Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a video :)

Re: Fotky a video :)

Příspěvekod Franci » 02 srp 2010, 13:16

Andrew píše:No a protože fotit moc nemělo smysl, aspoň jsem se pokoušel o video. Bohužel 300mm objektiv z ruky nemám šanci udržet, takže je to takové... rozklepané :) Snad to obsah vynahradí :) Je to jenom 30-sekundová ukázka, celou písničku nahraju později.



A když si to pustíte na Youtube, nezapomeňte si kvalitu přepnout do HD 8) :D



Je to pekné a Svet je krásna pesnička.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a video :)

Příspěvekod Sidney » 02 srp 2010, 14:24

Svet sa mi viac paci tak, jak bol na Otviraku, zase Zabudnuti viac takto a LF je super aj tak aj tak. Ondro ty sa mas, ze si bol na takom "jemnom" vystupeni. :cry: :cry: :cry:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Fotky a video :)

Příspěvekod Iva » 02 srp 2010, 18:47

Sidney píše:Svet sa mi viac paci tak, jak bol na Otviraku, zase Zabudnuti viac takto a LF je super aj tak aj tak. Ondro ty sa mas, ze si bol na takom "jemnom" vystupeni. :cry: :cry: :cry:



Presne takto sa to paci aj mne...Svet ako narez, Zabudnuti unplugged a LF uuuplne jedno :lol:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Fotky a video :)

Příspěvekod ewilyn » 02 srp 2010, 19:17

Iva píše:
Sidney píše:Svet sa mi viac paci tak, jak bol na Otviraku, zase Zabudnuti viac takto a LF je super aj tak aj tak. Ondro ty sa mas, ze si bol na takom "jemnom" vystupeni. :cry: :cry: :cry:



Presne takto sa to paci aj mne...Svet ako narez, Zabudnuti unplugged a LF uuuplne jedno :lol:


Tiez sa s vami uplne zhodnem :) ...Zabudnuti by kludne mohli byt na CD v unplugged verzii, vyzneli by viac :) . A znovu to potvrdzuje vynimocnost LF, ktora je uzasna v oboch verziach :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotky a video :)

Příspěvekod Kaja » 03 srp 2010, 00:09

Iva píše:
Sidney píše:Svet sa mi viac paci tak, jak bol na Otviraku, zase Zabudnuti viac takto a LF je super aj tak aj tak. Ondro ty sa mas, ze si bol na takom "jemnom" vystupeni. :cry: :cry: :cry:



Presne takto sa to paci aj mne...Svet ako narez, Zabudnuti unplugged a LF uuuplne jedno :lol:

Áno, úplne súhlasím :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a video :)

Příspěvekod Franci » 03 srp 2010, 14:19

Naozaj krásne. Už mu to hovorila myslím Marta, že tento štýl mu sluší najviac.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Předchozí

Zpět na Miss Léto 2010 (Olomouc, CZ) 31. 7. 2010

cron