelu. Potom, co jsme kněmu všichni tři dojeli a šli jsme na recepci, nás vyfotil nějaký fotograf tak chytře, že na výsledném snímku jsem byl jen já a Domča.

* Jasně jste teď vysvětlil, že s Dominikou Starou nechodíte. Máte momentálně nějakou vážnou známost?

Zatím ne. Potřebuji se nejdříve usadit. Ještě pořádně nemám rozmyšleno, jestli budu v budoucnu bydlet v Bratislavě nebo v Čechách, konkrétně v Praze, kde jsou mnohem větší možnosti a nabídky.

* Jaké by vás mělo být vysněné „dievče”? Preferujete spíše blondýnky, brunety, černovlásky či zrzky?

Není důležité, jaké máholka vlasy, ale jaké má charisma. Zkrátka se musí střetnout to, co se dosud nestřetlo.

* Kdybyste si mohl zvolit národnost, raději byste chodil s charismatickou Českou, nebo Slovenkou?

Abych se po pravdě přiznal, je mi to úplně jedno. Pokud by mězaujala třeba Japonka, tak bych chodil i s ní.

* ČR vs. SR. V jakém státě jsou podle vás hlasitější a oddanější fanynky, které chodí na koncerty Šmajdy?

VČechách jsem od skončení SuperStar neměl moc vystoupení, takže nemůžu být moc konkrétní. Myslím si, že je to spíše 50:50. Nezáleží až tak na tom, v jakých státech se koncerty konají, nýbrž v jakých městech jsou.

* Můžete říci ve kterých českých městech jste v poslední době koncertoval?

Během února a března jsem zpíval na různých plesech, firemních a charitativních akcích. Je toho strašně moc.

* Pětadvacátého března jste se objevil po boku Kevina Costnera. Jaké toto jedinečné vystoupení bylo?

Vjednu chvíli jsem tomu vůbec nevěřil, když jsem se to dozvěděl, že budu předskokanem Kevina Costnera, který bude hrát v Bratislavě se svou kapelou Modern West. Kromě měse na pódiu objevil také Martin Chodúr a Jan Bendig.

* O tom, že máte v posledních týdnech nabitý program, není pochyb, ale nepřemýšlíte o své sólové desce?

Vyjde buďto před létem, nebo po létě. Naalbu se objeví minimálně deset až dvanáct písniček, budou z větší části rockové. Naněkterých hodlá spolupracovat imá kapela. Ještě ale není nic hotové, je to ve stádiu řešení.

* U většiny interpretů je to tak, že když vydají CD, tak zároveň ohlásí koncertní turné. Plánujete nějaké?

Nepochybně. Všechno se odvíjí podle vydání desky. Rád bych koncertoval nejen na Slovensku, ale také v Česku.

* Co podle vás člověk potřebuje, aby by se v dnešním showbyznysu proslavil? Úspěšného manažera?

Myslím si, že je to strašně individuální. Někdo si umí úspěch vybudovat hned, jiný si pro změnu buduje kariéru několik let. Že by ale za úspěchem stál ve většině případech manažer, si nemyslím. Taky ani tolik nezáleží, jestli mázpěvák hudební nadání. Proč? Důležité je mít základ v srdci. Člověka musí zpívání bavit.

* Kdybyste nebyl obdařen hudebním nadáním, tak čemu byste se v životě rád věnoval?

Baví mě toho strašně moc. Velmi by se mi líbilo být třeba doktorem, psychologem, kuchařem nebo fotbalistou.

* Určitě by řadu čtenářů zajímalo, když máte takový hudební talent, proč jste si zvolil právě košickou Technickou univerzitu, obor architektura? Co má technika společného se zpěvem?

Architektura je tvořivá činnost. Člověkmáve své náplni prácemimojiné projektování, navrhování bytů a domů. Kdybych se rozhodl pro hudební školu, taknemámpo skončení školy záruku, že se někde uplatním.

* Škola, koncerty, autogramiády. Máte toho hodně, ale najdete si čas i na své záliby?

Kdyžmámvolno, tak si jdu zahrát s přáteli nějaký sport, kterýměbaví, ať už fotbal či hokej. Kromě toho si rád čas od času poslechnu relaxační hudbu, zkusím si něco uvařit nebo se jdu jen tak projít do přírody.

* Rockový Miro Šmajda a relaxační hudba? To snad nejde ani k sobě. Jakou muziku doma posloucháte?

Odvšeho něco. Domasi často pouštím vážnou hudbu, jazz, rock či éterické balady. Rád si rovněž poslechnu pomalé písničky od Enigmy a Mikeho Oldfielda. Člověk se přitom výborně odreaguje. To je i důvod, proč doma zásadně neposlouchám tvrdý metal, ač to možná zní poněkud rozpačitě.

* Martin Chodúr v nedávném rozhovoru pro Deník prohlásil, že není klasický typ gurmána, jenž by si na jídle nějak ujížděl. Mezi jeho oblíbené pokrmy patří tuňák a losos. Shodujete se s ním?

Ne. Navařenou stravu si moc nepotrpím. Přednost dávámhlavně zeleninovým specialitám. Rád ale vařím pro druhé.

* Pokud by vás oslovila nějaká atraktivní slečna, že by chtěla od vás uvařit večeři. Byl byste pro?

Ještě seměna to žádná dívka neptala, ale kdyby k tomu došlo, tak si myslím, že bych jí uvařil jídlo podle toho, co jí nejvíce chutná. Pokud by si potrpěla i na dezert, tak i ten bych určitě zvládl.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Četli jsme...

cron