Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a videa

Fotky a videa

Příspěvekod ewilyn » 31 črc 2010, 12:41

Pridavam uz tradicne extra topic pre videa a fotky :D
Mozete sa tesit na video "Kvapky"- bohuzila vyhlad kazil kameraman, i ja som vcera asi nemala svoj den, tak aspon aby ste mali predtavu po hudobnej stranke ( ja ztej piesne tak nadsena nie som )
Fotila som ja, kajka, i fanusicka..tak i nejake fotky budu...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Kaja » 31 črc 2010, 16:55

Ja nie. Ja som foťák na poslednú chvíľu nezobrala. Po tom, čo všade písali o zákaze fotografovania a po tom, čo sme mali za problémy v Banskej Bystrici, som síce bola odhodlaná ho skúsiť preniesť, ale po poslednom telefonáte s Paulínkou a Ewkou, ktoré boli tiež z ochcrankárov vedľa a pod vplyvom počasia - fakt hrozne lialo, som ho napokon vyložila. Pretože kvôli lejaku sme tam šli na poslednú chvíľu a ja som nevedela, čo by som si počala, keby ma s foťákom nepustili dnu, odniesť by som ho už niekam nestihla. Tak zase bez mojich fotiek. Síce sme zobrali taký archaický malý Olympus, ktorý po pár fotkách chcípol (to je pomalé :shock: ), ale aj tak moja čítačka kariet sa tvári, že také aké on má vôbec neexistujú a kábel je ktovie kde, takže asi v ňom už aj zostanú. :?
No napriek všetkým vyhrážkam tam veľmi fotografovať nebránili, a v porovnaní s festom v BB tam bolo veľa akreditovaných fotografov a kameramanov, ktorí ho fotili. Takže mu užrčite narobili pekné fotky, v NČ už nejaké uverejnili. To v BB, kde sa išli zblázniť z konkurencie, ho nefotil takmer nikto. :roll:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotku a videa

Příspěvekod ewilyn » 31 črc 2010, 17:42

Tak tu je odkaz na Kvapky: http://www.youtube.com/watch?v=PF79YhIbF4c

je to asi moje najhorsie video vobec...obrazovo i zvukovo nevydarene, hodne to pod podiom rezonovalo, davam to sem iba pre orientacnu predstavu, ako nova piesen MIra vyzera....Sidney mala pravdu v tom, ze tam vpredu to bolo na ohluchnutie...
Ten kameraman nas stval....mali sme super vyhlad, tesne pred tym, ako Miro zacal spievat sa tam postavil, uz nebol cas sa presuvat- hlavne uz by sme nechytili miesta tak vpredu a odniesli by to fotky...

Este sa vyjadrim k piesni...prilis ma nechytila, nepovazujem ju za uplne zlu alebo nevydarenu, ale je taka nevyrazna" na jedno kopyto" :( ...ale samozrejme necakam od Mira 11 super hitoviek, da sa to pocuvat...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotku a videa

Příspěvekod ewilyn » 31 črc 2010, 17:56

tak vidim, ze NC ma vo svojom videu horsi zvuk ako ja :) ...a som rada, ze nas neodfotili :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotku a videa

Příspěvekod fili » 31 črc 2010, 18:07

ewilyn píše:Tak tu je odkaz na Kvapky: http://www.youtube.com/watch?v=PF79YhIbF4c

je to asi moje najhorsie video vobec...obrazovo i zvukovo nevydarene, hodne to pod podiom rezonovalo, davam to sem iba pre orientacnu predstavu, ako nova piesen MIra vyzera....Sidney mala pravdu v tom, ze tam vpredu to bolo na ohluchnutie...
Ten kameraman nas stval....mali sme super vyhlad, tesne pred tym, ako Miro zacal spievat sa tam postavil, uz nebol cas sa presuvat- hlavne uz by sme nechytili miesta tak vpredu a odniesli by to fotky...

Este sa vyjadrim k piesni...prilis ma nechytila, nepovazujem ju za uplne zlu alebo nevydarenu, ale je taka nevyrazna" na jedno kopyto" :( ...ale samozrejme necakam od Mira 11 super hitoviek, da sa to pocuvat...


Ewi,díky za videjko :) ,kvalita není tak špatná,jsou horší :lol: ...písnička se mi nelíbí vůbec :( ...pro mě zatím z toho,co jsem slyšela nejhorší věc...ani jsem ji celou nedoposlouchala...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Haňula » 31 črc 2010, 18:40

ewilyn píše:Tak tu je odkaz na Kvapky: http://www.youtube.com/watch?v=PF79YhIbF4c

je to asi moje najhorsie video vobec...obrazovo i zvukovo nevydarene, hodne to pod podiom rezonovalo, davam to sem iba pre orientacnu predstavu, ako nova piesen MIra vyzera....Sidney mala pravdu v tom, ze tam vpredu to bolo na ohluchnutie...
Ten kameraman nas stval....mali sme super vyhlad, tesne pred tym, ako Miro zacal spievat sa tam postavil, uz nebol cas sa presuvat- hlavne uz by sme nechytili miesta tak vpredu a odniesli by to fotky...

Este sa vyjadrim k piesni...prilis ma nechytila, nepovazujem ju za uplne zlu alebo nevydarenu, ale je taka nevyrazna" na jedno kopyto" :( ...ale samozrejme necakam od Mira 11 super hitoviek, da sa to pocuvat...

Dík za odkaz, Evi :) Kvalita celkem ujde. Písnička mě taky nijak zvlášť nezaujala, není to sice taková pecka jako třeba Svět nebo Baby, ale zase bych ji úplně nezatracovala, poslouchat se dá. Takovej průměr... :)
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Misuna » 31 črc 2010, 19:04

A opět jdu proti proudu :D Mně se ta písnička líbí, těším se na její verzi na desce :!: A určitě mi doma nejede naposledy...chci si ji pořádně naposlouchat.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Bára » 31 črc 2010, 19:24

Misuna píše:A opět jdu proti proudu :D Mně se ta písnička líbí, těším se na její verzi na desce :!: A určitě mi doma nejede naposledy...chci si ji pořádně naposlouchat.
Tak já se opatrně :) přidávám. Pustila jsem si to 3x, jestli první poslech neklamal. Mně se to líbí. Na CD určitě vynikne Mirův hlas. Já měla kdysi obrovskej problém se Srdcotepcem od Langerový, kterej hrála i rádia jako hit. Dnes se mně líbí. A tohle není špatný. Ale každý máme jiný uši, to uznávám. Rozhodně to nepovažuju za průšvih.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Leila » 31 črc 2010, 19:57

Ewka ... díky za video a pridávam sa k Báre a Misune - pesnička nie je na zahodenie ... :? keby ju ešte nejako ozvláštnil inou hudbou alebo hudobným nástrojom (lebo v každej pesničke tá istá hudba môže pôsobiť už nudne), alebo možno aj nejakým dvojhlasom ! 8) Aj v tých ďalších piesňach by sa mohli muzikanti trošku "pohrať" s nástrojmi, aby to nebolo všetko na jedno kopyto :P
btw ... a my sme si mysleli, že Kvapky budú nejaký slaďák ... :? :|
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Paula » 31 črc 2010, 19:58

tu sú moje fotky zo včerajška..najprv sme mali s babami super fleka, hneď vpredu, ale chvíľu pred začiatkom vystúpenia sa na "stôl" postavil kameraman, čiže nám zavadzal vo výhľade a tak som to všetko fotila zboku a najvyšším zoomom, čiže kvalita je trošku horšia :?

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/poprad/
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Paula » 31 črc 2010, 20:01

ja mám z Kvapiek zmiešané pocity..prvá sloha sa mi páčila, znela baladicky a akonáhle prišiel refrén, tempo sa zrýchlilo a už sa mi ani slová nepáčili. Musím si ju ešte napočúvať a nevedno ako bude znieť na CD :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Leila » 31 črc 2010, 20:13

fanusicka píše:tu sú moje fotky zo včerajška..najprv sme mali s babami super fleka, hneď vpredu, ale chvíľu pred začiatkom vystúpenia sa na "stôl" postavil kameraman, čiže nám zavadzal vo výhľade a tak som to všetko fotila zboku a najvyšším zoomom, čiže kvalita je trošku horšia :?

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/poprad/

No fany, zase ti musím vystrúhať poklonu - veľmi zdarne sekunduješ Andrewovi :thumbup: Krásne fotky a na niektorých záberoch si Mira vystihla ako fotomodela :oops: A za posledné zábery si zaslúžiš .... no, ja neviem čo, 100 bodov ? Super !!!! A včera mal dobré vlasy, začína sa mi ten účes páčiť ! :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotku a videa

Příspěvekod ewilyn » 31 črc 2010, 20:17

fanusicka píše:tu sú moje fotky zo včerajška..najprv sme mali s babami super fleka, hneď vpredu, ale chvíľu pred začiatkom vystúpenia sa na "stôl" postavil kameraman, čiže nám zavadzal vo výhľade a tak som to všetko fotila zboku a najvyšším zoomom, čiže kvalita je trošku horšia :?

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/poprad/


super fotky :thumbup: ..vyborna kvalita :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Paula » 31 črc 2010, 20:31

Leila píše:No fany, zase ti musím vystrúhať poklonu - veľmi zdarne sekunduješ Andrewovi :thumbup: Krásne fotky a na niektorých záberoch si Mira vystihla ako fotomodela :oops: A za posledné zábery si zaslúžiš .... no, ja neviem čo, 100 bodov ? Super !!!! A včera mal dobré vlasy, začína sa mi ten účes páčiť ! :P

Leili, ďakujem :wink: ale na Andrewa a Kajku ani zďaleka nemám, oni sú profíci :mrgreen: že fotomodela? toto označenie by sa skôr hodilo na fotky z Martina a Banskej Bystrice..včera som bola rada, že mal všetky súčiastky pohromade a pobehoval tam ako za starých čias. Mohol sa viac šetriť, ale on nedokáže stať na jednom mieste :? A na autogramiáde bol zlatý, stále sa usmieval :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotku a videa

Příspěvekod Paula » 31 črc 2010, 20:32

ewilyn píše:
super fotky :thumbup: ..vyborna kvalita :)

ďakujem :wink: výborná nie, iba priemerná :)
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Další

Zpět na Fest Europa 2 (Poprad, SK) 30. 7. 2010

cron